PDA

Zobacz pełną wersję : Nr 2/2004 - cd dalszy znajomych z forum:)



Joasia Jasia
21-01-2004, 08:01
Z mchu i paproci. Kilka stron o zmaganiach Teski z materią budowlaną i tzw. czynnikiem ludzkim. Bardzo ładnie napisane, nie baśniowo tylko "samo życie" (samo mięsko). Mam nadzieję, ze zobliguje to Teskę do uzupełnienia dziennika :)
Gratulacje!

mbz
21-01-2004, 08:20
Przylaczam sie do gratulacji dla Teski :) Przeczytalam artykul wczoraj jednym tchem :) Teska - gratulacje i wyrazy podziwu za odwage :D

Krystian
21-01-2004, 08:26
Teska - zuch kobita :P !!!
Taka to potrafi zbudować przystań,
ba nawet port cały... :wink:

magi
21-01-2004, 08:28
Pierwsze co przeczytałam to właśnie artykuł o Tesce. Że to "baba z jajami" :wink: wiedziałam już wcześniej po przeczytaniu jej dziennika.
Gratuluję Teska wytrwałości i cierpliwości!!!
:D

P.S.
Zauważyliście, że wszystkie zdjęcia, nie tylko z ostatniego numeru, robione są pod słońce i fotogrfowani mrużą oczy.

Joasia Jasia
21-01-2004, 08:52
magi - zdradzę sekret. Gdy redakcja pracowała w terenie, świeciło ostro słoneczko, dlatego okolice Szczecina namarszczają się do zdjęć :) Widać to w tym i poprzednim numerze. Mój Jasiu wygląda jak pomarszczone jabłuszko :)

S.P.
21-01-2004, 10:22
Ach ta nasza dzielna Teska.
Joasiu a kiedy to pan redaktor po Szczecinie buszowal?

Maluszek
21-01-2004, 10:26
Też wczoraj przeczytałam artykuł o Tesce.
Tesko - mam nadzieję, że już teraz wszystkie prace pójdą jak po maśle i nie będziecie mieli już żadnych problemów :D

Joasia Jasia
21-01-2004, 10:58
S.P. - dokładnie 25.09.2003. Wpierw zawiozłam Pana redaktora z dworca do Teski. Wyspowiadał ich dokładnie. Potem Teska i Piotr przywieźli PR do nas. Zostaliśmy wyspowiadani i odwieźliśmy PR w następne miejsce :) Chyba tak jeździ do dzisiaj :)

S.P.
21-01-2004, 11:34
Ojej Joasiu, toż on już zgłodniał strasznie jak tak cały czas jeździ.

Wowka
21-01-2004, 11:43
S.P. Chyba jednak nie ..... Z pewnością wszędzie obowiązywała staropolska zasada gościnności :wink:
Z Waszych postów (potwierdzonych artykułami w Muratorze) wynika, że PR zaczął objazd od północno-zachodnich rubieży RP a skończy ..... prawdopodobnie w okolicach Ustrzyk Górnych. Buduje tam ktoś z Forumowiczów?

P.s Przy okazji być może w ten sposób "weryfikowana" jest zapowiadana od kilkunastu miesięcy "Mapa Forumowiczów" :P

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=4991&start=0

Pozdrawiam

Teska
21-01-2004, 22:40
dzieki wszytkim za dobre słówko :oops:

u mnie trwa wykonczeniówka....co Wam bede pisała....w ciagu 3 dni mój spokojny małzonek wygnał jednych kafelkarzy a najął nastepnych....hihih i zeby było smiesznie wyjechał do pracy...od dzisiaj Panowie robia..znaczy poprawiaja co spiern.....poprzedni a ja znowu sama :oops:

Dziennik powoli uzupełnie...oj działo sie działo... :)

nowaczka
22-01-2004, 09:01
Teska bardzo gratuluję!Kobiety jak widać też potrafią budować a przynajmiej wszystkiego dopilnować. :D Tak dalej!

Luśka
22-01-2004, 20:24
No proszę, czytając dziennik Teski nie przypuszczałam, że to takie łagodne, jasnowłose i pewno niebieskookie, dziewczę. A tu -jak słusznie napisała Magi - "baba z jajami"!!! To dopiero musi być zaskoczenie dla ekip :o Tesko, czy Twój mąż na pewno wie, że ma skarb w domu? Jak chcesz, to zbierzemy listę z podpisami forumowiczów, poświadczając ten fakt, że jestes wielka!!!

Teska
22-01-2004, 23:22
Luśka

niom...dziewczę, zielonookie :-? chłopik wie mam nadzieję...
dzięki i do zobaczenia w Wawie...( będziesz?)

Aga J.G
23-01-2004, 20:45
Teska jeszcze raz gratulacje, artykuł przeczytałam podziwiam jak wszyscy i życzę aby wykończeniówka szła jak z płatka bo przygod masz już dość.
Pozdrawiam Aga. :)

nurni
23-01-2004, 22:20
Przeczytałem. :o
Chylę czoła, bo jestem dopiero na starcie. :(
Oby tak dalej. :D
Nurni

tomek1950
24-01-2004, 20:24
Teska, dopiero dzisiaj miałem chwilę by przeczytać noszony kilka dni w torbie nowy nr Muratora.
Gratulacje. Przypuszczam jednak, że rzeczywistość była jeszcze "ciekawsza". Tym wieksze uznanie dla Ciebie.

Teska
24-01-2004, 20:48
Tomek

niestety masz rację...rzeczywistosc była gorsza....ale co tam..do przodu ...i zaraz koniec bedzie:) :lol:

tdxls
03-02-2004, 11:19
Tesca z twoim samozaparciem cały czas do przodu. Nie jeden facet mógłby się od ciebie uczyć. :wink: (w tym ja też).
Njaważniejsze, że coraz bliżej do tego własnego, wymarzonego domku. :D
Pozdrowienia
Leszek

Teska
03-02-2004, 20:42
kochani.....puk puk coby nie zapeszyc_______ mam ekstra kafelkarzy, hydraulków itp....