PDA

Zobacz pełną wersję : cyfrowy polsat - kilka dekoderów na jednej antenie



sewerynslowi
20-11-2009, 11:13
witam, czy jest możliwe, a jeżeli jest to w jaki sposób, wykonanie instalacji antenowej w taki sposób, aby była jedna antena zewnętrzna i żeby mozna było w sypialni oglądać np POLSAT, a w salonie TVN ?

dodam ze chodzi mi o cyfrowy polsat

naLeśnik
20-11-2009, 11:29
Nie jestem ekspertem w tych sprawach ale już gdzieś na forum przewijał się ten watek. Sygnału z CP nie da się podzielić.

gunarb
20-11-2009, 11:38
Jeżeli chodzi ci tylko o antenę zewnętrzna to tak. Kupujesz konwerter twin np.
http://sklep.delta.poznan.pl/konwerter-konw-twin-inverto_c21_p2265.html
podłączasz dwa tunery np. cyfrowego polsatu ( a co za tym idzie dwa osobne abonamenty) i na dwóch telewizorach odbierasz rożne programy.

Jeżeli chodzi o jeden abonament to tylko cyfra + oferuje usługę multiroom. Do doczytana na stronie cyfry lub w necie.

Inna bajka to oczywiście tv naziemna

piterazim
20-11-2009, 11:39
oczywiście że idzie - jest jedno małe ale - każdy pokój potrzebuje własny tuner

http://www.dipol.com.pl/schemat_instalacji_tv_naziemnej_i_satelitarnej_na_ multiswitchu_w_domu_jednorodzinnym_schemat04.htm

naLeśnik
20-11-2009, 12:06
oczywiście że idzie - jest jedno małe ale - każdy pokój potrzebuje własny tuner
z jednego abonamentu CP można podzielić sygnał??

gunarb
20-11-2009, 12:34
Nie

leszeq
20-11-2009, 13:02
Nie
No to popatrz np. tutaj:
http://allegro.pl/item811557930_splitter_spliter_medium_iv_cyfra_plu s_najlepszy.html

piterazim
20-11-2009, 13:04
ewentualnie cyfrowy polsat, a reszta FTA

niktspecjalny
20-11-2009, 13:09
oczywiście że idzie - jest jedno małe ale - każdy pokój potrzebuje własny tuner

http://www.dipol.com.pl/schemat_instalacji_tv_naziemnej_i_satelitarnej_na_ multiswitchu_w_domu_jednorodzinnym_schemat04.htm

Pitolisz Waść. :D .Autorowi chodzi o taki podział.Dałeś linka do schematu i lypa.Nie poogląda sobie tak jak pyta.


w taki sposób, aby była jedna antena zewnętrzna i żeby mozna było w sypialni oglądać np POLSAT, a w salonie TVN ?

Póki co jedyną możliwością jest, odpowiadając oczywiście na pytanie.Jedna antena satelitarna-jeden dekoder Polsatu-jeden dekoder C+,konwerter duo-poprowadzone kable do sypialni i salonu-dwa abonamenty.

niktspecjalny
20-11-2009, 13:13
Nie
No to popatrz np. tutaj:
http://allegro.pl/item811557930_splitter_spliter_medium_iv_cyfra_plu s_najlepszy.html

Czy ty też nie czytasz z uwagą o co pyta autor? 8) Polsat jest na PC a TVN na obydwu platformach i na PC i na C+.Ale niestety Polsatu nie da się podzielić Cyfrę jak najbardziej.Widzisz tę różnicę???

gunarb
20-11-2009, 13:21
jw. bez komentarzy

piterazim
20-11-2009, 13:25
oczywiście że idzie - jest jedno małe ale - każdy pokój potrzebuje własny tuner

http://www.dipol.com.pl/schemat_instalacji_tv_naziemnej_i_satelitarnej_na_ multiswitchu_w_domu_jednorodzinnym_schemat04.htm

Pitolisz Waść. :D .Autorowi chodzi o taki podział.Dałeś linka do schematu i lypa.Nie poogląda sobie tak jak pyta.

.

no to trzeba zaproponować alternatywę

zamiast cyfrowego polsatu założyć cyfrę plus - to można z powodzeniem dzielić
a polsat oglądać z nadajników naziemnych chyba że ktoś bez polsat sport i cafe nie może żyć

gunarb
20-11-2009, 13:26
Usługa o której pisałem wyżej:


Zestaw CYFRA+ MULTIROOM pozwala na niezależne oglądanie różnych programów z oferty CYFRA+ w dwóch pomieszczeniach jednocześnie w ramach jednego abonamentu. Usługa udostępniona jest dla Pakietu Prestiżowego+ i Prestiżowego HD+.

niktspecjalny
20-11-2009, 13:37
oczywiście że idzie - jest jedno małe ale - każdy pokój potrzebuje własny tuner

http://www.dipol.com.pl/schemat_instalacji_tv_naziemnej_i_satelitarnej_na_ multiswitchu_w_domu_jednorodzinnym_schemat04.htm

Pitolisz Waść. :D .Autorowi chodzi o taki podział.Dałeś linka do schematu i lypa.Nie poogląda sobie tak jak pyta.

.

no to trzeba zaproponować alternatywę

zamiast cyfrowego polsatu założyć cyfrę plus - to można z powodzeniem dzielić
a polsat oglądać z nadajników naziemnych chyba że ktoś bez polsat sport i cafe nie może żyć

Autor pyta:

w taki sposób, aby była jedna antena zewnętrzna i żeby mozna było w sypialni oglądać np POLSAT, a w salonie TVN ?


zaproponowana alternatywa jest nie za bardzo korzystna.Zdecydowanie wybieram możliwość oglądania PC-sport i i cafe.

irtad
20-11-2009, 19:11
Polsat też da się podzielić. Musisz tylko umieć wyciągnąć box key. Ale to już nie taka prosta sprawa i dlatego potocznie uznaje się że PC nie da się dzielić.

niktspecjalny
21-11-2009, 07:53
Polsat też da się podzielić. Musisz tylko umieć wyciągnąć box key. Ale to już nie taka prosta sprawa i dlatego potocznie uznaje się że PC nie da się dzielić.

Już mi się znudziło odpowiadać na takie posty jak twój ale odpowiem.Daj mi legalny sposób oglądania i dzielenia Polsatu,opisz go ,żeby uczestnik dyskusji po jego przeczytaniu mógł to zainstalować i żeby mu działało.Proszę tylko nie pisz pustych słów nie podpartych praktyką bo to jest bezsensu.


Musisz tylko umieć wyciągnąć box key. Opisz to tu i teraz.Wyciągnij go... :evil: :evil: :evil:

irtad
21-11-2009, 13:23
Jak ci się znudziło to po co odpowiadasz. Jest to sposób nie legalny więc go nie podam. Ale to nie znaczy że nie można.

Marek-B
21-11-2009, 16:31
Jest to sposób nie legalny więc go nie podam. Ale to nie znaczy że nie można.

http://images36.fotosik.pl/116/937e24456aa570b7.jpg (www.fotosik.pl)

VIP Jacek
21-11-2009, 16:39
dobre :lol:

niktspecjalny
21-11-2009, 17:14
Jak ci się znudziło to po co odpowiadasz. Jest to sposób nie legalny więc go nie podam. Ale to nie znaczy że nie można.

Jasne ,że mi się znudziło. :evil: :evil: :evil: Skoro jest to sposób nie legalny to po co zawracasz gitarrręę...i wkur....sz ucho.Zabrałeś głos ...powiedziałeś twierdząco ,że można to zapodaj tu i teraz ten nielegalny sposób.Ja chętnie popatrzę. 8) :evil:

qwazar
21-11-2009, 17:18
No właśnie jak to wygląda prawnie.
Nielegalnie jest wtedy kiedy jest dawca i biorca kluczy, ale co się dzieje kiedy dawca i biorca to ta sama osoba i na dodatek we własnym domu.
Legalne czy nie legalne.

irtad
21-11-2009, 17:50
Jak ci się znudziło to po co odpowiadasz. Jest to sposób nie legalny więc go nie podam. Ale to nie znaczy że nie można.

Jasne ,że mi się znudziło. :evil: :evil: :evil: Skoro jest to sposób nie legalny to po co zawracasz gitarrręę...i wkur....sz ucho.Zabrałeś głos ...powiedziałeś twierdząco ,że można to zapodaj tu i teraz ten nielegalny sposób.Ja chętnie popatrzę. 8) :evil:

Olaboga. Siedzisz Zeus na tym Olimpie i ci chyba z nudów żyłka pękła. Wyluzuj bo się przekręcisz. I czytaj ze zrozumieniem. Pojawiła się teza że nie można. Co nie jest prawdą. Jak komuś bardzo będzie zależało to sobie wygoogla. Ja nie mam zamiaru dawać przepisu bo jak sam zauważyłeś jest to nielegalne. To może jak była prohibicja w USA to też uważasz że alkohol wtedy nie istniał?

Marek-B
21-11-2009, 18:13
Coście się na ten polsat uparli .
Cyfre można LEGALNIE podzielić w obrebie jednego gospodarstwa domowego.
Nigdy sie nie bawiłem w tzw. sharing , dzielenie karty przez neta.
Choć wiem na czym to polega . w celach CZYSTO EDUKACYJNYCH :P
bawiłem sie dawno temu w 'pewne rzeczy":)

irtad
21-11-2009, 18:23
Nikt się nie upiera przy CP. Tylko jakieś takie dziwne ataki za mówienie prawdy ;). Toż to cenzor jakiś czy cóś. A tak jak mówisz Cyfra ładnie chodzi w sharingu . Nawet teraz mają to w ofercie CYFRA+ MULTIROOM

leszeq
21-11-2009, 18:36
A tak jak mówisz Cyfra ładnie chodzi w sharingu . Nawet teraz mają to w ofercie CYFRA+ MULTIROOM
Właśnie na tym polega fenomen Panów z CYFRY+, potrafią zarobić nawet na "edukacji". Zamiast z nią walczyć, przeistaczają ją w legalny i przynoszący zyski produkt :)

niktspecjalny
21-11-2009, 18:46
Jak ci się znudziło to po co odpowiadasz. Jest to sposób nie legalny więc go nie podam. Ale to nie znaczy że nie można.

Jasne ,że mi się znudziło. :evil: :evil: :evil: Skoro jest to sposób nie legalny to po co zawracasz gitarrręę...i wkur....sz ucho.Zabrałeś głos ...powiedziałeś twierdząco ,że można to zapodaj tu i teraz ten nielegalny sposób.Ja chętnie popatrzę. 8) :evil:

Olaboga. Siedzisz Zeus na tym Olimpie i ci chyba z nudów żyłka pękła. Wyluzuj bo się przekręcisz. I czytaj ze zrozumieniem. Pojawiła się teza że nie można. Co nie jest prawdą. Jak komuś bardzo będzie zależało to sobie wygoogla. Ja nie mam zamiaru dawać przepisu bo jak sam zauważyłeś jest to nielegalne. To może jak była prohibicja w USA to też uważasz że alkohol wtedy nie istniał?

Stale tu Bywasz kurka wodna i to ty nie czytasz ze zrozumieniem ,że PC nie można podzielić legalnie.Po co pierdoły mi wciskasz ,że można.Sam się wyluzuj bo cię dopadnie epidemia grypy.Jaka teza się pojawiła??? :evil: W twojej główce?Komu ma zależeć na czymś czego jeszcze nie ma???Nie masz zamiaru dawać przepisu to i dobrze bo go póki co nie ma a ty jesteś brakującym ogniwem teorii Darwina.
:D :D :D :wink:

irtad
21-11-2009, 18:51
Ja pasuję z koniem nie będę się kopał . Chylę czoła przed twoją "wielkością".

niktspecjalny
21-11-2009, 18:54
Ja pasuję z koniem nie będę się kopał . Chylę czoła przed twoją "wielkością".

Brawo.Dobry argument by powiedzieć pass. 8) 8)

qwazar
21-11-2009, 19:25
Nie masz zamiaru dawać przepisu to i dobrze bo go póki co nie ma
Przepis jest, ale nie legalny.
Zadałem wcześniej pytanie co do przepisów prawa, może ktoś bardziej biegły da odpowiedź.

niktspecjalny
21-11-2009, 19:28
Nie masz zamiaru dawać przepisu to i dobrze bo go póki co nie ma
Przepis jest, ale nie legalny.
Zadałem wcześniej pytanie co do przepisów prawa, może ktoś bardziej biegły da odpowiedź.

Po co biegać po przepisach.Nikt Ci takiej odpowiedzi póki co nie da.Amen
8) :wink:

michalp
23-11-2009, 05:25
Autorowi - jak rozumiem z tematu - chodzilo o to, że chce mieć kilka dekoderów i jedną antenę. Oczywiście, że można to zrobić - jeśli do czterech dekoderów, to polecam konwerter poczwórny, a jeśli więcej (choćby z powodu nagrywarki, która wymaga dwóch przewodów) - multiswitch. Ja u siebie na razie mam w tej sposób podłączone dwa dekodery Cyfrowego Polsatu. Jednym przewodem idzie również tv naziemna. Więc w każdym pokoju mam tv naziemną i sat na jednym kablu.

Michał

niktspecjalny
23-11-2009, 07:00
Autorowi - jak rozumiem z tematu - chodzilo o to, że chce mieć kilka dekoderów i jedną antenę. Oczywiście, że można to zrobić - jeśli do czterech dekoderów, to polecam konwerter poczwórny, a jeśli więcej (choćby z powodu nagrywarki, która wymaga dwóch przewodów) - multiswitch. Ja u siebie na razie mam w tej sposób podłączone dwa dekodery Cyfrowego Polsatu. Jednym przewodem idzie również tv naziemna. Więc w każdym pokoju mam tv naziemną i sat na jednym kablu.

Michał


witam, czy jest możliwe, a jeżeli jest to w jaki sposób, wykonanie instalacji antenowej w taki sposób, aby była jedna antena zewnętrzna i żeby mozna było w sypialni oglądać np POLSAT, a w salonie TVN ?

dodam ze chodzi mi o cyfrowy polsat

Czy tu jest napisane ,że chodzi autorowi o kilka dekoderów? :roll: 8) On chce z jednej anteny oglądać i PC i TVN z zaznaczeniem ,że np w sypialni ma mieć PC a w salonie TVN.W obecnym czasie by sprostać temu zadaniu by wcelować się w konkret pytania legalnie się nie da.

Puki co na jednej antenie można ale przy udziale dwóch abonamentów i dwóch dekoderów.Jeden PC a drugi np.C+,N.Gdy autor odejdzie od tego pomysłu z pytania rozwiązań jest nieco więcej ale musi się wypowiedzieć by po próżnicy jęzorka nie strzępić. :D :wink: :wink:

michalp
23-11-2009, 07:05
Czy tu jest napisane ,że chodzi autorowi o kilka dekoderów?

Tu nie, bo jest napisane tu, czyli w temacie:
cyfrowy polsat - kilka dekoderów na jednej antenie :)

Pozdr.,

niktspecjalny
23-11-2009, 07:40
Czy tu jest napisane ,że chodzi autorowi o kilka dekoderów?

Tu nie, bo jest napisane tu, czyli w temacie:
cyfrowy polsat - kilka dekoderów na jednej antenie :)

Pozdr.,

No to Czego się trzymać ?Tematu czy opisu w poście?Patrząc na to pierwsze problem w całości znika i w telegraficznym skrócie ma dwa dekodery ,dwa abonamenty i jedną antenę.Ma także PC w sypialni i w salonie TVN.To jest legal.amen
Patrząc na to drugie na jednej antenie tego nie obejrzy bo CP nie dzielimy legalnie.

fenix2
23-11-2009, 08:41
Pozdr.,

No to Czego się trzymać ?Tematu czy opisu w poście?...

Ja bym poczekał na autora wątku. I jego zapytał. Chyba że po przeczytaniu tych przepychanek ma dość i już tu nie zajrzy. :)

niktspecjalny
23-11-2009, 08:46
Pozdr.,

No to Czego się trzymać ?Tematu czy opisu w poście?...

Ja bym poczekał na autora wątku. I jego zapytał. Chyba że po przeczytaniu tych przepychanek ma dość i już tu nie zajrzy. :)[/quote]

a ja bym przepchnął inaczej to twoje cytowanie. :D :D :D :wink:

AlCapone
23-11-2009, 10:12
Nic tak nie wprowadza w świetny nastrój na cały nadchodzący tydzień jak poczytanie sobie spokojniutkiej dyskusji paru rodaków na którymkolwiek z forum..... :D :D :D :D :D

niktspecjalny
23-11-2009, 11:11
Nic tak nie wprowadza w świetny nastrój na cały nadchodzący tydzień jak poczytanie sobie spokojniutkiej dyskusji paru rodaków na którymkolwiek z forum..... :D :D :D :D :D

a jak podzielisz legalnie PC żeby mieć i jego i TVN? :D :D

AlCapone
23-11-2009, 11:23
Nic tak nie wprowadza w świetny nastrój na cały nadchodzący tydzień jak poczytanie sobie spokojniutkiej dyskusji paru rodaków na którymkolwiek z forum..... :D :D :D :D :D

a jak podzielisz legalnie PC żeby mieć i jego i TVN? :D :D


Żadne tam Tefałeny i Polszmaty nie dorównują tutejszym dyskusjom......i to legalnym......... :D :D :D :D :D

naLeśnik
23-11-2009, 11:27
Żadne tam Tefałeny i Polszmaty nie dorównują tutejszym dyskusjom......i to legalnym......... :D :D :D :D :D
rzeczywiście jak się pisze Polszmat to już świadczy o poziomie ....... :lol:

niktspecjalny
23-11-2009, 13:44
Nic tak nie wprowadza w świetny nastrój na cały nadchodzący tydzień jak poczytanie sobie spokojniutkiej dyskusji paru rodaków na którymkolwiek z forum..... :D :D :D :D :D

a jak podzielisz legalnie PC żeby mieć i jego i TVN? :D :D


Żadne tam Tefałeny i Polszmaty nie dorównują tutejszym dyskusjom......i to legalnym......... :D :D :D :D :D

Oj dobra posłucha ciebie i skorzystam z tej lepsiejszej części twojej stopki:

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą....." :D :D :wink:

kordzina
23-11-2009, 15:59
pracowałam w CP:
żeby oglądać w np.salonie tvn a w sypialni polsat potrzebujesz:
-konwerter twiin-są już poczwórne i 2x poczwórny...
-2 dekodery te podłączasz do kowertera
- możesz mieć jeden talerz nie ma problemu.
- musisz mieć 2 abonamenty
---------------------
jeśli chcesz oglądać to samo tylko w 2 innych pomiesczeniach( soprawdza sie to np.gdy ktoś chce mieś w salonie tv i w sypialni na wieczorne oglądanie)
- to wystarczy jeden dekoder
-jeden abonament

jeżeli chodzi o inne platwormy to jest możliwośc zamontowania, np,na strychu kradziejki-karty widmo-matrycy,itp. i sygnała można rozdzielić....ale nie w CP i z tego co wiem w innych też już nie.....była taka możliwość ale obecny amerykański system kodowania zabezpiecza przed takimi sprawami....

niktspecjalny
23-11-2009, 16:27
pracowałam w CP:
żeby oglądać w np.salonie tvn a w sypialni polsat potrzebujesz:
-konwerter twiin-są już poczwórne i 2x poczwórny...
-2 dekodery te podłączasz do kowertera
- możesz mieć jeden talerz nie ma problemu.
- musisz mieć 2 abonamenty
---------------------
jeśli chcesz oglądać to samo tylko w 2 innych pomiesczeniach( soprawdza sie to np.gdy ktoś chce mieś w salonie tv i w sypialni na wieczorne oglądanie)
- to wystarczy jeden dekoder
-jeden abonament

jeżeli chodzi o inne platwormy to jest możliwośc zamontowania, np,na strychu kradziejki-karty widmo-matrycy,itp. i sygnała można rozdzielić....ale nie w CP i z tego co wiem w innych też już nie.....była taka możliwość ale obecny amerykański system kodowania zabezpiecza przed takimi sprawami....

Dobrze w porę zauważyłem ,że już nie pracujesz w CP bo chciałem zapytać o szkolenia.Marnie szkolili i czytać tekstu pisanego też.


konwerter twiin-są już poczwórne i 2x poczwórny...
-2 dekodery te podłączasz do kowertera
- możesz mieć jeden talerz nie ma problemu.
- musisz mieć 2 abonamenty

Jakie abonamenty???

kordzina
23-11-2009, 16:30
jak masz 2 dekodery to podpisujesz umowę na pakiet+ dekoder i w drugim tak samo...
jak masz dwa pakiety to za nie płacisz....
ot co :roll:

niktspecjalny
23-11-2009, 16:38
jak masz 2 dekodery to podpisujesz umowę na pakiet+ dekoder i w drugim tak samo...
jak masz dwa pakiety to za nie płacisz....
ot co :roll:

powielamy się aleee.... 8)
Dobra.Chodzi ci o dwa abonamenty CP?Czy C+.Precyzyjniej.

kordzina
23-11-2009, 16:51
8) jak zaczniesz kpić to soorrry ale ja też skończę się wypowiadać....
kontrowersyjny jesteś to sam mówisz...ale jeśli źle lub niefortunnie się wypowiadam to wybacz, przepraszam...ale osobistych podróży że nie rozumiem tego co piszę-daruj....ja nie z tych co tu na forum się kłócą...może tą energię miłośnicy zatargów na WD na której źle się ostatnio dzieje gdzieś indziej by spożytkowali patrz mój podpis....
-------------------------oczywiście chodzi o dwie opłaty za pakiety CP...

fenix2
23-11-2009, 17:34
Pozdr.,

No to Czego się trzymać ?Tematu czy opisu w poście?...

Ja bym poczekał na autora wątku. I jego zapytał. Chyba że po przeczytaniu tych przepychanek ma dość i już tu nie zajrzy. :)/quote]


a ja bym przepchnął inaczej to twoje cytowanie. :D :D :D :wink:

Sprecyzuj co masz na myśli ???

AlCapone
23-11-2009, 18:55
Nic tak nie wprowadza w świetny nastrój na cały nadchodzący tydzień jak poczytanie sobie spokojniutkiej dyskusji paru rodaków na którymkolwiek z forum..... :D :D :D :D :D

a jak podzielisz legalnie PC żeby mieć i jego i TVN? :D :D


Żadne tam Tefałeny i Polszmaty nie dorównują tutejszym dyskusjom......i to legalnym......... :D :D :D :D :D

Oj dobra posłucha ciebie i skorzystam z tej lepsiejszej części twojej stopki:

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą....." :D :D :wink:


No właśnie nie mam zamiaru......Widzę że ty z tych bardziej doświadczonych więc marne mam szanse.......A tak w ogóle to nic nie zrozumiałeś z tego co żartobliwie napisałem.(a tak się uśmiałem z rana)
Masz problemy z rozszryfowaniem słowa pisanego.Tuman z ciebie wyjątkowy........

Bez odbioru......

niktspecjalny
23-11-2009, 20:03
Nic tak nie wprowadza w świetny nastrój na cały nadchodzący tydzień jak poczytanie sobie spokojniutkiej dyskusji paru rodaków na którymkolwiek z forum..... :D :D :D :D :D

a jak podzielisz legalnie PC żeby mieć i jego i TVN? :D :D


Żadne tam Tefałeny i Polszmaty nie dorównują tutejszym dyskusjom......i to legalnym......... :D :D :D :D :D

Oj dobra posłucha ciebie i skorzystam z tej lepsiejszej części twojej stopki:

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą....." :D :D :wink:


No właśnie nie mam zamiaru......Widzę że ty z tych bardziej doświadczonych więc marne mam szanse.......A tak w ogóle to nic nie zrozumiałeś z tego co żartobliwie napisałem.(a tak się uśmiałem z rana)
Masz problemy z rozszryfowaniem słowa pisanego.Tuman z ciebie wyjątkowy........

Bez odbioru......

Odpowiem tobie bo dosadnie mi to wytłumaczyłeś.Pobierając nauki kultury na tym zacnym forum dokładnie tak jak ty/wy reagowałem na takiego gościa jak ja i wkurzał mnie niesamowicie a ,że nerwy mnie ponosiły to i nie oszczędzałem się w słówkach.Zrozum to człowiecze,że nie chcę ci ubliżać tylko posługując się podpowiedziami czerpanymi z twoich wystąpień chce pokazać coś co jest wałkowane już set razy.Wątki są powielane na co przykłady łatwo zobaczysz.To ty mi ubliżyłeś a ja tylko sprytnie zacytowałem twoją część stopki.Ale jak chcesz tak to mogłeś widzieć.Jeżeli uraziłem cię przy pomocy tekstu z twojej stopki to wybacz ale i zrozum to co chciałem ci przedstawić. :wink:

niktspecjalny
23-11-2009, 20:10
Pozdr.,

No to Czego się trzymać ?Tematu czy opisu w poście?...

Ja bym poczekał na autora wątku. I jego zapytał. Chyba że po przeczytaniu tych przepychanek ma dość i już tu nie zajrzy. :)/quote]


a ja bym przepchnął inaczej to twoje cytowanie. :D :D :D :wink:

Sprecyzuj co masz na myśli ???

Celnie zmieniłeś i poprawiłeś posta ale nie do końca.Nadal źle mnie zacytowałeś.Precyzując tylko o to mi chodziło bo czasami bardzo głupio to wygląda i bardziej szkodzi niż przynosi korzyść. :wink: Ciebie też mam przeprosić?chylę czoło sorki. :wink:

tacim
23-11-2009, 20:20
hm c+ przez spliter i multiswitcha łyknie bez problemu ale o polsacie nie słysząłem

kordzina
24-11-2009, 09:35
hm c+ przez spliter i multiswitcha łyknie bez problemu ale o polsacie nie słysząłem
no właśnie CP przez to od zeszłego roku nie działa na pewno....

niktspecjalny
25-11-2009, 09:24
8) jak zaczniesz kpić to soorrry ale ja też skończę się wypowiadać....
kontrowersyjny jesteś to sam mówisz...ale jeśli źle lub niefortunnie się wypowiadam to wybacz, przepraszam...ale osobistych podróży że nie rozumiem tego co piszę-daruj....ja nie z tych co tu na forum się kłócą...może tą energię miłośnicy zatargów na WD na której źle się ostatnio dzieje gdzieś indziej by spożytkowali patrz mój podpis....
-------------------------oczywiście chodzi o dwie opłaty za pakiety CP...

Nie wykorzystuj tego bo to nieładnie. :oops: :oops: :oops: .Jeżeli bierzesz udział w dyskusji to aby nie powielać już i tak masy wątków w tym temacie, spróbuj przynajmniej sprecyzować i praktycznie wytłumaczyć omawiany problem. :roll:

kordzina
25-11-2009, 12:10
myślałam że jasno się wypowiedziałam... nie potrafię więc wytłumaczyć...jaśniej...nie chciałam nic kopiować czy powielać....
niktspecjalny....ale ja lubię kontrowersyjne postaci :oops:
po prostu taka moja uwaga że ostatnio źle się dzieje na WD...no gdzie by się nie odezwać, gdzie by nie zajrzeć tam kłótnie...jeśli przez mało precyzyjne wypowiedzi to ja za swoją przepraszam.

niktspecjalny
25-11-2009, 12:19
myślałam że jasno się wypowiedziałam... nie potrafię więc wytłumaczyć...jaśniej...nie chciałam nic kopiować czy powielać....
niktspecjalny....ale ja lubię kontrowersyjne postaci :oops:
po prostu taka moja uwaga że ostatnio źle się dzieje na WD...no gdzie by się nie odezwać, gdzie by nie zajrzeć tam kłótnie...jeśli przez mało precyzyjne wypowiedzi to ja za swoją przepraszam.

ho ho .


niktspecjalny....ale ja lubię kontrowersyjne postaci

skoro tak to mi bardzooo przyjemnie. :oops: :oops: :oops: :wink: Fajnie się tak po przepraszać.Przepraszam i ciebie jak byłem niemiły. :oops: :wink:
Pada za oknem ,zimno a my se cukrujemy to dobra prognoza....ale przed czym?