PDA

Zobacz pełną wersję : Sklepy internetowe



krzycha16a
25-10-2009, 10:38
A jeśli kupować przez net to z renomowanych sklepów którym zależy na opinii
Właśnie taki sklep wybraliśmy, bardzo znany, posiadający mnóstwo pozytywnych komentarzy :roll:

krzycha16a
25-10-2009, 10:56
Hm, no to teraz mi daliście do myślenia. AGD przyjechało w piątek po południu. Zdjąłem z palet i wstawiłem zapakowane do domu w kąt żeby nie przeszkadzało w pracach wykończeniowych. Najlepiej by mi pasowało ruszyć te folie i taśmy dopiero przed montażem kuchni, gdzieś za 3 tygodnie.. Zrywać, sprawdzać ?
A jeśli poczekam i ew. znajdę brak lub usterkę przy montażu i uruchomieniu sprzętu, to co - jestem w gorszej sytuacji niż przy kurierze? :-?
Nasz sprzęt też nie musiał być rozpakowany "na już", szczęście w nieszczęściu, że rozpakowaliśmy go kilka godzin po dostawie, a nie kilka/kilkanaście dni po dostawie.Tak jak pisałam wyżej, wywalczyłam :-? zamianę sprzętu i wszystko skończyło się dobrze, nie wiem jak skończyłoby się, gdybym zgłosiła taką usterkę kilka/kilkanasćie dni po dostawie :roll:
Radzę otworzyć i dokładnie sprawdzić.

TypeR
25-10-2009, 14:36
Cześć,
my 3/4 materiałów na dom kupiliśmy przez net.
Przy wykończeniu (jeszcze w trakcie) płytki, sprzęt AGD, kabiny, zlewy, panele itp. - wszystko kupione przez net.
Problem jaki mieliśmy to potłuczona kabina prysznicowa, spisany protokół z kurierem, reklamacja załatwiana przez sklep. Dostałem drugą kabinę i przy odbiorze odebrano uszkodzoną.
Drugi problem - wyciąg kuchenny, paczki nie odebrałem bo było widać uszkodzenie. Po 3 dniach przyjechał drugi.
Z resztą przesyłek nie było problemu.
Jak ktoś nie boi się trochę ryzyka (zawsze takie istnieje) to warto kupować np. płytki na podłogi cena w sklepach ok 157 zł, kupione w necie za 129 zł, płytki do łazienek w sklepach po 73 zł w necie 53 zł i praktycznie na każdym zakupionym sprzętem tak mógłbym pisać.
Pozdrawiam - Daniel