PDA

Zobacz pełną wersję : poszukuję dobrego wykonawcy - kominek-W-wa



Oksymoron
26-10-2009, 13:18
Witam , poszukuję jak w temacie? kominek prosty, z k-g, ale dobrze zamontowny,zeby nie dymilo, nie kopcilo i dzialolo??
ZNa ktos i poleca?? :wink:
pozdrawiam

fighter1983
26-10-2009, 22:48
firma KOMO sp. z o.o. zamontowali juz sporo kominkow i z tego co wiem mieli tylko jedna poprawke, w namierzeniu firmy pewnie pomoze google.

morkiss
27-10-2009, 13:42
Ja roku temu jak szukałem kominka skorzystałem z usług panów z Bartyckiej tzn mam na mysli firmę Jotul - w sklepie doradzono mi kominek i dobrego wykonawcę. Pale w ich wkładzie juz drugi sezon i jestem naprawdę zadowolony bo ogrzewam bez żadnych turbin itp itd calutki dom 150 metrow,a kominek jest naprawde ekonomiczny. Gorąco polecam, na priva jak chcecie nr do tego wykonawcy.

Mojra
27-10-2009, 15:54
Nie wiem czy myślimy o tym samym wykonawcy z sąsiadem z górnego postu, ale ja konsultowałam się z Panami z firmy TOMA. Zwrócili moją uwage na masę szczegółów, które mi wydawały się drugorzędne a które przy montażu kominka okazały się bardzo istotne... Co do samego wykonania też dostałam kilka ciekawych pomysłów :)

janrenovate
27-10-2009, 17:35
Jest juz jakis design??:)

Oksymoron
29-10-2009, 20:33
jesli pytanie o design jest do mnie, to moj plan to prosty jak najdluzszy wklad , zamontowany jak nablizej podlogi, obudowny plyta k-g , taki zlicowany z reszta sciany:D z szyba otwierana do gory, tak,zeby mozna bylo posiedziec przy otwartym paleniksu , jak juz;)