PDA

Zobacz pełną wersję : PILNIE szukam właściciela tych schodów....



iva_marti
14-10-2009, 13:29
Pilnie poszukuję właściciela :lol:
http://img39.imageshack.us/img39/6348/mg2369.jpg

http://img39.imageshack.us/img39/4408/mg2370.jpg

http://img207.imageshack.us/img207/930/mg2372.jpg

Przeszukałam wątek o schodach i nic :evil:

zetka
14-10-2009, 13:55
Piękne schody. Mam je w swoich inspiracjach :D Właścicielką jest użytkowniczka o nicku kaura :)

iva_marti
14-10-2009, 15:38
dzięki!!!!

e-mól
14-10-2009, 16:09
faktycznie ładne, co to za drewno?

zetka
14-10-2009, 19:55
Dąb wędzony, olejowany.

delfina7
14-10-2009, 22:20
O , ale fajnie , że zajrzlam . Szukalam inspiracji jakiejś do zabudowania schodów wchodzących w wejscie.

monah
14-10-2009, 22:37
rewelacyjne rozwiązanie, świetne schody!

e-mól
15-10-2009, 10:02
podpowiedzcie jak sie z kaurą skontaktować, wyszukiwarka nie pokazuje mi takiego użytkownika

zetka
15-10-2009, 10:09
http://forum.muratordom.pl/uzytkownik22912.htm

iva_marti
15-10-2009, 10:37
ja napisałam na priv,ale niestety nie było jej jeszcze na forum. Dzisiaj musiałam podjąć decyzję co do wymiarów: słupków, prętów, poręczy.
Może ktoś wie jakie wymiary ma ta balustrada. Szukałam na forum postów kaury,ale niestety nie było nic na ten temat.
Ja podałam wymiary takie: słupki pionowe 8x8cm, pręty o średnicy 18mm, poręcz 6x4,5cm. Nie mam pojęcia jak to wyjdzie, dlatego bardzo chciałabym znać wymiary balustrady kaury

phans
15-10-2009, 20:15
Piękne schody. Mam je w swoich inspiracjach :D Właścicielką jest użytkowniczka o nicku kaura :)
Za ciemne co do koloru. I zabiegowe co do konstrukcji czyli niewygodne i mało praktyczne.

joola
15-10-2009, 20:35
Piękne schody. Mam je w swoich inspiracjach :D Właścicielką jest użytkowniczka o nicku kaura :)
Za ciemne co do koloru. I zabiegowe co do konstrukcji czyli niewygodne i mało praktyczne.

Kolor, to rzecz gustu :wink: mi się podobają :wink: do tego jasna barierka-super kontrast. Jeśli chodzi o schody zabiegowe, to rzeczywiście nie są super wygodne ale niekiedy inaczej się po prostu nie da-wiem, bo u mnie właśnie inaczej się nie dało ale bez przesady-można z tym żyć :wink:

mariankossy
15-10-2009, 21:02
Piękne schody. Mam je w swoich inspiracjach :D Właścicielką jest użytkowniczka o nicku kaura :)
Za ciemne co do koloru. I zabiegowe co do konstrukcji czyli niewygodne i mało praktyczne.

Dobrze ze nie mamy komunizmu,
każdy wybiera ci mu się podoba :D

tmx
16-10-2009, 16:04
B. ładne
Ciemne, ale jak dojda meble, parkiet, pomalowane ściany to będa sie inaczej prezentować ....

kaura
16-10-2009, 16:41
Oooooo.... :o
niespodzianka! Nasze schody :D
Cieszę się, że Wam sie podobają. Kolor rzecz gustu i dopasowania do wnętrza,
są zabiegowe- niestety żadne inne nie wchodziły w grę.
Ale musze przyznać że są bardzo wygodne i :-? niepraktyczne w użykowaniu- widać każdy paproch.
U dołu jest link do naszej galerii, gdzie są jakieś zdjecia po malowaniu ścian.
Pozdrawiam

zetka
16-10-2009, 21:04
A ja mam wręcz odmienne odczucia.. tak się składa że też mam ciemne schody (nawet ciemniejsze) i jakoś nie narzekam na ich użytkowanie :D
Kaura zdradź proszę co to za lampa nad stołem? Obecnie kombinuje jak by tu zrobić we własnym zakresie takie żarówkowe zwisy :lol:

P.S. Piękne widoki za oknami :)

iva_marti
16-10-2009, 23:24
U mnie już zrobili schody. Ciemne, zabiegowe i właśnie takie mi się podobają. Balustrada inspirowana balustradą Kaury, ale inne wymiary i inne profile. Wygląda ok. Jeszcze nie są polakierowane i poobrabiane niedoskonałości, bo chciałam ,żeby zrobili to za 2 tygodnie. W przyszłym tygodniu montują drzwi i w razie małych uszkodzeń będzie jesze do naprawienia.
Podobną lampę widziałam u mnie pod blokiem w sklepie z lampami. Długie zwisy i na końcy dość spore, jakby dmuchane szkło w kształcie niereguralnych długich łezek. Wyglada super!!! Ceny nie pamiętam,ale nie zabijała.

iva_marti
16-10-2009, 23:29
tutaj mają sklep internetowy,ale nie mają w nim zbyt dużego wyboru. Możesz zadzwonić i zapytać o lampę z salonu na ulicu Kobierzyńskiej. Opisz ją i powiedz ,że wisi zaraz przy wejściu. Pewnie zrobią zdjęcie i podeślą.
No i mają moje upatrzone kinkieciki,które muszę kupić. Cóż na oryginały mnie nie stać.
http://www.100lamp.pl/index.php?kierunek=serie&cat=3&idx=281

kaura
17-10-2009, 09:58
A ja mam wręcz odmienne odczucia.. tak się składa że też mam ciemne schody (nawet ciemniejsze) i jakoś nie narzekam na ich użytkowanie :D
Kaura zdradź proszę co to za lampa nad stołem? Obecnie kombinuje jak by tu zrobić we własnym zakresie takie żarówkowe zwisy :lol:



Zetka- ja absolutnie nie narzekam na te schody, wrecz je uwielbiam, nawet lubię je sprzątać :o (takie małe zboczenie domowe)

Lampa? hhmmmmm ... nie wiem niestety jaka to firma. Kupiona była w salonie Arka, za jakieś 800zł po przecenie. Zapakowali ją w niefirmowy karton, a ja podekscytowana zdobyczą zapomniałam ich spytać o producenta.
Myślę, ze mozna zadzwonić do sklepu, albo podesłać im zdjecie, sprzedawcy są bardzo mili i na pewno pomogą.
Sklep szczerze mówiac przeraza cenami mebli, ale akurat na stoisku z oświetleniem można trafić na dobre przeceny :D

Dziękuję za linka do 100lamp, ciągle poszukuję reszty oświetlenia domowego, a ich oferta wygląda przyzwoicie.

Powodzenia w Łowach :)

zetka
17-10-2009, 14:00
Dzięki dziewczyny. Jak moje pomysły nie wypalą, to popytam w sklepach o których piszecie :)

tmx
17-10-2009, 14:33
kaura - swietnei wygląda twój domek i te widoki..........ach.....
No i wreszcie ktoś, czli Wy macie identycznie usytuowany kominek jak ma być u mnie !!!! Miło zobaczyć i natchnąć sie waszym pomysłem

Moze założysz swój własny watek z fotkami ?? - masz się czym chwalić

kaura
17-10-2009, 17:50
Ojej...
dziękuję za uznanie, bardzo mi miło :oops: Właściwie cały czas się urządzamy i szczerze mówiąc większa część domu jest jeszcze na etapie przejściowym.

Myślałam o założeniu dziennika budowy, ale działania w realu tak mnie pochłonęły, ze nie zdażyłam. Teraz tu gdzie mieszkamy mamy kiepski internet i przesyłanie zdjęć trwa wieki. No chyba, ze zdaży się cud i założymy super szybki internet z satelity :wink: