PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam projektanta wnętrz - Poznań



dywan
26-11-2009, 00:00
Drodzy forumowicze,

zwracam się do was z prośbą o polecenie projektanta wnętrz, który podjąłby się aranżacji nowo wybudowanego domu jednorodzinnego położonego w Poznaniu - Ławica/Skórzewo.
Ilość decyzji związanych z wyborem i połączeniem poszczególnych elementów przysparza mnie o zawrót głowy :( Zupełnie brak mi wizji (Bozia niestety mnie tym darem nie obdarzyła), a co gorsza sił...

Czy możecie polecić osobę, która pomogłaby urządzić ten domek w rozsądnych granicach cenowych?

A może wśród was, forumowiczy, znajdzie się osoba skłonna mi pomóc?

base02
11-12-2009, 20:36
Witam,
Jestem Architektem Wnętrz, dodatkowo studiuję zaocznie na Wydziale Architektury i Urbanistyki.
Mam doświadczenie w projektowaniu wnętrz, jeżeli ogłoszenie jest nadal aktualne proszę o kontakt, na pewno się dogadamy, nie będę ukrywać, że zależy mi na zdobyciu portfolio.
pozdrawia serdecznie i czekam na maila

Marta

elka153
14-12-2009, 14:39
Witam,

Jako biuro aranżacji wnętrz możemy podjąć się realizacji takiego projektu.
Staramy się poznać charakter osób, z którymi współpracujemy, aby zaprojektować wnętrze zapewniające im komfort i wygodę.

Jeżeli jest Pan zainteresowany podjęciem współpracy z naszą firmą, prosimy o e-mail na nasz adres. Cena jest składową wielu czynników. Konkretną cenę ustala się po bliższym zapoznaniu z projektem i jego lokalizacją oraz od zakresu prac koniecznych do jego wykonania.
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Pozdrawiam serdecznie
DOMIDEA projektowanie i wystrój wnętrz
Katarzyna Niemiec
ul. Kossaka 91
65-140 Zielona Góra
tel.(68) 320 13 93
kom. 785 736 566
[email protected]
www.domidea.net