PDA

Zobacz pełną wersję : Wysoki wjazdu do garazu



gosiek_M
21-10-2009, 10:55
Czy macie pomysł jak zrobić wysoki wjazd do garazu? Boję się że wyszedł za wysoko...

Różnica poziomów od wjazdu na działkę do poziomu posadzki garażu to ok 60cm. Odległość 5m.
To 12cm na metrze - wg mnie stromo... ;(

PS dałam jeden bloczek na fundamencie za dużo.... (ściany, dach już są)

zbigmor
21-10-2009, 10:59
Czy macie pomysł jak zrobić wysoki wjazd do garazu? Boję się że wyszedł za wysoko...

Różnica poziomów od wjazdu na działkę do poziomu posadzki garażu to ok 60cm. Odległość 5m.
To 12cm na metrze - wg mnie stromo... ;(

PS dałam jeden bloczek na fundamencie za dużo.... (ściany, dach już są)


A o jaki pomysł może chodzić? Można dać windę 8) , ale najsensowniej to chyba przypilować równomierności tego spadku.

mynia_pynia
21-10-2009, 11:00
;) mam do "zgubienia" około 1m na odcinku 10 m, nie martwie się tym.

labas1
21-10-2009, 11:07
Ja bym nie gubił, na nartach można będzie jeździć :lol:

mario1976
21-10-2009, 11:13
Czy macie pomysł jak zrobić wysoki wjazd do garazu? Boję się że wyszedł za wysoko...

Różnica poziomów od wjazdu na działkę do poziomu posadzki garażu to ok 60cm. Odległość 5m.
To 12cm na metrze - wg mnie stromo... ;(

PS dałam jeden bloczek na fundamencie za dużo.... (ściany, dach już są)

Na ale jak dom stoi, działka jest, płot będzie to wielkiego pola do popisu nie masz. Ja mam więcej niż 60cm (coś koło 70) na 7m. Tragedi nie ma żadnej. Samochód spokojnie podjeżdza, nie zjeżdza, na nartach jeździć się nie da. Jesli u Ciebie wyszłoby stromiej to zostaje Ci jeszcze np zrobienie co co 3-4 kostki betonowej wyżej i zrobi się tarka ułatwiająca wjazd i...utrudniająca odśniezanie. Znajomy w pracy miał jeszcze stromiej niż Ty i zrobił część gdzie jeżdzą koła samochodu podgrzewaną.

Połóż sobie długie dechy od garażu do płotu i zobacz jak to wygląda w rzeczywistości. Ja tak eksperymentowałem.