PDA

Zobacz pełną wersję : statuetka "Trzy małpy" jako prezent



aspidisca
21-10-2009, 16:27
Pewnie znacie tę statuetkę: Trzy małpy, jedna zakrywa oczy, druga uszy, trzecia usta. "Nie widzę zła, nie słyszę zła, nie mówię o złu"

Czy byłby to dobry prezent dla szefa?

Szef jest bardzo fair play

Jerzysio
21-10-2009, 20:24
zapomnij o małpach



.......


jeśli jest rzeczywiscie OK, kup SOWĘ :roll: 8) !
pzdr
J

morfeusz1
22-10-2009, 07:17
Pewnie znacie tę statuetkę: Trzy małpy, jedna zakrywa oczy, druga uszy, trzecia usta. "Nie widzę zła, nie słyszę zła, nie mówię o złu"

Czy byłby to dobry prezent dla szefa?

Szef jest bardzo fair play

wydaje mi się, ze nie jest to dobry prezent. Te małpy mozna zinterpretowac też tak: "nie widzę waszych potrzeb, nie słucham Was, nie dzielę się z wami ważnymi informacjami " :wink:

kibito
22-10-2009, 07:45
Jeśli ma też poczucie humoru to jak najbardziej tak :D ale jeśli może to zinterpretować jak wyżej to tez odradzam ... statuetka fajna, nie wiem czy dobrze ale kojarzy mi się z jakimiś filmami albo programami z telewizji - "cuś amerykandżńskiego" :) na zakończenie się pojawiały po napisach.

ma gabinet ( może podpórka fajna na książki na półkę ) ? pali ( jakaś zapalniczka klasyczna etui na "fajki" ) ? na biurko zabawka taka z kulkami albo wahadełko - z rodzaju tych długo działających :D
tak tylko głośno myślę ale może coś więcej jaki to człowiek ? ( czym się interesuje albo jakie ma hobby? )

Pozdrawiam

ziaba
22-10-2009, 11:51
U jednego z szefów ( nie moich :D ) widziałam fantastyczny wielki kubas z cyklu " nalej gorące a pokażę co mam na sobie " ze zdjęciem ekipy pracowników : wszyscy w kretyńskich beretkach z antenką lub moherkach , pozapinani pod szyję w jakieś durne marynarki i bluzeczki po ciotkach , wyszczerzeni jak debile z włosami jeszcze bardziej kretyńskimi " Kubek był podpisany " Ja nimi dowodzę "

Cudne to było, oj cuudne. :D :D

kibito
22-10-2009, 13:31
Tylko warunkiem jest zgrana ekipa co by za pozowała do zdjęcia a co najważniejsze "odpowiednio" się ubrała :D
ale pomysł dobry

kuleczka
22-10-2009, 16:26
U jednego z szefów ( nie moich :D ) widziałam fantastyczny wielki kubas z cyklu " nalej gorące a pokażę co mam na sobie " ze zdjęciem ekipy pracowników : wszyscy w kretyńskich beretkach z antenką lub moherkach , pozapinani pod szyję w jakieś durne marynarki i bluzeczki po ciotkach , wyszczerzeni jak debile z włosami jeszcze bardziej kretyńskimi " Kubek był podpisany " Ja nimi dowodzę "

Cudne to było, oj cuudne. :D :D
boskie :D :lol:

zielony_listek
23-10-2009, 08:52
U jednego z szefów ( nie moich :D ) widziałam fantastyczny wielki kubas z cyklu " nalej gorące a pokażę co mam na sobie " ze zdjęciem ekipy pracowników : wszyscy w kretyńskich beretkach z antenką lub moherkach , pozapinani pod szyję w jakieś durne marynarki i bluzeczki po ciotkach , wyszczerzeni jak debile z włosami jeszcze bardziej kretyńskimi " Kubek był podpisany " Ja nimi dowodzę "

Cudne to było, oj cuudne. :D :D
boskie :D :lol:

No naprawdę super, fantastyczne! Musze zapamiętać ;-)