PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze do M20L "Między sosnami" - limi



limi
15-10-2009, 15:06
Wtam serdecznie szanownych forumowiczów i zapraszam do komentarzy :lol:

TTASZT
16-10-2009, 10:17
przykleję z dziennika



całkiem fajnie to wygląda, miałem już usunąć wasz blog z oglądanych stron a tu proszę niespodzianka i to jaka miła. Życzę powodzenia, ja ze ścianami ruszam na wiosnę. Bardzo ładna działka :)

TTASZT
27-10-2009, 07:38
niczym się nie przejmuj grunt że robota idzie do przodu. Na jakim etapie chcecie zakończyć budowę przed zimą?

limi
27-10-2009, 21:20
Witaj,
dzięki za pocieszenie ale ten bałagan a przede wszystkim straty materiałowe jakie poczyniają strasznie mnie irytują, mój małżonek też twierdzi że ne ma sensu się tym przejmować, mimo wszystko przed zapłatą za kolejny etap poproszę o posprzątanie :wink:
Każdego wieczoru debatujemy na jakim etapie powinniśmy zostawić budowę na zimę. Z jednej strony łatwo byłoby zabezpieczyć budynek po zalaniu stropu czyli za jakiś tydzień i przeczekać zimę...ale myślimy też czy nie pociągnąć dalej czyli do zamknięcia dachem, ewentualnie bez dachówki jakby mrozy przyszły. Sami nie wiemy co mamy robić, może jakaś rada, jak to było u Was? Nie mamy doświadczenia budowlanego i nie mamy pojęcia co byłoby lepsze :lol: :roll:

TTASZT
12-11-2009, 07:53
mi jeszcze daleko do Waszego etapu, ledwo z ziemi wychodzę, ale wydaje mi się że lepiej mieć dach nad głową. Jak nie ma mrozów to jeszcze szczyty można wybudować a cieśle i dekarze nawet w lekkim mrozie mogą pracować bez uszczerbku na jakości. Ale jak nie wierzycie w dobra pogodę to może lepiej nie ryzykować. Ja nie dam rady zaizolować fundamentów przed zimą i muszę je zasypać a na wiosnę niestety odkopać.
Pozdrawiam

TTASZT
14-12-2009, 07:19
kiedy kolejne zdjęcia zgodnie z postem w dzienniku :) pozdrawiam

TTASZT
24-12-2009, 11:52
Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru
przyniesie spokój i radość.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia
żyje własnym pięknem,
a Nowy 2010 Rok obdaruje
pomyślnością i szczęściem.

Ania i Tomasz

limi
06-01-2010, 21:00
Serdecznie dziękujemy za życzonka, dla Was też wszystkiego dobrego w Nowym Roku, wytrwałości w realizacji planów i oby szczęście Was nie opuszczało :)
Święta mieliśmy wyjazdowe to opóżnienia na bloogu zaistniały ale już śpieszę to nadrobić :wink:

TTASZT
26-01-2010, 09:58
udało się dekarzy na dach wpuścić przed mrozami ??

limi
26-01-2010, 14:24
witamy, witamy... przed mrozami niestety nie, a teraz to aż strach przymarznąć do papy by mogli :lol:
póki co to zaspy w domu a pod nimi lodowisko bo majstry niezdążyli zabezpieczyć otworów okiennych :oops: i cóż byle do wiosny
a i u Was pewnie ruszą mury z kopyta jak wiosenka zawita....ale poetycko się udało :D pozdrowionka

TTASZT
25-03-2010, 13:05
Z dachem fajnie wygląda domek. Szkoda że dachówki nie widać. :D

Jak wysoki komin macie?? bo ja zastanawiam się czy 6m systemowego wystarczy aby zbliżyć się pod dach a następnie na to klinkier ponad dach?

Jakie plany z budową macie od wiosny ??

Pozdrawiam

limi
28-03-2010, 20:49
:lol: muszę wrzucić wiosenne wersje zdjęć, komin mamy 7,5 m i właśnie też go obkładamy piaskowcem, jak skończą się z nim bawić to zaprezentuję :lol: a póki co okna wybieramy :wink:

TTASZT
27-04-2010, 10:25
Ależ u was zima trzyma :)
Już nie długo ja zaczynam u siebie ciekaw jestem jak będzie sprawowała się ekipa. Dokupuje ostatnie potrzebne materiały.

TTASZT
08-06-2010, 10:12
muszę się zastanowić nad ewentualnymi oknami połaciowymi, bo na razie nie planuje poza nad klatką schodową
fajnie wam idzie robota u nas dopiero strop :)
pozdrawiam