PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ta praca nadaje sie do rekamacji?



mazzi11
16-11-2009, 22:50
Witam mam kilka pytań ponieważ wydaje mi się że fira ktora zmieniła mi kafelki zrobiła to dobrze

1.Czy normalne są wyszczerbienia na kafelkach? i czy obcina sie je flexem
2. czy normalnie sie stosuje ok 1.5 cm kleju pod pretekstem robienia spadków kiedy to wylewali specjalną szpachel przedtem
3.Czy normalne jest wydłubywanie kleju z 50 % powierzchi podłogi pomiędzy kafelkami bo nie ma miejsca na fugę?
4.do tego samego kładzeia kafelek 6 metrów kw była 2ludzi po 10 godzin
Mam wrażenie że cała firma sprzedaje mi kity

zdjęcia

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7e8ee0074cf356cd.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac1a730f0f2b3992.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7c9fcbfc541480c.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9d3e7396b7d00318.html

mariankossy
16-11-2009, 23:02
Na wszystkie pytania odpowiedż jest : NIE !!

mazzi11
16-11-2009, 23:06
Jutro będę negocjowaL cenę. Mieszkam w Szwecji i robiła mi to polska-szwedzka firma.Goście trochę naciągali z godzinami ale pomyślałem że jak będzie dobrze zrobione to dam na luz.A tu taka lipa!

mariankossy
16-11-2009, 23:22
Jutro będę negocjowaL cenę. Mieszkam w Szwecji i robiła mi to polska-szwedzka firma.Goście trochę naciągali z godzinami ale pomyślałem że jak będzie dobrze zrobione to dam na luz.A tu taka lipa!

Chyba piekarze za robotą do Szwecji pojechali :lol:

" niezły placek " im wyszedł 8)

Cpt_Q
16-11-2009, 23:32
totalne partactwo :evil:

Nefer
16-11-2009, 23:37
Beznadzieja. Chyba nigdy wcześniej nie kładli płytek.

docent161
17-11-2009, 03:26
żenada !!! :(

p1oterek
17-11-2009, 06:23
Robota całkowicie spartolona. Partacze nie fachowcy, nie powinni dostać ani złotówki za takie wykonanie a powinni zapłacić za zmarnowany materiał.

_PiotR_
17-11-2009, 06:48
no wydaje mi sie ze teraz przeginacie.... tragedii nie ma.. jak dasz brazowa fuge... to powinno troche te odpryski pokryc...
Panowie powinni sie nazywac "Panowie od kladzenia plytek" a nie fachowcy.. bo ja u siebie podobnie zrobilem - moze lepiej ()nie wiem jak reszta plytek), ale ja mialem pierwszy raz plytki w rece i klej do nich... trzeba tez miec swiadomosc, ze tutaj czest cena idzie w parze z jakoscia...

madzioras
17-11-2009, 07:37
Mój mąż jak pierwszy raz kafelki ukladał to zrobił to lepiej :lol:
Jeśli to robiła ekipa jak to się dumnie nazywają 'fachowców' to pozostawiam to bez komentarza...

wojtaszekm
17-11-2009, 08:07
no wydaje mi sie ze teraz przeginacie.... tragedii nie ma..

ta ekipa niech może spróbuje kłaść płytki, ale chodnikowe...... a nie glazurę i terakotę. do cięcia płytek uzywać flexa??? a gilotyn i pił diamentowych do cięcia na mokro tam nie uzywają...???? wg mnie to jest tragedia jednak.....robota spartolona

pierwek
17-11-2009, 08:08
jeżeli to podłoga w kotłowni albo piwnicy to ja bym nie dramatyzował... choć ja sam kleiłem płytki w kotłowni (praktycznie 1 raz w życiu) i o niebo lepiej mi to wyszło.

Jak są twarde płytki gresowe to nieraz tak się szczerbią na brzegach nawet jak tnie się taką pilarką stołową (z chłodzeniem wodnym). No ale to teżjest kwestia tarczy - jak nowa to nie powinno być takiego efektu.

generalnie potwierdzam to co wyżej napisane - partacze którzy uczyli się u Ciebie kłaść płytki. 6m2 w 20h to jest jakaś kpina znajomy płytkarz podobno robi 14m2 w 4h. Ale to zależy jakie płytki i na czym kładzione (czy są docinki czy nie) itd

_PiotR_
17-11-2009, 08:38
no wydaje mi sie ze teraz przeginacie.... tragedii nie ma..

ta ekipa niech może spróbuje kłaść płytki, ale chodnikowe...... a nie glazurę i terakotę. do cięcia płytek uzywać flexa??? a gilotyn i pił diamentowych do cięcia na mokro tam nie uzywają...???? wg mnie to jest tragedia jednak.....robota spartolona
no dlatego napisalem, ze sa to Panowie od kladzenia plytek a nie fachowcy :)

przyjąłem tez, ze jest to kotłownia, hydrofornia, albo jakies pomieszczenie gospodarcze...

batko lenin
17-11-2009, 18:19
...może i chcieli zrobić dobrze, ale bez odpowiedniego sprzętu do gresu nie podchodz... :roll:

ashen
17-11-2009, 18:42
a czemu placisz im od godziny a nie od dobrze wykonanej roboty?

romano78
17-11-2009, 19:42
W szwedzkich normach to chyba ta robota się zmieści może wejdż na jakieś szwedzkie forum i zapytaj o opinie pewnie wszyscy będą się zachwycać :lol:

kamykkamyk2
18-11-2009, 07:02
Straszne partactwo, reklamuj.

TIGER46
18-11-2009, 12:36
no wydaje mi sie ze teraz przeginacie.... tragedii nie ma.. jak dasz brazowa fuge... to powinno troche te odpryski pokryc...
Panowie powinni sie nazywac "Panowie od kladzenia plytek" a nie fachowcy.. bo ja u siebie podobnie zrobilem - moze lepiej ()nie wiem jak reszta plytek), ale ja mialem pierwszy raz plytki w rece i klej do nich... trzeba tez miec swiadomosc, ze tutaj czest cena idzie w parze z jakoscia...
Jesteś w błędzie jeśli myślisz,że fuga zakryje te s.......e płytki.Zadaniem fugi jest wykończenie dzieła jakim są płytki a nie maskowanie błędów płytkarza.Robota do poprawy.