PDA

Zobacz pełną wersję : LCD LG- co się z nim dzieje?



agnieszkakusi
24-11-2009, 18:01
2,5 roku temu kupiliśmy telewizor LCD firmy LG. Dziś zaczął tracić kolory, obraz robił się zniekształcony. Jak wyłączę go na chwilę i znowu włączę to przez jakiś czas jest ok. Mąż straszy mnie, że to matryca i tak naprawdę telewizor można wyrzucić na śmietnik. Czy ktoś miał coś podobnego? Telewizor kosztował kupę kasy i jak okaże się, że koszty naprawy są ogromne to chyba zejdę na zawał :evil:

nastka79
25-11-2009, 11:44
2,5 roku temu kupiliśmy telewizor LCD firmy LG. Dziś zaczął tracić kolory, obraz robił się zniekształcony. Jak wyłączę go na chwilę i znowu włączę to przez jakiś czas jest ok. Mąż straszy mnie, że to matryca i tak naprawdę telewizor można wyrzucić na śmietnik. Czy ktoś miał coś podobnego? Telewizor kosztował kupę kasy i jak okaże się, że koszty naprawy są ogromne to chyba zejdę na zawał :evil:
LCD teraz staniały, nie panikuj :wink:
A tak na serio, to obawiam się, że naprawdę może tak być, że koszt naprawy przekroczy koszt nowego. Tak to jest z tymi sprzętami. Po gwarancji często coś się zaczyna dziać...

agnieszkakusi
25-11-2009, 15:20
byłam dziś w serwisie. Pan kazał nam wszystko odłączyć od prądu i włączyć po jakiś 2,3 minutach. Jest ok :D

nastka79
26-11-2009, 08:14
byłam dziś w serwisie. Pan kazał nam wszystko odłączyć od prądu i włączyć po jakiś 2,3 minutach. Jest ok :D
No to co było nie tak? :roll: Sam się naprawił?

agnieszkakusi
26-11-2009, 16:43
podobno telewizory lCD, które sa podłaczone do dekodera polsatu raz na jakiś czas mają takie odchyły i jest to jakiś błąd w dekoderze.

nastka79
27-11-2009, 07:17
No to dobrze, że tak się to skończyło, a nie na kupnie nowego TV.