PDA

Zobacz pełną wersję : Z czego "pod?oga" w blaszaku?



RYDZU
19-01-2004, 08:51
Jak w temacie. Z czego wykonać by było tanio. Musze postawić 20 garaży i dlatego ważne są koszty.
Wylewka odpada ze względu na przepisy o podatku od nieruchomości
(nie ma wylewki - nie ma podatku).
Jakieś pomysły?

bajzi
19-01-2004, 13:06
możesz udeptać klepisko. w wiejskich chatach działało. ewentualnie dać warstwę piasku wymieszanego z cementem. utwardzi się pod wpływem wilgoci.
a skąd wiadomość, że brak posadzki= brak podatku? podaj podstawę prawną.

mTom
19-01-2004, 13:47
Proponuję kupić "używane" płytki chodnikowe. W większości miasta trwały lub trawją prace zwiazne z wymianą starych płytek na kostkę brukową. Wystarczy zapytać w urzędnie miasta czy gminy. Ja tak zrobiłem w swoim blaszaku i jest ok, a do tego tanio.

andrzejj_
19-01-2004, 14:19
Jak w temacie. Z czego wykonać by było tanio. Musze postawić 20 garaży i dlatego ważne są koszty.
Wylewka odpada ze względu na przepisy o podatku od nieruchomości
(nie ma wylewki - nie ma podatku).
Jakieś pomysły?
nie wiem czy nie pomyliłes braku podłogi z brakiem dachu.<podatek>

RYDZU
19-01-2004, 16:25
nie wiem czy nie pomyliłes braku podłogi z brakiem dachu.<podatek>

Nie, nie pomyliłem.
taka jest interpretacja przepisu o podatku od nieruchomości w moim urzędzie. A wiem to bo garaże mam obecnie na działce (tyle, że każdy inny) i musiałem umawiać się na wizytę komisjii która stwierdzała który garaz ma wylewkę a który jej nie ma. Jesli nie ma - jest uznawany za obiekt nie związany trwale z gruntem (pomimo bloczków kotwiących).
A chcę je wymienić na jednakowe zeby to jakos wyglądało.


Faktycznie z tymi płytkami uzywanymi niezły pomysł!
Jutro pędzę do urzędu się dowiedzieć co się z takimi "uzywkami" dzieje po wymianie chodnika...

dobrzykowice
19-01-2004, 16:27
ubić i wyrównać, poukładać i zbic ze sobą palety i przykryc jakims najtańszym linoleum lub czymś podobnym