PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam wykonawcy drzwi drewnianych wew.



Zazdrośnica
26-10-2009, 07:47
Szukam wykonawcy drzwi drewnianych wewnętrznych sosnowych klejonych bezsęcznych bejcowanych na jaki się chce kolor (wybór z próbnika kolorów) robionych najchętniej w stylu angielskim w rozsądnej cenie szt. 7 plus dwuskrzydłowe lub przesuwne.

Jak ktoś widział, słyszał, korzystał proszę o info, Wykonawców też zapraszam oczywiście

okolice Piaseczna

Tyrozaur
26-10-2009, 08:16
Poszukaj na Bartyckiej, jest tam kilka firm robiących drzwi drewniane. Ja sam zdecyduje się chyba na www.stolmax.waw.pl (też z bartyckiej)

A jaki to jest styl angielski drzwi?

Zazdrośnica
26-10-2009, 09:34
Dzięki, zajrzę bo EDEN z Bartyckiej dobry ale drogi

A dowiadywałeś się o ceny bo na stronie nic nie ma

wpisz w google drzwi angielskie

Tyrozaur
26-10-2009, 10:01
standardowa ich cena to 1550 za drzwi
+150 za montaż(opcja)
+35 zł każdy centymetr futryna ponad szerokość 10 cm

za to nie biorą dopłat zza drzwi składane, łaźenkowe, podcięcia wentylacyjne,
cena nie zależy od wzoru ani ilości szyb czy szerokości wysokości

Chyba że czyjeś pomysły na drzwi przerosną ich wyobraźnie.

Ja sam szukałem drzwi w stylu nowoczesnym i z drewnianych takie, które mi się podobały znalazłem tylko u nich i w www.ronkowski.gda.pl (mają przedstawiciela i ekspozycję na Targówku obok Leroy merlin w sklepie z podłogi drewnianymi ,chyba GlobalWood albo PremiumWood się sklep nazywa)
ale Ronkoskiego drzwi cenami poniżej 2000 to chyba nie schodzą.

Zazdrośnica
26-10-2009, 13:29
Dzięki zadzwonię i dopytam.
Jak pisałam jedyne drzwi jakie macałam u kogoś były z Eden-u i bardzo mi się podobały jednak cena nie schodziła poniżej 1800 zł. Z tym że ostateczna cena była już ze wszystkim. Interesuje mnie wycena po prostu u mnie w domu, ile czego, bo potem jest zaskoczenie jak są duże dopłaty.
To po kuchni następny potężny wydatek i nie chcę tracić czasu i nerwów na buble czy nieporozumienia.

Zazdrośnica
30-10-2009, 20:04
:D

Zazdrośnica
01-11-2009, 17:32
aktualne, zbieram oferty :D

jerzy hajkowski
01-11-2009, 23:51
w stylu wiktorianskim w okleinie silkwood 76 cm szerokie o slojach zblizonych do czersni w listopadowej ofercie 56GBP/pow.5 szt/ w londynie w sieci sklepow wickes,potrzebne inne zawiasy niz polskie oraz doorstopper na oscieznicy

Zazdrośnica
03-11-2009, 16:32
nie widzę u siebie na mailu takiej oferty więc nie mogę się odnieść do tego postu.