PDA

Zobacz pełną wersję : Odpadnęte płytki w łazience - czym przykleić



Jacky40
02-12-2009, 06:20
Witam.
Mam pytanie czym przykleić odpadnięte płytki ścienne w łazience.
Odpadło kilkanaście płytek i chciałbym je przykleić na tym samym podłożu.Podłoże jest mocne i stabilne.Płytki odpadły w różnych miejscach i chciałem je na jakiś czas przykleić do generalnego remonty.Czy są jakieś kleje na których można by było przykleić płytki.Chodzi mi o kleje płynne (takie jak kropelka).
Pozdrawiam.

zbigmor
02-12-2009, 07:12
Zacząć by trzeba od powodów odpadania. Przykleić można spróbować na silikon.

02-12-2009, 09:22
z płynnych masz jeszcze wikol, butapren, klej do wykładziny itp

przy kilku płytkach mozna sie bawić w płynne kleje
przy wiekszej ilości - klej do płytek

out
02-12-2009, 10:00
można spróbować ośmiorniczką jak nie za dużo tych płytek.

w marketach budowlanych, można kupić takie tubki wyciskane jak silikon - taniej wychodzi.

tomclav
02-12-2009, 12:58
kup w kartuszu do wyciskania klej montażowy do wszystkiego (ceramika,drewno,kamień itd) około 11zł /szt.tylko jeżeli nie podskrobiesz poprzedniego podłoża to będziesz miał minimalnie wystające płytki-o grubosć kleju.

daggulka
02-12-2009, 13:07
to wyżej odnośnie płytek ściennych ... a co w przypadku kiedy odpadły płytki podłogowe po których się notabene chodzi ?
odpadły mi dwie połówki (karo) w łazience w narożnikach ... jedna pękła ...
powód? znam .... wyłódkowało podłogę ... po roku mieszkania środek odrobinę opadł (nawet się kiedyś zastabnawiałam, czy to nie cała podłoga osiada, ale wyglada że nie)

tomclav
02-12-2009, 13:23
wyskrob stary klej żeby zrobić miejsce na nowy i umieszaj trochę kleju do glazury - zrób trochę rzadszy żeby dobrze się rozpłynął i wszędzie dotarł.

A możesz napisać coś o tej podłodze dlaczego się ugieła :o