PDA

Zobacz pełną wersję : projekt C06 POD DĘBEM



asia1997
25-01-2004, 20:51
Witam!

Czy ktoś buduje lub ma zamiar budować ten śliczny i prosty domek.
Cenne wskazowki mi sie przydadzą.
Pozdrawiam!!!!!!!!! :D

Ewunia
26-01-2004, 00:39
http://www.projekty.murator.com.pl/Panel/pliki/c06m1.jpg (http://www.projekty.murator.com.pl/prezentacja.htm?IdProjektu=89) RZUTY (http://www.projekty.murator.com.pl/Panel/pliki/c06r1.jpg)

Jeśli spełnia wasze oczekiwania, to czemu nie :D

asia1997
27-01-2004, 20:41
Dzieki Ewuniu, moja imienniczko, ale może ten domek jest zbyt zwykły, zbyt prosty, zbyt banalny i ma wady o których ja wielki laik projektowy nie wiem.
Nikt go nie buduje, moze jest w nim coś nie tak.
Ale wybierajac go miałam przed oczami w miare niski koszt budowy.
Ale moze sie mylę

ZIBON
11-06-2005, 12:51
CZY KTOS WIDZIAL WYBUDOWANY DOM Z MURATORA "POD DĘBEM "JEZELI MOZECIE TO PROSZE O KONTAKT .WASZE OPINI MILE WIDZIANE WKLEIŁ BYM JAKAS FOTKE ALE NIE BARDZO MI TO WYCHODZI

Seiken
14-10-2005, 09:35
Witam wszystkich
Nikt nie odpisuje na temat domku Pod dębem, ten dom wydaje mi sie bardzo ciekawy sam zamówiłem projekt i w tej chwili jest w adaptacji u architekta.
Poszukuje ludzi którzy zdecydowali sie na budowę tego domku lub juz go zbudowali, proszę o udostepnienie jakiś zdjęć i opinii na ten temat.
Pozdrawiam

Seiken
14-10-2005, 09:36
Witam wszystkich
Nikt nie odpisuje na temat domku Pod dębem, ten dom wydaje mi sie bardzo ciekawy sam zamówiłem projekt i w tej chwili jest w adaptacji u architekta.
Poszukuje ludzi którzy zdecydowali sie na budowę tego domku lub juz go zbudowali, proszę o udostepnienie jakiś zdjęć i opinii na ten temat.
Pozdrawiam

aha26
14-10-2005, 16:34
a mozesz wkleić link do tego projektu?

Seiken
14-10-2005, 17:33
http://www.projekty.murator.pl/projekt.htm?IdProjektuD=250&IdKolekcji=28&action=showProject

Wybrałem ten projekt, ale będe budował go bez adaptowania poddasza w miejscu klatki schodowej robię spiżarnię. Chciałbym zobaczyć jak wygląda taki domek zanim zacznę budowę, byc może ktoś kto wybudował ten dom jest z czegoś w nim niezadowolony i poradziłby co w nim jeszcze zmienić.

piotr bogusz
25-11-2006, 19:58
Poszukuje osób, które zbudowały lub są w trakcie budowy domku Pod Dębem. Szczególnie interesuje mnie jak wygląda domek w trakcie budowy. Zdjęcia mile widziane.

Pozdrawiam

anla
25-11-2006, 20:14
Podłączam się do pytania.

Seiken
20-12-2006, 09:44
Widzę że powoli zbiera się liczna grupka sympatyków domku Pod Dębem :)
Niestety kiedy ja zaczynałem budować ten domek nikt na forum jeszcze go nie zbudował więc niejako byłem prekursorem, na dziś domek jest w stanie surowym.
Napiszcie który projekt wybraliście czy wersję z poddaszem czy bez ?

anla
29-12-2006, 21:27
Bez poddasza. Mam pytanie : czy ten metraż jest wystarczający? Chciałabym go powiększyć.

piotr bogusz
01-01-2007, 14:02
Budujemy bez poddasza gdyż dzieci nam się usamodzielniają i niedługo zostaniemy we dwoje.Dla nas to w zupełności wystarcza. Garaż budujemy oddzielnie powiększony o pomieszczenie gospodarcze.Zaczynamy jak tylko pozwoli pogoda.Ten projekt , ale z poddaszem buduje " SEIKEN " .Przysłał mi pare zdjęć z realizacji i dołączył opis zmian jakie wprowadził. Proponuję nawiązać z nim kontakt . Na pewno podpowie coś ciekawego. Pozdrawiam :P

Seiken
08-01-2007, 21:18
anla wszystko zależy od tego jak dużą masz rodzinkę, jeśli jest was sporo zdecyduj się na użytkowe poddasze, jeśli nie projekt "Pod dębem" na parterze ma wszystko co potrzeba (ewentualnie przydałaby się spiżarnia ale i tą można wygospodarować robiąc ją np w kotłowni lub pod schodami - jeśli masz wersję z poddaszem).
Napisz kiedy zaczynasz budować i czy uporałaś się już z papierkowymi sprawami.
Pozdrawiam

anla
09-01-2007, 17:48
Mam małe dziecko i może będzie jeszcze jedno, więc rodzina na starcie. Ponieważ mam obecnie schody z których najwięcej korzysta moja 2,5 letnia latorośl nie chcę już więcej schodów (to ciągłe bieganie góra-dół) . Dlatego poddasze odrzuciłam na wstępie. Skontaktowałam się z autorem tego projektu czy mi go powiększy do ok. 125 m, ale powiedział że zrobi mi nowy od podstaw bo zwiększenie powierzchni o 20 m. to itak całą przeróbka projektu. Jak zaczęłam rysować rozmieszczenie pomieszczeń to wyszło 140m., bo sporo zajmuje komunikacja w domu parterowym. Poza tym wyszło mi trochę takie "el". Tak więc z tego projektu zostaje tylko dach naczółkowy. Sprawy papierkowe: projekt domu w lesie, warunki przyłącza z energetyki mam, stunię mam. Chciałam budować wiosną ale chyba bardzo późną.

rafal.azikiewicz
15-01-2007, 20:49
Witam ja również zakupiłem ten projekt jest na etapie czekania na pozwolenie na budowe za jakies 14dni powinno byc:)wprowadziłem kilka zmianek dostosowanych do moich potrzeb ,ale główna zmiana to dodanie piwnicy pod salonem i kuchnia:)działke mam na wzgórzy i jest róznica poziomów wiec grzech byłoby niezrobic:) zmieniłem tez wyjscie na taras przeniosłem je na boczna strone salonu.Mam to szczescie ze 15km odemnie ktos juz postawił taki domek i osobicie byłem w środku to zdecydowało w 80%na zakup tego projektu

Seiken
03-05-2007, 20:32
Wiosna - budowy idą pełną parą, napiszcie jak wam idzie i na jakim etapie jesteście przy budowach waszych domków "Pod dębem", jak sobie radzicie z szalejącymi cenami i kolejkami za materiałami budowlanymi.
Pozdrawiam

rafal.azikiewicz
06-05-2007, 20:10
Witam ponownie.Budowe domu zaczałem 14 marca mam juz wymurowane zaizolowane ocieplone fundamenty i przygotowany strop nad piwnica do zalania(jak pisałm wczesniej doprojektowałem piwnice pod czescia kuchenna i salonu)jesli pogoda pozwoli zaleje go w tyn tyg i na przyszły mam nadzieje rusze ze scianami wiazr mam do odbioru na polowe czerwca wiec firma musi sie sprezac:)

Seiken
06-05-2007, 20:34
Nie masz problemów z zakupem materiałów budowlanych różne słuchy mnie dochodzą że corac gorzej się dzieje na rynku mat. budowlanych ?? straszą że jak zacznie się budowa dróg i stadionów na Euro 2012 to dopiero będzie ciężko dostać cokolwiek.
Ja w tym tygodniu wstawiam okna i zaczynam tynkowanie najgorsze jest to że w naszym regionie wstrzymali wydobycie piachu wiślanego i i nie wiem czy wystarczy to co mam na wykonanie tynków :( ale jestem dobrej myśli.
Pozdrowionka

rafal.azikiewicz
07-05-2007, 20:03
Witam.Jeśli chodzi o materiały czesc znich tj bloczki betonowe i gazobeton kupiłem w grudniu 2006:)(zaoszczedziłem ok 100% ceny)dachóweczke robena kasztana kupiłem w lutym jak była jeszce dostepna cement kleje itp równiez posiadam dzis zalałem strop:)pozdrawiam

AnnaD
08-12-2007, 09:25
Bardzo proszę o jakieś zdjęcia :)

JACEKK6703
24-03-2009, 21:06
SZUKAM WSZELKICH INFORMACJI NA TEMAT PROJEKTU "DOM POD DĘBEM"

1Wojtek
18-07-2009, 14:37
Witam!
Mam pytanie, czy ktoś budował lub buduje dom na podstawie projektu Pod dębem ? Interesuje mnie, jakie zastosował zmiany, innowacje, ulepszenia? Proszę o informację

stedapl
18-11-2012, 10:07
Tak, budowa trwała raptem 10 tygodni. Oto efekt na zdjęciu.
148972

marikaw
08-03-2013, 16:07
Witam wszystkich cieplutko;) Poszukuję osób, które wybudowały, bądź są w trakcie budowy tego domku w kujawsko-pomorskim.