PDA

Zobacz pełną wersję : Izolacja w łazience



polonista
18-12-2009, 21:37
Mam takie pytanie: Czy w łazience, w której będzie znajdować się wanna, ściany dokoła wanny i podłoga powinny być zaizolowane? Jeden fachowiec mówi jedno, drugi co innego i w końcu nie wiem.

aadamuss24
18-12-2009, 22:05
tak.

FlashBack
18-12-2009, 22:11
Mam takie pytanie: Czy w łazience, w której będzie znajdować się wanna, ściany dokoła wanny i podłoga powinny być zaizolowane? Jeden fachowiec mówi jedno, drugi co innego i w końcu nie wiem.
tak hydroizolacje wykonuje sie w strefach mokrych.mozesz rzadac od metrarza by ja wykonal.

kiedys uslyszalem od "kafelkarza" txt. czyta instrukcje kladzenia folii w plynie i komentuje, ze 24h na schniecie nie bedzie czekal (rzucajac wiadro w kat) i polozyl kafle. na koniec jeszcze dodaje
- widzicie ile zrobilem nim ta folia by wyschla :D. a wiecie, ze w norwegii jak bylem to jeszcze wiecej kladlem przez caly dzien roboty :D

vadiol
18-12-2009, 22:25
Mam takie pytanie: Czy w łazience, w której będzie znajdować się wanna, ściany dokoła wanny i podłoga powinny być zaizolowane? Jeden fachowiec mówi jedno, drugi co innego i w końcu nie wiem.

Strefy mokre powinny być zabezpieczone hydroizolacja . Czyli okolica wanny , prysznic itp.
Mozna zastosować materiały po których dopuszczalne jest kładzenie płytek już po kilku godzinach .