PDA

Zobacz pełną wersję : ekipa budowlana - poszukuję



Uszynski Janusz
06-12-2009, 09:58
Szukam dobrej uczciwej ekipy budowlanej od prac ziemnych do SSO, najlepiej z okolicy mojej przyszłej budowy tj. Sucha Beskidzka - Stryszawa -Lachowice. Pomocy ! Czy ktoś może mikogoś sprawdzonego polecić ?

bartolinixxx
06-12-2009, 19:04
Szukam dobrej uczciwej ekipy budowlanej od prac ziemnych do SSO, najlepiej z okolicy mojej przyszłej budowy tj. Sucha Beskidzka - Stryszawa -Lachowice. Pomocy ! Czy ktoś może mikogoś sprawdzonego polecić ?

HAHAHA dzisiaj nikt nie weźmie odpowiedzialności za ekipę i ci nie poleci :-) To że na jednej budowie im się udało to nie znaczy nic :-) Przeważnie partaczą. Musisz mieć kogoś z doświadczeniem, niezależnego, kto ci poprowadzi budowę.

diabel200
06-12-2009, 19:27
A ja własnie bym mógł z pełną odpowiedzialnością polecić swoich budowlańców tylko że on idziałają w okolicach Szczecina.
Stawiają mi domek od prac ziemnych pod klucz praktycznie.
3 braci, uczciwi co było dla mnie ważne, doświadczeni i nie drodzy:):), myślą jak coś robią, i jeśli można zrobić coś lepiej to oczywiście informują o wszystkim, a jak coś nie jest w ich zasięgu lub ktoś mógłby wykonać coś lepiej to uczciwie mówią żeby wziąść kogoś innego. Nie kręca, nie upijają się.
Robili mi wcześniej remonty różnej maści w mieszkaniu i od tamtej pory wspólpracuję tylko i wyłącznie z nimi.

Uszynski Janusz
09-12-2009, 12:57
szkoda że są z okolic Szczecina,mama nadzieję że znajdę uczciwych a na pewno postaram się o niezależnego doświadczonego kierownika budowy,to muszę na pewno dobrze załatwić. Dzięki za rady - pozdrawiam
p.s. myślę że będę tu często zaglądał bo to dopiero POCZĄTEK

stefan_1961
09-12-2009, 13:06
Szukam dobrej uczciwej ekipy budowlanej od prac ziemnych do SSO, najlepiej z okolicy mojej przyszłej budowy tj. Sucha Beskidzka - Stryszawa -Lachowice. Pomocy ! Czy ktoś może mikogoś sprawdzonego polecić ?

Mam kogos takiego i to z okolic Suchej, ale, kolego, sam z nimi negocjuje. Jak sie nie dogadam, to posle ci namiar na priv.

filemon
09-12-2009, 13:45
Spróbuj na "szukaj fachowca", może coś znajdziesz.