PDA

Zobacz pełną wersję : Przestrzegam przed frimą Magrembud



polonista
15-12-2009, 10:31
Firma pochodzi z Sosnowca, ale gość mieszka z żoną w Gdańsku. Wszystko było pięknie. Termin - do końca listopada 2009. Gość roztaczał piękne wizje wykafelkowanej łazienki i, muszę przyznać, nawet ochoczo zabrał się do roboty. Po dwóch tygodniach niemal trzy ściany były wykafelkowane. Po tych dwóch tygodniach facet zażądał zaliczki. Gdy dostał ją - zniknął. Kompletnie nic się nie działo. Najpierw dowiedziałem się, że jest ciężko chory (choć będąc polonistą jestem wyczulony na timbr głosu i nie słyszałem, by mówił bardziej nosowo niż do tej pory), potem dowiedziałem się, że ma jeszcze kilka innych robót (co chyba było prawdą). W rezultacie termin został przekroczony o tydzień. Po tym tygodniu nadal nic się nie działo. Gość zwodził mnie jak tylko potrafił, ale wkurzyłem się i wysłałem mu pismo wzywające do zakończenia robót do 12.12.2009 r. Na to facet obraził się i powiedział, że "w takich nerwach to ja nie będę pracował".

W rezultacie - przekroczony termin, łazienka nadal niedokończona, a na dodatek, okazało się, że gość gwizdnął mi trochę materiałów (butla gruntu, trzy pięciolitrowe wiadra fugi, wiertarka i parę drobiazgów), co zamierzam zgłosić na policję.

Reasumując - nie dajcie się nabrać na firmę Magrembud. Już kilka ostrzeżeń krąży po necie dotyczących tej firmy, więc nie jestem wyjątkiem.

zbigmor
15-12-2009, 11:38
Dopisz gwoli ścisłości, czy ta "zaliczka" to była na poczet następnych prac (tak mi wynika z tekstu), czy po prostu była to płatność za wykonane prace.

polonista
18-12-2009, 22:06
Na szczęście jej wartość była mniej więcej równa pracy, jaką wykonał. Nie napisałem jednak, że gość nie powiedział mi o takich rzeczach jak izolacja w łazience i prawdopodobnie te jego "piękne płytki" trza będzie skuć. Jak sobie pomyślę o tym, to mnie szlag trafia!

MIROSŁAW CZAJKOWSKI
29-12-2009, 21:10
ja też zostałam oszukana przez tą parę złodzieji.tylko do mnie powiedzieli że nabawili się nerwicy.mam podpisane zobowiązanie przez nich na zwrot pieniędzy,ale ani widu,ani słychu po nich.ale za to mam informacje na ich temat np.gdzie budują dom.od kierowniczki budowy wiem że mają sprawę w sądzie bo nie wypłacili kasy swojemu wykonawcy który robił im dach.i to nie jest małżeństwo tylko żyją w konkubinacie i wychowują jej syna o imieniu milo.jeżeli chce ktoś się skontaktować to w następnym poście mogę podać numer meila.ja już jestem umówiona z policją na przesłuchanie ale brakowało mi osób od których ci złodzieje wyłudzili pieniądze,to jest sprawa karna nie cywilna.i jeszcze dodam że nie wypłacił swoim pracownikom zostawiając ich u mnie na podwórku.i tyle go wszyscy widzieli

Konto usunięte na żądanie Forumowicza
29-12-2009, 21:27
nie żebym sie czepiał.... ale jakby tak moderator sprawdził IP osob piszących te posty....cos mało ich mają...

MIROSŁAW CZAJKOWSKI
30-12-2009, 09:29
ja zalogowałem się po to żeby ostrzec przed tą firmą . gdybym wiedział wcześniej co to są za oszuści nigdy bym nie podpisał z nimi umowy.i wydaje mi się że po to są fora żeby z nich korzystać.każdy zawsze jest pierwszy

coulignon
30-12-2009, 11:21
ja też zostałam oszukana przez tą parę złodzieji.tylko do mnie powiedzieli że nabawili się nerwicy



ja zalogowałem się po

Pan? Pani?

MIROSŁAW CZAJKOWSKI
30-12-2009, 11:41
WCZORAJ PISAŁA ŻONA DZISIAJ JA I STĄD TE "KOŃCÓWKI" :D

jajmar
30-12-2009, 13:08
WCZORAJ PISAŁA ŻONA DZISIAJ JA I STĄD TE "KOŃCÓWKI" :D

Ciekawe że żadne z was nie zaczyna zdania dużej litery, to rodzinne ?

Nie krzycz.

MIROSŁAW CZAJKOWSKI
30-12-2009, 15:01
KTOŚ POTRZEBUJE POMOCY A TU ZARAZ PROFESOR MIODEK SIĘ ZNALAZŁ.WYDAJE MI SIĘ ŻE TE FORUM NIE JEST DO WYTYKANIA BŁĘDÓW W PISOWNI TYLKO DO PORAD DOTYCZĄCYCH BUDOWNICTWA I WYRAŻANIA SWOICH OPINI .JEŻELI BĘDĘ POTRZEBOWAŁ POMOCY W PISOWNI TO WIEM DO KOGO MAM SIĘ ZWRÓCIĆ.TWÓJ KOMENTARZ BYŁ ZBĘDNY.I WYDAJE MI SIĘ ŻE AKURAT TE POSTY CIEBIE NIE DOTYCZĄ.TAKŻE ZNAJDZ SOBIE OFIARĘ GDZIE INDZIEJ :evil:

K160
30-12-2009, 19:26
Panie Mirku niech Pan będzie tak miły i nie używa samych wielkich liter do pisania na forum.

To nieeleganckie i utrudnia czytanie.

Dziękuję i pozdrawiam.

Konto usunięte na żądanie Forumowicza
30-12-2009, 19:50
Szanowny panie, sam nie lubię partactw i nieterminowości ,tępie go wszelkimi mozliwymi metodami, ale pan wybaczy, loguje się pan specjalnie po to zeby opisac jakaś firmę, przeciez, to jest niewiarygodne.... moze zalogował się pan specjalnie po to żeby zaszkodzić konkurencji..

jajmar
30-12-2009, 20:11
KTOŚ POTRZEBUJE POMOCY A TU ZARAZ PROFESOR MIODEK SIĘ ZNALAZŁ.WYDAJE MI SIĘ ŻE TE FORUM NIE JEST DO WYTYKANIA BŁĘDÓW W PISOWNI TYLKO DO PORAD DOTYCZĄCYCH BUDOWNICTWA I WYRAŻANIA SWOICH OPINI .JEŻELI BĘDĘ POTRZEBOWAŁ POMOCY W PISOWNI TO WIEM DO KOGO MAM SIĘ ZWRÓCIĆ.TWÓJ KOMENTARZ BYŁ ZBĘDNY.I WYDAJE MI SIĘ ŻE AKURAT TE POSTY CIEBIE NIE DOTYCZĄ.TAKŻE ZNAJDZ SOBIE OFIARĘ GDZIE INDZIEJ :evil:

Na tym forum jak na każdym innym panują pewne zasady w tym to, że nie pisze sie wielkimi literami.

I spuśc troche pary z czajnika bo Ci beret odleci.

MIROSŁAW CZAJKOWSKI
31-12-2009, 08:07
Trochę taktu szanowny PANIE .Proszę spojrzeć na siebie i na swoje posty.Ja nie mam zamiaru ich cytować,a byłoby co....[/b]

MIROSŁAW CZAJKOWSKI
31-12-2009, 08:09
Dzięki takiemu forum jak to znalazłem kilka osób oszukanych przez tą firmę.Sam niestety nie mogłem za wiele zdziałać,ale w tej chwili jest nas więcej oszukanych..Mam dowody w postaci umów,zeznań świadków i innej dokumentacji.My razem z innymi przestrzegamy przed tą firmą,ale można się o tym przekanać na własnej skórze.I nie życzę wtedy komentarzy takich jakie są do moich postów.

polonista
01-01-2010, 08:23
No, to jestem zainteresowany spotkaniem, bo też mi wiszą trochę kasy. W jaki sposób można by było to zrobić?