PDA

Zobacz pełną wersję : Okna Jezierskiego w szarym kolorze!



yaro672
10-12-2009, 19:27
Czy ktoś z szacownego grona forumowiczów posiada takie okna? Bylbym wdzięczny za jakieś zdjęcia,mam zamiar takie zmówic a nie wiem jak wyglądaja na żywo. Niestety u mnie w okolicy takich nie znalazłem. Przedstawiciel regionalny Jezierskiego też nie może mi pomóc :cry:

coulignon
10-12-2009, 20:52
niech zajży do mojego dziennika. A jak poda maila to więcej zdjęć wyślę.. :wink:

coulignon
10-12-2009, 20:56
i poszukaj na stronie forumowego Jareko. Ma tam kilka zdjęć z bliska moich okien.

10-12-2009, 21:09
... mam zamiar takie zmówic a nie wiem jak wyglądaja na żywo ...
przejdź sie do jakiegoś sklepu z oknami i zobacz /zdjecia to nie jest "na zywo"/

yaro672
10-12-2009, 21:56
Problem w tym ze u Jezierskiego nie mogę spotkać szarych okien. A próbki kolorów pokazywane przez sprzedawców to nie to samo. :-?

Ajdaniu
11-12-2009, 07:16
Ja mam okna z Jezierskiego w kolorze antracytowym.
Mogę podesłać na priv.
Pozdrawiam

yaro672
11-12-2009, 07:40
Ja mam okna z Jezierskiego w kolorze antracytowym.
Mogę podesłać na priv.
Pozdrawiam

Dziękuję bardzo i prosze o przesłanie zdjęć na adres: [email protected].
A jak sie sprawują , jestes zadowolony?

finlandia
15-12-2009, 11:00
... mam zamiar takie zmówic a nie wiem jak wyglądaja na żywo ...
przejdź sie do jakiegoś sklepu z oknami i zobacz /zdjecia to nie jest "na zywo"/
Szary (antracyt) to nie jest kolor powszechnie uznany za popularny i ciężko coś takiego znaleźć na ekspozycjach..
Chociaż z tych ralowskich kolorów to właśnie ten jest bardzo popularny - pewnie w skali kraju bardziej niż niejeden drewnopodobny.

Powiem Wam jedno: jesli znajdziecie u kogos na ekspozycji okna w okleinie antracyt to pewnie trafiliście do firmy z bardzo nowoczesnym podejściem do stolarki i warto się tej firmie przyjżeć bliżej.

ps. ja nie mam szarych okien na ekspozycji :wink:

jareko
18-12-2009, 09:48
...ja nie mam szarych okien na ekspozycji :wink:Trudno jest miec wszystkie okna na ekspozycji - musialbym miec salon minimum 200 mkw bo kazdy by chcial zobaczyc jego okna :) i to w roznych kolorach. to nierealne