PDA

Zobacz pełną wersję : Parkett Service Katowice



łukasz16-16
13-10-2009, 13:35
Poraz pierwszy podczas wykanczania mojego mieszkania, obyło sie bez problemów, wybrałem podłoge Solidfloor Bosporus, panowie przyjechali przed montazem na pomiar, pomierzyli m2 wilgotność, wszystko francja elegancja, montaż perfekt czysto szybko i co najwazniejsze bez zadnych niespodzianek,
a pan który mnie obsługiwał w salonie rewelacja wszystko pieknie mi wytłumaczył, widac mial pojecie o czym mowił

perm
13-10-2009, 17:35
Poraz pierwszy podczas wykanczania mojego mieszkania, obyło sie bez problemów, wybrałem podłoge Solidfloor Bosporus, panowie przyjechali przed montazem na pomiar, pomierzyli m2 wilgotność, wszystko francja elegancja, montaż perfekt czysto szybko i co najwazniejsze bez zadnych niespodzianek,
a pan który mnie obsługiwał w salonie rewelacja wszystko pieknie mi wytłumaczył, widac mial pojecie o czym mowił

Ah jak pienknie :)

Łukasz Matuszczak
27-10-2014, 20:53
to miałeś szczęście, ja po wizycie w salonie w Katowicach jestem zirytowany po tym jak zostałem obsłużony. W piątek popołudniu montowałem taras i brakło mi kilku łączników-klipsów do zakończenia pracy. Znalazłem je w tej firmie, jednakże Pan odmówił mi sprzedaży argumentując, że nie kupiłem deski u nich i braknie mu do jego desek (w innych miejscach można je dostać bez problemu, bez konieczności rozkompletowywania tarasu). Szczerze - po tej rozmowie to się tylko ucieszyłem, że nie trafiłem do tej firmy, nie chce wiedzieć jak wyglądają rozmowy w przypadku jakiegokolwiek serwisu.

jarekkur
28-10-2014, 09:57
Poraz pierwszy podczas wykanczania mojego mieszkania, obyło sie bez problemów, wybrałem podłoge Solidfloor Bosporus, panowie przyjechali przed montazem na pomiar, pomierzyli m2 wilgotność, wszystko francja elegancja, montaż perfekt czysto szybko i co najwazniejsze bez zadnych niespodzianek,
a pan który mnie obsługiwał w salonie rewelacja wszystko pieknie mi wytłumaczył, widac mial pojecie o czym mowił

Widać, że rośnie na rynku konkurencja. Trzeba sobie pomóc, taką kryptoreklamą

Oszukana_
21-02-2018, 23:08
uwaga: Firma nie realizuje umowy, po wypowiedzeniu umowy nie zwracają zaliczki!! Szukam osób w podobnej sytuacji do pozwu zbiorowego. Kontakt : [email protected].