PDA

Zobacz pełną wersję : Ostrzeżenie przed oszustem



aga902
02-12-2009, 12:24
Witam chciałabym ostrzec wszystkich przed niesolidnym wręcz zwłykłym oszustem budowlańcem, pan nazywa się DARIUSZ SZYMCZYK Z OROŃSKA , buduje domy w Radomiu, Krakowie, Warszawie być może jeszcze w innych miastach, narazie udało mi się ustalić te powyżej. Pan Dariusz od podstaw buduje nie zgodnie z projektem, oprucz tego okrada inwestorów z materiałów budowlanych, a dach robi tak, że w tej chwili podkładam wiadra, bo tak się leje, dlatego OSTRZEGAM WSZYSTKICH, GOŃCIE DZIADA, bo będziecie musieli się sądzić tak jak ja teraz, pozdrawiam

czajnik
02-12-2009, 14:53
Skoro publikujesz dane osobowe, które - jakby na to nie spojrzeć - są objęte ochroną prawną, to może sam/sama się przedstaw i podaj dowody na poparcie swoich publicznych oskarżeń.

Jeśli masz z dziadem problem, to ścigaj go na drodze prawnej, a nie wycieraj sobie nim dysków i serwerów. Po co się narażasz na postępowanie prokuratorskie?

OPRUCZ tego, poćwicz zasady pisowni, w szczególności pisownię wyrazów z u/ó.

Pozdrawiam.

Pinok
02-12-2009, 15:07
"Jeśli masz z dziadem problem, to ścigaj go na drodze prawnej, a nie wycieraj sobie nim dysków i serwerów.Po co się narażasz na postępowanie prokuratorskie"

Na przykład po to żebym ja omijał tego pana z daleka.

Dzięki aga, trzeba tępić takie firmy.

Dlaczego na ceneo/allegro itd... można wystawić opinie a na muratorze to już nie ?

jareko
02-12-2009, 15:31
a miedzy innymi dlatego ze w pierwszym poscie dziwnie to wyglada i jest malo wiarygodne
Dla większości z nas jest to bezpodstawnie rzucone oszczerstwo pod adresem jakiegoś tam człowieka wymienionego tu z nazwiska nie poparte ŻADNYM argumentem
Ciekawe jakbyś się czul gdybyś gdzieś trafił na tekst "Pinok to taki to a taki, siaki i owaki"
A Allegro zostawmy w spokoju - swoja droga chyba tam nie bywasz skoro nie wiesz jak wystawia się komuś ocenę, bynajmniej czyniąc to nie jesteś do końca anonimowy

czajnik
03-12-2009, 09:18
Na przykład po to żebym ja omijał tego pana z daleka. Dzięki aga, trzeba tępić takie firmy.
Opluć można każdego. Uwierz mi. Ciebie również. Problem w tym, że trudniej to potem wytrzeć, jeśli oskarżenie okaże się bezpodstawne. A nawet, jeśli jest uzasadnione, to sprawy nie załatwia się w taki sposób.

Swoją drogą, ciekawe co zrobisz cwaniaczku, jeśli ja tu oskarżę wszystkich dookoła i Ty konsekwentnie będziesz omijał tych wszystkich panów z daleka. Kto Ci wtedy wykona usługę?

Pinok
03-12-2009, 10:07
czajnik: Widać cwaniaczkiem to chyba ty jesteś skoro tak bronisz jakiegoś pseudo fachowca.

No no widzę że koledzy z branży w natarciu.

Właśnie takich cwaniaków omijam z daleka, i biorę ekipy tylko z polecenia.
A dodatkowo umawiam się z ich klientami żeby zobaczyć wykonaną pracę.

Jak ktoś mówi ze z firmą X miał problem to ja nie będę sprawdzał na swojej skórze czy to jest norma czy może jednorazowy wypadek przy pracy, po prostu omijam i tyle.

Cpt_Q
03-12-2009, 10:19
czajnik: Widać cwaniaczkiem to chyba ty jesteś skoro tak bronisz jakiegoś pseudo fachowca.

No no widzę że koledzy z branży w natarciu.....

A więc dla Ciebie jedynym i niepodważalnym kryterium oceny jest pierwszy i jedyny post jakiejś aga902, która wyskoczyła jak diabeł z pudełka li tylko w celu wystawienia złej cenzurki jakiemuś panu?
A może to jest bardzo dobry fachowiec tylko np. jego pies zrobił tej kobicie kupę przed furtką i ona w nią wdepnęła? :o

zbigmor
03-12-2009, 10:20
czajnik: Widać cwaniaczkiem to chyba ty jesteś skoro tak bronisz jakiegoś pseudo fachowca.

No no widzę że koledzy z branży w natarciu.

Właśnie takich cwaniaków omijam z daleka, i biorę ekipy tylko z polecenia.
A dodatkowo umawiam się z ich klientami żeby zobaczyć wykonaną pracę.

Jak ktoś mówi ze z firmą X miał problem to ja nie będę sprawdzał na swojej skórze czy to jest norma czy może jednorazowy wypadek przy pracy, po prostu omijam i tyle.



Problem w tym, że w oszczerczym poście nie ma w zasadzie żadnych szczegułów oraz żaden inny klient jak na razie tego nie potwierdził (nie mówiąc o doświadczonym forumowiczu). Wpadki każdej firmie się zdarzają i nie w tym problem. Wpadki zdarzają się też klientom. Trudno przyklepywać forumowiczowi bez żadnej historii szkalującemu kogoś bez żadnych szczegułów bez obrazu sytuacji z drugiej strony. Po prostu taki post nic nie wnosi poza namieszaniem, ale trudno to inaczej przeprowadzić i mam nadzieję, że pojawią się inne posty rozwiewające wątpliwości.

Gosiak111
03-12-2009, 10:56
a miedzy innymi dlatego ze w pierwszym poscie dziwnie to wyglada i jest malo wiarygodne

Czyli ja też nie powinnam pisać o tym, co mnie spotkało, bo przez półtora roku budowy nasmarowałam zaledwie kilka postów??? Wierz mi, że nie wszyscy mają czas "wyzewnętrzniać" się na forum i wklejać fotki, a szukają jedynie porad. Swojego BYŁEGO generalnego wykonawcę poznałam TU NA FORUM MURATORA, ale rozumiem, że ze względu na małą ilość postów nie mam prawa Was przestrzegać... OK. Gratuluję podejścia.
Spójrzcie na to z innej strony - sądzić można się wiele lat, stracone pieniądze, czas i nerwy, a facet dalej oferuje usługi i może naciąć kolejnych ludzi. Jak go przycisnąć? Jak odebrać swoje? Jak przestrzec innych? Podpowiedzcie. :evil:

Cpt_Q
03-12-2009, 11:08
Kaczysław Mrrbrrkrrski to dupa.


... taki post nic nie wnosi poza namieszaniem, ale trudno to inaczej przeprowadzić i mam nadzieję, że pojawią się inne posty rozwiewające wątpliwości.

Pinok
03-12-2009, 11:34
A może to jest bardzo dobry fachowiec tylko np. jego pies zrobił tej kobicie kupę przed furtką i ona w nią wdepnęła? :o

Nawet jeśli to bardzo dobry fachowiec a jego pies narobił przed furtką, i właściciel na to nie zareagował, to jest cham i prostak :evil:

zbigmor
03-12-2009, 11:38
A może to jest bardzo dobry fachowiec tylko np. jego pies zrobił tej kobicie kupę przed furtką i ona w nią wdepnęła? :o

Nawet jeśli to bardzo dobry fachowiec a jego pies narobił przed furtką, i właściciel na to nie zareagował, to jest cham i prostak :evil:


Ale wtedy to prostak i cham, a nie niesolidny fachowiec i oszust. Dla wielu osób to spora różnica.

Pinok
03-12-2009, 11:47
Podstawowe pytanie:

Ilu z was wypowiadających się tutaj mieszka w okolicy Radomia, bądź Orońska ?

Ja akurat mieszkam i z Orońska już 1 ekipę miałem.

Dlatego ładnie podziękowałem za przestrogę.

Proponuję skierować swoją energię na ważniejsze rzeczy.

Pozdrawiam.

sSiwy12
03-12-2009, 12:18
Dlatego ładnie podziękowałem za przestrogę.


A co powiesz na takie "ostrzeżenie”.

„Chcę ostrzec wszystkich mieszkających w okolicach Radomia przed zwykłym oszustem ubezpieczeniowym, Pan nazywa się P… i prowadzi swoją działalność w …….
Pan P… zbiera pieniądze na ubezpieczenie wystawiając polisy, które nie są zgodne z tym co obiecywał ………”

Nawet jeśli nie jest to prawdą, to poległeś na całej linii – zwłaszcza, że pisze anonimowo, a Ty nie masz o tym pojęcia.

Z drugiej strony, jeśli pojawi się ogłoszenie, ze ktoś coś robi bardzo dobrze i bardzo tanio, a informator anonimowo napisał 1 niejasny post w tej sprawie, to tez tak bez zastrzeżeń „łykasz”?

Znając życie, to „pogonisz” autora za reklamę, lub będziesz żądać szczegółów.

Barbossa
03-12-2009, 12:25
Podstawowe pytanie:

Ilu z was wypowiadających się tutaj mieszka w okolicy Radomia, bądź Orońska ?
czy to te miejscowości obok Rożków :roll:

Ja akurat mieszkam i z Orońska już 1 ekipę miałem.
a dało się tam uskrobać ludków na tę jedną ekipę :roll:


Dlatego ładnie podziękowałem za przestrogę.
a nawet dwie :roll: :roll:


Proponuję skierować swoją energię na ważniejsze rzeczy.

Pozdrawiam.
kiedy to taki wdzięczny temat do dyskusji
no i energii admiar
również pzdrawiam

i nie sądzę, aby tak anonimowy wpis, bez szczegółów, tylko z oskarżeniem i obrazą, był godzien brania pod uwagę, choć antyreklamę z pewnością zrobił

proponuję bohaterowi tego wpisu wykupienie reklamy w wiadomym miesięczniku (nazwy nie podam, bo to by była reklama, bądź spam), odpokutuje swe "winy" i może jakąś laskę jeszcze zyska :roll: