PDA

Zobacz pełną wersję : Słuchawka Prysznicowa Body Spa Oxygenics



issana
18-10-2009, 10:10
Witam
Szukam info uzytkowników tej słuchawki, chciałabym bardzo obnizyc rachunki za wode, sa za duze. Córka ma zwyczaj lania na siebie strasznej ilosci wody, która idzie w kanal, a mnie nerwy przy tym biorą. Polecono mi tę sluchawkę. Ponoc jej koszt zakupu ok.150 zł szybko sie zwraca. Czy ktos posiada takową> Prosze podzielic sie opinią.
Dziękuję:)

Lenart
18-10-2009, 11:09
130 zł - Google
dopisane: + koszt wysyłki - wyjdzie coś koło tego
piszą że z materiału "antykamieniowego" :lol:
i dającego efekt masażu :)
żeby efekt nie był odwrotny - dłuuuuuuższe "masaże" :o

issana
18-10-2009, 12:01
Ja wiem jaki jest koszt, szukałam info w necie na temat tej , jest tez opis samej słuchawki, bardzo korzystny, ale nie spotklam sie z opinią samych uzytkowników. Mi nie chodzi w tym o same masaze, bo to efekt stosowania dodatkowy, oczywiscie pozytywny, ale samego zuzywania wody, chodzi mi czy faktycznie daje oszczednosc po dajmy na to miesiacu i wiecej.

waclav
15-02-2011, 21:13
Cześć,

jestem użytkownikiem Body Spa od kilku miesięcy (kupiłem w dlakieszeni.pl) i ciągle jestem pod wrażeniem słuchawki. Jako, że jestem facetem ważna jest dla mnie funkcjonalność i solidność tej słuchawki. Każdy kto jej używał powietwierdzi, że jest bardzo oszczędna. Wcześniej biorąc prysznic odkręcałem wodę na max., teraz wystarczy 1/5 zakresu i już strumień jest odpowiedni. Fakt, że mam gorącą wodę prosto z rury i nie wiem jak to wygląda w przypadku piecyków gazowych. Byłem sceptycznie nastawiony do efektu masażu i o zakupie zdecydowała raczej konstrukcja i dość dobre materiały, z których wykonana jest słuchawka, ale przyznaję że rano letni prysznic z tą słuchawką ma swoje zalety... co oczywiście nie zastępuje kawy :) Nie wiem jak inne produkty tu była reklama, ale ta słuchawka im się udała.

AlicjaCi
28-02-2011, 20:14
U mnie słuchawka sprawdza się znakomicie. Rzeczywiście pozwala zaoszczędzić sporo wody i przynosi sporą ulgę dla mojej kieszeni. Polecam!

Jarek.P
02-03-2011, 22:17
Jedna świeżynka założyła sobie konto na FM, żeby spytać o rewelacyjną słuchawkę prysznicową, a dwie inne świeżynki założyły konta tylko po to, żeby powiedzieć jej, jaka ta słuchawka jest cudna i wspaniała. Jaki ten świat jest piękny, pełen uczynnych ludzi, zawsze gotowych śpieszyć z dobrymi radami...

J.