PDA

Zobacz pełną wersję : Afrodyta Ani i Tomka



Ania, Tomek i Wojtuś
04-11-2009, 16:41
.

Liakon
17-11-2009, 14:37
Mysle ze duzo uroku tej kuchni dodaja "dodatki". Sprobuj spojrzec na te kuchnie zakrywajac czerwone talerzyki i czerwone lampki nad stolikiem.
Tez ladnie? Ale juz mniej?

artmag
17-11-2009, 16:12
Witam widziałam Waszą aktualną kuchnie i bardzo mi się podobała- z ciekawością poczytam o Waszym domku.
Mam pytanie o tarasy. Planuje u siebie schody i taras z kostki, też dość wysoki. Na zdjęciu elewacji widać, że część ścianek macie z kanoldów (emek)- czy one tworzą murki oporowe dla kostki, czy sa osobnym tworem?
Mój wykonawca ma chyba mgliste pojecie o tym, a wolałaby,m żeby mi się schody nie rozjeżdżały :)

MARTINA1
17-11-2009, 16:35
Będę podczytywać zwłaszcza że lubię ten projekt .....:D

artmag
03-12-2009, 20:04
Ania, Tomek i Wojtuś bardzo dziękuje za wytłumaczenie technologii i poglądowe zdjęcia :D Bardzo rozjaśniłaś mi temat :D

laserdent
06-12-2009, 19:04
Witam.Czy wasz projekt to lustrzane odbicie?bo jeśli tak to zlikwidowaliście okno przy kominku jaki planujecie?
Pozdrawiam zaczynam budowe afrodyty na wiosnę

pacysia
17-12-2009, 20:40
wiecie ze wasz dziennik przeczytałam jako pierwszy ..niesamowicie mnie zaciekawił i był inspiracją do załozenia mojego dziennika

BeataKM
21-12-2009, 10:01
Gratuluje postępów Ania, piekny ten Wasz domek. życzę wesołych świąt, szybkiego porodu i oczywiście jak najwiecej takich świetnych rozwiązań i pomysłów związanych z aranżacją afrodytki :)

dorbie
25-12-2009, 20:43
Wesołych Świąt
http://i46.tinypic.com/6tkcvb.jpg

KamaG
25-12-2009, 21:40
zajrzałam, przeczytałam, czekam na jeszcze! świetnie się domek zapowiada, fajne pomysły na wnętrza :D
skoro ma być Was więcej to życzę spokojnej końcówki ciąży :wink: szybkiego porodu i oczywiście rychłej przeprowadzki!
I Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

a-nita
25-12-2009, 22:46
witajcie,ja moje kinkiety kupowalam po 596zeta w szczecinie tam zresztą kupuję wszystkie lampy, przywozi kurier,a budując dom zastanawialam się nad afrodytą, ale stwierdziliśmy,że dla naszej 3-ki jest za duża,piękna elewacja co to za kolor
pozdrawiam i będę zaglądać częściej pa,pa

87anam87
26-12-2009, 00:49
wow jaki śliczny ten domek :) wpadłam tu tylko na chwile ale jeszcze wrócę poczytać i oczywiście będę kibicować :) pozdrawiam

dorbie
27-12-2009, 19:06
Powodzenia Aniu, ale kinkiecikow jak nie kupisz teraz to po wykonczeniu wnetrz nie kupisz, wiesz mi, hmm, tez mialam takie plany na rozne przedmioty. Ale nadzieje mozna miec :lol: i marzenia caly czas :lol: Mi dobrze robia :lol:

87anam87
30-12-2009, 14:05
http://img526.imageshack.us/img526/9679/nr4.gif (http://img526.imageshack.us/i/nr4.gif/)
życzy Ania ( sorka za brak talonów ) :)

anulkawj
09-01-2010, 16:53
Witam! Wpadam z rewizytą. Śliczny dom! Tak z zazdroscią patrzę na tempo prac. My mielismy plan rozpocząć w czerwcu, więc domki byłyby na podobnym poziomie. U Was piekna elewacja a nam pada śnieg do środku :cry:
Pozdrowienia dla imiennków - będę zagladać i dopingowć.

87anam87
24-01-2010, 01:32
super super super :)))) miło się ogląda taki domek :)
pozdrawiam

anulkawj
25-01-2010, 08:21
Super! Jesteście już tak daleko, tylko gratulować :D

justka9
25-01-2010, 11:39
Gratuluje postępu! Świetny pomysł z oddzieleniem kuchni. Też o tym myślałam. Jaką szerokość ma ta ścianka na środku? Planecie tam wyspę czy coś podobnego?

mirekbas
25-01-2010, 18:53
Witam:)

Gratuluje postepów :) Moje pytanie jaki macie gres na podłodze??? pozdrawiam i zycze powodzenia:)

ciaputek
25-01-2010, 21:12
Gratuluję pięknego domu i tempa realizacji :D
Będę śledzić ( :lol: )Twój dziennik, bo dużo fajnych i gustownych pomysłów. Bardzo jestem ciekawa jak będzie wyglądać podłoga w salonie, my też planujemy podłogówkę, więc jesteśmy skazani na płytki, a dusza by chciała drewnianą podłogę :cry: Poproszę o kilka zdjęć tej podłogi, oczywiście kiedy to będzie możliwe. Pozdrawiam

Famelia
28-01-2010, 18:08
Podłoga świetnie wygląda! Czy to woodentic brown może? :P

ana-76
29-01-2010, 08:31
piękny domek i szybciutko się z nim uporaliście, jakie macie wymiary tych płytek w salonie? czy mogłabyś mi przeslać na priv informacje co do ekip ktore u was pracowały, chodzi mi o budowlańców. i ile wyszedł Wam domek.

dorbie
01-02-2010, 10:39
Sniegu macie po pas? U Was to biegun zimna, chcoiaz u nas w tym roku tez wyjatkowo :lol:

kasiulakp
04-02-2010, 22:44
piękny u was ten woodentic wyszedł....ja żałuję,że nie położyłam brown tylko ochrę :roll:

Waldek78
05-02-2010, 07:24
Wklejam obiecane zdjęcia płytek w salonie - jeszcze brudne ale efekt niesamowity
http://img209.imageshack.us/img209/9404/dscn3773f.jpg
http://img25.imageshack.us/img25/8120/dscn3774k.jpg
http://img25.imageshack.us/img25/2922/dscn3772j.jpg

na fotce wyglądają jak deski lub panele, a jak w rzeczyswistości?? co to za płytka (nazwa/producent)?

Saskja
05-02-2010, 07:58
Oj, Waldek Waldek, dzienniki sie czyta, a nie tylko ogląda :-)
to Woodentic, płytki.

Ja żałuję, że się na nie nie odważyłam - pięknie wyglądają, ale naczytałam się na FM, że felerne i stchórzyłam...

a że beże wszędzie na dole, to się Ania nie przejmuj, to się nazywa "spójność kolorystyczna" :-). Ja tez mam prawie same beże na dole i tak właśnie mówię oglądaczom, którzy się dziwią.

anulkawj
08-02-2010, 19:57
Nie no ludzie... mebelki już ustawiacie :D Gratulować! Szybkiej i sprawnej przeprowadzki życzę

Saskja
08-02-2010, 20:28
Czy te mebelki to Indi? Bo mój Wojtuś (no dobra, Wojciech, 16 lat ma prawie) ma jakieś bardzo podobne biureczko.
Ale Ci zazdraszczam, u mnie jeszcze do przewożenia bambetli sporo roboty zostało...

aniamar
10-02-2010, 07:26
Witam
Zaglądnęłam do Ciebie z ciekawości i oczom nie wierzę, masz te same płytki, co ja planuję w salonie. Bałam się trochę, że na zdjęciach wyglądają przepięknie natomiast po ułożeniu w realu nie będą się już tak prezentować. Jednak się myliłam. U Ciebie na zdjęciach dalej się dobrze prezentują. Moja decyzja o ich ułożeniu jest teraz bliższa na tak.
Na razie przyciągnęły mnie zdjęcia, ale obiecuję, że prześledzę na spokojnie Wasze poczynania.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

anulkawj
10-02-2010, 21:03
Ania, nie strasz mnie, że sie nię wprowadzę do gwiazdki!!! Ja mam zamiar w wakacje, najdalej we wrzesniu. Mój Tomek tez ma niedługo urodziny - koniec marca. Bedzie bliżej wiosny, może mu grabie kupię :D

87anam87
14-02-2010, 21:36
dawno mnie nie było..... domek się zmienił :) no ładnie ładnie :)

ana-76
15-02-2010, 19:40
Aniu rozmawiałyśmy kiedyś na pw pisałaś że możesz polecić ekipe od wykończeniówki, proszę o jakieś namiary :wink:

anulkawj
19-02-2010, 16:48
Ale mieliście szczęśliwą 13! Gratulacje!

87anam87
20-02-2010, 11:54
super! gratuluje! :)

BeataKM
21-02-2010, 16:16
ja tez gatuluję synka i nie ukrywam że z niecierpliwością czekam na nowe fotki

lea**
21-02-2010, 18:18
Witam!Sliczny macie domek.Chciałabym zapytać jak są wykonane te podpory domku. :wink:

http://forum.muratordom.pl/nasza-rozbudowa-i-przebudowa-starego-domu,t176550.htm

Liakon
25-02-2010, 12:16
Jupi! Witamy Bartosza wśrod Afrodytomaniaków ! Mam nadzieje ze nie zmeczyl siebie i mamy przyjsciem na swiat.

Ta scianka w kuchni to w celu postawienia przy niej lodówki?
I gdzie zrobiliscie lazienke dla gosci 1,9x1,9 metra bo nie trudno mi to znalezc na tym szkicu zmina w projekcie ktory jest na poprzedniej stronie.

Liakon
25-02-2010, 13:31
Tak udalo sie rozswietlic, choc zajelo mi to pare minut, tym bardziej ze projekt macie w odbiciu lustrzanym.
Duza lazienka i plytki - zajwiskowe! Jak bedzie jeszcze zrobione cale oswietlenie to bedzie mozna przesiadywac w niej godzianami. Pogratulować!

Boni55
26-02-2010, 09:39
Łazienka dla gości jest między kotłownią, garażem i pokojem dziecięcym - na rzucie są tam wrysowane schody. Obok przejścia garaż-dom. Na zdjęciu po prawej stronie,za takim uskokiem na ścianie są drzwi do małej łązienki. Na wprost wejście do garażu. Za tą ścianą po lewej wiatrołap i wejście główne do domu. Mam nadzieję że rozświetliłam troszkę sprawę.

http://img528.imageshack.us/img528/9896/dscn3864.jpg

Witam. Spaceruje po państwa wnetrzach ,bardzo mi sie wszystko podoba....zauważyłam ze macie położony polerowany gres w przedpokoju i stąd moje pytanie,jak sie sprawuję ,jak czyści czy bardzo widac kurz ,pył, a może nic nie widac??? ha ha bo coraz wiecej mam wąt[liwości czy tez położyc go w kuchni ,bo mam otwarą kuchnie i nie ukrywam,że bardzo pasowal by w tym miejscu.Prosze o odpowiedz.

Pozdrawiam....

Saskja
26-02-2010, 11:56
Jeeeejku! Ale nowiny :-) Gratuluję synka, piękny chłopczyk, na zdjęciu patrzy tak mądrze, jakby już z miesiąc miał :-)
A duża łazienka jest rzeczywiście przepiękna! w ogóle pięknie będziecie mieszkać, jest przestronnie i urządzone ze smakiem, a skoro to jeszcze w dodatku meble tymczasowe, to tym trudniej było z gustem to wszystko urządzić...

artmag
02-03-2010, 18:40
Wielkie gratulacje dla całej rodzinki i zdrówka dla Bartusia :D


Coraz piękniejsze wnętrza- napisz , proszę co to za wc i bidet w dużej łazience?

Saskja
06-03-2010, 10:17
Idąc za moim przykładem to musisz szyć ręcznie :P bo ja maszyny nie posiadam :-)

kasiulakp
09-03-2010, 18:11
Oj nie przejmuj się kobitko bierz majstra, kilka tysięcy do kieszeni i ruszaj znowu na zakupy !!!! :D Żartuję oczywiście. Ja jak poczytałam opinie na forum to gryzłam się dlaczego nie kupiłam ochry, bo przecież wszystcy ją kupują. Ale towar był już zapłacony i huk zostało. Zanim chłopaki położyli zapomniałam o całej rozterce, Ty też tak zrób bo podczas budowy to można osiwieć (albo urodzić) od nadmiaru takich wrażeń :D I ciesz się tym co masz - zawsze mogło być gorzej - a Ty masz równiutko położony i to najważniejsze.
I jak jeszcze raz Cię najdzie smutek to popatrz na Swoje piękniste schody !!!

My kupiliśmy 4 rodzaje beżu na ściany - po pomalowaniu wszyscy się pytają dlaczego cały parter jest w jednakowym kolorze? Więc pewnie w przyszłym roku czeka nas malowanie ścian
Od jutra zaczynamy porządki na budowie :roll: Jak będzie czyściej wklejam zdjęcia. Za tydzień przeprowadzka !!!!!

dawno mnie tu nie było :oops:
ale to dlatego,że bywałam często w Pl. i dopieszczałam swój domek :wink:

co do woodentica to masz racje... przyjrzałam się mojej podłodze i wiem ,że jest super!! A schody... nieskromnie powiem,że mi też się podobają a nawet więcej... są moją ulubioną częścią domu :D i czekam na kuchnie, bo też będzie taka wymarzona :lol:

U ciebie coraz piękniej, a moim ulubionym pomieszczeniem u ciebie w domku to też duża łazienka :) piękna jest, taka skromna i zarazem elegancka :P
I gratuluję nowego mieszkańca... niech zdrowo i szczęśliwie dorasta w pięknym domku!!
No i mam pytanie odnośnie koloru w jego pokoiku... mowa o beżu! Jaki to kolor i z jakiej firmy farba?? Ja kupiłam taki podobny beż, taką kawkę z mlekiem do salonu... po próbie koloru podoba mi się baaardzo,ale zobaczymy jak będzie wyglądać na całości :roll:
A ludźmi którzy nie rozróżniają kolorów wcale się nie przejmuj... ja widzę,że są różne odcienie i baaaardzo mi się podobają :D

Nitka_31
16-03-2010, 14:55
Witaj Aniu :P :D :P
Wpadłam z wizytą :wink:
Szbko sie uwineliście z wykończeniem domku :P
Mówisz, że urządzanie domu potrafi doprowadzić do ruiny finansowej.
Muszę się zgodzić z Tobą bezapelacyjnie. Ale i tak Was bardzo podziwiam. Dużo zrobiliście i macie piękny dom :P
Mnie osobiście urzekła śliczna łazienka i podłoga w salonie.
Będę Tu wpadać częściej :wink:
Pozdrawiam
Nitka_31

kasiulakp
17-03-2010, 15:34
Pokój Bartka cały w misiach
http://img638.imageshack.us/img638/8041/dscn4011.jpg
radosna twórczość mamy - żyrandol
http://img651.imageshack.us/img651/1340/dscn4012.jpg


Pokój misiowy wprost powala swoim urokiem... ja też chcę w takim spać :wink: albo mogę zostać twoim dzieckiem :oops:

I mam pytanie odnośnie żyrandola :D gdzie kupiłaś te "sznurki i misia w koszu" ?? Ja chyba odgapię :oops: co prawda nie mam jeszcze dzidziusia i przygotowanego dla niego pokoiku, ale niebieski pokoik czeka cierpliwie na białe lub kremowe mebelki, to na pewno taki miś będzie pasował :D

kasiulakp
18-03-2010, 21:35
:D
chyba nie obrazisz się jak zgapię taki żyrandol od ciebie?? :oops:

Życz Wojtusiowi dużo zdrówka i radości od "forumowej siostry" :D

Co do bliźniąt to ja wiele bym dała,żeby je mieć :lol: jakoś tak mi się marzy... a jeszcze jakby była parka :roll: no ale na razie czekam choć na jedno :wink:

tsunami
21-03-2010, 14:17
Chciałam nieśmiało wpaść i wyrazić swój zachwyt nad kuchnia :)
Właśnie buszuje po forum w poszukiwaniu czerwonych inspiracji.
Pozwoliłam sobie zapisać Twoje zdjęcia "ku pamięci" - mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko?

kasiulakp
23-03-2010, 21:29
łeee... a ja tak na to liczyłam :wink:

Sywana102
29-03-2010, 14:47
Gratuluję pięknego domu:) jesteśmy na etapie wyboru projektu i wstępnie bardzo podoba nam się afrodyta. Mamy jednak duzo obaw czy sobie poradzimy i jakie zmiany ewentualnie nanieść. W związku z tym chcielibyśmy Was spytać czy moglibyśmy obejrzeć Wasz dom w rzeczywistości i skorzystać z waszych rad bo jesteście bardzo doświadczonymi już budowniczymi. Jesteśmy z okolic Wyszkowa ale chętnie byśmy zrobili sobie wycieczkę krajoznawczą -oczywiście jeżeli to nie problem:))) Jeżeli możecie nam pomóc i rozwiać nasze wątpliwości to prszę o kontakt [email protected] Pozdrawiam serdecznie. Sylwia

Nitka_31
30-03-2010, 13:40
:o :o :o Ale piękny widok z jadalni :o :o :o
Ja też tak chcę :cry: :cry: :cry:

Firanki cudne :D.

Z każdej strony masz takie sąsiedztwo za oknem ?
Pozdrawiam
Nitka

mmms
30-03-2010, 14:19
Dekoracja okien w jadalni rzeczywiście CUDOWNA - to jest dokładnie to, o czym ja marzę (tu zobaczyłam moje marzenia w rzeczywistości). Podobnie będzie wyglądać moja jadalnia :P (mam nadzieję :oops: )

Domek śliczny!! Gratuluję!!

kasiulakp
31-03-2010, 12:10
Ale twoja mama ma talent :) pięknie ci uszyła te firaneczki :D
A moja ma taki sam więc i ja też będę miała ładne szmatki w oknach :wink:

kasiulakp
31-03-2010, 12:12
A skoro jestem w Twoim wątku...


http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/33090455_wielkanoc_stroik__3_.jpg

wesołych Świąt Wielkanocnych życzy kasiulakp z rodzinką :D

Nitka_31
01-04-2010, 09:47
Pomaleńku przez podwórze idą sobie dzieci kurze.
W kropki, w ciapki, malowanki, bo to miały być pisanki :D :D :D .
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Wielkiej Nocy
życzy Nitka_31 z Rodziną.

Sywana102
07-04-2010, 13:44
Witajcie,
gratulujemy pięknego domu:) My jesteśmy na etapie wyboru projektu i mamy ogromne wątpliwości czy podołamy. Jeżeli to możliwe chcielibyśmy zobaczyć dom na żywo i tu mamy do Was ogromną prośbę- czy pomoglibyście nam w podjęciu decyzji i pokazali własny dom i podzielili się doświadczeniami. jestesmy z okolic Wyszkowa ale dla dobra sprawy zrobilibyśmy sobie wycieczkę krajoznawczą:)))Jezeli wyrażacie zgodę -dajcie znać na maila [email protected]. Nikt z budujących w okolicach Warszawy się do nas nie odezwał, może będziemy mieli szczęście tu:) Jeżeli to niemożliwe z góry przepraszam za problem. Sylwia

lady in red
09-04-2010, 09:23
Witaj Aniu!
Z przeczytałam Two dziennik z zapartym tchem i bardzo mi się u Ciebie podoba :).Mamy chyba podobne gusty-bo też plamuję u siebie w jednej z łazienek popełnić fragrance i woodenticka brown na dól.Widziałam,że u Ciebie na dole jest woodentick a obok gres polerowany jasny.I mam do Ciebie pytanie-co łatwiej utrzymać w czystości-gres czy woodentica?Na czym bardziej widać kurz,ślady po butach i t p ?
Gratuluję narodziń mlekożercy :).
Fajne pokoje mają chłopaki.
Pozdrawiam!

Nitka_31
12-04-2010, 16:54
Witaj Aniu,

widzę, że wybrałaś drzwi z szybą szronioną. Ładne, tylko współczuję czyszczenia tych szyb, a Ty masz o jedną szybę wiecej niż ja. Współczuję szczerze. Piękne ale mocno uciążliwe w utrzymaniu czystości, widać każdą odciśniętą łapkę czy palec.
Co do urządzania domu, to nie wiem jak u innych, ale my zamieszkaliśmy dość szybko i teraz mamy czas, aby popatrzeć co i gdzie zmienić, co pasuje a co nie. Zresztą po blisko 2 latach wiele rzeczy się poprostu znudziło i trzeba je zmienić tak czy inaczej. Niekiedy coś było robione w pośpiechu i nie do końca przemyślane. A jest okazja, by powoli zmieniać, przemalowywać itp. Dużo zmian wiąże się z dużymi kosztami i to też trzyma nas w miejscu. Ale to co da się zrobić niewielkim nakładem - robimy.
SUPER GRZEJNIK.
Ps. Urodziny córki niedługo i trochę przeraża mnie zapowiedź tornada w domu, zwłaszcza, że dopiero co odnowiliśmy jej pokój.
Pozdrawiam
Nitka_31

lady in red
20-04-2010, 11:02
ania!
To dawaj zdjęcia nowego nabytku :)

kasiulakp
04-05-2010, 14:09
Ania kiedy pokażesz nam ten stół??

Pozdrówki :lol:

BeataKM
06-05-2010, 09:49
witaj Ania, po pierwsze piękny jest Twój domek, naprawdę pozazdościć. Ania ja mam pytanie o płytki ktore masz w holu te z połyskiem. mogłabym Cię prosic o bliższe info? jaki to kolor, producent, cena.z góry dziękuję za pomoc. pozdrawiam :)

BeataKM
09-05-2010, 17:29
Ania, dzięki za fotki podłogi i za dokładne info. a przy okazji stół super...no i ten co tak przeszkadza mamusi też :) pozdrawiam :)

kasiulakp
15-05-2010, 14:56
hmmm... uda Ci się go przekonać, bo Tomki są łatwe do przekonywania :lol: ;)
A fotela poszukaj na allegro... czasami można za niewielkie pieniądze kupić coś sensownego :)

Joan72
18-11-2010, 09:25
Witajcie Drodzy Goście!

Pragnę Was poinformować że dnia 13 lutego o godzinie 2.25 w nocy urodził nam się Bartuś.

GRATULACJE!!!! Piękny synuś, niech zdrowo rośnie:)
13 luty to bardzo dobra data jest:D:D:D Wiem bo też urodziłam się 13 lutego ( fakt że dużo wczesniejszego roku:P)
Piękny domek, a kuchnia ...CUDNA!!!!! Bardzo mi się podobają czerwone kuchnie, ale myśląc o swojej tchórzyłam i już myslałam o innych kolorach, a tu proszę niespodzianka: kuchnia może być czerwona i taka...delikatna. Dziękuję.:D:D:D:D

anulkawj
31-12-2010, 14:54
Szampańskiej zabawy Sylwestrowej i lepszego 2011 roku!
http://www.mojalbum.com.pl/GroteFoto-EL6LTJQM.jpg

Lola 5
23-01-2011, 20:11
Witam budujących Afrodyte
ładna ta afrodyta, dopiero zaczynam budowe na wiosnę, czy moge dostac jakies polecenia co do wykonawców , firm ktore u was budowały

Aga i Sylwek
09-03-2011, 16:53
Więcej osób ogląda Wasz dziennik Aniu :)
Zdecydowanie nie powinnaś go usuwać!!!
My jesteśmy po elektryce i czekamy na wiosnę i tynki w naszej Afrodytce. Wiele razy zaglądałam tutaj zastanawiając się jak rozplanować różne rzeczy. Będąc na etapie stanu surowego trudno sobie wyobrazić różne rzeczy, np. odległości, wielkość kuchni po umeblowaniu itp.
Wasz domek bardzo mi się podoba. Chciałabym żeby nasz był równie ładny;)

Pozdrawiam serdecznie

Aga

Aga i Sylwek
09-03-2011, 16:55
I też z niecierpliwością czekam na zdjęcia i relacje z tego jak się mieszka :)

optymistka
27-03-2011, 14:19
Witaj, przyszłam się przywitać i popodziwiać.:welcome:
Bardzo podoba mi się Twoja łazienka. Widzę, że chyba masz w niej nie za dużo płytek, ja też tak planuję u siebie. Napisz proszę co to za kolekcja. Bardzo mi się podobają szczególnie te ciemne.

Aga i Sylwek
07-04-2011, 07:39
Aniu Wasza Afrodyta jest przepiękna!!!
Co do okien w wykuszu to mając takie widoki za nimi nie zasłaniałabym ich.
My musimy bo mamy sąsiadów i zamontowaliśmy rolety zewnętrzne. Ale zanim się na nie zdecydowaliśmy to myślałam o roletach materiałowych i ekranach na specjalnych prowadnicach na drzwiach tarasowych. Myślę, że pasowały by u Ciebie (roletki). Ale wnętrze wyglądałoby na pewno inaczej i musiałabyś się do tego przyzwyczaić. Pisałaś, że z takiego materiału jak krzesła zrobisz zasłony. A mają w tych kolorach inne wzory? Podobno mając taką dużą przestrzeń otwartą, z kuchnią i jadalnią widoczną z salonu daje się materiał w tych samych kolorach za to z innymi wzorami w kuchni, jadalni i salonie. W niektórych sklepach z firankami potrafią fajnie doradzić. Chciałbym już być na etapie wybierania dekoracji okiennych... Może jesienią...
Pozdrawiam

Aga i Sylwek
07-04-2011, 07:42
A narożnik, który wybrałaś do salonu też mi się bardzo podoba. Możesz napisać ile kosztuje?