PDA

Zobacz pełną wersję : malowanie ścian



guliwer67
21-11-2009, 19:17
chciałbym poradzić się fachowca czy gruntowac gładzie? tynki c-w przetarłem packą żeby spadł piach,następnie zagruntowałem natryskowo kreiselem. na tak przygotowane ściany położyłem gładzie z cekolu 2-3x.teraz chcę sufity na poddaszu z płyty g-k i gładzie na ścianach zagruntować "śnieżką lateksową".czy tak będzie dobrze?proszę o pomoc :lol:

FlashBack
21-11-2009, 19:22
chciałbym poradzić się fachowca czy gruntowac gładzie? tynki c-w przetarłem packą żeby spadł piach,następnie zagruntowałem natryskowo kreiselem. na tak przygotowane ściany położyłem gładzie z cekolu 2-3x.teraz chcę sufity na poddaszu z płyty g-k i gładzie na ścianach zagruntować "śnieżką lateksową".czy tak będzie dobrze?proszę o pomoc :lol:
wow

LukaEgon
22-11-2009, 12:09
Do gruntowania służy grunt. Kup grunt, zagruntuj raz i tak będzie dobrze. :)

zibi465
22-11-2009, 18:09
jeśli chodzi ci o tą śnieżkę http://www.przemaluj.pl/1131_320.htm to możesz ją roźcienczyć i zagruntować

Mirron
22-11-2009, 18:41
też myślałem o użyciu tej śnieżki do przemalowania wstępnego ścian zanim położę właściwą farbę.... ewentualnie myślałem żeby kupić jakąś zwykłą białą emulsję, cieszynkę czy śnieżkę i pomalować żeby przykryć plamy i miejsca po szpachlowaniu bruzd i pęknięć które przebijają spod gładzi.. a na to kolorek Akrylit-W dekorala...
co Wy malarze na to ?