PDA

Zobacz pełną wersję : NIC NIE RÓBCIE, CZEKAJCIE DO WIOSNY!!!



Barbossa
22-10-2009, 08:30
jak w temacie...

daggulka
22-10-2009, 08:35
jak w temacie...

jasnowidz jakiś czy cuś .... :roll: :lol: :wink:

labas1
22-10-2009, 08:36
E, to chyba z przekory :wink:

bladyy78
22-10-2009, 08:51
Właśnie nic nie robię i czekam na wenę której ostatnio mi brak.

pablitoo
22-10-2009, 09:13
jak w temacie...

Przecie nic nie robię ... - i we wiosnę też nic nie zamierzam robić ...

lolek30
22-10-2009, 09:39
jak w temacie...

chyba nie ten dział "kolego" :lol: skup się :lol:

coolibeer
22-10-2009, 09:40
Ja nie czekam :) Robota idzie pełną parą :) Dzięki za rade...

retrofood
22-10-2009, 09:48
NIC NIE RÓBCIE, CZEKAJCIE DO WIOSNY!!!


a kulig kto zrobi, hę???

daggulka
22-10-2009, 10:31
no jak kto zrobi .... my wszyscy zrobimy :D
i to jest jedyna rzecz jaka chce mi się robić ... na kulig pojechać :lol:

pirat
22-10-2009, 10:53
No i nic nie robiłem, leżałem na kanapie jako Barbarossa kazał, rzekłem do ślubnej co by piwo z lodówki mi przyniosła i dostałem opie......l.

coolibeer
22-10-2009, 10:55
No i nic nie robiłem, leżałem na kanapie jako Barbarossa kazał, rzekłem do ślubnej co by piwo z lodówki mi przyniosła i dostałem opie......l.


na kanapie leży leń... :) heheh to się nie dziwie ;)

niktspecjalny
22-10-2009, 11:02
jak w temacie...

Ta odezwa to niby czemu ma służyć?Se kurna założyłem ,że właśnie będę robił i nie czekał do wiosny.

daggulka
22-10-2009, 11:40
jak w temacie...

Ta odezwa to niby czemu ma służyć?Se kurna założyłem ,że właśnie będę robił i nie czekał do wiosny.

no prosze .... jedyny porządny :P

ngel
22-10-2009, 11:54
ale oddychać wolno?

mikolayi
22-10-2009, 12:01
jak w temacie...

Ta odezwa to niby czemu ma służyć?Se kurna założyłem ,że właśnie będę robił i nie czekał do wiosny.

no prosze .... jedyny porządny :P
zaraz porządny... nadgorliwy 8)

daggulka
22-10-2009, 12:08
noooo, a gdzieś pisało, że nadgorliwość to gorsza od faszyzmu jest ... :roll: :lol:

to ja może wedle siebie teraz ....

DO NOWYCH : robić , robić i głupio nie pytać w stupięćdziesięciu wewontkach - o to co zrobicie teraz mniej bedzie do roboty od wiosny ....

DO STARYCH : usiąć na dupach , piwko w dłoń , pilocik w drugą i odpoczywać odpoczynkiem zasłużonym po cięzkim roku ... nam sie już do niczego nie spieszy .... :lol:

coolibeer
22-10-2009, 12:10
DO STARYCH : usiąć na dupach , piwko w dłoń , pilocik w drugą i odpoczywać odpoczynkiem zasłużonym po cięzkim roku ... nam sie już do niczego nie spieszy .... :lol:


Yyyyy czyli Daggulka siadaj i pij z nami :P

daggulka
22-10-2009, 12:12
coolibeer ... codziennie wieczorkiem systematycznie praktykuję odkąd zamieszkałam i sie rozpakowałam z tą różnicą, że w drugiej dłoni zamiast pilota od tv dzierżę myszkę komputerową ... :lol:

niktspecjalny
22-10-2009, 12:18
jak w temacie...

Ta odezwa to niby czemu ma służyć?Se kurna założyłem ,że właśnie będę robił i nie czekał do wiosny.

no prosze .... jedyny porządny :P
zaraz porządny... nadgorliwy 8)

Nie nadgorliwy :P tylko tylko jak Tomy Ly Dżons w ściganym.Ścigany za to właśnie ,że chce tylko browara pic i czekać do wiosny.

franzkru
22-10-2009, 12:23
Ja sprawdzam tylko jaki jest stopien ugięcia styropianu (niewygodnie mi było na budowie na betonie leżeć).

Barbossa czy to zalicza się to jakiejś roboty ?

daggulka
22-10-2009, 12:23
Nie nadgorliwy :P tylko tylko jak Tomy Ly Dżons w ściganym.Ścigany za to właśnie ,że chce tylko browara pic i czekać do wiosny.

To trza się nie dać ... ja się nie daję .... ale też i sama nie ścigam ...
zawsze powtarzam, ze do roboty kole domu to trza chęci mieć .... bo inaczej obrzydnie i psińco :P :lol:

baldwin
22-10-2009, 12:32
Przecie nic nie robię ... - i we wiosnę też nic nie zamierzam robić ...

oraz :
w wolną sobotę
i niedzielę
i lany poniedziałek
i diabli wiedzą co jeszcze

http://img10.imageshack.us/img10/4234/wroble1.jpg

martinez44
22-10-2009, 14:56
KOLEGA BARBOSA PROMUJE LENISTWO, DEKADENTYZM A I MOŻE NAWET TUMIWISIZM. TAK NIE WOLNO. TYLE CELÓW WOKÓŁ. TYLE DO ZROBIENIA ! TU TRZEBA Z ENTUZJAZMEM I SOCJALISYCZNĄ WERWĄ.

NIE SŁUCHAJCIE BARBOSY !!! DO ROBOTY !!!

daggulka
22-10-2009, 15:25
pracuj, pracuj ... a garb ci sam urośnie.... :P

ziemo
22-10-2009, 15:28
Barbossa, nie mogłeś wcześniej napisać, od rana podocinałem i przykleiłem listwy przypodłogowe, umyłem kominek, zrobiłem pranie, zabiłem mysze, naprawiłem drukarę, a tu czytam i co? Cały misterny plan w p.... 8)
Ogłaszaj jakoś na przyszłość takie zorganizowane akcje, bo teraz jest mi przykro, wszyscy siedzą, a ja tyram :wink:

dode
22-10-2009, 19:12
Barbossa, nie mogłeś wcześniej napisać, od rana podocinałem i przykleiłem listwy przypodłogowe, umyłem kominek, zrobiłem pranie, zabiłem mysze, naprawiłem drukarę, a tu czytam i co? Cały misterny plan w p.... 8)
Ogłaszaj jakoś na przyszłość takie zorganizowane akcje, bo teraz jest mi przykro, wszyscy siedzą, a ja tyram :wink:

nie smuć się, ja dopiero teraz przeczytałam :( ,
no ale jeszcze plany na wieczór miałam, to już chyba nic nie bede robić...,
tylko nie wiem, co na to mój ślubny, który wyjeżdża jutro na tydzień i ma nadzieję, że........
cos mu zrobię :oops:

daggulka
22-10-2009, 19:15
tylko nie wiem, co na to mój ślubny, który wyjeżdża jutro na tydzień i ma nadzieję, że........
cos mu zrobię :oops:

no wiesz ....jakby brac dosłownie i patrzeć na tytuł wewontku to rozwód murowany .... do wiosny żaden facet nie wytrzyma :P :lol:

dode
22-10-2009, 19:18
tylko nie wiem, co na to mój ślubny, który wyjeżdża jutro na tydzień i ma nadzieję, że........
cos mu zrobię :oops:

no wiesz ....jakby brac dosłownie i patrzeć na tytuł wewontku to rozwód murowany .... do wiosny żaden facet nie wytrzyma :P :lol:

no wiesz, wzięłam dosłownie :D

a nowi i tak nie załapią, bo pewnie nawet nie przeczytają......

gosciu01
22-10-2009, 20:07
kurna, miałem przed zimą zrobić jeszcze psu budę.
W nocy zwierz śpi w domu, ale w dżdżyste, czy mroźne dzionki miałby psina schronienie, a tak na psu budę robota jak Barbarossa manifest oglosił!

Barbarossa, ja tam się cieszę, ale nie wiem co pies na to, jak zawitasz kiedy na goracą czekoladę do nas :lol: :lol: :lol:

p1oterek
22-10-2009, 20:12
W sumie coś w tym jest............robota nie gołota........nie ucieknie.......:)

ziemo
22-10-2009, 21:03
dode i daggulka, przestańcie natychmaist, bo normalnie nie wiem gdzie oczy schować :oops: :oops: :oops:

goike
22-10-2009, 21:24
jak w temacie...

Barbossa możesz rozwinąć nieco myśl.????
Może być w twoim stulu ale ze dwa słowa więcej ......please????
I część ciekawa ale co dalej.

Jakieś przyczyny tej depresji, odezey czy to przestrogi, nawet nie wiadomo jak to nazwać. A może nowe hasło na następny dzień. To mi się spodobało tylko że siadłem do kompa wieczorem i ja nieszczęsny zdąrzyłem już coś zrobić, a co gorsza jutro też zamierzam.

daggulka
22-10-2009, 22:19
dode i daggulka, przestańcie natychmaist, bo normalnie nie wiem gdzie oczy schować :oops: :oops: :oops:

eeee tam .... taka lajcizna Cię peszy? :o :lol:
musiałbyś się po innych wewontkach przespacerować ... że nie wspomnę o gołych babach U SAMCÓW czy na Rekordzie Wpisów .... tam to dopiero jest rzeźnia ... :D

niktspecjalny
23-10-2009, 07:06
dode i daggulka, przestańcie natychmaist, bo normalnie nie wiem gdzie oczy schować :oops: :oops: :oops:

eeee tam .... taka lajcizna Cię peszy? :o :lol:
musiałbyś się po innych wewontkach przespacerować ... że nie wspomnę o gołych babach U SAMCÓW czy na Rekordzie Wpisów .... tam to dopiero jest rzeźnia ... :D

Ale wy lajciary jezdeście :P :P .To przeca taki chleb powszedni. :lol: :lol: .Jak powiedziałem ,że wyjeżdżam na turniej i ,że nie zrobię barku,nie sprzątnę garażu,nie przymocuje listew w wiatrołapie,nie założę oświetlenia zewn.,nie wymienię filtra na wodzie pitnej i jeszcze mógłbym tak długoooooo...to moja milejdy powiedziała ,że przed tą rozłąką nic mi nie zrobi i żebym sobie zrobił sam w myśl bajki o "latarence i pałacyku". :oops: :oops: :oops: :oops: :D :wink:

WaldekZ
23-10-2009, 07:30
To trza się nie dać ... ja się nie daję .... ale też i sama nie ścigam ...
zawsze powtarzam, ze do roboty kole domu to trza chęci mieć .... bo inaczej obrzydnie i psińco :P :lol:

Święte słowa, tylko co to jest "psińco"???
Czy to ma coś wspólnego z psem???
A jaka rasa?

Pozdrowienia
WaldekZ

retrofood
23-10-2009, 07:38
a do... toalety wolno chodzić?
I czy wolno czy szybko?

niktspecjalny
23-10-2009, 07:38
To trza się nie dać ... ja się nie daję .... ale też i sama nie ścigam ...
zawsze powtarzam, ze do roboty kole domu to trza chęci mieć .... bo inaczej obrzydnie i psińco :P :lol:

Święte słowa, tylko co to jest "psińco"???
Czy to ma coś wspólnego z psem???
A jaka rasa?

Pozdrowienia
WaldekZ

Obejrzyj 4-ch pancernych i psa.Gustlik w jednym z odcinków szuka beczek na miód.Wracając do czołgu mówi :

"psinco ...nic nima" :lol: :lol:

rusek007
23-10-2009, 07:58
No to moją żonka jest jasnowidzem. :roll:
Już tydzień temu przeczuwała, że nastąpi czas wielkiej rekreacji :D
Bo jak wytłumaczyć wsadzenie palucha w autowe drzwi i usilną próbę ich zamknięcia? :roll:
Od tygodnia nic nie robi i jeszcze każe mi dmuchać na ten ooooolbrzyyymi paluszek?! :(

daggulka
23-10-2009, 08:25
Obejrzyj 4-ch pancernych i psa.Gustlik w jednym z odcinków szuka beczek na miód.Wracając do czołgu mówi :

"psinco ...nic nima" :lol: :lol:

dokładnie :D

dode
23-10-2009, 09:18
wpadłam zobaczyc, czy coś się zmieniło od wczoraj. Widzę, ze nie.
No moje oświadczenie, ze nic (mu)nie robię, musze czekac kolega małzonek stwierdził, że wyjazd przekłada na sobote. Nie powiedziałam mu, ze czekać trza do wiosny 8). myślę, że z tym rozwodem to calkiem prawdopodobne.

No i teraz moje pytanie, są jakieś dyspensy?? Czy ja dzisiaj coś mężowi zrobić mogę???? (na ten przykład obiad :wink: )

j-j
23-10-2009, 09:29
Barbossa faktycznie wziął sobie do serca co napisał i .... nic nie robi .... nawet nie odpisuje ;).

pzdr

WaldekZ
23-10-2009, 09:32
Obejrzyj 4-ch pancernych i psa.Gustlik w jednym z odcinków szuka beczek na miód.Wracając do czołgu mówi :

"psinco ...nic nima" :lol: :lol:

dokładnie :D
A byłem przekonany, że 4-ch pancernych znam na pamięć (podobnie jak Klossa), a tu taka wpadka... :cry:
Chyba czas na powtórkę, liczę na TVP... :D

Pozdrowienia
WaldekZ

WaldekZ
23-10-2009, 09:37
Barbossa faktycznie wziął sobie do serca co napisał i .... nic nie robi .... nawet nie odpisuje ;).

pzdr
Barbossa szalał na forum w zeszłym roku, wprowadzając wiele fermentu, radości i zamieszania.
W tym roku jakoś skapcaniał... :wink: , albo już się wybudował i zmienił zainteresowania...

Pozdrowienia
WaldekZ

daggulka
23-10-2009, 10:05
Barbossa szalał na forum w zeszłym roku, wprowadzając wiele fermentu, radości i zamieszania.
W tym roku jakoś skapcaniał... :wink: , albo już się wybudował i zmienił zainteresowania...

Pozdrowienia
WaldekZ

Nie wiem jak to z Barbossem jest ....
ale prawidłowość ogólnie jest taka, ze ludzie tu są na forum jak się budują ...po wprowadzce często gęsto odpadają z forum ... a szkoda wielka .... ja się bardzo do ludzi przywiązuję i pewnie nie tylko ja .... :roll:
natomiast co do "byc albo nie być" na forum - mieszkam już ponad rok i nigdzie się stąd na razie nie wybieram czy się to komus podoba czy nie :P
będę leniuchować i do lenistwa innych namawiać ... a co .... :lol:

Barbossa
24-10-2009, 07:52
a do... toalety wolno chodzić?
I czy wolno czy szybko?
aby zdążyć...

gosciu01
24-10-2009, 09:41
a do... toalety wolno chodzić?
I czy wolno czy szybko?
aby zdążyć...

.. faktycznie z ponad 40 wypowiedzi, tej nie można było zostawić bez porady 8)
Tragedia byłaby murowana :lol:

--> Barbarossa, co to z ludzi wyłazi, co nie ?!

niktspecjalny
24-10-2009, 10:47
a do... toalety wolno chodzić?
I czy wolno czy szybko?
aby zdążyć...

.. faktycznie z ponad 40 wypowiedzi, tej nie można było zostawić bez porady 8)
Tragedia byłaby murowana :lol:

--> Barbarossa, co to z ludzi wyłazi, co nie ?!

Przecież jest autorem topiku i wybiera te najbardziej treściwe i w temacie. 8)

mattdl
24-10-2009, 12:21
ale o co tu choci :-?

ave!
24-10-2009, 12:38
Ogólnie jestem za a nawet proponuję przedłużyć apel na pozostałe pory roku


ALE



w myśl bajki o "latarence i pałacyku". :oops: :oops: :oops: :oops: :D :wink: :D
tylko jestem nieco zdruzgotana swą niewiedzą - nie znam bajki o latarence i pałacyku :oops: :oops: :oops: :oops:

daggulka
24-10-2009, 14:53
w myśl bajki o "latarence i pałacyku". :oops: :oops: :oops: :oops: :D :wink: :D
tylko jestem nieco zdruzgotana swą niewiedzą - nie znam bajki o latarence i pałacyku :oops: :oops: :oops: :oops:

http://i.demotywatory.pl/uploads/1256312631_by_sokpomidorowy_500.jpg

ave!
24-10-2009, 14:59
aha.
no to już wiem.
8) 8) 8) :wink:
dzięki Daggulka :D

daggulka
24-10-2009, 15:18
niezamaco ...

niktspecjalny
24-10-2009, 15:27
niezamaco ...

Jak to dobrze ,że kobieta tłumaczy tą bajeczkę.dzięki :oops: :oops:

daggulka
24-10-2009, 15:37
dzięki :oops: :oops:

niezamaco...... :roll:

majkoski
24-10-2009, 17:18
Barbossa, ja Cię przejrzałam. Ha!!! Ty chcesz, żeby to przeczytali moi wykonawcy. I nic nie robili! :o Ty nie masz SERCA! Za cooooo! Chyba juz przeczytali bo wczoraj juz żadnego nie było. :evil:

anikavonboger
24-10-2009, 18:58
LUDZIE!!!
RÓBTA CO CHCETA!!!
:lol: :P :D

ziemo
24-10-2009, 20:58
daggulka, toż to jest prawdziwy pała-c :D tylko pozazdrościć 8)

ave!
24-10-2009, 23:01
daggulka, toż to jest prawdziwy pała-c :D tylko pozazdrościć 8)
o to w Kórniku :lol: :lol: taki kogut :wink: :wink: :wink:

ziemo
24-10-2009, 23:23
no, i latarenka też całkiem, całkiem 8)

pierwek
26-10-2009, 09:49
niezamaco ... to była chyba bajka o pałacyku i wiatraku a nie latarence :P

Mały
26-10-2009, 18:43
No i nic nie robiłem, leżałem na kanapie jako Barbarossa kazał, rzekłem do ślubnej co by piwo z lodówki mi przyniosła i dostałem opie......l.
Nie - no ja sam musiałem pojechać, kupić, otworzyć i ... wypić. ;)

r-32
26-10-2009, 21:40
niezamaco ... to była chyba bajka o pałacyku i wiatraku a nie latarence :P
Pudło !!
Włatcy móch
...niezamaco panie bałwanu :lol: :lol:
Pozdr.

r-32
26-10-2009, 21:53
Wiem , wiem ...miałem wziąć w cudzysłów :oops:
Się chyba pierwek nie obraziłeś :lol:
Pozdrawiam

daggulka
27-10-2009, 14:37
dalej nic nie robię ... konsekwentnie .... :roll:

KrzysztofLis2
30-10-2009, 20:25
Ja chciałem złożyć papiery o wydanie warunków zabudowy. Ale tego nie zrobię.

Bo się okazało, że na mojej działce obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego. :D

daggulka
30-10-2009, 20:30
bo czasem nierobienie to tak samo z siebie wynika .... i fajne to pod warunkiem, że się przez to nicnierobienie wyrzutów sumienia nie odczuwa :lol: