PDA

Zobacz pełną wersję : Rekuperator - polećcie firme z kujawsko-pomorskiego



pietrz44
01-12-2009, 09:49
Witam

Proszę o namiary firmy zakładającej kompletna instalację rekuperatora z kujawsko-pomorskiego. Z takiej, z której pracy jesteście zadowoleni.

Dzięki

kosiu
07-04-2010, 19:58
Ja też podczepiam się pod temat...

Czy ktoś ma doświadczenia z firmami projektującymi i instalującymi wentylację mechaniczną z Bydgoszczy lub Torunia?

kloskak
11-04-2010, 08:45
Witam tez pisze z Bydgoszczy, za 2 miesiace zaczynam budowę i się zastanawiam jaką wentylację wybrać. Tyle czytam i czytam i nadal sie zastanawiam czy mi to niezbędne:)

Marax
15-04-2010, 21:25
A czemu masz wątpliwosci jeżeli chodzi o założenie wentylatcji? A firmy najlepiej poszukać na forum społeccznościowym miasta Bydgoszcz lub Toruń. Tamtejsi mieszkańcy powinni się lepiej orientować.

TOR***JA
10-06-2010, 15:17
Witam,
Zajmujemy się kompleksowo rekuperacją - wentylacją mechaniczną z odzyskiem ciepła - od projektowania instalacji poprzez doradztwo techniczne, sprzedaż asortymentu oraz usługi montażowe na terenie całego kraju.
W ofercie posiadamy wszystko co potrzebne jest do wykonania rekuperacji oraz 12 producentów rekuperatorów. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom Klientów przy zachowaniu norm i przepisów wentylacyjnych.
Zapraszam na naszą stronę internetową www.tora-wentylacja.pl oraz kontakt tel. 34/ 364 33 56 e-mail:[email protected]
Po przesłaniu rzutów i przekrojów budynku na e-mail - wstępna, orientacyjna wycena GRATIS!!!
Zapraszam!!!