PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie do Redakcji - co z tegoroczną licytacją świąteczną?



daggulka
11-11-2009, 20:17
Pytanko mam do Redakcji .
Mamy już połowę listopada niemalże .... nieco ponad miesiąc do Świąt .....
a o corocznej licytacji świątecznej dla potrzebujących - ni słychu ni widu ...

Fant mój już czeka przygotowany , inni także już pewnikiem coś sobie naszykowali do ofiarowania ...

trzaby może już założyć wątek coby ludziska mogli powklejać fanty które na licytację ofiarują , ponieważ na ostatnią chwilę za dużo będzie ambarasu z samą licytacją ....
więc moja propozycja : nie zostawiajmy tego na ostatnią chwilę, tylko niech Redakcja założy wewontek przystosowany do zbieractwa fantów.... czyli coby każdy chętny wkleił zdjątko ofiarowanego przedmiotu ,a z tydzień przed licytacją się zbierze fanty do kupy , ponumeruje i można wyskakiwać z kasy ... :lol:

bo czas nagli .... jeśli mamy komuś na Święta sprawić radość to trza brać się do roboty ....

Żelka
15-11-2009, 16:49
Daga, jeśli dobrze pamiętam to w zeszłym roku licytacja była razem z ta dla Ogniska Marymont.
Nie wiem co inny forumowicze o tym sądzą, mi osobiście wydaje się, że to nie jest najlepszy sposób aby dwie licytacje szły równolegle. Wydaje mi się, że wtedy jakby trochę „konkurują ze sobą”. :roll:
Ale decyzja i tak należy do Redakcji.

I druga sprawa, Redakcja zadała nam pytanie czy mamy osobę dla której zorganizować tegoroczną licytację.
Może warto było by zrobić znowu – Forumowicze dla Forumowiczów.
Mam na myśli zbiórkę dla naszego Franka Walecznego.
Pierwszy rok w życiu wcześniaka jest bardzo, bardzo ważny. Wszyscy wiemy ile Franuś przeszkód już pokonał, ale Jego walka wciąż trwa. Odpowiednia rehabilitacja teraz po prostu musi być.
Jestem za tym abyśmy wszyscy razem pomogli dzielnej mamie AgnesK, nie tylko duchowo, ale i w taki sposób i sądzę, że każdy z Was się zemną zgodzi.
Proszę abyście napisali jakie jest Wasze zdanie.
Czy prosimy tym razem naszą Redakcję o zgodę na licytacje dla naszego Franka Walecznego?
Ja jestem za. A Wy?

kordzina
15-11-2009, 17:05
Zelijka cudowny pomysł.....JESTEM NA TAK...a Franio wiadomo...BZ-bez komentarza....niech licytacja będzie dla Frania walecznego....

Żelka
15-11-2009, 17:24
To pomysł Tomka1950. Na pewno mogę tak to powiedzieć. :D
Myśląc dziś o Nim, pomyślałam, co zrobiłby Tomek jakby mógł poklikać na forum? I odpowiedz sama przyszła.
Ciekawe czy to była telepatia? :o :P :wink:

kordzina
15-11-2009, 17:30
Zelijka wysyłam linka wszędzie gdzie się da...........

MARTINA1
15-11-2009, 17:57
Jestem za Agnesk I Jej Franiem...odnośnie licytacji.....

aneta s
15-11-2009, 18:05
Też jestem za Dzielnym Franiem :wink:

DPS
15-11-2009, 18:15
Redakcja zadała nam pytanie czy mamy osobę dla której zorganizować tegoroczną licytację.
Może warto było by zrobić znowu – Forumowicze dla Forumowiczów.
Mam na myśli zbiórkę dla naszego Franka Walecznego.
Pierwszy rok w życiu wcześniaka jest bardzo, bardzo ważny. Wszyscy wiemy ile Franuś przeszkód już pokonał, ale Jego walka wciąż trwa. Odpowiednia rehabilitacja teraz po prostu musi być.
Jestem za tym abyśmy wszyscy razem pomogli dzielnej mamie AgnesK, nie tylko duchowo, ale i w taki sposób i sądzę, że każdy z Was się zemną zgodzi.
Proszę abyście napisali jakie jest Wasze zdanie.
Czy prosimy tym razem naszą Redakcję o zgodę na licytacje dla naszego Franka Walecznego?
Ja jestem za. A Wy?

Uważam, że byłoby to bardzo szczęśliwe rozwiązanie pytania - dla kogo licytaxja. Nie ma chyba bardziej naturalnej odpowiedzi niż: dla naszego Franusia. Zeljko, to dpskonały pomysł, tak bardzo bym się cieszyła, mogąc naszemu maluszkowi realnie pomóc! :D
Popieram obiema rękami. 8) :D :D :D

matka dyrektorka
15-11-2009, 18:18
popieram i ja

daggulka
15-11-2009, 18:22
I druga sprawa, Redakcja zadała nam pytanie czy mamy osobę dla której zorganizować tegoroczną licytację.

Żelciu, kochana ... a gdzie to pytanie? bo chciałabym poczytać ... a nie wiem gdzie się zaszwendać....

tola
15-11-2009, 18:29
Jestem jak najbardziej ZA.

Żelka
15-11-2009, 18:38
Daga, tutaj
http://forum.muratordom.pl/a-moze-fundacja,t173570.htm


Popieramy takie pomysły, a ich sprawdzianem będzie zbiórka przedświąteczna. A propos - szukamy osoby albo instytucji, której warto i trzeba pomóc.
Pozdrawiamy

daggulka
15-11-2009, 18:42
Daga, tutaj
http://forum.muratordom.pl/a-moze-fundacja,t173570.htm


Popieramy takie pomysły, a ich sprawdzianem będzie zbiórka przedświąteczna. A propos - szukamy osoby albo instytucji, której warto i trzeba pomóc.
Pozdrawiamy

nożesz .... ślepa jakaś jestem :oops: , faktycznie :D

a idea dla Frania superaśna .... jak se pomyśle jaki zajefajny odlotowy pokoik z mnóstwem pluszaków możnaby małemu od ciotek i wujków forumowych urządzić ( i jeszcze na rehabilitację i inne medyczne potrzeby pewnie styknie) ... to aż mi się twarz sama uśmiecha ... :D

Paty
15-11-2009, 18:55
DLA FRANIA -------------------JESTEM NA TAK ------------

Żelka
15-11-2009, 18:57
Daga, na razie na rehabilitacje i tak idzie większość ich domowego budżetu, to jestem więcej niż pewna. Agnes nie mówi o tym, ale każdy wie jak funkcjonuje nasz służba zdrowia. A tutaj czas gra bardzo ważną rolę.
Taka na przykład metoda Wojty, bardzo pomocna przy MPD, odnosi dobre wyniki ale tylko jeśli się ja stosuje właśnie w tym najwcześniejszym okresie u dziecka, najlepiej do roku. Potem tez można, ale winki są lepsze im wcześniej. Z resztą tak jest ze wszystkim. Im młodsze dziecko tym większe są szansy.
Dlatego celowo nie pytałam Agnes o zgodę, bo wiem, ze by powiedziała, że nie trzeba, że są inny i jeszcze z tysiąc innych powodów.
Ale czy można nam Forumowiczom odmówić udzielania pomocy tam gdzie nam serce i rozum podpowiadają, ze trzeba?
Tego właśnie nauczył mnie Tomek1950. Pomocy się udziela nie czekając na zgodę.
Dlatego mam nadzieje, ze Agnes mi wybaczy, że nawet nie pytałam. Kultura nakazuje pytać, serce nakazuje pomagać bez pytania.

daggulka
15-11-2009, 19:06
Zelciu .... ja wiem, ze Ty wiesz o czym piszesz .... z pierwszej ręki znasz te informacje - ja (laik) nie , dlatego dobrze , ze napisałaś o tej rehabilitacji ...

a Tomka strasznie tu brakuje .... bardzo - ja jestem pewna, ze On także napisałby tu że jest sercem przy Franiu ....

Żelka
15-11-2009, 19:37
No i nie mówcie, proszę na razie Agnes, :roll: niech nie przezywa na razie, póki Redakcja sie nie wypowie, czy mamy zielone światełko.

W razie czego dowie sie i tak, nie, a teraz miała by tylko dodatkowe nerwy. :roll:
A tutaj do Uwag, Agnes raczej nie zagłada. Tu jesteśmy bezpieczniejsi. :oops:

No i mi się później dostane, nie ukrywam, że mam trochę stracha. Wiem, że dużo ludzi już o tym myślało, ale ja napisałam, tylko, że co ja miałam zrobić jak Tomek sam nie może klikać.

daggulka
15-11-2009, 19:44
Zeljka - absolutnie nie miej wyrzutów sumienia .... Ty tak jak i ja ... impulsywna i od razu pisze co myśli :wink:
ale Ty dobroć chodząca jesteś - więc to co robisz - robisz w trosce o innych , więc nikt żadnych ansów mieć nie powinien , bo Ty dobrocią się kierujesz zawsze :D

Nefer
15-11-2009, 19:58
Tego właśnie nauczył mnie Tomek1950. Pomocy się udziela nie czekając na zgodę.
Dlatego mam nadzieje, ze Agnes mi wybaczy, że nawet nie pytałam. Kultura nakazuje pytać, serce nakazuje pomagać bez pytania.

Się podpisuję czterema kopytami.
Nie stawiajmy Agnes w niezręcznej sytuacji. Po prostu zbieramy na Franusia i już :)

Megana
15-11-2009, 20:32
My także jesteśmy ZA LICYTACJĄ DLA MALUSZKA FRANUSIA :D :D :D :D

aneta s
15-11-2009, 20:50
Kochani ja historię Frania znam dopiero od dziś :oops: Agnes strasznie mnie wzruszyła swoją historią, licytacja to swietny pomysł ale trwa krótko i jest tylko jedna...raz w roku...a rehabilitacja i leczenie wcześniaka to proces baaaardzo złożony.Tak sobie myślę, może udało by się zorganizować jakąś dodatkową pomoc, żybyśmy mogli pomóc Malenstwu nie tylko w okresie świąt :roll: Co o tym myślicie?
Zeljka napisałam do Agnes na priv i wspomnialam o licytacji, o ja głupiaaaa :oops: że też nie przemyślałam do końca co robię :evil: przepraszam bardzo za ten nietakt :oops:

Anna Wiśniewska
15-11-2009, 21:06
Popieram.
Dla Franusia jak najbardziej!

Żelka
15-11-2009, 21:21
przepraszam bardzo za ten nietakt :oops:
Nie przepraszaj proszę, nie masz za co. Aga w końcu i tak sie dowie. Mam tylko nadzieje, że o pozytywnej odpowiedzi Redakcji. :wink:
A termin, nam nie gra roli, może być razem z Wielką Orkiestrą. :P

retrofood
16-11-2009, 07:14
Ja jestem nie przeciw.

Ivonesca
16-11-2009, 08:51
jak najbardziej jestem za Agnes i Franiem Walecznym :D

maksiu
16-11-2009, 09:57
Uważam, że pomysł Zeljki aby w tym roku zrobić licytacje na rzecz Franka jest strzałem w 10! Myślę, że Tomek podpisałby się pod tym dwiema rękami i nogami.

Jeśli ten pomysł będzie realizowany możecie liczyć na moją pomoc przy organizacji i prowadzeniu.

i jeszcze słowo do AgnesK, Agnieszko proszę nie odmawiaj przyjęcia pomocy od przyjaciół, wiem że może być Ci ciężko zaakceptować taką formę pomocy, ale wiedz że tak po prostu musi być i kropka.

pozdrawiam
maksiu

Żelka
16-11-2009, 10:06
maksio, lzy mam w oczach. :roll: No i Tomek nasz, niech juz wraca. Tak bardzo brakuje mi tutaj Jego dobroci. :(

aneta-we
16-11-2009, 10:22
I ja nieśmiało zabiore głos: jestem ZA pomocą i licytacją dla Frania.

tabaluga1
16-11-2009, 10:36
Ja też zgłaszam swoją gotowość. Rehabilitacja i podejrzewam, że również szczepionka dla wcześniaków Synagis, która nie jest już refundowana, jest Franiowi bardzo potrzebna.

amalfi
16-11-2009, 11:02
Ja też całym sercem jestem za!

daggulka
16-11-2009, 11:18
AgnesK - to co napisze będzie do Ciebie .

Chcę, zebyś wiedziała - że my - forumowicze mamy ogromną porzebę w sercach żeby coś zrobić wartościowego dla naszego Franusia i dla Ciebie .
Nie zabieraj nam tej możliwości spełnienia się - a sobie i Franusiowi radości z naszych chęci .
Wiem, że Ty w swej wrodzonej dobroci myślisz, ze na świecie są bardziej potrzebujący , no pewnie że są - ale to Wy jesteście nasi - więc to dla Was przede wszystkim chcemy zrobić coś dobrego.

Proszę ... nie miej żadnych wątpliwości i przyjmij tę pomoc płynącą z naszych serc.

ngel
16-11-2009, 11:27
TAK, TAK, TAK!!! Licytacja jak najbardziej dla Frania bo potrzeb na pewno wiele a choć facet Waleczny jak nikt na świecie to pomóc trzeba. Jak najbardziej jestem za!!
Kordzina dzięki za namiar!

kordzina
16-11-2009, 12:10
Agnes ponieważ wiem ze już wiesz( dziękuję Redakcji za wyczucie :evil: )piszę i ja:
nie znam Tomka ale myślę ze on ze swoim autorytetem, stanowczością i "dziadostwem" przyszywanym :wink: byłby w stanie Cię namówić.......
Franio wielki mały człowiek to forumowicz najmniejszy jest i koniec...
akcja świąteczna jest potrzebna i chcemy ją dla Frania...masz nie przeszkadzać i tyle... :lol:
głowę schowaj i dumę pod poduszkę...kochana jesteś kobieta i daj nam zielone światło......
tak stanowczo mówię bo do Frania taki ton docierał :oops: jak była akcja oddech..., bo on sportowiec jest...to może do mamy trza zdecydownie też :wink: :oops:

KamaG
16-11-2009, 12:23
melduję się, dzięki - Kordzina, i oczywiście głosuję za akcją świąteczną dla Franusia

kawika
16-11-2009, 13:01
Jeste ZA

Dla FRANUSIA - SUPERMENA

i MATKI - SIŁACZKI

Żelka
16-11-2009, 13:32
Tak naprawdę, jeżeli tylko Redakcja się zgodzi (i Aga też), to aukcja dla Franka osiągnęłaby dużo większy cel, niż tylko pomoc Franusiowi.

Jak już pisałam i jestem coraz bardziej o tym przekonana, to Tomek podsunął cały ten pomysł.
Edzia pisała, że w rozmowie telefonicznej mówiła mu o Franku. Wierze, że Tomek wyczuł, że pomoc jest potrzebna. Reakcja Tomka, kiedy dowiadywał się, że ktoś jest cierpiący, zawsze była taka sama. Chciał pomoc i pomagał.
Nie wiem, w jaki sposób do nas przemówił, nie mówiąc słowa, ale jestem pewna, że to właśnie wczoraj zrobił.
Czy teraz, kiedy sam tak mocno walczy, wiadomość o tym, że pomagamy Franusiowi, nie będzie dla Niego budująca? Czy nie ucieszy się, kiedy usłyszy, że Jego słynny młotek znowu jest w ruchu w takiej słusznej sprawie? :wink:
Jestem pewna, że tak. To także dla Niego będzie pomocne, doda mu sił. :roll:
Druga sprawa, to o tych ostatnich wydarzeniach na forum, gdzie było trochę czepiania się i przekomarzania. Wiem, że są osoby, bardzo pomocne na forum, bardzo szanowane, które zaczynają się zamykać, bo jak same mówią, strach się odezwać, bo znowu awantura będzie. :roll:
A taka licytacja dla osoby z Forum, dla Forumowicza, to tak jak nic scala znowu ludzi w jedna całość, zapominamy urazy i jesteśmy znowu wszyscy po tej samej stronie.
Ja wiem, że jeszcze nie raz pióra polecą, ale czas aukcji dla Franka był by dla każdego z nas, czasem na wyciszenie się, na zastanowienie się czy warto drzeć koty o byle co, kiedy są ludzie którzy na co dzień muszą walczyć o życie i zdrowie.
Może, chociaż przez ten krotki okres zapanuje znowu spokój a my wszyscy w obliczu tego, co malutki Franuś musi znosić spojrzymy na siebie i innych przychylniej.
Ja wierze, że tak się stanie, bo już nie raz tak właśnie bywało.
Dlatego proszę AgnesK aby dała swoją zgodę, bo jakoś czuję, że Redakcja jak zawsze stanie na wysokości zadania. (no chyba, że na drodze są jakieś sprawy administracyjne o kotnych my nie wiemy)
Agnes, proszę pozwól nam wszystkim przez ten krótki okres być lepszymi ludźmi niż jesteśmy tak, na co dzień. :roll:

kawika
16-11-2009, 13:36
Tak naprawdę, jeżeli tylko Redakcja się zgodzi (i Aga też), to aukcja dla Franka osiągnęłaby dużo większy cel, niż tylko pomoc Franusiowi.

Jak już pisałam i jestem coraz bardziej o tym przekonana, to Tomek podsunął cały ten pomysł.
Edzia pisała, że w rozmowie telefonicznej mówiła mu o Franku. Wierze, że Tomek wyczuł, że pomoc jest potrzebna. Reakcja Tomka, kiedy dowiadywał się, że ktoś jest cierpiący, zawsze była taka sama. Chciał pomoc i pomagał.
Nie wiem, w jaki sposób do nas przemówił, nie mówiąc słowa, ale jestem pewna, że to właśnie wczoraj zrobił.
Czy teraz, kiedy sam tak mocno walczy, wiadomość o tym, że pomagamy Franusiowi, nie będzie dla Niego budująca? Czy nie ucieszy się, kiedy usłyszy, że Jego słynny młotek znowu jest w ruchu w takiej słusznej sprawie? :wink:
Jestem pewna, że tak. To także dla Niego będzie pomocne, doda mu sił. :roll:
Druga sprawa, to o tych ostatnich wydarzeniach na forum, gdzie było trochę czepiania się i przekomarzania. Wiem, że są osoby, bardzo pomocne na forum, bardzo szanowane, które zaczynają się zamykać, bo jak same mówią, strach się odezwać, bo znowu awantura będzie. :roll:
A taka licytacja dla osoby z Forum, dla Forumowicza, to tak jak nic scala znowu ludzi w jedna całość, zapominamy urazy i jesteśmy znowu wszyscy po tej samej stronie.
Ja wiem, że jeszcze nie raz pióra polecą, ale czas aukcji dla Franka był by dla każdego z nas, czasem na wyciszenie się, na zastanowienie się czy warto drzeć koty o byle co, kiedy są ludzie którzy na co dzień muszą walczyć o życie i zdrowie.
Może, chociaż przez ten krotki okres zapanuje znowu spokój a my wszyscy w obliczu tego, co malutki Franuś musi znosić spojrzymy na siebie i innych przychylniej.
Ja wierze, że tak się stanie, bo już nie raz tak właśnie bywało.
Dlatego proszę AgnesK aby dała swoją zgodę, bo jakoś czuję, że Redakcja jak zawsze stanie na wysokości zadania. (no chyba, że na drodze są jakieś sprawy administracyjne o kotnych my nie wiemy)
Agnes, proszę pozwól nam wszystkim przez ten krótki okres być lepszymi ludźmi niż jesteśmy tak, na co dzień. :roll:

po prostu brak słów
nic więcej nie trzeba dodawać

kala67
16-11-2009, 17:32
i ja oczywiście jestem ZA !!!!!! :P
świetny pomysł!!

Karolka
16-11-2009, 18:12
i ja oczywiście jestem ZA !!!!!! :P
świetny pomysł!!


i ja oczywiście jestem za :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

galka
16-11-2009, 18:23
popieram z całego serca :D

ziaba
16-11-2009, 21:24
Popieram pełnym biustem.
Nefer ubiegła z kopytami, wyboru już wiele nie ma. 8) :D

Megana
16-11-2009, 22:15
To my jeszcze raz oddajemy nasze głosy za Franusiem dzidziusiem :lol: :lol: :lol:

zuzka_2000
16-11-2009, 22:52
Jestem za dla Franka :D

monah
16-11-2009, 23:21
głos dla Frania...
o ile Jego Mama wyrazi swoją zgodę, oczywiście!

Nefer
16-11-2009, 23:39
Popieram pełnym biustem.
Nefer ubiegła z kopytami, wyboru już wiele nie ma. 8) :D

Ty masz łapki z przyssawkami jak przystało na Ziabkę :)

albercikowa
17-11-2009, 07:40
Za Frankiem! :lol:

helism
17-11-2009, 09:01
Ja też głosuję za Franiem.

elutek
17-11-2009, 16:41
ja też, też,
już chciałabym coś kupić... :D

AgnesK
17-11-2009, 19:13
Po mailu od Anety S i Daggulki trafiłam tutaj teraz.
Co ja mogę powiedzieć, kochani?
Brak mi słów po prostu..
W obliczu Waszych wypowiedzi czuję się taaaka malutka.. Jesteście niesamowici..

Od wczoraj Redakcja pisze do mnie maile z prośbami o informacje. Przyznam, że im dłużej nad tym się zastanawiam, tym bardziej dochodzę do wniosku, że .. na pewno są rodziny bardzie potrzebujące.. Wasze głosy mnie bardzo wzruszyły. Jak tak czytam Wasze wypowiedzi, to myślę sobie, że tyle woli niesienia pomocy powinno przerodzić się w czyn dla kogoś 100 razy bardziej potrzebującego.. Wiecie chyba co mam na myśli.
Wy i tak nas już wspieracie niesamowicie!

Wspomnieliście tutaj o synagisie. Franiu już dostał pierwszy zastrzyk. 5. 11. Za dwa tygodnie kolejny. Jeszcze jak byłam z małym we Wrocławiu, koledzy i koleżanki z pracy zorganizowali zbiórkę dla małego na ten cel. A jest to koszt ogromny. Dawka 100 mg kosztuje ok 5 tys zł. Nie jesteśmy więc tacy zupełnie sami, bez pomocy.

Nie zrozumcie mnie źle, proszę. Jesteście absolutnie cudowni, jedyni, kochani i ..przymiotników mi brakło..:) Tomek potrzebuje rehabilitacji, Żelkowy Stefek też.. Posłuchajcie, a może by tak zrobić zbiórkę na trójkę naszych potrzebujących rehabilitacji? Wiecie o co mi chodzi? Franuś nie jest jedynym forumowiczem (choć najmniejszym:) ), za którego wszyscy się modlimy, trzymamy kciuki, któremu dodajemy otuchy.. A ja bym miała czystsze sumienie i jakoś tak, myślę sobie, i Franiowi będzie raźniej w tak zacnym gronie.
Co Wy na to?

Błagam, nie obrażajcie się na mnie.
Ja po prostu od wczoraj, odkąd dowiedziałam się o Waszym pomyśle, jakoś tak..nie mogę dojść do siebie.. A taka akcja dla trzech chłopaków naszych to dopiero zjednoczyłaby forumową brać :D

DPS
17-11-2009, 19:32
Aga, przyznaję, zaskoczyłaś mnie tym pomysłem. :o :lol:
Nie da się swoim nie pomóc, trzeba pomóc, tylko, żeby ta pomoc nie rozmyła się, jak podzilimy to na 3...
Nie zrozumcie mnie źle, byłabym bardzo szczęśliwa, gdyby wszystkim naszym najważniejszym Kuracjuszom udało się pomóc.
Tylko, żeby to była realna pomoc, a jeśli zbierzemy np. 6 tys. i podzielimy na 3 - te 2 tysiące każdemu z osobna nie pomogą tyle, ile 6 tys. jednemu.
Zeljka (wie, że Ją bardzo szanuję, wybaczy mi, mam nadzieję) jest przez forumowiczów wspierana darowiznami podatkowymi, 1% wiele osób właśnie dla Stefka przeznacza.
Tomek miał już swoją aukcję w tym roku.
A nasz Krasnal? Jemu na jedną dawkę szczepionki tyle trzeba, a gdzie jeszcze rehabilitacja?
Sama nie wiem, ale wydaje mi się, że tym razem powinniśmy pomóc właśnie Franusiowi. :roll:

daggulka
17-11-2009, 19:40
AgnesK - ja wiedziałam, że coś takiego do głowy Ci strzeli :P ... ale jestem tego samego zdania co DPS ....
dla Franusia ....

magpie101
17-11-2009, 19:45
Tez uwazam, ze teraz jest czas na pomoc dla Krasnala!

joola
17-11-2009, 19:49
DPS dobrze gadasz-wódki Ci dać! Jestem za Franiem tak jak i za Stefkiem czy Tomkiem ale Depesia ma rację a Żelka i Tomek na pewno się nie obrażą.

Żelka
17-11-2009, 20:18
Jest dokładnie tak jak pisze Depsia. Stefek ma juz swój 1%. Co roku pytają nas jak przekazać ten 1% na Stefka. Za co dziękujemy wszystkim bardzo, bardzo. :P
Jeżeli o Tomka chodzi, to sadze, ze nie należy Go teraz denerwować. :wink:
To teraz ja powiem, Agnes, nie obraż sie, ale zaufaj naszej ocenie sytuacji. :D :wink:
Ta aukcja ma być w całości dla Franka.

kordzina
17-11-2009, 20:40
Agnes kurcze nie zlść się za to co napiszę...ale nie przeszkadzaj nam proszę :wink: :wink:
sama mówisz jedna szczepionka 5tyś.-masakra...ile my możemy zebrać????, na 3 to nic nie da nikomu...i to dopiero będzie dramat, bo na nic nasza pomoc się nie zda..nie myślcie że gardzę 2tyś ale realia są takie że albo dla jednej osoby albo wogóle.... :evil:
Agnes- my dla Frania, jest najmłodszy, krasnal Nasz...domyślam się że tak Ci ciężko napisać "ok. to dla Franka" ale Ty masz teraz walczyc z taką samą determinacją jak we wrześniu....głowa do góry i powiedz-TAK PIENIĄŻKI BY SIĘ PRZYDAŁY...przecież my to wiemy :oops: ...a Zelijka wie o tym najlepiej...więc tym bardziej jak ona to zaproponowała ktoś kto wie o czym mówi :oops: to trzeba sie zgodzić...
pieniążki są Wam potrzebne-rozdrabnianie nie ma sensu i taka wielkoduszność będzie klęską.
Franekprztłumacz mamie o co chodzi :wink: :wink:

DPS
17-11-2009, 20:50
Wiadomo, że łatwiej jest dawać, niźli brać. Przyjęcie pomocy to trudna sztuka, ale - Aga, to dla Franusia maleńkiego naszego jest!!!
Pomyśl - gdyby którekolwiek z nas znalazło się w potrzebie, nie chciałabyś pomóc? Na pewno! Pozwól nam więc pomóc - bo to własnie takie działania tworzą naszą forumową społeczność. Wtedy wszyscy się jednoczymy i nawet forumowe trolle różnej maści nie odważają się bruździć. 8)
Jesteśmy razem i przede wszystkim jesteśmy z Franusiem, Stefkiem, Tomkiem... Bo Oni nasi są, forumowi!

Żelka
17-11-2009, 20:51
Nie ma się czym przejmować. Z postu Agi to ja wyciągnęłam to, co najważniejsze, czyli:
Aga nie jest przeciw (te inne drobiazgi pomijamy :wink: ) i Redakcja jest ZA!!!! :P
Więc teraz proszę szykować fanty na aukcje, a Redakcję prosimy o jakiś konkretniejszy termin. Tak w przybliżeniu.

No i tutaj podziękowanie dla naszej Edzi która odpowiednie sygnały przesłała w odpowiednim kierunku. :wink:
Ja zawsze powtarzam, ze aniołowie są wśród nas. :D :wink:

matka dyrektorka
17-11-2009, 20:54
Ja zawsze powtarzam, ze aniołowie są wśród nas. :D :wink:
taka Zeljka przede wszystkim :D

Żelka
17-11-2009, 21:04
taka Zeljka przede wszystkim :D
Zeljka.., nie znam takiej. :roll: Ale niech Ci bedzie. :wink: :lol:

daggulka
17-11-2009, 21:20
taka Zeljka przede wszystkim :D
Zeljka.., nie znam takiej. :roll: Ale niech Ci bedzie. :wink: :lol:

Żelka , babo .... jesteś dobra , życzliwa i skromna .... ech - pozazdrościć :wink: :D

sSiwy12
17-11-2009, 21:28
Daru płynącego z serca nie odrzuca się.

Postanowiono (i słusznie), że licytacja będzie bajkowa - bo dla Krasnalka.

FINITO

Megana
17-11-2009, 21:30
Z tego co ja zrozumiałam, to AgneK miała cichutko siedzieć, kibicować i nie przeszkadzać :wink: :D :D :D :D

Armidia
17-11-2009, 21:35
jestem ZA Franusiem :D
AgnesK - pozwól nam pomóc sobie i Maluszkowi - to żadna ujma, gdy przyjmiesz dar gorących serc
a jeśli masz jakiekolwiek obiekcje to pomyśl, że zgadzając się spełnisz dobry uczynek - osobom takim jak ja chociaż raz w roku pozwolisz poczuć się częścią społeczności poruszanej wspólnymi, wyższymi ideami :)

Pozdrawiam,
Armidia

P.S. fanty już gotowe, odwrotu nie ma :wink:

AgnesK
17-11-2009, 21:54
Matko jedyna, co ja tu mam właściwie do gadania?? ;-)
A przyszłam tutaj z gotowym tekstem w głowie i cały misterny plan... ehm.. :wink:
Ale, tak cichutko, nie przeszkadzając, czy mogę jeszcze jedną propozycję złożyć? Tylko jedną, plizzz.
Wyliczyłam, że na rehabilitację Frania potrzeba mi do końca jego pierwszego roku życia małego ok 4 tys. (to na opłacenie p rehabilitanta) Tak sobie pomyślałam, że gdyby na aukcji udało się zebrać kwotę ponad owe 4 tys, to może jednak podzielilibyśmy między Tomka i Stefka? Sami wiecie, że liczy się każdy grosz, gdy leczenie jest długotrwałe..

Co do Synagisu - ciągle mam nadzieję, że Ministerstwie Zdrowia panowie urzędnicy podejmą stosowne decyzje (choć te miały byc podjęte pod koniec ... sierpnia :roll: ) i że może uda się nam załapać na refundację choć ostatniego 1 lub 2 zastrzyków.

Ja nie odrzucam daru Waszych serc, ino tak bym chciała, żeby przy okazji i dla Tomka i dla Stefka coś zebrać. I mi by było z tym cudnie. A może taka akcja spowodowałaby, że udałoby się zebrać więcej pieniędzy niż gdyby ino na Frania zbierać?

Ino nie krzyczcie tu na mnie, bo mam nerwy stargane i jeszcze globusa na noc dostanę :wink:

daggulka
17-11-2009, 22:31
Kochana .... sama rehabilitacja 4 tys , zastrzyki każdy po 5 tys , aparatura potrzebna , sprzęt, leki .....
Aguś - ja bardzo chciałabym żeby cała ta licytacja była dla Franusia ....

Dla Stefcia Żelciowego i Tomcia już były kiedyś licytacje i pewnie będzie okazja jeszcze niejedna .... a także jeśli będzie potrzebna pomoc natychmiastowa - także mamy doświadczenie i zbiórki doraźne były i będą robione z powodzeniem ....

A teraz Wy potrzebujecie naszej pomocy najbardziej ....
Daj sobie przetłumaczyć , kochana ..... :)

ziaba
18-11-2009, 08:47
Moja droga Agnes

Pojadę do Cię , wydrę Ci trochu włosów z głowy , obiję ten chudy zadek i zaraz po dobroci dokonasz wpisu ,iż się zgadzasz na to że

Większość Ma Zawsze Rację

A w ogóle, to słuchaj się starszych żesz kurza noga !!!!


ps. ojesu, teraz to już ino wyglądać jak mnie pomorduje 8)

kordzina
18-11-2009, 08:52
Moja droga Agnes

Pojadę do Cię , wydrę Ci trochu włosów z głowy , obiję ten chudy zadek i zaraz po dobroci dokonasz wpisu ,iż się zgadzasz na to że

Większość Ma Zawsze Rację

A w ogóle, to słuchaj się starszych żesz kurza noga !!!!


ps. ojesu, teraz to już ino wyglądać jak mnie pomorduje 8)
ziaba napisałaś na poczatku Moja droga Agnes więc może Ci się upiecze :wink: :wink: :wink:

Żelka
18-11-2009, 09:02
Kochana Agnes, pozwól aby Stefcio miał też swoje zdanie. :wink:
Poza tym, nie możesz mówić ludziom na kogo chcą licytować. Jak będą chcieli znaleźć Stefka lub Tomka, to zapewniam Cie, że znajda. :wink:
A teraz idź w pokoju i nie przeszkadzaj. :lol: :wink: :wink: :wink:

DPS
18-11-2009, 09:03
Po dobroci czy nie - większość ma zawsze rację! :D 8)
I będzie dla Frania! :P

tabaluga1
18-11-2009, 10:25
Agnes
Póki co nic dla Frania nie zrobiliśmy więc pozwól nam tak realnie i namacalnie pomóc małemu. To taka nasza skromna "wyprawka"- trochę spóźniona co prawda, ale przynajmniej tak chcielibyśmy pomóc. Przecież rodzina powinna się wspierać, a my jesteśmy Jedną Wielką Rodziną. Tomek na pewno by nas poparł, Zelijki zdanie na ten temat znasz więc proszę... Pozwoliłaś nam od początku być z Franiem, przeżywać, wzruszać się, płakać i śmiać. Dzieliłaś się zawsze złymi i dobrymi wiadomościami, pozwól więc i teraz zaopiekować się nim.

AgnesK
18-11-2009, 11:24
DZIĘKUJĘ WAM BARDZO.
Co więcej mogę napisać?
Dziękuję w imieniu Franka.
Będę mogła mu zapewnić każdą konsulatację lekarską, tyule rehabilitacji, ile będzie potrzebował. Wszystko.
Jesteście niesamowici.
Mam nadzieję, że będę miała okazję spłacić ten dług..

Żelka
18-11-2009, 11:27
He, he, a może to my wlasnie tak splacamy swoje dlugi. :D :wink:
Ty tylko ukochaj Franusia od nas i uśmiechaj się. :wink:

tola
18-11-2009, 11:28
AgnesK, ja mam takie samo zdanie jak Tabaluga i wszyscy którzy tu piszą.
Jesteśmy Franusiowi to winni za wszystkie wzruszenia, za to, że jeszcze bardziej zmiękczył, uwrażliwił nasze serca, że śledząc jego losy przestaliśmy się przejmować drobiazgami w swoim życiu.
Franiu taki malutki, a tyle już od niego dostaliśmy. Ucałuj go ode mnie w te śliczne dołeczki i nie buntuj się już przeciwko naszym postanowieniom.

Redakcja
18-11-2009, 11:30
Zatem sprawa jest przesądzona. Zbieramy na Frania.
W okolicach Mikołaja pojawią się też kartki świąteczne i Anioły z Ogniska Marymont. Będzie czas na naszą wielką akcję na forum.
Pozdrawiamy i życzymy Franiowi dużo zdrowia i sił.

kordzina
18-11-2009, 11:45
HIPPPPPPPPP HIPPPPPPPPP HHHHHUUUUUUUUURRAAAAAAAA!!!!!!!!!
dobra to teraz niech ktoś ze stażem mi wytłumaczy jak to zamieszanie wygląda... :oops: :roll: :roll:
tzn. wymyśam fanty( coś z domu-tak?) ktoś to ode mnie kupuje ale ja nie dostaję pieniążków tylko Franek Waleczny-tak?...będzie zdjęcia wysyłać tych fantów???- taki pchli targ :lol: :lol: :lol: ze szczytnym celem...ło matko to pewnie Ci co na allegro umieją kupować sobie poradzą znakomicie.... :wink:

daggulka
18-11-2009, 11:47
fanty przygotowane? :D
oczywiście nie wszyscy muszą dawać ... w końcu ktoś także musi kupować :wink: :lol:

Żelka
18-11-2009, 13:33
Zatem sprawa jest przesądzona. Zbieramy na Frania.
Dziękujemy Redakcji za to, że we wszystkich dla nas Ważnych sprawach jest razem z nami! :P

daggulka
18-11-2009, 13:57
Zatem sprawa jest przesądzona. Zbieramy na Frania.
W okolicach Mikołaja pojawią się też kartki świąteczne i Anioły z Ogniska Marymont. Będzie czas na naszą wielką akcję na forum.
Pozdrawiamy i życzymy Franiowi dużo zdrowia i sił.

ja także się ciesze, że mamy możliwość pomóc komuś "naszemu" :wink: :D
to kiedy jakiś wewontek fantowy sie pojawi? bo jestem, ciekawa co można będzie wylicytować i czy już mam brać kredyt na zakupy :wink: :lol:

Sloneczko
18-11-2009, 15:48
Ja zawsze powtarzam, ze aniołowie są wśród nas. :D :wink:

Są i diablice, ale tym razem oddaję swój głos w tak słusznej sprawie ;)

ziaba
18-11-2009, 15:59
Ja już przebieram nóżkami , gotowa do licytacji.

Mam nadzieję, że Forumowi Ludzieńkowie posypią fantów.

Się będzie działo..hu ha :D

Armidia
18-11-2009, 17:11
fanty przygotowane? :D
oczywiście :D


oczywiście nie wszyscy muszą dawać ... w końcu ktoś także musi kupować :wink: :lol:
oczywiście wszyscy dają i wszyscy licytują :wink: :lol:

Pozdrawiam,
Armidia

Redakcja
18-11-2009, 18:45
Zaczynamy akcję 6 grudnia!

Armidia
18-11-2009, 18:55
super :D
no to teraz trochę techniki (bo jak wiadomo - trochę techniki i się człowiek gubi, a co dopiero blondynka :lol:)

ponieważ jestem laikiem w temacie Muratorowych akcji, bardzo proszę o trzy zdania uświadamiające, jak taka akcja przebiega

Pozdrawiam,
Armidia

matka dyrektorka
18-11-2009, 19:17
http://forum.muratordom.pl/a-tu-licytowalismy-efekt-2480-zl-dla-rafalka-d,t146633.htm

tu masz lekturkę na wieczór :wink: (więcej niż trzy zdania :wink: )
to zeszłoroczna licytacja :)

Armidia
18-11-2009, 19:24
dzięki :D ruszam z edukacją

Pozdrawiam,
Armidia

jamles
18-11-2009, 23:52
Uważam, że pomysł Zeljki aby w tym roku zrobić licytacje na rzecz Franka jest strzałem w 10! Myślę, że Tomek podpisałby się pod tym dwiema rękami i nogami.

pozdrawiam
maksiu
Tomek nawet jedynie słuszny młoteczek podsyła 8)
http://forum.muratordom.pl/zdjecia/spotkanie_forumowiczow_2008/mini/_MG_5821.jpg

daggulka
19-11-2009, 08:38
Zaczynamy akcję 6 grudnia!

troche odległy termin , no ale co roku tak jest i zdanżamy ... więc i tym razem mam nadzieję zdążymy ze wszystkim do Świąt :D

tabaluga1
19-11-2009, 16:54
Czyli co, fanty można zacząć zbierać? Rozumiem, że mają być gotowe do 6 grudnia i wtedy wystawiamy tu. W takim razie bierzemy się do roboty.

braza
19-11-2009, 20:01
Wieczór dobry, czyli w razie "W" mam się zgłaszać tutaj, tak???

Franio rulez :D :D Buziaki dla Walecznego :D :D

EDZIA
19-11-2009, 21:19
Wieczór dobry, czyli w razie "W" mam się zgłaszać tutaj, tak???

Franio rulez :D :D Buziaki dla Walecznego :D :D

Nie Brazuś.
Myślę, że jakiś dzień dwa prze licytacją powstanie oddzielny wątek na górze, gdzie będą umieszczane fanty, no i w trakcie licytacji też można będzie zglaszać.
Dotąd tak przynajmniej było,
A ja wiedziałam, że tak będzie, a ja wiedziałam że tak będzie...licytacja dla Franusia :D

AgnesK
19-11-2009, 21:26
Jeszcze raz dziękuję, kochani.

Armidia
19-11-2009, 22:05
chciałam tylko zameldować, że pierwsze fanty zebrane, foty trzaśnięte, czekają na hasło startowe do licytacji :D
reszta fantów "się robi", ale dostałam zapewnienie, że będą na czas

Pozdrawiam,
Armidia

daggulka
19-11-2009, 22:32
mój fant też już gotowy i fota trzaśnięta ... choć przez wzgląd na to iż wykonany częściowo własnoręcznie - mam sporo wątpliwości co do wartości jakotakiej oraz użytecznej .... ale niech tam .... raz kozie śmierć - wystawię :wink:

aniawmuratorze
19-11-2009, 23:03
trochę spóźniona ale dotarłam :oops:
ina licytację dla Franeczka się szykuje :D

matka dyrektorka
20-11-2009, 07:46
oj a mój fant w proszku :oops: ale zdążę (jakbym za dużo na forum siedziała to mnie gońcie )

Armidia
20-11-2009, 12:05
poganianie masz jak w banku :wink: :lol:
przesłuchiwać też mogę na okoliczność sporządzenia fantu, jakby co

Pozdrawiam,
Armidia

Sloneczko
20-11-2009, 15:06
Fotkę ja mam wystawić, czy wcześniej ją przesłać (komu)?

Wybaczcie durnowate pytanie, ale do tej pory kupowałam :)

EDZIA
20-11-2009, 20:14
Fotkę ja mam wystawić, czy wcześniej ją przesłać (komu)?

Wybaczcie durnowate pytanie, ale do tej pory kupowałam :)

:D
Myślę, że w odpowiednim czasie na pewno pojawi się informacja w tej sprawie.

pozdrawiam

kordzina
20-11-2009, 20:22
muszę poprosić Betib żeby przygotowała jakieś fanty....może jej koleżanka Marzena która robi takie świetne rzeczy: ozdobne serduszka, wyszywanki, ozdoby świąteczne da się namówić..podejrzewam że byłoby oblężenie...ale to jutro...bo z domu to ten internet taki wolny....,
ja fantów nie przygotowywuje bo nie mam czasu...będę kupować :lol:

kordzina
20-11-2009, 21:30
ha.... :) :) :) rozmawiałam z Betib.... przygotuje coś...więc miłośniczki jej domu -uwaga uwaga 8) 8) i tak ja wylicytuje :wink:
aaaaa i Betib napisała że jej zdolniacha Marzena ( to ta która tak pięknie ubrała okna u Betib) też coś przygotuje....więc jest się na co szykować....
ide dalej siać propagandę :wink: :wink:
ma być pospolite ruszenie i koniec...jeszcze tylko trzeba węże z kieszeni wykurzyć...ale tego sie nie podejmuję... :wink: może jakaś czarownica forumkowa lub czarodziej.......

Ivonesca
21-11-2009, 11:15
super że się udało przekonac Agnes :-)
Franiu Waleczny - będzie licytacja :D :D :D :D :D :D :D :D :D

aga1401
21-11-2009, 12:24
ale superrr.oczywiscie wezme udzial.dla Franka buziaki zostawiam.nasza kruszynka kochana.

aneta s
21-11-2009, 19:45
Ja też się szykuje do licytacji :lol: moje fanty gotowe- będą baaardzo skandynawskie :wink:niestety bie wykonane przeze mnie bo nie mam takich zdolnosci. no i mój mąż też szykuje małe co nieco na rzecz Małego Rycerza :wink: no i kupować też oczywiście będziemy :wink:

AgnesK
21-11-2009, 22:03
Kurczę, powtórzę się: niesamowici jesteście.

Rozmawiałam z małżonkiem szanownym o aukcji, ino my tacy nieuzdolnieni.. :oops: Ale małżonek wpadł na pomysł, że może by zrobił to, z czego słynie na spotkaniach towarzyskich, mianowicie cytrynóweczkę. Tak się ino zastanawiam, czy uchodzi, bo to przeca na nieletniego idzie.. :roll: :oops:

Nefer
21-11-2009, 22:04
Uchodzi jak NAJBARDZIEJ :):) Cytrynóweczka mniam - niech się Chłopak nie ogranicza w kwestii ilosci :)

daggulka
21-11-2009, 22:05
uchodzi , kochana , uchodzi - bo cel szlachetny ... ja też coś w tym stylu wystawie jako drugi fant - tylko nie od siebie bo to nie moja własność a jeno przechowuję :roll: :wink:

Armidia
21-11-2009, 22:31
ależ w cytrynóweczce nie ma nic zdrożnego, co by nie uchodziło - skoro to cytrynóweczka, to sama wtamina C, więc zażywanie dla zdrowotności wręcz wskazane :wink: cudowne antidotum na wszelkie grypowe paskudztwa jak znalazł
to ja się zapisuję na buteleczkę cytrynóweczki za zdrówko Małego Supermana :D

Pozdrawiam,
Armidia

P.S. Matka Dyrektorka, a jak się miewają Twoje fanty ??? pytam zgodnie z obietnicą poganiania :wink:

Żelka
21-11-2009, 22:54
Aż miło tu zaglądać. :D

tabaluga1
22-11-2009, 14:49
Ja też z niecierpliwością czekam na licytację. Oj... będzie się działo :P :P :P

tola
22-11-2009, 15:06
To jak już cytrynóweczka zaakceptowana, to ja śmiało dołączę ze swoją aroniówką i ją na licytację wystawię. Szanowny pierwszy raz w życiu zrobił, ale wyszła całkiem, całkiem. Na butelce będzie trwała, farbą do szkła wypisana dedykacja.
A tak w ogóle, to można już zdradzać szczegóły?

asia.malczewska
22-11-2009, 21:46
uf, dotarłam i jestem za! :D
zaraz zacznę kombinować z fantami ... będzie dobrze 8)

elutek
23-11-2009, 05:38
no i zaczęły się dylematy :-?
aroniówka, czy cytrynówka? cytrynówka, czy aroniówka? :roll: :wink: :D

Żelka
23-11-2009, 06:55
no i zaczęły się dylematy :-?
aroniówka, czy cytrynówka? cytrynówka, czy aroniówka? :roll: :wink: :D
Obie trzeba brać, na zdrowiu sie nie oszczędza. :D :wink:

ziaba
23-11-2009, 07:16
Oj widzę że ruszyło z pomysłami. :D I to we właściwym kierunku 8)

Wabić kochani fantami, nęcić, kusić..niech ludki po nocach nie dośpią, nękani myślami " ja, ja muszę to mieć, ja !!!"

Coś się widzi, że na ostre złotówki bić się będziemy , krew będzie ściekać po ekranach i tryskać spod klawiszy :wink:

Kochani, jak byśmy wystawili nawet i kilo kartofli, to wiem, że były by to najdroższe bulwy świata. :oops:

Ech, nie ma takiego drugiego foruma z takimi cudnymi ludkami..nie ma.. :D :D

kordzina
23-11-2009, 09:51
Ziaba kartofle to ja i Monah będziemy kupować..bo my tak ten nasz Poznań kochamy :lol: :lol: :lol:
na zdrowiu nie można oszczędzać a trunki przez Was wymienione mają ogromne ilości kwasu askorbinowego-więc nic tylko się leczyć...... :D :D
aaaa Betib juz chyba hurtowo fanty robi...... :wink:

magpie101
23-11-2009, 10:10
Chcialam zapytac czy fanty mozna wystawiac tylko w dniu rozpoczecia licytacji, czy mozna kilka dni pozniej?
Pytam, bo chcialabym wystawic pierniczki swiateczne wlasnego wypieku ale bede je piec dopiero 12-13.12. i dopiero wtedy moge pokazac fotke i wystawic je do licytacj.

daggulka
23-11-2009, 10:13
Mag ... z tego co pamiętam - można było później także dorzucać fanty do licytacji - zdarzały się takie sytuacje ... ja myślę - że na pewno warto na nie poczekać kilka dni dłużej :wink: :D

monah
23-11-2009, 10:22
Ziaba kartofle to ja i Monah będziemy kupować..bo my tak ten nasz Poznań kochamy :lol: :lol: :lol:
oszywiście, tylko nie kartofle, a pyry.. pyry będziemy kupować, Kordzina! ;)

daggulka
23-11-2009, 10:53
No a ja się zastanawiam , bo na zlocie Depi wylicytował piękną flaszkę - babuszkę z zawartością "woda ognista" od Selimm'a i z Jego autografem.
No i jakeśmy już ją grupowo wtedy opróżnili :oops: , to zabrałam ją ze sobą bo mi jej zostawiać szkoda było , a Depi zapomniał i mam w domku.
To może ja też bym ją zaś napełniła jakimś trunkiem raczej przezroczystym coby pasował do niebieskiego koloru babuszki :wink: ...i wystawiłabym jeszcze raz :roll:
Oczywiście najlepiej by było coby się na niej drugi właściciel podpisał , czyli Depi obok Selimmowego autografu ... ale do Wawy mam troche za daleko :roll: . To może niech bedzie tak, że ktoś kto ją wylicytuje - autograf odbierze od Depiego na przyszłorocznym zlocie :roll: :wink:
co myślicie? nada się ? :roll:

kordzina
23-11-2009, 11:13
Oj widzę że ruszyło z pomysłami. :D I to we właściwym kierunku 8)

Wabić kochani fantami, nęcić, kusić..niech ludki po nocach nie dośpią, nękani myślami " ja, ja muszę to mieć, ja !!!"

Coś się widzi, że na ostre złotówki bić się będziemy , krew będzie ściekać po ekranach i tryskać spod klawiszy :wink:

Kochani, jak byśmy wystawili nawet i kilo kartofli, to wiem, że były by to najdroższe bulwy świata. :oops:

Ech, nie ma takiego drugiego foruma z takimi cudnymi ludkami..nie ma.. :D :D
ziaba...mamy małe sprostowanie nie będziemy licytować kartofli jak wystawisz pyrki to inaczej podejdziemy do sprawy :lol: :lol: :wink:

JANINKI-AMORKI82
23-11-2009, 11:40
ha, mam Was!
tuście się ukryli!!!
a ja od jakiś 3 tygodni zastanawiam się czy będzie w tym roku jakaś licytacja przed świętami ( nawet fanty już obmyślałam i na pewno coś dorzucę) i dopiero dziś tu trafiłam.

jeszcze nie doczytałam kiedy licytacja i kiedy koniec - zaraz cały wewontek przerobię i się dowiem ;-)

DPS
23-11-2009, 12:17
Oj widzę że ruszyło z pomysłami. :D I to we właściwym kierunku 8)

Wabić kochani fantami, nęcić, kusić..niech ludki po nocach nie dośpią, nękani myślami " ja, ja muszę to mieć, ja !!!"

Coś się widzi, że na ostre złotówki bić się będziemy , krew będzie ściekać po ekranach i tryskać spod klawiszy :wink:

Kochani, jak byśmy wystawili nawet i kilo kartofli, to wiem, że były by to najdroższe bulwy świata. :oops:

Ech, nie ma takiego drugiego foruma z takimi cudnymi ludkami..nie ma.. :D :D

Czy to znaczy, że mam wystawić worek warzyw ekologicznych certyfikowanych, na czele z pyrami? 8) :D

kordzina
23-11-2009, 12:28
DPSi...nie podpuszam Ciebie :wink: :wink: :wink:
ale wiesz....co fant to fant....
tylko ze ta przesyłka byłaby pewnie droga....może tak po jednym z odmiany? :o)

Alunek
23-11-2009, 13:08
Ja mam pytanie, czyli fantem może być tylko coś własnoręcznie zrobionego? Pytam, bo chciałabym zaproponować kosiarkę .Myślałam ostatnio o jej sprzedaży ( mam drugą) ,ale gdy przeczytałam o Franku to chicałabym zaproponować swoją pomoc.Chętnie wystawię kosiareczkę do szlachetnej licytacji ?
Może być, czy nie uchodzi?
Jeśli nie, co postaram się w inny sposób pomóc :wink:

ziaba
23-11-2009, 13:23
Alunek
tu można wszystko ( no..umówmy się że nie do końca wszystko)
można więc postawić na licytację np.:

*naukę jazdy na rowerze
* kolację bez widoku na śniadanie
*patelnię dobrze wysmażonych placków ziemniaczanych z cukrem/solą
*słoik drylowanych wiśni ( zamiennie marynowane grzybki lub ogórki w occie)
*spacer w osobistym towarzystwie ( plus plan trasy , czas przewidywany i kilometraż)

oraz inne wszelakie atrakcyjne atrakcje.


Pyry także 8) .
Nie wspominając o worku marchewki ekologicznej. :wink:

Pod Tomaszkowy młotek może pójść wszystko, prócz używanych majtek i zeschłych myszy. :wink:

Armidia
23-11-2009, 13:39
a propos drylowanych wiśni...
jest ktoś chętny na słoik marynowanych prawdziwków własnego zbioru i obróbki ? jeśli jest, to obok fantów niejadalnych, wystawię słuszny słoiczek takowych na Franusiową licytację 8)

Pozdrawiam,
Armidia

JANINKI-AMORKI82
23-11-2009, 16:16
a propos drylowanych wiśni...
jest ktoś chętny na słoik marynowanych prawdziwków własnego zbioru i obróbki ? jeśli jest, to obok fantów niejadalnych, wystawię słuszny słoiczek takowych na Franusiową licytację 8)

Pozdrawiam,
Armidia

wystaw wystaw, na pewno ktoś chętny na TAAAAKIE grzybki się znajdzie ;-).

DPS
23-11-2009, 18:19
Chcielista, to mata.
Będzie worek warzyw ekologicznych! 8)
Dziecku wysyłam, wprawę mam. :lol:

No dobra, nie wysyłam, ale i tak wystawię. :P

DPS
23-11-2009, 18:19
Chcielista, to mata.
Będzie worek warzyw ekologicznych! 8)
Dziecku wysyłam, wprawę mam. :lol:

No dobra, nie wysyłam, ale i tak wystawię. :P

JANINKI-AMORKI82
23-11-2009, 18:26
Chcielista, to mata.
Będzie worek warzyw ekologicznych! 8)
Dziecku wysyłam, wprawę mam. :lol:

No dobra, nie wysyłam, ale i tak wystawię. :P

:lol: :lol: :lol:
DPSia to jeszcze ten piekielny zakwas co ode mnie masz co ci po lodówce wędrował, a co!
a do tego bochen twego chlebka i przepis

Anna Wiśniewska
23-11-2009, 19:04
DPSia jestem za bochenkiem chlebka z zakwasem od Ciebie :lol: :lol:

ziaba
24-11-2009, 07:37
Zakwasu i ja poproszę, duuużo.

Beleby sie US nie przyczepił, że ruszyła Depsia z nie rejestrowaną i nie opodatkowaną produkcją :lol:

Zacieru :wink:


no..na żurek . :D

JANINKI-AMORKI82
24-11-2009, 07:56
haha DPSia a to Cię wrobiłam ;-) :lol:

DPS
24-11-2009, 13:58
DPSia jestem za bochenkiem chlebka z zakwasem od Ciebie :lol: :lol:

Vox populi, vox dei.
Będzie zakwas, chlebek i przepis też. 8) :lol:
Za łażenie zakwasu po całej lodówce nie odpowiadam, już kilka osób to miało! :lol:

pasie
24-11-2009, 16:55
to ja już nóżkami przebieram w oczekiwaniu na te Wasze fanty :D :D :D i kaskę odkładam :P

lidszu
24-11-2009, 17:05
ja też się z miłą chęcią przyłącze do licytacji :D

tabaluga1
25-11-2009, 09:27
DPSia jestem za bochenkiem chlebka z zakwasem od Ciebie :lol: :lol:

Vox populi, vox dei.
Będzie zakwas, chlebek i przepis też. 8) :lol:
Za łażenie zakwasu po całej lodówce nie odpowiadam, już kilka osób to miało! :lol:

To ja wyrażam zgodę na łażenie zakwasu po mojej lodówce. :wink:
A Ty się bierz, kochana, za pieczenie chleba, bo chyba chętnych będzie dużo. Ja w każdym razie na pewno.

kordzina
25-11-2009, 12:36
no pięknie będą chleby, aroniówka,cytrynówka, warzywa ekologiczne, pierniki...nic tylko sobie listę zrobię i pierwszy raz zrobię zakupy na święta przez internet :lol: :lol:

tabaluga1
25-11-2009, 13:22
no pięknie będą chleby, aroniówka,cytrynówka, warzywa ekologiczne, pierniki...nic tylko sobie listę zrobię i pierwszy raz zrobię zakupy na święta przez internet :lol: :lol:
To może jeszcze ktoś zdeklaruje się ze świąteczną szynką- tylko koniecznie swojską?

matka dyrektorka
25-11-2009, 13:38
ja niestety nic jadalnego nie zaoferuję

przygotowuję ikonkę Matki Bożej Pięknej Miłości (myślę że to temat taki akurat :) )
trwa to niestety dość długo(bo tradycyjnie, jak w zamierzchłych czasach: żółtkiem i glinkami ) ale mam nadzieję zdążyć :D Siedzę jak mniszka pokorna :wink: i maluję .....

Żelka
25-11-2009, 17:30
matka dyrektorka gdzie mozna sie tej sztuki nauczyc?

matka dyrektorka
25-11-2009, 18:21
ja się sama naumiałam, w zasadzie cały czas się uczę (na własnych błędach, od prawie 10 lat) , ale są organizowane kursy ikonopisarskie (wiem że w tej chwili trwa w Przemyślu) w warszawie jezuici (o jacek wróbel) przy duszpasterstwie akademickim organizuje warsztaty dla młodzieży http://www.jezuici.pl/~jwrobel/druga.htm
w bielsku podlaskim jest szkoła ikonopisarska (kilka lat )
jeśli wbijesz w googlu warsztaty ikonopisania lub ikonopisarskie powinno ci wyskoczyć sporo kontaktów
tylko ostrożnie bo często biorą dużo kasy a niczego nie uczą (ani od strony praktycznej ani teologicznej)
a jeśli będziesz w okolicach sanoka to się odezwij, pokażę ci jakieś podstawy
(korespondencyjnie chyba się nie da , ale możemy spróbować :D )

a może na licytację wystawić szybki kurs ikonopisania :wink:

Żelka
25-11-2009, 18:43
Dzieki. :P Na razie ucze sie decoupage. Z Netu, bo na kurs to nie mam szans.

daggulka
25-11-2009, 20:52
Zelka - wiedziałam, że utalentowana ...ale że Matka Dyrektorka? :o
jakie Wy laski zdolne jesteście 8)

Margoth*
25-11-2009, 22:40
Z wielką radością i niecierpliwością oczekuję tegorocznej licytacji. To będzie pierwsza w mojej muratorowej "karierze". Cieszę się ogromnie, że to wszystko dla naszego Franusia. Już sobie obmysliłam fanty, mam nadzieję, że się nie wygłupię :oops:

DPS
26-11-2009, 08:04
DPSia jestem za bochenkiem chlebka z zakwasem od Ciebie :lol: :lol:

Vox populi, vox dei.
Będzie zakwas, chlebek i przepis też. 8) :lol:
Za łażenie zakwasu po całej lodówce nie odpowiadam, już kilka osób to miało! :lol:

To ja wyrażam zgodę na łażenie zakwasu po mojej lodówce. :wink:
A Ty się bierz, kochana, za pieczenie chleba, bo chyba chętnych będzie dużo. Ja w każdym razie na pewno.

Mam nadzieję, że się nie skompromituję i chleb wyjdzie przyzwoicie. :o :oops:
No nic, będę piekła, aż będzie taki, jak trzeba. :D

jamles
26-11-2009, 08:27
Mam nadzieję, że się nie skompromituję i chleb wyjdzie przyzwoicie. :o :oops:
No nic, będę piekła, aż będzie taki, jak trzeba. :D
czyli chleb będzie krojony i bez jednej kromki :roll:

magpie101
26-11-2009, 14:57
Mam nadzieję, że się nie skompromituję i chleb wyjdzie przyzwoicie. :o :oops:
No nic, będę piekła, aż będzie taki, jak trzeba. :D
czyli chleb będzie krojony i bez jednej kromki :roll:

:lol: :lol: :lol:

magpie101
26-11-2009, 14:59
Dzieki. :P Na razie ucze sie decoupage. Z Netu, bo na kurs to nie mam szans.

Zelijko zajrzyj tutaj http://forum.muratordom.pl/pradolina,t94505-120.htm, wlascicielka dziennika sliczne rzeczy stworzyla, a tez dopiero sie uczy, Zrodla podala w komentarzach (skad czerpie wiedze).

DPS
26-11-2009, 21:33
Mam nadzieję, że się nie skompromituję i chleb wyjdzie przyzwoicie. :o :oops:
No nic, będę piekła, aż będzie taki, jak trzeba. :D
czyli chleb będzie krojony i bez jednej kromki :roll:

Będzie sprawdzony organoleptycznie. 8)
Nawet bez krojenia. :lol:

Żelka
27-11-2009, 08:06
Dzięki magpie101. :wink:

jamles
27-11-2009, 08:19
Mam nadzieję, że się nie skompromituję i chleb wyjdzie przyzwoicie. :o :oops:
No nic, będę piekła, aż będzie taki, jak trzeba. :D
czyli chleb będzie krojony i bez jednej kromki :roll:

Będzie sprawdzony organoleptycznie. 8)
Nawet bez krojenia. :lol:
czyli z dziurką po wskazującym :roll:

braza
01-12-2009, 11:28
To ja już się na ten chleb piszę!!!!!! Nawet z dziurką po wskazującym :wink:

daggulka
01-12-2009, 11:32
dziś 1 grudzień ...
już niedługo do licytacji .... :D

JANINKI-AMORKI82
01-12-2009, 12:09
To ja już się na ten chleb piszę!!!!!! Nawet z dziurką po wskazującym :wink:

DPSiu widzę, że ci narobiłam...będziesz z tydzień piekła tylu chętnych na chlebek...skoro tak namotałam to gdybyś nie dała rady - służę pomocą, też cały czas ten chlebek piekę, zakwas jest, więc jak będzie trzeba to pomogę i też upiekę - tylko daj znać!

DPS
01-12-2009, 18:45
Oooo, no to trzymam Cię za słowo, Janinki! :D
W razie czego będę wołać, a co! :wink:

Jamles... a co Ty z tą dziurką? :oops: :roll: :lol:

arcobaleno
02-12-2009, 09:42
Bardzo podoba mi się pomysł z licytacją dla Frania - byłysmy z Agą w ciąży w tym samym czasie, więc tym bardziej trzymam kciuki za sukcesy zdrowotne Maleństwa

Obraz, który nagryzmoliłam na Franiową licytację właśnie schnie - mam nadzieję, że znajdzie się chętny :wink:

Żelka
02-12-2009, 10:30
arco ależ se awatarka strzeliła! :D :wink: Gdzie Wy znajdujecie takie ładne fotki? :roll: :wink: :wink: :lol:

arcobaleno
02-12-2009, 11:06
arco ależ se awatarka strzeliła! Gdzie Wy znajdujecie takie ładne fotki?
8) Zeljka - Ty dobrze poszukaj to też znajdziesz - pamiętam taką Twoją jedną w szpilkach... 8) awatara by nie starczyło na te nogi 8) :D

Żelka
02-12-2009, 12:21
I tam, to było jak młoda byłam. :roll: Ale juz mi przeszło. :lol:

daggulka
02-12-2009, 12:43
I tam, to było jak młoda byłam. :roll: Ale juz mi przeszło. :lol:

blablabla .... nie zapominaj , że widziałam Cie w ubiegłym roku na zlocie .... i naprawdę nie zauważyłam, żeby coś Ci przeszło :P :D

ziaba
02-12-2009, 13:09
Mam zaszczyt ogłosić , iż bierę w posiadanie patenta i monopola na ciasteczka piernikowe.

Z racji iżem stara piernikara, nie wypada nic innego na licytację zgłosić. 8)

Próbne ciasteczka zostały testowane domownikami i mogę rzec iż sraczka, swędzonka i ślepowidztwo nie wystąpiło. Znaczy się można między ludków towar rozprowadzić. 8) 8)

ps. ciastka im dłużej leżą tym stają się lepsze.
Na miodzie, gożdzikach i takich tam dobrych rzeczach..( to była reklama :oops: )

Kształty ciasteczek będą grzeczne. :oops:
Chociaż ...kusi jakieś ..dyndadełko na choinkę, oj kusi... :oops: :oops:

daggulka
02-12-2009, 13:16
ziaba ... noż nie krępuj się ... mogą być też niegrzeczne .... nawet lepiej :oops: :lol: :wink:

ziaba
02-12-2009, 13:19
Jakies sugestie ? życzenia ?? 8)


Ino może na priva, bo Wielki Brat jest czujny :oops:

daggulka
02-12-2009, 13:22
ziaba ... liczę na Twoją własną inwencję ... a domyślam się , że mam na co liczyć ... :wink: :D

ziaba
02-12-2009, 13:27
Hande made ...jak by nie było :oops: 8) :wink: :oops:

Margoth*
03-12-2009, 09:49
Hande made ...jak by nie było :oops: 8) :wink: :oops:

Ziaba, a uturlaj, co by duże było :roll: :oops:

kordzina
03-12-2009, 10:42
ziaba czy ja wstępnie pirniki mogę zamówić :lol: :lol: :lol: ...
z dyndadełkiem to się jescze zastoanowię bo małe dzieci mam :oops: :oops: :oops: ale już wiedzą co nie ci o tych sprawach 8)

daggulka
03-12-2009, 10:56
Hande made ...jak by nie było :oops: 8) :wink: :oops:

Ziaba, a uturlaj, co by duże było :roll: :oops:

duże nie bo się do buzi nie zmieści .... :roll:

kordzina
03-12-2009, 11:14
Hande made ...jak by nie było :oops: 8) :wink: :oops:

Ziaba, a uturlaj, co by duże było :roll: :oops:

duże nie bo się do buzi nie zmieści .... :roll:
Daga przegiełaś..... :lol: :lol: :lol: tobie już chyba tego kuligu trza...my baby singielki wyjazdowe jak zaszalejemy.....

ziabawiesz tak żeby jednak nie był za duży...zresztą oni nas z tymi rozmiarami tak oszukują...przecie my nie wiemy ile to 20cm :lol: :lol: :lol: :wink:

daggulka
03-12-2009, 11:20
Daga przegiełaś..... :lol: :lol: :lol: tobie już chyba tego kuligu trza...my baby singielki wyjazdowe jak zaszalejemy.....

no, ba...... :lol:


ziabawiesz tak żeby jednak nie był za duży...zresztą oni nas z tymi rozmiarami tak oszukują...przecie my nie wiemy ile to 20cm :lol: :lol: :lol: :wink:

to mów za siebie .... ja mam miarkę non stop przy sobie - jedna muratorowa w torebce , a 5-ciometrowa na moim osobistym laptokowym stole ... :roll: :D ... nie ma totamto, rozmiar ma znaczenie zasadnicze .....

oczywiście pisze o pierniczkach tudzież materiałach budowlanych ... a wy o czym pomysleliście , hę? :lol:

kordzina
03-12-2009, 12:09
pozwalam sobie wkleić ramkę którą Betib wystawi na aukcję...wiem wiem że to falstart ale myslę ze warto ją zobaczyc i miłośniczki shabby schic , przecieranek i stylu vintege bedą w niebo wzięte :wink: :) :)
http://img146.imageshack.us/img146/8756/dsc0053r.jpg
http://img230.imageshack.us/img230/1164/dsc0048t.jpg

ziaba
03-12-2009, 12:12
Kochaneńkie.

Mikołaja się nie da , że tak powiem uzdatnić elementem wypasionym, bo mu się środek ciężkości przesunie i będzie pikował w dół. :roll:

No chyba że go worem wyrównamy 8)

[/u]

Żelka
03-12-2009, 12:41
pozwalam sobie wkleić ramkę którą Betib wystawi na aukcję...wiem wiem że to falstart ale myslę ze warto ją zobaczyc i miłośniczki shabby schic , przecieranek i stylu vintege bedą w niebo wzięte :wink: :) :)

Proszę jeszcze podać wymiary. :P

daggulka
03-12-2009, 14:14
spokoloko ..... jeszcze czas ..... bedzie odpowiedni wewontek w odpowiednim czasie to i wymiary bedziemy podawać :wink: :lol:

kawika
03-12-2009, 14:15
spokoloko ..... jeszcze czas ..... bedzie odpowiedni wewontek w odpowiednim czasie to i wymiary bedziemy podawać :wink: :lol:

ja nie podaje

za duże są :wink:

monjan
03-12-2009, 14:54
pomysł jest przedni!!
będę śledzić i licytować

Żelka
03-12-2009, 15:56
spokoloko ..... jeszcze czas ..... bedzie odpowiedni wewontek w odpowiednim czasie to i wymiary bedziemy podawać :wink: :lol:

ja nie podaje

za duże są :wink:
:lol: :lol: :lol:
No dobra, to juz bez tych wymiarow niech bedzie. :D

A tak powaznie, to jak juz bedzie watek to i wymiary i cena poczatkowa towaru ( :lol: :wink: ) sie przydadza.

kordzina
03-12-2009, 16:12
Zelijka przekazałam Betib na PW o tych wymiarach...
coś mamy z Dag dziś taki "wymiarowy" dzień....
a cena coś mi się wydaję ze będzie symboliczna.....ale mam nadzieję że na symbolicznej się nie skończy....

daggulka
03-12-2009, 22:21
Kochaneńkie.

Mikołaja się nie da , że tak powiem uzdatnić elementem wypasionym, bo mu się środek ciężkości przesunie i będzie pikował w dół. :roll:

No chyba że go worem wyrównamy 8)



to jest bardzo dobry pomysł .... :lol:

malka
03-12-2009, 22:36
Pod Tomaszkowy młotek może pójść wszystko, prócz używanych majtek i zeschłych myszy. :wink:

a ja bym tam majtami Hendrix'a nie pogardziła :oops:

EDZIA
04-12-2009, 08:49
chciałam tylko zameldować, że pierwsze fanty zebrane, foty trzaśnięte, czekają na hasło startowe do licytacji :D
reszta fantów "się robi", ale dostałam zapewnienie, że będą na czas

Pozdrawiam,
Armidia

Hasło zostało rzucone :wink: ,
Można już wklejać zdjęcia fantów http://forum.muratordom.pl/zdjecia-fantow-tu-mozna-wklejac,t175548.htm.
Jeżeli ktoś z jakichś powodów ma problem z wklejeniem swoich zdjęć może je przesłać na priv lub mail do mnie bądż do ponurego
Wszystkie sprawy organizacyjne omawiamy tutaj. http://forum.muratordom.pl/przed-licytacja,t175480.htm


A możecie napisać jeszcze jak się to wszystko dalej odbywa - taka kawa na ławę ? bo nie wszyscy wiedzą ...

W dniu licytacji pojawi się drugi wątek w którym każdy pisze który fant licytuje i za jaką cenę, przy fantach są ceny wywoławcze podane przez wystawiającego.

AgnesK
04-12-2009, 21:34
Kochaneńkie.

Mikołaja się nie da , że tak powiem uzdatnić elementem wypasionym, bo mu się środek ciężkości przesunie i będzie pikował w dół. :roll:

No chyba że go worem wyrównamy 8)



to jest bardzo dobry pomysł .... :lol:

No i jak ja mam Frankowi wytłumaczyć, co ciocia Ziaba ma na myśli, hę?? :lol: :lol:

daggulka
04-12-2009, 21:40
kurcze .... jakie piękne rzeczy tam są powstawiane na licytację ....
bedzie w czym wybierać :D

a te pierniczki ziaba zrobiła piękne ... ino takie jak na nią ... za grzeczne :wink: :lol:

ryszard51
05-12-2009, 14:55
prawda - piękne rzeczy!

ziaba
05-12-2009, 15:43
Daga
Ekhm, w temacie kształtów piernikowych.

Wiadomym jest, że z foruma można dostać eksmisję za szerzenie nieprzyzwoitości 8)

No to ja jestem grzeczna w temacie kształtów. A i tak swoje w pudełko ze słodkościami upcham. :lol:

no chociaż jeden nieprzyzwoity element...bo bym nie była sobą. :oops:

A jak będą przy pudełku małe dzieci..no cusz..niech starsi główkują :lol:

tola
05-12-2009, 15:52
Ziaba, tu mnie zaintrygowałaś tym, czego dzieci ujrzeć nie powinny 8)
Mam nadzieję, że reklama mojej naleweczki też chwyci, co? :roll:

Piękne rzeczy wystawiono do licytacji, zdolne ludziska na forum, oj zdolne :D

daggulka
05-12-2009, 16:02
no chociaż jeden nieprzyzwoity element...bo bym nie była sobą. :oops:



też tak myślałam, ino czekałam aże sama się wygadasz :P :lol:

aneta s
05-12-2009, 18:16
Coś mi się zdaje, że za sprawa Ziaby nasza aukcja nabierze pikanterii :lol: Ziaba rób te pierniki koniecznie! Ja sama chciałabym takiego pieprznego mieć, może nie zawisł by na choince ale na pewno by się nie zmarnował :wink:

elutek
05-12-2009, 18:28
Coś mi się zdaje, że za sprawa Ziaby nasza aukcja nabierze pikanterii :lol: Ziaba rób te pierniki koniecznie! Ja sama chciałabym takiego pieprznego mieć, może nie zawisł by na choince ale na pewno by się nie zmarnował :wink:

rób, rób, ziaba :P takie po 18 cm też 8) :wink:

majki
05-12-2009, 18:33
rób, rób, ziaba :P takie po 18 cm też 8) :wink:

Ale to "w zwisie", tak ...... ?





:lol: :wink:
Znaczy do powieszenia na choince, bo stojące koło choinki to tak gdzieś po 30 cm, nie ... ? :lol: :wink:

pozdrawiam, majki

krzymi
05-12-2009, 19:02
A JA juz sie ,,czaje" 8) 8) 8) na pare fantow.



Krzymi

Teska
06-12-2009, 21:42
Dzieki. :P Na razie ucze sie decoupage. Z Netu, bo na kurs to nie mam szans.

Zelijko zajrzyj tutaj http://forum.muratordom.pl/pradolina,t94505-120.htm, wlascicielka dziennika sliczne rzeczy stworzyla, a tez dopiero sie uczy, Zrodla podala w komentarzach (skad czerpie wiedze).

a mi się nie otwiera :cry: :oops:

Teska
06-12-2009, 21:42
...

magpie101
06-12-2009, 22:03
Dzieki. :P Na razie ucze sie decoupage. Z Netu, bo na kurs to nie mam szans.

Zelijko zajrzyj tutaj http://forum.muratordom.pl/pradolina,t94505-120.htm, wlascicielka dziennika sliczne rzeczy stworzyla, a tez dopiero sie uczy, Zrodla podala w komentarzach (skad czerpie wiedze).

a mi się nie otwiera :cry: :oops:

http://forum.muratordom.pl/pradolina,t94505-120.htm

kordzina
07-12-2009, 11:40
słuchajcie piszcie do swoich znajomych i nie znajomych na forum i mówcie o licytacji...zobaczcie napisałam do chefPaul i juz jest odzew....ludziska nie wiedzą....rozpowszechniajcie gdzie się da....

Żelka
07-12-2009, 11:42
Ty to jednak bardzo kochana jestes! :P

kordzina
07-12-2009, 11:44
żelka a dlaczego jednak :-? ..no co mam robić jak nie umiem takich ładnych rzeczy ja wy...to latam jak głupia i wysyłam info....