PDA

Zobacz pełną wersję : Lechma PL-200 exclusive SP



aLien01
08-12-2009, 13:41
Witam

Czy ktoś posiada ten kominek, jeśli tak proszę o opinie. Poproszę też o zdjęcia jak wygląda w rzeczywistości

Bożena030100
08-12-2009, 15:35
Ja mam ten kominek ale na razie polecic go niestety nie mogę, bo mam problem z dymem przy otwieraniu drzwiczek. Wykonawca rekalmował wkład w Lechmie i czekam na odpowiedź

aLien01
08-12-2009, 15:41
Ja mam ten kominek ale na razie polecic go niestety nie mogę, bo mam problem z dymem przy otwieraniu drzwiczek. Wykonawca rekalmował wkład w Lechmie i czekam na odpowiedź

No właśnie widziałam twój post i trochę mnie to zmartwiło. Osobiście nigdy nie używałem kominka ale rozmawiałem ze znajomymi to każdy twierdzi, że potrafi się dymić jak się otworzy kominek.

Czy możesz udostępnić jakieś fotki tego kominka? Zabudowałeś go już może?

Bożena030100
09-12-2009, 12:07
Fotki mogę przesłać na maila. Kominek jest już zabudowany.
Dzisiaj dowiedziałam się, że Lechma pozytywnie rozpatrzyła moją reklamację i mają wymienić część wkładu. podobno wtedy nie będzie się dymiło. Czekam na kontakt od producenta. Jak tylko wszystko będzie załatwione to podzielę się na forum doświadczeniem

lopez
18-05-2010, 10:44
Fotki mogę przesłać na maila. Kominek jest już zabudowany.
Dzisiaj dowiedziałam się, że Lechma pozytywnie rozpatrzyła moją reklamację i mają wymienić część wkładu. podobno wtedy nie będzie się dymiło. Czekam na kontakt od producenta. Jak tylko wszystko będzie załatwione to podzielę się na forum doświadczeniem

Z chęcią dowiedziałbym się jak zakończyła się sprawa reklamacji - jeśli można to proszę o informacje.
Zdjęcia też poproszę :) - [email protected]

Pozdrawiam

goskai
18-05-2010, 20:49
ja również mam kominek lechma co prawda nie ten model o którym piszesz, chyba lechma standard czy jakos tak - 24 kw, używany od konca 2009 czyli w zasadzie jeden sezon, ale palone non stop ogrzewa 230 m2 i podgrzewa wodę. Generalnie działa ok, niestety po 2 miesiacach uzywania powyginał się ruszt i to dość porządnie. Poza tym chyba nie mam zastrzeżeń..

Bożena030100
25-11-2010, 13:48
Trochę czasu już minęło. Lechma latem załatwiła sprawę reklamacji. Dostałam nowy wkład i Lechma pokryła wszystkie koszty związane z rozbieraniem obudowy i następnie budowaniem od nowa. Duża w tym zasługa firmy Centrum Komina przez która kupiłam wkład i która robiła u mnie obudowę. Tak naprawdę to Panowie się wszystkim zajęli i mnie ta impreza nic nie kosztowała. Wkład po wymianie jest super. okazało się, że Lechma "wypuściła" na rynek kilkanaście (chyba ) sztuk wkładów ulepszonych, które niestety okazały się bublami. Gdyby tak zawsze wyglądały reklamację ech...