PDA

Zobacz pełną wersję : Uwagi do zmian w planie zagozpodarowania



GimG
07-12-2009, 12:04
Gmina planuje zmiany w planie zagospodarowania. Zmiany te dotyczą rozszerzenia obszaru przeznaczonego pod działalność usługowa nieuciążliwą z uwzględnieniem handlu wielkopowierzchniowego. Obszar ten znacznie zbliży się do granic mojej działki (na odległość ok. 30m). W skrócie po wywiadzie sąsiedzkim w mojej okolicy planowana jest budowa hipermarketu :evil: . Zmiany te wprowadzone były z zachowaniem dużej dyskrecji, gdyby nie determinacja pewnej osoby, termin zgłaszania uwag upłynął by wczoraj - tak wydłużono go do końca miesiąca.

Jakie mam szanse na zblokowanie zmian i jak to przeprowadzić. Skrzykujemy się z sąsiadami w sprawie wspólnego wniosku ale puki co chcę działać również indywidualnie.

Pozdrawiam
GimG

mikolayi
07-12-2009, 12:13
wnioski, uwagi do planu, potem cała procedura administracyjna daje sie protestować

gdzieś te hiper, super i inne biper markety sie budują, symptomatyczne jest jednak, że przy każdej duzej i tej maleńkiej inwestycji Polak zawsze widzi najpier koniec wlasnego nosa

GimG
07-12-2009, 12:19
Oczywiście że widzę koniec swojego nosa tak jak moi sąsiedzi widzą w tej samej perspektywie swoje nosy. Nie kupowałbym działki i nie rozpoczynał budowy gdybym rok temu miał wiedzę o planowanych zmianach w planie zagospodarowania. W obszarze mojej gminy jest już pięć supermarkietów a było sześć, konkurencja jest na tyle duża że w ubiegłym roku spalił się jeden.