PDA

Zobacz pełną wersję : KLIMA-POL z Poznania - czy ktoś może zna ?



gniezniok
18-10-2009, 21:49
Zainteresowała mnie ciekawa oferta ww firmy na montaz WM stąd moje pytanie... Ktoś coś wie?

gniezniok
19-10-2009, 20:06
Nikt nic wogóle...?

piniamax
14-11-2009, 01:03
Hej

Ja ich znam montowali mi rekuperator byłam w szoku jak szybko oni pracują ,
Właściwie to nie rekuperator tylko przewody wentylacyjne pod rekuperator , Pan Mikołaj troszkę zakręcony facet ale wydaje znać się na rzeczy . Poleciła mi ich moja koleżanka montowali jej klimatyzacje w sklepie .
Jak zamontują rekuperator to dam ci znać jestem umówiona około 15 grudnia.
Pozdr
Monika z Wrześni

gniezniok
14-11-2009, 21:18
dzieki Pinia...
bede czekał na opinie i wrażenia z uzytkwania. A podaj prosze koszty jakie Tobie podali i jaki budynek macie...

pzdr

cieszynianka
15-11-2009, 00:55
Niewiele, ale trochę tu:

http://forum.muratordom.pl/rekuperatory-klima-pol-z-poznania-opinie,t151917.htm

tu pod koniec strony:

http://forum.muratordom.pl/zielona-gora-zary-meldowac-sie,t97715-1380.htm

kurt76
15-11-2009, 08:23
dzieki Pinia...
bede czekał na opinie i wrażenia z uzytkwania. A podaj prosze koszty jakie Tobie podali i jaki budynek macie...

pzdr

czesc

ja chyba skorzystam z "klima-pol", maja szeroka oferte i sa tak na oko o 30-40% tansi od rekuperatory.pl

chociaz po kosultacjach u tych ostatnich, musze powidziec, ze sa fachowi.... omowilem z inzynierem ogolna koncepcje, przy okazji podsunal mi swietny pomysl, ktory wykona.... klima-pol, takie zycie :)

kasper77
12-11-2010, 17:54
Witam Wszystkich.

Poszukuję osób, które miały problemy ze współpracą z firmą Klima-Pol z Poznania.
Ja również niestety należę do takich osób. Serdecznie proszę o kontakt.
[email protected]

Pozdrawiam
kasper

kasper77
08-12-2011, 17:44
Witam serdecznie

Chciałbym poinformować, że pozew który złożyłem przeciwko firmie KLIMA-POL zakończył się w sądzie ugodą i odzyskaniem przeze mnie nieuczciwie zatrzymanej przez firmę KLIMA-POL zaliczki. (Jest prawomocny wyrok sądu) Zatem można w świetle prawa walczyć o swoje interesy i wszystkich Państwa, oszukanych przez nieuczciwych wykonawców, do tego namawiam.

Pozdrawiam i życzę udanych wyborów.
[email protected]

eddd
05-09-2012, 22:23
Miałem nieprzyjemność poznać pana Mikolaja Symborę (Klima-Pol). Wyjątkowo nierzetelny wykonawca. Do wykonania rekuperacji wysłał nieogarniętego pracownika, który instalację wykonał nieprawidłowo. Wymuszenie zmian zajęło mi kilka tygodni. NIE POLECAM!!! Nie odbiera telefonu, nie przyjeżdża na umówione spotkania. Jest prostacki i niekulturalny.

Ostrzegam jeszcze przed jedną kwestią. Firmę prowadzi faktycznie Symbora, choć jest zarejestrowana na "słupa" o innym nazwisku (jakąś kobietę, nie pamiętam nazwiska). W razie kłopotów, może być zatem kłopot z egzekucją wyroku...

Anna ze Smerekowca
21-09-2012, 11:58
Miałem nieprzyjemność poznać pana Mikolaja Symborę (Klima-Pol). Wyjątkowo nierzetelny wykonawca. Do wykonania rekuperacji wysłał nieogarniętego pracownika, który instalację wykonał nieprawidłowo. Wymuszenie zmian zajęło mi kilka tygodni. NIE POLECAM!!! Nie odbiera telefonu, nie przyjeżdża na umówione spotkania. Jest prostacki i niekulturalny.

Ostrzegam jeszcze przed jedną kwestią. Firmę prowadzi faktycznie Symbora, choć jest zarejestrowana na "słupa" o innym nazwisku (jakąś kobietę, nie pamiętam nazwiska). W razie kłopotów, może być zatem kłopot z egzekucją wyroku...

Prosilabym o kontakt w spra. Klima-Pol na: [email protected]