PDA

Zobacz pełną wersję : Thermeco z Tarnowskich Gór



miro125
24-10-2009, 09:42
Witam wszystkich forumowiczów,

czy budował ktoś z firmą Thermeco Sp z o.o. z Tarnowskich Gór lub ma
jakieś rzetelne opinie na ich temat? Na stronce oraz "na telefon" wszystko
fajnie i pięknie www.thermeco.com.pl

z góry dziękuje za wszystkie opinie :D


Miro

Marcin Mal
22-07-2011, 10:15
Witam,
Thermeco zbudowało szeregi w Tarnowskich Górach na ul. Strzelniczej (dzielnica Bobrowniki). Jeśli ktoś chce poznać szczegóły to najlepiej podjechać i porozmawiać z mieszkańcami. Większość z nich sądziła się lub sądzi z Thermeco i ma bardzo złą opinię na temat tej firmy.
Pozdrawiam,
Marcin M.

ola 123
14-02-2012, 14:02
Witam! Kupiłem w 2006 r. dom szeregowy przy ul. Strzelniczej, projektowany i budowany przez Thermeco w zakresie "pod klucz" wraz z ogrodzeniem, chodnikiem podjazdem do garażu. Układ funkcjonalny domu pod względem projektowym i użytkowym oraz wsztstkie roboty budowlani montażowe i instalacyjne oceniam na bardzo przyzwoitym poziomie. Wszystkie instalacje i urządzenia do dzisiaj działają bez zastrzeżeń. W okresie gwarancyjnym wystąpiły usterki, które zostały niezwłocznie usunięte. Gdyby ktoś chciał budować dom z firmą Thermeco zachęcam i polecam. W prztpadku dodatkowych pytań podaję adres mailowy: [email protected]

Ptasi Jar
24-02-2012, 04:55
Budowałam dom z Thermeco od października 2010 do czerwca 2011 " pod klucz".
Generalnie muszę przyznać, że nie mam większych zastrzeżeń. Współpraca w czasie budowy układała się dobrze. robota wykonana w terminie, brak większych usterek. Drobne niedociągnięcia tak jak na każdej budowie. Firma daje trzy lata gwarancji na dom, więc wszystkie usterki mają zostać poprawione. Mieszkam od czerwca 2011 i nie dzieje się nic niepokojącego, Dom jest ciepły, cichy, funkcjonalny. W skali ocen -od 6-1 oceniam na prace budowlane i wykończeniowe na 4.
Jednak wiele do życzenia pozostawia infrastruktura- od czerwca mieszkam na budowie. Najgorzej jest po deszczu i w roztopy- nie można dostać się do domu inaczej niż "amfibią", teren "Osiedla" zagracony, nieuporządkowany. To zdecydowanie pogarsza wizerunek Firmy.
G.Z.