PDA

Zobacz pełną wersję : Sieci, instalacje, urządzenia, procedury, przepisy - pomogę



czajnik
26-11-2009, 14:46
W czasie mojej ponad 5-letniej bytności na tym forum zauważyłem, że bardzo wiele osób ma wiele problemów, które w gruncie rzeczy nierzadko są bardzo proste do rozwiązania, a to co uniemożliwia ich rozwiązanie, to brak rzetelnej i fachowej informacji.

Wychodząc temu naprzeciw uprzejmie informuję, że chętnie pomogę w trudnych kwestiach, wykorzystując moje wieloletnie doświadczenie kierownika robót instalacyjnych, projektanta i inspektora nadzoru przy realizacji obiektów (od małych domów do dużych zakładów przemysłowych).

Niestety, bywam na forum muratora nieregularnie, co się wiąże z rodzajem wykonywanych przeze mnie obowiązków (kontrakty w różnych miejscach świata). Jeśli jednak będę dostępny, to zawsze doradzę.

Pozdrawiam serdecznie.

czajnik
26-11-2009, 14:51
Aha, chcę, żebyście wiedzieli jedno - podziwiam Was za dyskusje tutaj prowadzone. Niektórzy, będąc często amatorami, radzą sobie nie gorzej, a może i lepiej, niż zawodowcy.

No i do czegoś muszę się przyznać - wiele razy czerpałem i pewnie dalej będę czerpał z tego forum inspiracje w mojej pracy zawodowej. : ).

Zbigniew100
26-11-2009, 16:04
Fajny pomysł. :wink:
Pytań pewnie nie braknie. :)