PDA

Zobacz pełną wersję : Styrodur a myszy...



glacjusz
23-11-2009, 13:11
Witam
Mam pytanie, jak w temacie. Obecnie ocieplam fundament, który w jakiejś tam części będzie w przyszłości cokolikiem. Ocieplenie to styrodur 8 cm( pewnie niektórzy napiszą, że kasa w ziemię...), nie będzie folii kubełkowej na styrodur bo naokoło piach. Czy w takim wypadku zapewniam cieplarniane warunki okolicznym myszkom? Jeżeli tak to czym sie wybronić prócz kota w domu? Proszę o spostrzeżenia użytkowników.
Pozdrawiam

pierwek
23-11-2009, 13:18
nie będzie folii kubełkowej na styrodur bo naokoło piach. Czy w takim wypadku zapewniam cieplarniane warunki okolicznym myszkom? Jeżeli tak to czym sie wybronić prócz kota w domu?

Podobno właśnie folią kubełkową można się wybronić... :roll:

romano78
23-11-2009, 14:19
A po co folia kubełkowa ja malowałem przed położeniem styropianu fundamenty trzy razy następnie specjalny styropian pózniej siatka,klej i jeszcze trzy razy dysperbit tak na wszelki wypadek.
W twoim przypadku nie musisz dawać siatki z tego co wiem to myszy nie jedzą styroduru i nie wiem w czym by miała pomóc ta folia kubełkowa chyba tylko myszom korytarzy od holery między ścianą a folią raj na ziemi dla mysz :wink:
Jak już to zwykła folia budowlana

pierwek
23-11-2009, 14:32
Jak już to zwykła folia budowlana

A do czego ta zwykła folia?

Mógłbyś używać znaków interpunkcyjnych? Bo ni cho..ry nie rozumiem co chciałeś wyartykułować


W twoim przypadku nie musisz dawać siatki z tego co wiem to myszy nie jedzą styroduru i nie wiem w czym by miała pomóc ta folia kubełkowa chyba tylko myszom korytarzy od holery między ścianą a folią raj na ziemi dla mysz

j-j
23-11-2009, 14:59
Witam
Mam pytanie, jak w temacie. Obecnie ocieplam fundament, który w jakiejś tam części będzie w przyszłości cokolikiem. Ocieplenie to styrodur 8 cm( pewnie niektórzy napiszą, że kasa w ziemię...), nie będzie folii kubełkowej na styrodur bo naokoło piach. Czy w takim wypadku zapewniam cieplarniane warunki okolicznym myszkom? Jeżeli tak to czym sie wybronić prócz kota w domu? Proszę o spostrzeżenia użytkowników.
Pozdrawiam

jak będa chcialy to Ci styrodur zeżrą dlatego najlepiej siatka i klej (na pewno będzie trudniej zjeść ;) ) ale po co wtedy styrodur ... :roll:

pzdr

romano78
23-11-2009, 20:59
Jak już to zwykła folia budowlana

A do czego ta zwykła folia?

Mógłbyś używać znaków interpunkcyjnych? Bo ni cho..ry nie rozumiem co chciałeś wyartykułować


W twoim przypadku nie musisz dawać siatki z tego co wiem to myszy nie jedzą styroduru i nie wiem w czym by miała pomóc ta folia kubełkowa chyba tylko myszom korytarzy od holery między ścianą a folią raj na ziemi dla mysz
OK. Następnym razem postaram się używać znaków, śpieszyłem się, sorry!!! :oops:

robertmm
29-11-2009, 07:08
Czy wiecie z własnego doświadczenia lub słyszał ktoś, czy myszy ,,jedzą,, lub drążą tunele w styrodurze. Mam go 5 m3 w blaszaku na działce i będzie tam zimował.

Barbossa
29-11-2009, 08:11
jedzą te z napędem diesla

przecież gołego styroduru nad ziemią, tak czy siak, gołego się nie zostawia
to i można te 20-30 centów pod ziemią zaciągnąć, jak boicie się tych potężnych niszczycieli
bez łopaty, głębiej nie będą raczej kopać by złośliwie zrujnować Wasz styrodur