PDA

Zobacz pełną wersję : Kupno maszynki elektrycznej



Rafał Krzywda
04-11-2009, 19:24
Witam właśnie minęło 2 lata od ostatniego mojego postu z zakupem maszynki do płytek,padło na MONTOLIT 75P2 i jestem zachwycony moim wyborem,wysoka jakość cięcia płytek i super wytrzymała konstrukcja maszynki.Teraz proszę o poradę w wyborze maszynki elektrycznej,interesuje mnie tylko firma MONTOLIT I RAIMONDI firma RUBI odpada zbyt negatywne opinie o tych maszynkach zbyt delikatne chodzi o konstrukcje i szybko rdzewieją.Cena do 5000 tys zł,proszę o opinię.Rocco : :D

martek1981
04-11-2009, 19:46
Żalisz się, czy chwalisz? :-?

m.k.k
04-11-2009, 20:58
Reklamujesz i robiz czarną reklamę konkurencji?

Barbossa
04-11-2009, 21:23
Cena do 5000 tys zł,proszę o opinię.Rocco : :D
tylko ta cena :-?

edde
04-11-2009, 21:54
Kupno maszynki elektrycznej

normalnie uwielbiam takie tematy :roll:
no to w temacie: ja nie polecam maszynek elektrycznych philipsa, jakoś mi w ręku nie leżą, na dwóch się zawiodłem a jedna zarost źle goli :lol:

aha jeszcze sąsiad-masarz coś wspominał, że dobre to są nie zelmery tylko wilki, ja nie wiem :lol:

aha, jeszcze na allegro jest trochę maszynek do papierosów i do ostrzenia noży...

Cpt_Q
04-11-2009, 22:01
Witam właśnie minęło 2 lata od ostatniego mojego postu z zakupem maszynki do płytek,padło na....

Aha, tylko gdzie tamten post i jakim cudem, jak dołączyłeś dzisiaj i masz tylko ten jeden post?

No tytuł faktycznie, też myślałem, że chodzi o maszynkę do strzyżenia :)

mariankossy
05-11-2009, 00:01
U mnie najlepsze maszynki ma Rymondis, ale oni nie sprzedają tylko złomują 8)

panda
05-11-2009, 04:02
"że żona go nie rozumie, że wcale ze sobą nie śpią,
ona na pamięć to umie.
Jakże o tym zapomnieć? Jak w pamięci to zatrzeć?
Lepiej milczeć przytomnie i patrzeć."
A jeszcze lepiej kupić maszynkę firmy MONTOLIT I RAIMONDI firma RUBI odpada

05-11-2009, 06:52
...interesuje mnie tylko firma MONTOLIT I RAIMONDI firma RUBI ...

to sobie kup !
jesli juz wybrałes - po co bijesz piane ?

asz
05-11-2009, 06:57
Witam właśnie minęło 2 lata od ostatniego mojego postu z zakupem maszynki do płytek,padło na....

Aha, tylko gdzie tamten post i jakim cudem, jak dołączyłeś dzisiaj i masz tylko ten jeden post?

No tytuł faktycznie, też myślałem, że chodzi o maszynkę do strzyżenia :)

Poprzedni post wyciął tą maszynką za 5000tys

Jarek.P
05-11-2009, 08:35
do rzeczy, gdzie ten sklep?

Tu? ;)

http://montolit.pl/sklep/product_reviews_info.php?products_id=75&reviews_id=5

J.

Rom-Kon
05-11-2009, 08:40
...obojętnie jaka firma... to ma być dobre i na lata! ...wybierz ten model z przyczłapami do bulbulatora co byś później nie miał problemów z wydrzyżdżaczem bo może okazać się nie kompatybilna z samoprawogwintującąwichajsterpicpaletą....

...5 koła... może być mało... chyba że bez tych przyczłapów... ale to kicha... :-?

janekbo
05-11-2009, 08:42
Witam właśnie minęło 2 lata od ostatniego mojego postu z zakupem maszynki do płytek...:D

Ja nie polecam maszynek elektrycznych Montolit: słabe kolory, brudzą się, nie działają pod wodą, wymagają podłączenia prądu, są obsługowe, nie działają automatycznie.
Gdyby nie te wady, byłyby całkiem przyzwoite :)

Rafał Krzywda
05-11-2009, 16:12
Przepraszam za jedno kłamstwo,z tym moi tymm postem tak to jest pierwszy post na forum.Jestem zalogowany na innych forach i ten teks został skopiowany i nie za uwarzyłem zdania.Taki sprzęt można kupić w sklepie http://www.blutech.nazwa.pl/glazurnik_sklep/index.php?cat=c4_Przecinarki-do-plytek.html&XTCsid=3588b8f1b61b31f62dd93f86b18aca41 a a jak się ludzie nie znają na rzeczy to piszą bzdur o maszynkach do włosów,Idiotyzm.Szukam opini ludzi co pracują na takim sprzęcie i wiedzą o ich wadach i zaletach a jak podkreślam maszynka do 5 tys a nie do 500 zł.Dziękuje za odpowiem Jarek.P janekbo.Pozdrawiam

Jarek.P
05-11-2009, 17:54
a a jak się ludzie nie znają na rzeczy to piszą bzdur o maszynkach do włosów,Idiotyzm.Szukam opini ludzi co pracują na takim sprzęcie i wiedzą o ich wadach i zaletach a jak podkreślam maszynka do 5 tys a nie do 500 zł.Dziękuje za odpowiem Jarek.P janekbo.Pozdrawiam


Jak ludzie nie potrafią pytać, to potem bzdury wychodzą, znanie się bądź nie nie ma tu nic do rzeczy.
Pytałeś o "maszynkę elektryczną" bez uściślania o co chodzi, a to naprawdę może być wszystko. Szczerze mówiąc sam byłem przekonany, że chodzi o jednopłytową kuchenkę (znaną w moich stronach pod nazwą "maszynka elektryczna"), elektryczna maszynka do golenia równiez była naturalnym skojarzeniem, przecinarka do glazury nawet do głowy mi nie przyszła.
Skąd więc ją znalazłem? Ano stąd, że podejrzewałem podpuchę producenta/sprzedawcy i wpisałem Twoje personalia wraz z nazwami tych urządzeń w gógla.

J.

edde
05-11-2009, 18:05
Przepraszam za jedno kłamstwo,z tym moi tymm postem tak to jest pierwszy post na forum.Jestem zalogowany na innych forach i ten teks został skopiowany i nie za uwarzyłem zdania.Taki sprzęt można kupić w sklepie http://www.blutech.nazwa.pl/glazurnik_sklep/index.php?cat=c4_Przecinarki-do-plytek.html&XTCsid=3588b8f1b61b31f62dd93f86b18aca41 a a jak się ludzie nie znają na rzeczy to piszą bzdur o maszynkach do włosów,Idiotyzm.Szukam opini ludzi co pracują na takim sprzęcie i wiedzą o ich wadach i zaletach a jak podkreślam maszynka do 5 tys a nie do 500 zł.Dziękuje za odpowiem Jarek.P janekbo.Pozdrawiam

nie, no pewnie, cały świat jest be tylko nie TY
bo przecież stworzyłeś temat na specjalistycznym forum glazurników, bo przecież umiesz pisać i czytasz to co piszesz, ba, nawet to rozumiesz...

beton44
05-11-2009, 19:54
ja osobiście używam maszynki do strzyżenia PHILIPS

już z 5 lat - jej się chyba nie da wykończyć...

w porównaniu z poprzednimi noname - jest super :-?

Mirek_Lewandowski
05-11-2009, 20:17
Oczywiście z przyczłapami?

beton44
05-11-2009, 20:37
osobiście nie jestem zwolennikiem przyczłapów

tylko dresów w 3 paski....

http://republika.pl/blog_wp_388296/634598/tr/dresik.jpg