PDA

Zobacz pełną wersję : Przed licytacją



Redakcja
02-12-2009, 21:59
Czy w tym roku się nam powiedzie? Trzymamy kciuki za aukcje, uczestników i prowadzących.

malka
02-12-2009, 22:19
no to do dzieła :D

daggulka
03-12-2009, 08:21
a wątek osobny jakis bedzie na wklejanie zdjęć fantów i opisy , czy tutaj trzeba wklejać?

a licytacja? nie ma opcji żeby się nie powiodła ... :wink: :D

maksiu
03-12-2009, 08:28
a wątek osobny jakis bedzie na wklejanie zdjęć fantów i opisy , czy tutaj trzeba wklejać?

a licytacja? nie ma opcji żeby się nie powiodła ... :wink: :D

Daga.. cierpliwości... wszystko w swoim czasie :D
pozdrawiam
m.

daggulka
03-12-2009, 08:30
doooobra , jarze ... czyli tutaj u bedziemy gdybać czy sie licytacja powiedzie i och'ować i ach'ować aże do 6-go .... :roll: :wink: :D

dobra .... to może ustalmy czy wszystko można wystawiać? :wink: :lol:
alkohole , pierniczki w niecenzuralnych kształtach od ziaby :wink:

a serio .... jeszcze raz - bardzo się cieszę, że licytacja jest dla naszego Frania ....
od razu człowiekowi lepiej na duszy że może coś od siebie dać tej kruszynce więcej niż tylko dovbre słowo i myśli .... :D

ziaba
03-12-2009, 12:05
Daga

Mniemam , że Redakcja wraz z Moderatorami przymkną oko nawet na sprzedawanie całuśków. :wink:

W końcu cel jest szlachetny. :D

malka
03-12-2009, 13:04
a mozna siebie sprzedać ??
tak na weekend






















jako pani do sprzatania :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

daggulka
03-12-2009, 14:11
malka .... biorę w ciemno i płącę każdą cenę .... okna na święta trza umyć .... :-? rodzina na inspekcje zjedzie :wink:

choć jak dla mnie to mógłby być Pan do sprzątania .... :roll: :oops: :lol:

ziaba
03-12-2009, 15:37
Malka
Ty wsadziłaś kij w mrowisko. 8)

W jeden dzień chałupy na święta żadnej nie ogarniesz, trza z noclegiem jako żywo..a to już cudzemłożem pachnie..no ja nie wiem, ja nie wiem... :roll: :roll:

MARTINA1
03-12-2009, 18:22
FGH

elutek
03-12-2009, 18:25
ja mam coś takiego jakby solniczka :roll: :)
/z porcelany, własnoręcznie malowana i nawet podpisana przeze mnie pod spodem :P /
może ktoś kupi? :roll: :D

daggulka
03-12-2009, 18:27
ja mam coś takiego jakby solniczka :roll: :)
/z porcelany, własnoręcznie malowana i nawet podpisana przeze mnie pod spodem :P /
może ktoś kupi? :roll: :D

ja mam też coś własnoręcznie pomalowanego ... inie są to tipsy :oops: :roll:

daggulka
03-12-2009, 18:29
Jeśli mogę coś podpowiedzieć to Panie z wątku o decoupagu mają cuudne rzeczy i jakby coś rzuciły na licytację to pewnie byłoby bardzo dużo chętnych

to leć i poproś ... ja się tam nie udzielam, więc mnie mogą nie posłuchać :roll:

daj linka....

MARTINA1
03-12-2009, 18:32
NKL....

daggulka
03-12-2009, 18:36
już znalazłam .... scenka mi opadła i wytrzeszcz mam .....
dziewczyny mają talent ....

malka
03-12-2009, 21:05
Malka
Ty wsadziłaś kij w mrowisko. 8)

W jeden dzień chałupy na święta żadnej nie ogarniesz, trza z noclegiem jako żywo..a to już cudzemłożem pachnie..no ja nie wiem, ja nie wiem... :roll: :roll:

e no cudzełoże zostawię w spokoju, materac se wezmę :lol:

jeśli nie bedzie to traktowane jak handel zywym towarem...to się sprzedam

dla Franka moge nawet cudze i okna myć :D

magpie101
03-12-2009, 21:20
Jeśli mogę coś podpowiedzieć to Panie z wątku o decoupagu mają cuudne rzeczy i jakby coś rzuciły na licytację to pewnie byłoby bardzo dużo chętnych ..ja wezmę udział jako licytująca, bo nic zapodać nie mogę ....(przynajmniej na razie)

Co to za watek, bo nie trafilam na niego?

daggulka
03-12-2009, 22:04
magpie101 ... tutaj:
http://forum.muratordom.pl/decoupage-wymiana-doswiadczen,t67638.htm

malgos2
04-12-2009, 01:11
Malka
Ty wsadziłaś kij w mrowisko. 8)

W jeden dzień chałupy na święta żadnej nie ogarniesz, trza z noclegiem jako żywo..a to już cudzemłożem pachnie..no ja nie wiem, ja nie wiem... :roll: :roll:

e no cudzełoże zostawię w spokoju, materac se wezmę :lol:

jeśli nie bedzie to traktowane jak handel zywym towarem...to się sprzedam

dla Franka moge nawet cudze i okna myć :D

Potwierdzam, ona wszedzie ze swoim materacem jezdzi...

No, chyba, ze zapomni... :lol: :lol: :lol: 8)

Margoth*
04-12-2009, 08:48
Do kiedy trwa licytacja?

daggulka
04-12-2009, 08:56
MARTINA - odpowiadam na twoje pytanko ....
teraz zbierane są fanty .....
6-go grudnia powstanie wątek licytacyjny .... czyli w pierwszym wpisie tegoż nowego wątku będą wyszczególnione fanty , także w tym watku który powstanie forumowicze będą wpisywać kwotę którą chcą zapłacić za dany fant i osoba zajmująca się prowadzeniem licytacji ( pewnikiem Edzia :wink: ) będze w tym pierwszym wpisie aktualizować kwoty przy fantach z nickiem osoby która daje więcej .... :wink:

Na tą chwilę jeno wklejamy fanty . Licytacja ruszy 6 grudnia.

MARTINA1
04-12-2009, 09:00
8)

daggulka
04-12-2009, 09:04
DZIĘKI , mogłam się domyślać ,ale lepiej wiedzieć .. To jeszcze później wysyłają je na adres CI którzy wystawiają ? A pieniądze gdzie się przesyła ?

tak ... koszty przesyłki ponosi z reguły kupujący :roll:

mozna też odebrać osobiście jesli ktoś niedaleko mieszka (fajna okazja do osobistego poznania :wink: :D ) lub przy okazji pobytu na kuligu , zlocie muratorowym ....

pieniązki za wylicytowane rzeczy trzeba będzie przelać na określone konto - na pewno zostanie podane po zakończonej aukcji

daggulka
04-12-2009, 10:09
No , ludziska kofane ... 6 - go w niedziele zaczynamy licytację świąteczną dla Frania ... :roll:

wklejać, wklejać w wątku fantowym swoje fanty ...

http://forum.muratordom.pl/zdjecia-fantow-tu-mozna-wklejac,t175548.htm

kochani : zdjęcia , opisy ..... im więcej tym lepiej - żeby każdy forumowicz mógł znaleźć coś dla siebie i żeby było o co walczyć :D

Poprzeklejajcie informację do Waszych komentarzy , gdzie się da ... coby jak najwięcej ludzisków sie dowiedziało .... :wink:

sni6
04-12-2009, 12:20
Witam.
Jestem nowy na forum ale chętnie pomogę.

Czy wystawionym przedmiotem może być usługa??
Z chęcią wystawił bym na forum usługę wykonywaną przezemnie mianowicie SERWIS ROWERU 2 SZTUKI
Cena obejmuję robocizne wraz ze smarami.
Koszt rynkowy ok 300 zł
Chetnie wykonam taką usługę dla osoby która to wylicytuje, w uzgodnionym terminie. warunek - dostarczenie rowrów Warszawa- falenica czy taka usługa może być przedmiotem licytacji??

daggulka
04-12-2009, 12:23
ja sądzę, że tak .... ale niech się wypowiedzą osoby kompetentne - czyli Moderatorzy bądź Redakcja ....

EDZIA
04-12-2009, 14:05
Witam.
Jestem nowy na forum ale chętnie pomogę.

Czy wystawionym przedmiotem może być usługa??
Z chęcią wystawił bym na forum usługę wykonywaną przezemnie mianowicie SERWIS ROWERU 2 SZTUKI
Cena obejmuję robocizne wraz ze smarami.
Koszt rynkowy ok 300 zł
Chetnie wykonam taką usługę dla osoby która to wylicytuje, w uzgodnionym terminie. warunek - dostarczenie rowrów Warszawa- falenica czy taka usługa może być przedmiotem licytacji??

Czemu nie :)
jak tylko chętni będą może być i usługa

sni6
04-12-2009, 14:13
Dzięki już umeszczam :)

matka dyrektorka
04-12-2009, 18:08
kurcze a ja w ciężkiej panice :oops:
wstanę jutro raniutko , bladym świtem i mam nadzieję że do wieczora zdążę
no bo przecież nie wstawię zdjęcia "takiej samej tylko innej " :-? a jeszcze trochę pracy zostało a zaanginowałam się paskudnie :-? poproście kogoś u góry o jakąś porcję siły (już jak muszę odchorować do końca to trudno ) w słusznej sprawie, bo może się moja Boża Mateczka ładnie sprzeda :D
byle zdążyć :roll: ma ktoś wtyki ?

daggulka
04-12-2009, 18:12
no pewnie, że kończ kobito ...ja Ci to mówię .... a jak nie zdążysz to w niedzielę skończysz i też bedzie git .... :roll: :wink:

Żelka
04-12-2009, 18:13
Poproszone! Bedzie dobrze, zdrowka zycze. :P Jak nie wystawisz na 6. To na 8. wystaw i tez bedzie dobrze.
Pamietasz, ze fantow przybywalo w trakcie kazdej aukcji, caly czas i wszystkie poszly. :wink:
A o Twoje dzielo ja sie nie martwie. Nawet czuje, ze Ten Ktos od roku czeka na kolejne cacko. :D :wink:

EDZIA
04-12-2009, 19:01
Z tego co pisaliśnie na forum zapowiadało się, że fantów będzie dużo, że będą to fanty takie serdeczne tzn. własnoręcznie wykonane i od serca podarowane. Stąd pomysł wcześniejszego utworzenia wątku, w którym każdy darczyńca może sam zaprezentować swój fant i wkleić jego zdjęcie. I bardzo proszę - nie komentujcie wklejonych zdjęć w tamtym wątku.
Galeria zdjęć otwarta będzie do końca licytacji tzn. do 20 grudnia i oczywiście może być cały czas uzupełniana.
I tu do matki dyrektorki - dziewczyno wylecz się , na pewno zdążysz wystawić ikonkę i sprzeda się za dobrą cenę - zdrowia Ci życzę i prośby wysłałam :D

pozdrawiam

daggulka
04-12-2009, 19:41
Z tego co pisaliśnie na forum zapowiadało się, że fantów będzie dużo, że będą to fanty takie serdeczne tzn. własnoręcznie wykonane i od serca podarowane.

ja mam nadzieję , ze tak będzie ....
tylko trza było zrobić ten wewontek fantowy wcześniej jak pisałam i dać ludziom więcej czasu na przygotowanie fantów , zdjęć ...
wątek powstał dziś - przy piątku , gdzie wiadomo że weekend to czas pustek na forum , licytacja w niedzielę się zaczyna .... szczerze wątpię , żeby wszyscy zdążyli wystawić swoje fanty biorąc pod uwagę , że mamy weekend i w niedzielę mikołajki ....

dlatego dobrze , że można dodawać fanty także w trakcie licytacji , bo podejrzewam że wszystko się ruszy dopiero od poniedziałku ....

EDZIA
04-12-2009, 19:59
Spokojnie, źle mnie zrozumiałaś daggulko.
Zdjęcia można ciągle wklejać i uważam, że wklejenie fantu dzień czy dwa później nie będzie miało istotnego wpływu na przebieg licytacji.
Zacytowany przez Ciebie fragment mojej wypowiedzi był uzasadnieniem utworzenia wątku, w którym każdy sam może zaprezentować swój fant i umieścić jego zdjęcie...
Uważam, że jak na początek licytacji fantów jest dużo i sukcesywnie będzie ich przybywać.
Są cudne i bardzo cenne bo od serca podarowane - za co darczyńcom serdecznie dziękuję.

daggulka
04-12-2009, 20:01
no, Edzia ... to ja źle zrozumiałam .... :oops:

ja pewna jestem, że będzie się tu działo na max .... że aże ciężko się będzie zdecydować :wink: :D

matka dyrektorka
04-12-2009, 23:25
Żelka ,EDZIA oj macie baby wtyki :D
jakiejś nadludzkiej siły dostałam ,usiadłam i prawie skończyłam , jeszcze jutro ostatnie szlify i różne drobiazgi i fota i mogę se dalej chorować (choć wolałabym nie 8) )
dobrej nocki wszystkim życzę :D

DPS
05-12-2009, 07:50
Kurczę, już widzę 2 fanty, o które powalczę. 8)
Jakie zajefajne, to szok. :D

elutek
05-12-2009, 07:55
ja mam też coś własnoręcznie pomalowanego ... inie są to tipsy :oops: :roll:

a można wiedzieć - co? :roll: i będzie do kupienia na licytacji? :)

daggulka
05-12-2009, 08:02
ja mam też coś własnoręcznie pomalowanego ... inie są to tipsy :oops: :roll:

a można wiedzieć - co? :roll: i będzie do kupienia na licytacji? :)

na flaszce prfum żech smoka zabazgrała farbami do szkła - zdjęcie w wewontku fantowym ....

myślałam , coby coś namalować na płótnie ...ale czasu ostatnio u mnie deficyt .... :roll:

arcobaleno
05-12-2009, 09:41
na flaszce prfum żech smoka zabazgrała farbami do szkła
ten smok to prawie jak z pleców niegrzecznej Lisbeth Salander :wink:

daggulka
05-12-2009, 10:41
na flaszce prfum żech smoka zabazgrała farbami do szkła
ten smok to prawie jak z pleców niegrzecznej Lisbeth Salander :wink:

no bo to jest smok z charakterem ... a nie jakiś dino czy bazyliszek :wink: :D
chciałam walnąć jakis tribalik ... ale stwierdziłam że jak od smoczycy to musi być smok :lol:
i tak nie wyszedł jak chciałam ... najcieńszy pędzelek mi "wyszedł" czyli jakimś cudem nóg dostał prewnikiem nie sam ino za sprawą dziecków :-? ... więc sie meczyłam z za grubym pędzelkiem ... późno było , do sklepu daleko a jak już sie za coś zabieram to nie przekładam :oops: :lol:

bobiczek
05-12-2009, 12:01
Naprawdę fanty do zalicytowania są oryginalne i piękne.
Gratuluję wszystkim wystawiającym pomysłów

daggulka
05-12-2009, 12:22
właśnie szczęka opadła mi na stół .... jaaaaapierniczeeeeee :o :o :o

http://images50.fotosik.pl/235/a0c3088a71d1aafbm.jpg

matka .... pięęęęękna ikona .... boszszsszszzzz- jaki Ty masz talent w rękach , babo .... :roll:

matka dyrektorka
05-12-2009, 13:05
Aż się zrumieniłam :oops: :oops: :oops:
cieszę się że się podoba :D

Żelka
05-12-2009, 13:19
Matko czy postacie sa namalowane? :oops:

matka dyrektorka
05-12-2009, 13:33
Żelka wszystko od gołej dechy tymi ręcyma :D
twarzyczki rączki i nóżki (fachowo części osobiste) też malowane
"klejone"jest tylko "złoto"

daggulka
05-12-2009, 13:42
matka - szacun ....


a tak w ogóle to chciałam powiedzieć, że każdy fant jest wyjątkowy , jedyny , wspaniały - bo inny i od serca dany .... :D

aneta s
05-12-2009, 13:46
Kurcze a ja znowu mam problem z wklejaniem zdjec :evil: czy ktos moze mi pomoc i powiedziec co robie zle?probuje w Imageshack ale zdjecia mi sie wklejaja male :roll:

Paty
05-12-2009, 13:47
arcobaleno


napisz proszę jakie kolory mają Twoje obrazy bo mam na nie ochotę...............

JANINKI-AMORKI82
05-12-2009, 13:50
Kurcze a ja znowu mam problem z wklejaniem zdjec :evil: czy ktos moze mi pomoc i powiedziec co robie zle?probuje w Imageshack ale zdjecia mi sie wklejaja male :roll:

aneto - tu instrukcja jak wklejać zdjęcia:
http://forum.muratordom.pl/jak-wkleic-zdjecia,t138412.htm

Paty
05-12-2009, 14:23
dziewczyny !!!!!!!!!!

czy myślicie że na aukcje nadawałaby sie wieczorowa torebka z mojego butiku i naszyjnik do wieczorowej sukni ................wszystko nowe z metkami, wzory z tegorocznej kolekcji karnawałowej..............byliby chętni na takie rzeczy.............jak myślicie.................a i najważniejsze czy te fanty mogłyby byc pokazane dopiero w poniedziałek wieczorem??????????

matka dyrektorka
05-12-2009, 14:59
myślę że tyle tu pci przepięknej że na pewno chętne będą :D
ze zdjęciem w poniedziałek też nie ma problemu , po prostu kreacja będzie miała wejscie :wink:

Żelka
05-12-2009, 15:21
Żelka wszystko od gołej dechy tymi ręcyma :D
twarzyczki rączki i nóżki (fachowo części osobiste) też malowane
"klejone"jest tylko "złoto"
:o :o :o
Cudne to jest!!! To czemu Ty taka skromna jestes i w ogole? :wink: Jak ja bym tak umiala malowac.... :lol: :wink:

Żelka
05-12-2009, 15:21
dziewczyny !!!!!!!!!!

czy myślicie że na aukcje nadawałaby sie wieczorowa torebka z mojego butiku i naszyjnik do wieczorowej sukni ................wszystko nowe z metkami, wzory z tegorocznej kolekcji karnawałowej..............byliby chętni na takie rzeczy.............jak myślicie.................a i najważniejsze czy te fanty mogłyby byc pokazane dopiero w poniedziałek wieczorem??????????
No pewnie! :D

daggulka
05-12-2009, 15:31
Paty .... jak najbardziej tak ....przeca licytacja skończy się przed sylwestrem .... :wink: :D

DPS
05-12-2009, 15:35
Matka - :o :o :o
Szczękę z podłogi zbieram! :o

Prze-pię-kne!!!

Kurczę, te obrazy Arco też takie piękne! :o

A ja z jakimś chlebem wyskoczyłam, jak Filip z konopi... :-?
Że nie powiem o warzywkach... :(

matka dyrektorka
05-12-2009, 15:42
przestańcie się na mnie wytrzeszczać :wink:

na chlebuś mam zakusy , ale węszę dziki bój :wink:

Żelka
05-12-2009, 15:48
Cicho Depsia! :lol: Takiego chleba i warzyw ni ma w sklepie do kupienia. No ja nawet w przyszłym życiu będę pamiętać smak tych śliwek we winie. :D :wink:

A matka dyrektorka cicho siedzi i nic nie mówi, ze taka utalentowana. :roll: Ja nie mogę. :roll: Zamiast zamówienia na ikony przyjmować. :P

Paty
05-12-2009, 15:51
super!!!!!!!!!!!!

w poniedziałek wklejam zdjęcie torebki i biżuta...............w sam raz na sylwestra czy inną potańcówę sie przyda . :D :D :D :D

Nefer
05-12-2009, 15:52
W niedzielę też przegrzebię biżuterię :)

tola
05-12-2009, 15:59
Wszystkie fanty warte uwagi, grzechu i pieniędzy.
Już się zastanawiam, czy warzywka od Depesi, czy ikonę od Matki Dyrektorki, czy...oj będzie się działo

Żelka
05-12-2009, 16:16
Mnie niestety na ikone nie stać. :roll: Pamiętam jaka cenę w zeszłym roku osiągnęła mniejsza ikona Matki. :D

Nefer
05-12-2009, 16:18
Mnie niestety na ikone nie stać. :roll: Pamiętam jaka cenę w zeszłym roku osiągnęła mniejsza ikona Matki. :D

To sobie zalicytujesz coś innego :)

daggulka
05-12-2009, 16:25
coś czuję , że te fanty to dopiero początek .... :wink:

nie martw się, Żelka - na pewno będzie z czego wybierać :D
ja też się na ikonę nawet nie rzucam - po wzięciu kredytu hipotecznego jestem dla banku niewiarygodna .... żadnej pożyczki więcej mi nie dadzą :oops: :lol: :wink:

a może Redakcja jakieś fanty dorzuci, hę? :D ....
kubeczków dawno nie było :roll: :D

EDZIA
05-12-2009, 16:43
[przeniesiony z galerii zdjeć]


Aneta, pogratuluj mężowi. Super fotki :D

Armidia
05-12-2009, 16:47
A ja z jakimś chlebem wyskoczyłam, jak Filip z konopi... :-?
Że nie powiem o warzywkach... :(
ja się zapisuję na chlebek i na mieszankę warzywną, no to jakże tak można o Filipie z konopi :roll:
kurcze, a ja tak sobie myślę, że chyba jakiś bank przyjdzie mi obrobić, bo to i warzywka, i chlebek, i cytrynówka kuszą...
że o innych atrakcjach nie wspomnę :wink:

Pozdrawiam,
Armidia

P.S. a jaka była zeszłoroczna cena za Ikonę ?

daggulka
05-12-2009, 16:50
ja ten chlebek też chętnie :oops:

a to trzaby wystawić ileś kompletów tego chlebka bo jak jeden wystawi to chorendalną cenę osiągnie i się o niego ludziska pobiją :oops:
DPS i JANINKI-AMORKI82 .... ile kompletów chlebków wystawiacie?
tak minimum z 5 by się zdało do licytacji :roll:

EDZIA
05-12-2009, 16:50
Ruch wielki :D ,
Galeria ciągle rośnie...bardzo dziękuję za wszystkim...darczyńcom
No to pracowita licytacja nas czeka... tyle fantów

agnieszkakusi
05-12-2009, 16:54
Edzia, sorki za bałagan :wink:
Mnie interesuje chlebek i fotki męża Anety. Już nawet mam na nie miejsce na ścianie :D

Armidia
05-12-2009, 16:55
ja ten chlebek też chętnie :oops:

a to trzaby wystawić ileś kompletów tego chlebka bo jak jeden wystawi to chorendalną cenę osiągnie i się o niego ludziska pobiją :oops:
DPS i JANINKI-AMORKI82 .... ile kompletów chlebków wystawiacie?
tak minimum z 5 by się zdało do licytacji :roll:
daggulka, super pomysł, żeby wystawić kilka kompletów chlebka, bo coraz więcej osób się na chlebek zasadza - Drogie Panie, co Wy na to ?
horrendalna cena nie byłaby taka zła, biorąc pod uwagę szczytny cel, ale na kilku kompletach korzyść będzie podwójna: więcej kasy i więcej zadowolonych :D

Pozdrawiam,
Armidia

daggulka
05-12-2009, 16:57
foty rewelka ... ja też bym miała gdzie powiesić :roll: :D
w ogóle wszystko takie super ...
a na widok tego miodu to już mi ślinianki intensywniej pracują :oops: :lol:

normalnie ciężko się będzie zdecydować w tym roku tak cuś czuję w kościach ... :roll:

matka dyrektorka
05-12-2009, 17:01
już napięcie rośnie :D
jak jutro gruchnie to i trzech "młotkowych" nie opanuje gorączki zakupów :D
Komturze wracaj !!!

DPS
05-12-2009, 17:35
ja ten chlebek też chętnie :oops:

a to trzaby wystawić ileś kompletów tego chlebka bo jak jeden wystawi to chorendalną cenę osiągnie i się o niego ludziska pobiją :oops:
DPS i JANINKI-AMORKI82 .... ile kompletów chlebków wystawiacie?
tak minimum z 5 by się zdało do licytacji :roll:

No ja juz pisałam, od razu, że kilka takich "kompletów" chlebowych będzie i żer chlebka nie zbraknie. :D
Dzięki, że podnosicie mnie na duchu, bo już wara mi zwisła jak basetowi oko... :lol:
No to ja w takim razie na pewno upiekę tyle razy, ile trzeba będzie, Janinki-Amorki mi pomoże i będzie git! :D

daggulka
05-12-2009, 17:56
no to musisz określić ile będzie kompletów żeby można rozdysponować numerami jutro .... każdy komplet będzie miał swój numerek i forumowicze na swój upatrzony numerkowy komplet bedą licytowć ... coby zamieszania nie było :wink:
tak by było chyba najlepiej ..... :wink:

Chyba , że prowadzący aukcję z tymi chlebkami jakiś inny system "sprzedaży" wymyślą ...

JANINKI-AMORKI82
05-12-2009, 18:17
to ja tak ze 3 okrągłe sztuki upiekę - oczywiście o chleb chodzi ;-)
(kiedy koniec licytacji bo nie wiem jak z czasem będę stała przed świętami i czy to koniecznie musi być dostarczone przed świętami? bo wiecie taki chlebek najlepszy jest przez pierwsze 2-3 dni, oczywiście zdatny do jedzenia jest dłużej ale to już nie to samo co taki świeżutki, a w święta jak poczta działa - wiadomo...)
Do Łodzi tudzież okolic między Łowiczem, Łodzią, a Skierniewicami dowiozę lub zaproszę po odbiór i na kawkę ;-).
jeden okrągły to tak jak 1,5-2 te podłużne blaszki DPSi.

Paty
05-12-2009, 21:16
mam propozycję , może przesuńmy rozpoczęcie aukcji np. na środę , czwartek, bo pojawia sie co raz więcej fantów i te dodane już w trakcie naszego szaleństwa licytacyjnego mogą gdzieś się "zawieruszyć " a tak to byśmy dokładnie się napatrzyli zaplanowali kupno , potem zablokować możliwość dodawania przedmiotów i licytujemy z tego co zdążyliśmy zebrać, nie każdy ma możliwość na bieżąco śledzić pojawiając się przedmioty a jakby tak parę dni powisiały wszystkie na raz to chyba by było najsprawiedliwiej dla wszystkich darczyńców...........a czy sie sprzedadzą to już inna inszośc...........

Żelka
05-12-2009, 21:32
A ja juz na tamta stronę wejść nie mogę bo za długo mi sie zdjęcia otwierają. :( Czy nie da sie tych zdjęć pomniejszyć i zrobić tak aby po kliknięciu dopiero były większe? :roll:

ponury63
05-12-2009, 22:00
mam propozycję , może przesuńmy rozpoczęcie aukcji np. na środę , czwartek, bo pojawia sie co raz więcej fantów i te dodane już w trakcie naszego szaleństwa licytacyjnego mogą gdzieś się "zawieruszyć "
(...)
potem zablokować możliwość dodawania przedmiotów
Po to tu jesteśmy - Edzia, Maksiu i mła, by się nie zawieruszyło, a w razie zagubienia czegoś można przecież interweniować - zawsze i w kazdym przypadku
Każda taka akcja to odruch wielu serc, wiec nie będziemy nikomu blokować możliwości ofiarowania czegokolwiek - nawet w ostatnim dniu licytacji

Margoth*
05-12-2009, 22:55
Oto moje fanty na licytację dla Franusia: dziergane sweterki dla maluszka 3-6-miesięcznego. Są z mięciutkiej, delikatnej włóczki, więc nie będą drażnić skóry dziecka.

1. Biało-niebieski golfik
- sznurkowy ściągacz pod szyjką
- szerokość pod pachami 29 cm
- długość od pachy 19 cm
- długość rękawa 26 cm
- cena 10 zł

http://img39.imageshack.us/img39/9365/dsc01286jg.jpg

http://img341.imageshack.us/img341/6282/dsc01287d.jpg

2. Biało-niebieski półgolfik
- z przodu we wzorki, plecki jednolite niebieskie
- na szyi zapięcie na guziczek
- szerokość pod pachami 29 cm
- długość od pachy 17 cm
- długość rękawa 25 cm
- cena 10 zł

http://img691.imageshack.us/img691/2232/dsc01288n.jpg

http://img121.imageshack.us/img121/4480/dsc01289j.jpg

3. Biało-żółty sweterek
- na całej długości wierzchniej części rękawków są guziczki dla łatwiejszego ubierania maluszka
- szerokość pod pachami 25 cm
- długość od pachy 17 cm
- długość rękawa 20 cm
- cena 10 zł

http://img18.imageshack.us/img18/4730/dsc01290bv.jpg

http://img195.imageshack.us/img195/6958/dsc01291il.jpg

http://img121.imageshack.us/img121/2915/dsc01292w.jpg

Przepraszam za nie najlepszą jakość zdjęć, postaram się o lepsze.
Sweterki są o wiele ładniejsze niż na zdjęciach, mają żywsze kolory.
Zapraszam do licytacji!

amalfi
05-12-2009, 23:02
Oto moje fanty na licytację dla Franusia: dziergane sweterki dla maluszka 3-6-miesięcznego. Są z mięciutkiej, delikatnej włóczki, więc nie będą drażnić skóry dziecka.

1. Biało-niebieski golfik
- sznurkowy ściągacz pod szyjką
- szerokość pod pachami 29 cm
- długość od pachy 19 cm
- długość rękawa 26 cm
- cena 10 zł

http://img39.imageshack.us/img39/9365/dsc01286jg.jpg

http://img341.imageshack.us/img341/6282/dsc01287d.jpg

2. Biało-niebieski półgolfik
- z przodu we wzorki, plecki jednolite niebieskie
- na szyi zapięcie na guziczek
- szerokość pod pachami 29 cm
- długość od pachy 17 cm
- długość rękawa 25 cm
- cena 10 zł

http://img691.imageshack.us/img691/2232/dsc01288n.jpg

http://img121.imageshack.us/img121/4480/dsc01289j.jpg

3. Biało-żółty sweterek
- na całej długości wierzchniej części rękawków są guziczki dla łatwiejszego ubierania maluszka
- szerokość pod pachami 25 cm
- długość od pachy 17 cm
- długość rękawa 20 cm
- cena 10 zł

http://img18.imageshack.us/img18/4730/dsc01290bv.jpg

http://img195.imageshack.us/img195/6958/dsc01291il.jpg

http://img121.imageshack.us/img121/2915/dsc01292w.jpg

Przepraszam za nie najlepszą jakość zdjęć, postaram się o lepsze.
Sweterki są o wiele ładniejsze niż na zdjęciach, mają żywsze kolory.
Zapraszam do licytacji!

Margoth, tu wklej swoje fanty
http://forum.muratordom.pl/zdjecia-fantow-tu-mozna-wklejac,t175548.htm

JANINKI-AMORKI82
06-12-2009, 06:28
mam propozycję , może przesuńmy rozpoczęcie aukcji np. na środę , czwartek, bo pojawia sie co raz więcej fantów i te dodane już w trakcie naszego szaleństwa licytacyjnego mogą gdzieś się "zawieruszyć " a tak to byśmy dokładnie się napatrzyli zaplanowali kupno , potem zablokować możliwość dodawania przedmiotów i licytujemy z tego co zdążyliśmy zebrać, nie każdy ma możliwość na bieżąco śledzić pojawiając się przedmioty a jakby tak parę dni powisiały wszystkie na raz to chyba by było najsprawiedliwiej dla wszystkich darczyńców...........a czy sie sprzedadzą to już inna inszośc...........

Paty przy każdej z 3 licytacji które obserwowałam/uczestniczyłam było tak jak teraz i nie było problemu, będzie (chyba - tak mi się wydaje na podstawie obserwacji wcześniejszych licytacji)i - spis fantów z numerami i każdy kolejny fant dochodzący nawet po rozpoczęciu licytacji dostanie swój numerek więc raczej nic się nie zawieruszy. Będzie dobrze! ;-)

DPS
06-12-2009, 08:24
no to musisz określić ile będzie kompletów żeby można rozdysponować numerami jutro .... każdy komplet będzie miał swój numerek i forumowicze na swój upatrzony numerkowy komplet bedą licytowć ... coby zamieszania nie było :wink:
tak by było chyba najlepiej ..... :wink:

Chyba , że prowadzący aukcję z tymi chlebkami jakiś inny system "sprzedaży" wymyślą ...

No OK, to w takim razie ja upiekę 4 komplety chlebka, wielkości zaraz skonsultuję z Janinki... :wink: :D
Taki podłużny chlebek ode mnie waży 1,60 kg, ma około 40 cm długości i 10 cm szerokości. :D

JANINKI-AMORKI82
06-12-2009, 08:40
no to musisz określić ile będzie kompletów żeby można rozdysponować numerami jutro .... każdy komplet będzie miał swój numerek i forumowicze na swój upatrzony numerkowy komplet bedą licytowć ... coby zamieszania nie było :wink:
tak by było chyba najlepiej ..... :wink:

Chyba , że prowadzący aukcję z tymi chlebkami jakiś inny system "sprzedaży" wymyślą ...

No OK, to w takim razie ja upiekę 4 komplety chlebka, wielkości zaraz skonsultuję z Janinki... :wink: :D
Taki podłużny chlebek ode mnie waży 1,60 kg, ma około 40 cm długości i 10 cm szerokości. :D

DPSia ja nie mam takich wielkich blaszek (do piekarnika by mi nie wlazły hehe).

proponuję zrobić tak - wystawić jako jedną pozycję zestawy DPSi j/w i jako oddzielną pozycję (czy "pod pozycję" np. dla osób z mojej okolicy gdzie będzie można chlebek szybko dostarczyć aby był jak najświeższy) chleby okrągłe ode mnie (3 pojedyncze sztuki).
będą średnicy ok.20-22cm, a wysokość jak wyjdzie ;-).

daggulka
06-12-2009, 08:59
dziś zaczyna się licytacja .... już za 2 godziny :D

kordzina
06-12-2009, 09:17
Edzia, sorki za bałagan :wink:
Mnie interesuje chlebek i fotki męża Anety. Już nawet mam na nie miejsce na ścianie :D
Aga no to powalczymy o fotki....chyba że grzecznie się podzielimy :wink: :lol: :evil: ....nie kobiety nie umieją się dzielić będziemy walczyć......dla dobra Franka :wink:

aaaaaaaaaa i Tolowa Nalewka warta grzechu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kordzina
06-12-2009, 09:19
i pytanie???????????????????????????
licytujemy do skutku??????? to znaczy przebijamy tak długo aż jest zainteresowanie i rywalizacja tak??????

daggulka
06-12-2009, 09:22
nie .... licytujemy do zakończenia aukcji ... moderatorzy ustalą datę zakończenia i podadzą pewnie w wątku licytacyjnym ... :wink:

kordzina
06-12-2009, 09:26
dzięki Daggulka...ja będę kupować....a nie wystawiać...właśnie robię podpis w profilu...

AgnesK
06-12-2009, 10:02
Wiecie co, te wszystkie prace sa tak niesamowite, że aż brak słów. Przyznam się szczerze, że zazdroszczę talentów manualnych :oops: :oops:

matka dyrektorka
06-12-2009, 11:00
wybiła godzina zero :D

a mi trzy latka na forumie stuknęły , jak to na grzybach czas leci :wink:

daggulka
06-12-2009, 11:02
wybiła godzina zero :D

bądźmy cierpliwi ... może moderatorzy akuratnio wstawiają niedzielną pticę do piekarnika ... :roll: :wink: :lol:

coolibeer
06-12-2009, 11:05
dawać dawać bom głodny i ciasteczka chce :D

50 zł za ciasteczka :) proszę potem przenieść mój post do licytacji :P

daggulka
06-12-2009, 11:08
a powiadają, ze niby to ja jestem choleryk :P :roll: :lol:

kordzina
06-12-2009, 11:09
dawać dawać bom głodny i ciasteczka chce :D

50 zł za ciasteczka :) proszę potem przenieść mój post do licytacji :P
mnie też przenieście...Coliber...ja chcę pierniki ziabowe 60zł daję....
przenieście nas potem

coolibeer
06-12-2009, 11:11
Pierniki 70 :)

a tak MAMA chce grzybki bo w tym roku nie było czasu iść pozbierać więc Słoik Suszonych Grzybów 30 zł

dalej alkohole są dla mnie bardzo cenne więc:

Wino Chińskie 50 zł

Cytrynówka 50 zł

Butelczyna Wina i Nalewki 100 zł

Aroniówka Toli o którą będę na pewno walczył 50 zł :)

To by było na tyle ( na razie )

coolibeer
06-12-2009, 11:16
Ołrajt... Przenosimy się TU http://forum.muratordom.pl/licytacja-dla-walecznego-franka,t175613.htm

odlo78
06-12-2009, 11:35
A ja mam prośbę do Redakcji odnośnie licytacji ozdób choinkowych. Jeśli licytacja będzie trwała do 20 grudnia to nie zdążą do nas dotrzeć do Świąt, a następna okazja do powieszenia dopiero za rok. Może by tak skrócić czas licytacji dla ozdób choinkowych ?

daggulka
07-12-2009, 09:30
A ja chciałam zachęcić osoby które chcą wystawić fanty ale się wahają ....
żeby wystawiali ....
cały czas jeszcze można dodawać fanty do licytacji tutaj:
http://forum.muratordom.pl/zdjecia-fantow-tu-mozna-wklejac,t175548.htm

licytacja jeszcze potrwa dwa tygodnie ... im więcej fantów tym lepiej .... :D

malka
07-12-2009, 09:50
Malka
Ty wsadziłaś kij w mrowisko. 8)

W jeden dzień chałupy na święta żadnej nie ogarniesz, trza z noclegiem jako żywo..a to już cudzemłożem pachnie..no ja nie wiem, ja nie wiem... :roll: :roll:

e no cudzełoże zostawię w spokoju, materac se wezmę :lol:

jeśli nie bedzie to traktowane jak handel zywym towarem...to się sprzedam

dla Franka moge nawet cudze i okna myć :D

Sie powiedziało A trza powiedzieć B :D

Moje łapy na licytacje wystawiam....fotki nie zamieszczam co by nie odstraszać :wink:

z powodów czysto logistycznych usługa dla mieszkańców Polski południowej.
Mieszkanko/dom na błysk w terminie dogodnym dla obu stron :D



Pani sprzątająca - malka :D

kordzina
07-12-2009, 09:56
Malka czapkę z głowy przed tobą zdejmuję.....jesteś odawżna babka...ale idę za ciosem... i tez "coś" wystawię......
SOTKANIE W DREWNIANYM DOMKU WPISOWE 10zł

malka
07-12-2009, 10:05
Kordzina,mam nadzieję,że ślubny się posta nie dopatrzy :oops:
w domu jedynie ścieżkę przeciwpożarową robię :oops: :oops: na generalkę nigdy nie mam czasu, nie wspomnę juz o myciu okien :oops: :oops: :oops:

Ale co tam
Franio teraz najważniejszy , nie ?

kordzina
07-12-2009, 10:06
podkusiłaś mnie wystawiam to:

nie wiem czy mogę tak...ale Edzia w razie czego mnie sprostuj:
wystawiam na aukcje:
SPOTKANIE KARNAWAŁOWE W DREWNIANYM DOMKU DLA MIESZKAŃCÓW OPOLA I OKOLIC!!!!
zaczynamy licytację od wpisowego min 10zł od osoby...
ilośc osób ograniczona...żeby mi chałupy nie rozniosło...a i jeszcze z tż tego nie uzgodniłam...trudno...co zrobić!!!!!!ale w razie wielu chętnych będziemu musieli sie ograniczyć...liczę na was Aniahuby: shell
:wink: :wink:
napisałam w dzile zdjęcia najwyżej Edzia mnie przeniesie.....

daggulka
07-12-2009, 10:13
kordzina ... ja już zalicytowałam ... :D
15 - 20 osób w chałupie Ci sie zmieści? :lol:

kordzina
07-12-2009, 10:15
matko daga nie strasz mnie :o :o :o nie no 15...myślę że 15 przeżyję...matko co ja zrobiłammmmmmmmm :o

daggulka
07-12-2009, 10:19
kordzina ... nie bój nic ... fajnych mamy ludków na forum ... zobaczysz na kuligu :wink: :D
jakby cuś - kazdy przywiezie miche sałatki , tudziez koreczki lub chipsy - Ty jeno lokal zagwarantuj i mjuzik , reszta sie znajdzie ... :D

kordzina
07-12-2009, 10:27
mjuzik to mąż...jedzonka nie zabraknie]...zapraszam więc w moje skromne progi [/size]obiecując ze nie będzie po poznańsku czyli o paluszkach i krakersach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

coolibeer
07-12-2009, 11:00
mjuzik to mąż...jedzonka nie zabraknie...zapraszam więc w moje skromne progi obiecując ze nie będzie po poznańsku czyli o paluszkach i krakersach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zaproszenie przyjęte :) miejscówka zaklepana ;)

daggulka
07-12-2009, 11:06
mjuzik to mąż...jedzonka nie zabraknie...zapraszam więc w moje skromne progi obiecując ze nie będzie po poznańsku czyli o paluszkach i krakersach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zaproszenie przyjęte :) miejscówka zaklepana ;)

coolibeer ... jak sie bedziesz za noclegiem rozglądał to miej na uwadze jakąś klitke dla mnie ... :roll:

kordzina
07-12-2009, 11:23
pomieścimy sie spokojnie..... :wink: znaczy myślę że spokojnie.... :oops: ...w końcu za coś płacicie....za nocleg kolacyjkę i wielkią jajecznicę na śniadanie...the day after....

daggulka
07-12-2009, 11:25
jaaapierniczeeee .... napraaaawdę? :o
suuuuper ..... już się cieszę ... :D

tola
07-12-2009, 11:47
kurza noga, no, dlaczego to opolskie tak daleko ode mnie :evil:

daggulka
07-12-2009, 11:50
kurza noga, no, dlaczego to opolskie tak daleko ode mnie :evil:

ja mam ponad 100 kilosów ... ale co tam ... da radę :D

tola
07-12-2009, 12:01
kurza noga, no, dlaczego to opolskie tak daleko ode mnie :evil:

ja mam ponad 100 kilosów ... ale co tam ... da radę :D

100 to rzut kamieniem, ja mam 500 :roll:

daggulka
07-12-2009, 12:02
oż kurde ... fakt , nieco daleko ... :roll: :lol:

coolibeer
07-12-2009, 12:24
kurza noga, no, dlaczego to opolskie tak daleko ode mnie :evil:

ja mam ponad 100 kilosów ... ale co tam ... da radę :D

100 to rzut kamieniem, ja mam 500 :roll:

Dla chcącego nic trudnego :) Zaklep sobie miejscówkę póki jest jeszcze co zaklepywać :) Daga Jak coś noclegi mam w Opolu więc nie ma problemu :)

daggulka
07-12-2009, 12:26
Daga Jak coś noclegi mam w Opolu więc nie ma problemu :)

oki .... kordzina pisze że użyczy miejsca noclegowego ... potem dogramy sczegóły jakby cuś :wink:

kawika
07-12-2009, 14:08
A ja chciałam zachęcić osoby które chcą wystawić fanty ale się wahają ....
żeby wystawiali ....
cały czas jeszcze można dodawać fanty do licytacji tutaj:
http://forum.muratordom.pl/zdjecia-fantow-tu-mozna-wklejac,t175548.htm

licytacja jeszcze potrwa dwa tygodnie ... im więcej fantów tym lepiej .... :D

daga - a wszystko mozna wystawić???

tak się zastanawiam nad kilkowa rzeczami ale nie wiem czy warto

zdolności manualnych nie mam, ale coś bym znalazła

nie chcę wyjść na idiotkę :-?

ziaba
07-12-2009, 14:16
Kawika, śmiało.

Może być mąż . Byle wykąpany. :wink:

daggulka
07-12-2009, 14:22
daga - a wszystko mozna wystawić???

tak się zastanawiam nad kilkowa rzeczami ale nie wiem czy warto

zdolności manualnych nie mam, ale coś bym znalazła

nie chcę wyjść na idiotkę :-?

kochana ... Edzia juz wcześniej pisała ... że nie ma ograniczeń :D

kordzina
07-12-2009, 14:23
Malka
Ty wsadziłaś kij w mrowisko. 8)

W jeden dzień chałupy na święta żadnej nie ogarniesz, trza z noclegiem jako żywo..a to już cudzemłożem pachnie..no ja nie wiem, ja nie wiem... :roll: :roll:

e no cudzełoże zostawię w spokoju, materac se wezmę :lol:

jeśli nie bedzie to traktowane jak handel zywym towarem...to się sprzedam

dla Franka moge nawet cudze i okna myć :D

Sie powiedziało A trza powiedzieć B :D


Moje łapy na licytacje wystawiam....fotki nie zamieszczam co by nie odstraszać :wink:

z powodów czysto logistycznych usługa dla mieszkańców Polski południowej.
Mieszkanko/dom na błysk w terminie dogodnym dla obu stron :D



Pani sprzątająca - malka :D

Malka gdzie twoje sprzątanie poproś moderatora o aktualizację bo to w końcu ważny fant ktoś sie narobi a tak to ty :wink: :wink: :wink:

kawika
07-12-2009, 14:25
Kawika, śmiało.

Może być mąż . Byle wykąpany. :wink:

yyyyyyyyyyy zapytam
chętna?????

magpie101
07-12-2009, 14:26
Kawika, śmiało.

Może być mąż . Byle wykąpany. :wink:

:lol: :lol: :lol:

kawika
07-12-2009, 14:27
dzięki w takim razie jutro cosik bedzie

na pewno

marynowane rydze z podsądeckich lasów

może ktoś lubi

aneta s
07-12-2009, 21:02
A ja to bym też poimprezowała ale mi z tego Oslo to wszędzie do Was daleko :evil:
Skusłam się na wizyte u Malgosi bo do niej jak juz bede u siebie to tylko 250km, mam nadzieję że dam rade przed emeryturą pomacać ten betonik :lol:

malgos2
07-12-2009, 21:21
A ja to bym też poimprezowała ale mi z tego Oslo to wszędzie do Was daleko :evil:
Skusłam się na wizyte u Malgosi bo do niej jak juz bede u siebie to tylko 250km, mam nadzieję że dam rade przed emeryturą pomacać ten betonik :lol:

Teraz to juz nie masz wyjscia. :P :wink:

aneta s
08-12-2009, 15:18
Małgoś słowo się rzekło :lol: Biedny beton :roll: jak on przezyje to macanie :lol:

malgos2
08-12-2009, 15:23
Małgoś słowo się rzekło :lol: Biedny beton :roll: jak on przezyje to macanie :lol:

Juz przezyl niejedno. :wink:

kala67
15-12-2009, 09:24
Małgoś słowo się rzekło :lol: Biedny beton :roll: jak on przezyje to macanie :lol:

Juz przezyl niejedno. :wink:
..ja w kwestii formalnej..... bym się chciała dowiedzieć na kiedy przewidziane jest macanie betonu??
czy to będzie dopiero na wiosnę...czy już tuż, tuż...??