PDA

Zobacz pełną wersję : Droga z kostki granitowej??????????



prosciu
16-01-2004, 16:32
Szukam podpowiedzi. Mamy w planach zrobienie dojazdu z takiej kostki. interesuje mnie czy ktoś taką ma ? jakie były koszty m2? wszędzie znajduję ceny kostki za tonę jak to przeliczyć na m2?
Miłe też będą uwagi o codziennym kostki użytkowaniu.

andrzejj_
16-01-2004, 16:40
kamienilom strzegom....tam jest najtaniej

mik99
17-01-2004, 11:26
Warto do Strzegomia się udać, znajomy kupował duże ilości do stadniny i domu cały kraj zjeździł i tam wyszło najtaniej, nie pamiętam warunków sprzedaży, ale kupował jeszcze tłuszczeń, a robozina kamieniarza ok. 100 za metr okololice Warszawy.

Karol N
18-01-2004, 13:31
Szukam podpowiedzi. Mamy w planach zrobienie dojazdu z takiej kostki. interesuje mnie czy ktoś taką ma ? jakie były koszty m2? wszędzie znajduję ceny kostki za tonę jak to przeliczyć na m2?
Miłe też będą uwagi o codziennym kostki użytkowaniu.

Kupowalem kostke szara 6-8 cm i 8 -10 cm w cenie 240 i230zl/tona. W Strzegomiu okolo 190 zl/tona. Ze wzgledu na transport kupilem na miejscu woj lubuskie. Z mniejszej kostki da sie ulozyc ca 8m2 z wiekszej ca. 4m2. Ja uzylem duza kostke na krawezniki mala na wypelnienie. Ulozenie 30 zl/m2 ale byli tacy co chcieli 65zl /m2

Karol N.

DLPOAKS
18-01-2004, 20:15
Polecam stronę:
http://www.autogielda.com.pl/?modul=bazaogloszen

w rubryce materiały i sprzęt budowlany można znaleźć kilka bardzo atrakcyjnych ofert.

Pearl
20-02-2004, 13:24
Szukam kostki granitowej żółtej i nie drogiej w okolicach Grodziska Maz., Pruszkowa, Radziejowic, Mszczonowa...
Kupię dużo tzn. co najmniej na 60m2, ale do ogrodu też bym wziął....tylko skąd kasa ? Pozdrawiam

Pearl

Szpulka
20-02-2004, 13:38
A na podazd to jaka powinna być grubość kostki? Zakładam, że czasem też musi podjechać mała ciężarówka np jak przywiozą mi pralkę albo nowe meble.

Pearl
20-02-2004, 13:57
No właśnie....szambiarka też :-? . 6cm to chyba trochę licho, ale gdzieś tam zasłyszałem, że b.dużo zależy od podkładu/podbudowy...

guciolek
20-02-2004, 14:54
Tylko proponuję nie dawać kostki granitowej w miejscu gdzie będzie sie dużo chodziło (od furtki do drzwi itp) bo kobitki będą miały poździerane obcasy!!! :P :P

rustykalgranit
20-02-2004, 19:17
Szukam podpowiedzi. Mamy w planach zrobienie dojazdu z takiej kostki. interesuje mnie czy ktoś taką ma ? jakie były koszty m2? wszędzie znajduję ceny kostki za tonę jak to przeliczyć na m2?
Miłe też będą uwagi o codziennym kostki użytkowaniu.
RUSTYKALGRANIT-Odnosnie kostki granitowej-prosze wejść na naszą stronę www.rustykalgranit.com.pl .Można pytać na ten temat.
JESTEŚMY TAŃSI OD STRZEGOMIA!

Pearl
23-02-2004, 15:59
podnoszę temat w górę.
Przypominam: chętnie ściągnę z kimś na spółkę kostkę brukową i inne cuda na podjazd, alejki itp. - głównie jednak zainteresowany jestem kostką.
Czy ktoś z Was użytkuje może kostkę, albo jest chętny nabyć takową:
„rustykalna”, o zaokrąglonych krawędziach w cenie od 50zł netto/za tonę (CENA PROMOCYJNA)
więcej na www.rustykalgranit.com.pl - tam ją znalazłem i tam można ją zobaczyć.
Pozdrawiam
Pearl

23-02-2004, 19:35
50zl to cena zaokraglenia kostki.

24-02-2004, 08:29
jeśli to prawda to muszę uważniej czytać :oops: . Czyli taka zaokrąglona kostka jest o te 50zł droższa od zwykłej? W takim razie już o niej zapominam... Dzięki i pozdrawiam
Pearl

Pearl
24-02-2004, 09:01
to powyżej to oczywiście ja :oops: . Cóż, chętnych na kostkę szukam dalej. Chętnie też wysłucham rad tych, którzy już kostkę kupili (gdzie, za ile, kto Wam układał, jaką wybraliście...) będę wdzięczny.
Pozdrawiam
Pearl (okolice Grodziska Maz.)