PDA

Zobacz pełną wersję : Dom 'Na stare lata"



lenowo
24-01-2004, 22:17
Pod tym adresem możecie obejrzeć naszą chatkę oraz tego który będzie jej pilnował www.fotos.web.de/leszekn.
Pozdrowienia dla wszystkich budujących. :wink:

ryby
24-01-2004, 22:31
Niestety nic nie widać :( . A przynajmniej chyba nie o to chodziło :wink:

Wowka
24-01-2004, 22:45
No... chyba, że lenowo poda jeszcze login, hasło i ewentualnie pin do bankomatu :wink:

Pozdrawiam i proponuję byś po prostu wkleił zdjęcia do postu za pomocą komend img

lenowo
25-01-2004, 09:58
Niestety przy wpisywaniu adresu zaszła pomyłka.
Oto właściwy adres www.fotos.web.de/leszekn
Album Das Haus 1 :oops:

Ewunia
26-01-2004, 03:27
Krajobrazy piekne, chatka tudzież :D A który to pilnujący? Ten podpalany brunet przecudnej urody? Jeśli tak, to przekaż mu moje zachwycone spojrzenie :D

gorgu
26-01-2004, 06:45
Domek piękny, krajobraz leśny- przecudny

Zielona
26-01-2004, 12:23
Super
A krajobrazy cudowne. :lol:

Wowka
26-01-2004, 12:37
Oj... a po wejściu na podany link, komputer znowu cały czas żąda ode mnie loginu i hasła....
Niestety, ale nie jestem w stanie ocenić Krajobrazu pięknego, chatki tudzież ..... i bruneta przecudnej urody? :wink: :wink: :wink:

Pozdrawiam i czekam cierpliwie :P

Uller
26-01-2004, 15:15
Oj... a po wejściu na podany link, komputer znowu cały czas żąda ode mnie loginu i hasła....


Ale pod ramka z loginem i hasłem znajduje się katalog Das Haus 1 (dokładnie pod napisem Typ Name). Tam są wszystkie zdjęcia.

A jeszcze pozwolę sobie dodać, że i mi zarówno domek jak i piesek się bardzo podobają.

Luśka
26-01-2004, 20:43
No więc tak:
Gdyby nie Uller, tobym nic nie zrozumiała, albowiem tego języka obcego nie posiadam :oops: . Dzieki, Uller.
Za to mam pytanie, do Lenowo - jeśli to Ty na tych zdjęciach jesteś, to gdzie będziesz mieszkał, zanim te "stare lata" Cię dopadną? :o Widzę dom już gotów, a do starych lat jeszcze trzeba trochę poczekać... I bardzo pozytywny obrazek kobieta na kanapie - to rozumiem!!!! :lol:
Domek zaiste uroczy a psina cudna nad wyraz! Ściskam łapę :lol:

Wowka
27-01-2004, 10:13
Dzięki Uller.
Teraz i ja ujrzałem i bruneta i blondynkę i szczeniaczka i domek oku bardzo miły i krajobraz cudowny.....

Lenowo - pozdrawiam

tdxls
27-01-2004, 10:22
lenowo okolica wspaniała tylko pozazdrościć. Dom też bardzo sympatyczny.
Pies ma gdzie się wyszaleć.
Pozdrawiam

mbz
27-01-2004, 11:15
Lenowo - dom piekny, okolica wspaniala, a piesek przecudny :)

lenowo
28-01-2004, 07:33
Dziękuję za wszystkie posty i pozdrawiam.Pozdrowienia również od tego podpalanego bruneta , który ma dopiero 3 miesiące i jeszcze bardzo rozrabia.
Na tych zdjęciach to ja a stare lata nadchodzą bardzo szybko,mam już 50-tkę ,małżonka już zamieszkuje tam na stałe a ja muszę jeszcze trochę popracować żeby to wszystko wykończyć a więc dojeżdżam jak często się da. :P

Luśka
28-01-2004, 11:28
No wiesz co? Ja też mam 50-tkę i wcale nie widzę, żeby mi tu coś szybko nadchodziło!!! I to jeszcze "bardzo szybko". Raczej my szybciej przebieramy nogami, bo nam się wydaje, że więcej zrobimy. Tak naprawdę, robota jest nie do przerobienia! I to jest punkt wyjścia do dalszych rozważań :lol: Popatrz na własną małżonkę - uśmiechnięta, zadowolona, zrelaksowana... rzec można "chwilo trwaj". I o to chodzi w tym głupim życiu....... :wink:

lenowo
28-01-2004, 13:28
Zgadzam sie z tobą że robota jest nie do przerobienia :-? .
Ale ja wyznaję tezę że do piećdziesiątki powinienem zrealizować moje najważniejsze przedsięwziecia.Potem należy korzystać z togo co się wypracowało.Życie ucieka tak szybko że szkoda go aby w dalszym ciągu gonić za pracą, a sił nam niestety nie przybywa :( . Dlatego postawiłem sobie cel aby najpóżniej za pięć lat móc naprawdę zacząć korzystać z przyjemności tego świata. :D Wymagań nie mamy zbyt wygórowanych dlatego to siedlisko z dala od miasta i blisko natury.

sara
01-03-2004, 18:32
lenowo
Bardzo spodobał mi sie Twój dom na "stare lata". Chociaż zgadzam się z Luśką .....nic się szybko nie zbliża. :wink:
czy możesz zdradzic wg jakiego projektu budujesz?

lenowo
07-03-2004, 19:53
Buduję według projektu indywidualnego z pracowni w Szczecinku.
Dość drogo to wyszło ,ale oprócz projektu domu ze wszystkimi instalacjami i przyłączami robiony był projekt zagospodarowania całego siedliska wraz z projektem budynku gospodarczego z garażem.
A i tak póżniejszych zmian nie dało sie uniknąć. :lol: Oni prowadzili też wszystkie uzgodnienia z urzędami ,do uzyskania pozwolenia na budowę włącznie. :wink: