PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki multiswich do tv sat ? Firma ?



Nefer
18-10-2009, 12:57
Halo,

Stajemy powoli przed problemem zamontowania w domu Tv.
Rzuciłam okiem na poprzednie tematy :):)

NIemniej chciałam zapytać o to jaki multiswich polecacie - ktorej firmy ?

Dzięki.

buttopp
18-10-2009, 13:25
Multiswitch MSR-908 TERRA :win

ewlokam
18-10-2009, 13:34
Ja w dużym zakresie dotyczącym instalacji TV w domu korzystałem z informacji zawartych na stronie
www.dipol.com.pl
Co prawda nie mam jeszcze zainstalowanego switcha (śpiewka dalekiej przyszłości) i na ich temat nie mam wiele do powiedzenia, to może znajdziesz tam coś dla siebie.

I jeszcze co by nie było niedomówień. Nie jestem pracownikiem tej firmy. Jestem tylko ich klientem z własnego wyboru.

Pozdrawiam

marcin_u
18-10-2009, 13:57
Terra sa ok,ale najbardziej polecam axing`a zamontowalem juz bardzo duzo instalacji antenowych tv-sat bo tym sie zajmuje zawodowo i jak narazie najmniej problemow ze sprzetem axing,awaryjnosc jest znikoma.

Nefer
18-10-2009, 18:36
To przy okazji zapytam jaki konwerter quatro dobrać do Axinga :) ? Dzięki za pomoc :)

Nefer
18-10-2009, 18:37
Ja w dużym zakresie dotyczącym instalacji TV w domu korzystałem z informacji zawartych na stronie
www.dipol.com.pl
Co prawda nie mam jeszcze zainstalowanego switcha (śpiewka dalekiej przyszłości) i na ich temat nie mam wiele do powiedzenia, to może znajdziesz tam coś dla siebie.

I jeszcze co by nie było niedomówień. Nie jestem pracownikiem tej firmy. Jestem tylko ich klientem z własnego wyboru.

Pozdrawiam
Grzebiemy już w Dipolu :)