PDA

Zobacz pełną wersję : ślady gruntu na ścianie



misiekotwock
22-10-2009, 20:28
może ktoś mi pomoże.
ściana( już otynkowana) została pochlapana gruntem (takim co się gruntuje surowe ściany pod tynk) teraz po nałożeniu dwóch warstw farby miejsca pochlapane gruntem dalej przebijają .jak to zlikwidować.

misha81
22-10-2009, 22:25
Specem nie jestem, ale albo kładź kolejne warstwy albo zeszlifuj te miejsca aż grunt zostanie usunięty.

Rezi
23-10-2009, 17:21
farba podkładowa śnieżka grunt

bladyy78
23-10-2009, 17:36
Niestety śnieżka nie pomoże. Ja gruntowałem swoje płyty gk pędzlem przed podwieszeniem ich na stelażu i niestety po kilku krotnym malowaniu min. śnieżką widać mazy po tym gruncie. Jedyne wyjście to będę musiał to potraktować jeszcze raz papierem ściernym i ponownie malować.

LukaEgon
23-10-2009, 20:50
misiekotwock a jakiej farby używałeś i jakiego gruntu? Malowałeś na kolor czy na biało? Ja ze swojej strony mogę zaproponować malowanie porządnymi farbami. Nie będzie żadnych problemów.

misiekotwock
24-10-2009, 07:29
grunt był atlas.śnieżką zagruntowałem dwa razy nic to nie dało.pomalowałem kolor DULUX-a trzy razy i dopiero zaczyna kryć .myślę że jeszcze dwa razy pomaluje i dopiero pokryje.

LukaEgon
24-10-2009, 10:25
Znaczy Uni-grunt?
śnieżką zagruntowałem dwa razy nic to nie dało.pomalowałem kolor DULUX-a trzy razy i dopiero zaczyna kryć .myślę że jeszcze dwa razy pomaluje i dopiero pokryje.Ale Ty żartujesz czy na poważne? Siedem warstw farby dasz? A przypadkiem nie rozcieńczasz za bardzo tego Dulux-a?

misiekotwock
26-10-2009, 12:41
UNI-GRUNT.DULUX-A NIE ROZCIEŃCZAŁEM.trzy razy malowane i jeszcze trochę prześwituje.myśle że jeszcze raz góra dwa i po problemie