PDA

Zobacz pełną wersję : Przedłużanie wydania decyzji o pozwoleniu na budowę



remx
22-01-2004, 12:30
Może lepiej byłoby to umieścić w wątku "Psycholog dyżurny"

W tamtym roku wystąpiłem o pozwolenie na budowę. W związku ze zmianami w prawie, mój wniosek został przekazany do starostwa Pruszków. No i wychodzi na to że starostwo nie wyrobi się w ustawowym terminie 2 miesięcy.
Nieoficjalnie dowiedziałem się że mam braki w dokumentacji. Z tym że jakie to są braki dowiem się w przyszłym tygodniu, bo urząd jeszcze oficjalnie nie wie.
Prawdopodobnie będą to:
1. brak podpisanej umowy o wywóz nieczystości (a nie jest to dokument wymagany przy składaniu wniosku o pozwolenie). A ja jeszcze nawet nie wiem kiedy się wprowadzę, pewnie za 3 lata.
2. Brak uzgodnienienia miejsca wyjazdu z działki na drogę (ten dokument zgodnie z moimi WZZIT też nie jest wymagany, wprawdzie na planie zagospodarowania zaznaczyłem wyjazd na drogę ale podobno musi być na oddzielnym formularzu)

Czy ktoś z was ma już podobne doświadczenia? A jeżeli tak to czy dawano wam jakieś nierealne terminy uzupełnienienia "braków" - typu 1 tydzień.

remx
28-01-2004, 09:33
A może ktoś, kto w tamtym roku występował o pozwolenie na budowę w Pruszkowie, poda mi pełny wykaz dokumentów jaki musiał dostarczyć
do pozwolenia
Dzięki