PDA

Zobacz pełną wersję : Rozstaw wyprowadzeń wody



pgt
23-11-2009, 09:41
Witam,
mam taki problem, otóż kupiłem mieszkanie w stanie deweloperskim i w łazience nie było nic poza instlacjami. Było przygotowanie miejsce na wanne wyprowadzona woda zimna i ciepła kanalizacja ok, ale po położeniu płytek i zamontowaniu wanny przyszedł czas na montaż bateri i pojawił się mały problem. Okazało się że bateria, którą kupiłem (Dante jagur) nie do końca pasuje gdyż rozsataw wyprowadzeń wody zimnej i ciepłej jest ciut ma mały :(

Jakoś udało się to przykręcić (jest lekko nierówno, ale nie leci nie cieknie) choć estetycznie nie wygląda to ładniej :(

Czy mam (mogę) za to ścigać dewelopera, czy co mogę w takiej sytacji najlepiej zrobić...aby nie psuć polożonych ledwo co płytek itd.

Oczywiście mogę zostawić jak jest no ale....

czajnik
23-11-2009, 09:53
A próbowałeś wstawić złączki mimośrodowe? Z reguły pomagają. Jest tylko problem, że bateria ciut więcej odstaje od ściany i trzeba założyć rozetki stożkowe, trochę dłuższe. : ).

pgt
23-11-2009, 13:47
A próbowałeś wstawić złączki mimośrodowe? Z reguły pomagają. Jest tylko problem, że bateria ciut więcej odstaje od ściany i trzeba założyć rozetki stożkowe, trochę dłuższe. : ).

No nie próbowałem...ale spróbuje :)

Dzięki za podpowiedź