PDA

Zobacz pełną wersję : Wyliczanka



Wojciech Nitka
25-10-2001, 21:29
Szanowny MURATORZE
proponuję, by uwzględniając ilość uczestnictwa na grupie brać pod uwagę sensowne wypowiedzi. Automatyczne zaliczanie, do statystyki, wypowiedzi typu "acha", "jojo", "hej Ty" fałszują obraz udzielonych porad.

Temat poddaję pod dyskusję uczestników grupy dyskusyjnej jak i Działu Obsługi Klienta.

26-10-2001, 07:44
Myślę, że ludzie odwiedzają forum, żeby się czegoś dowiedzieć, albo podzielić swoimi doświadczeniami, a nie po to żeby zostać rekordzistami w ilości wypowiedzi. Rekordziści - poprawcie mnie jesli się mylę!

budowlaniec
26-10-2001, 12:06
Boję sie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż może to być w mniemaniu innych tym "nabijaniem licznkia", ale trudno się było powstrzymać. Otóż rejestrując sie na FORUM nawet nie przypuszczałem, że ktos kiedyś poruszy ten temat. Uczestniczę w nim, bo jest to dobra forma poznawania problemów w budowaniu, jakie mają jego uczestnicy. Staram się również w miarę możliwości, wiedzy i doświadczenia służyć pomocą i radą. Czy ktoś z tego skorzysta? - wybór należy do dyskutanta. Aby nie wprowadzać niepotrzebnego zamieszania na Forum Muratora proponuję zanieść liczenie odpowiedzi. Co inni na to?

Agnicha1704
26-10-2001, 15:03
Zgadzam się w stu procentach z budowlańcem. Ja równiez jak mogę to pomagam w rozterkach i dużo korzystam z porad. Uważam, że dyskusja na temat ilości i jakości zabranego głosu jest jałowa. przecież nie jest istotne kto, ile i jak się wypowiedział. Wystarczy przecież, że ktoś wypowie się raz a reszta na tym może dużo skorzystać. Jesteśmy dorośli więc nie bawmy się w wyliczanki. A głosów któtkich w styli "acha" jest naprawdę niewiele na całym forum
Pozostaję z poważaniem
Agnieszka

aziel
27-10-2001, 21:33
Czy zauważyliście, że prześledzenie wszystkich wątków kiedyś zajmowało kilka minut, a teraz brakuje godziny ?
Mam wrażenie, że licznik co niektórych pobudza do dyskusji :wink:.
A.Z.

bogo
29-10-2001, 19:35
Chyba ktoś próbuje się przyczepić do mnie, Agnichy czy Budowlańca. Owszem bardzo szybko dostałem tubę może i najszybciej z wszystkich, ale absolutnie nie było moim celem jak najczęstsze kłapanie. Bardzo mnie tematy budowy interesują i dyskusja bardzo mnie wciąga. Poza tym nigdy nie udzielałem odpowiedzi w stylu "a ha", "tak" itp. Też myślę że nie o to tu chodzi. Heja.

Wowka
11-09-2004, 12:50
Odświeżam przypadkowo znaleziony temat sprzed 3 lat. Co o tym obecnie myślicie?

P.s Moim zdaniem - Szanowna Redakcjo - ten temat powinien zostać przeniesiony do działu - Uwagi o Forum Muratora

nnatasza
11-09-2004, 21:30
Oj, Wowka - uważaj, bo zaraz ktoś Tobie zarzuci, że szukasz starych tematów, aby nabić sobie licznik. :wink: :lol: :wink:

Wowka
11-09-2004, 21:43
Oj, Wowka - uważaj, bo zaraz ktoś Tobie zarzuci, że szukasz starych tematów, aby nabić sobie licznik. :wink: :lol: :wink:

No nie.... nnatasza... przecież już z pewnością się zorientowałaś, że najłatwiej nabija się licznik w Kawiarni Klubowej. :wink:

mdzalewscy
11-09-2004, 22:01
Był czas, że starałem się walczyć z "patologio" na forum, ale cóż walka z wiatrakami, blondynkami i polską głupotą nie ma granic. Już dresiarze, mają większy porządek na własnym forum. Odpuściłem sobie, dowiaduje się, co mi trzeba, jak wiem to pomagam i "pa", no może nie do końca odpuściłem, widać to po moim podpisie pod postami.

Zachęcam innych użytkowników do podobnego działania, w profilu własnym w punkcie podpis: dopiszcie zdanie w stylu: Kodeks: 1) dokładnie zadawaj pytania 2) najpierw szukaj nim zapytasz. itd...

Może to zacznie skutkować, a może trzeba zmienić nieco forum na początku zrobić dział: o nazwie Ogólny i niech tam sobie piszą o własnych problemach i ciągle zadają te same pytania/nie na temat a najważniejsze niech nabijają liczniki, a do Wymiany doświadczeń dodać budowlanych . I my faktycznie budujący będziemy tam doradzać i prosić innych o radę

Ogólny
Wymiana doświadczeń budowlanych
Sondaże
Co w "Muratorze" - skomentuj...
Napiszcie w "Muratorze"
…..

Popieram budowlańca czas znieść licznik odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum, którym choć trochę zależy na porządku

gosciu01
11-09-2004, 22:04
na początku forum muratora, "wyliczanka" była świetnym narzędziem do pobudzenia życia tej strony, nawet nagrody były :D


Trafiłem tutaj cuś ok. 12 strony tematów w wymianie doświadczeń ( teraz jest 281 !!! ) i wówczas licznik pokazywał , kto najczęściej się udziela, a wtedy nikt nie odważył się pisywać tutaj bzdur.
a tak przy okazji, pamiętacie jeszcze starą szatę forum ?


Obecnie sądzę, że najlepszym rozwiązaniem, jeśli już mamy bawić się w wyliczankę, byłaby dostępna pod nickiem kilkustopniowa ( np. 6 ) ankieta, na którą każdy mógłby zagłosować a dotyczyłaby oceny porad forumowicza.

Ilość nie zawsze oznacza jakość, zgadzam się z p. Nitką.

A tak w ogóle to najlepiej aby tych cyferek nie było, chociaż mogą zostać w statystyce. Z tego powodu pisywałem bardzo długo jako GOŚĆ, oczywiście podpisując się zawsze.
Teraz muszę się logować i jestem GOŚCIU01 :lol:

Cz.

ania
12-09-2004, 12:10
Nie rozumiem dlaczego wszyscy przywiązują taką wagę do tych cyferek. Ja nie zwracam na nie uwagi, bo większość forumowiczów poznaję po nickach i mniej więcej pamiętam kto co mówi.
Poza tym bardziej do mnie przemawia data rejestracji.


pamiętacie jeszcze starą szatę forum ?

Ja pamiętam!
Ale już się przyzwyczaiłam do tej...

ewak39
12-09-2004, 14:07
Mysle, ze problem z powtarzajacymi sie tematami ma zrodlo dodatkowo w tym, ze funkcja "szukaj" jest moze troche niedopracowana... Jezeli na pytanie o kominek z plaszczem wodnym komputer wyrzuca mi kilkanascie tematow w stylu "grupa podkarpacka", "grupa nadarzynsko-grodziska" itd, a kazda z tych grup ma po kilkadziesiat stron dyskusji na rozne tematy, cholera mnie trzesie, zanim na ten kominek wreszcie trafie...

Wowka
12-09-2004, 14:20
Mysle, ze problem z powtarzajacymi sie tematami ma zrodlo dodatkowo w tym, ze funkcja "szukaj" jest moze troche niedopracowana... Jezeli na pytanie o kominek z plaszczem wodnym komputer wyrzuca mi kilkanascie tematow w stylu "grupa podkarpacka", "grupa nadarzynsko-grodziska" itd, a kazda z tych grup ma po kilkadziesiat stron dyskusji na rozne tematy, cholera mnie trzesie, zanim na ten kominek wreszcie trafie...

ewak39 z pewnością szukanie będzie łatwiejsze jeśli zaznaczysz opcję - Pokaż wyniki jako : Posty a nie jako tematy Tematy

ewak39
12-09-2004, 15:16
No tak, dziekuje... jak zwykle okazuje sie, ze system nie jest najgorszy, tylko czlowiek nie o wszystkim wie... :oops:

mieczotronix
12-09-2004, 16:59
proponuję, by uwzględniając ilość uczestnictwa na grupie brać pod uwagę sensowne wypowiedzi. Automatyczne zaliczanie, do statystyki, wypowiedzi typu "acha", "jojo", "hej Ty" fałszują obraz udzielonych porad.

no, racja!

oorbus
12-09-2004, 18:19
no widzicie, a powiadają, że duch współzawodnictwa w narodzie umarł.....

a tu dla niektórych ilość postów ( cyferek ) jest na wagę złota.

może by tak zaproponować nową konkurencję na przyszłą olimpiadę, hę?

kadra narodowa by sie znalazła i to niezła, bo zawodnicy wkładają całe serce, by być najlepszym ( elitą ???)

pozdrawiam

P.S.
apeluję o zniesienie licznika.

kroyena
13-09-2004, 07:38
Napracuje sięczłowiek i to stylowo bo Kawiarenki nie odwiedza, a tu mu Lider Forum kłody pod nogi rzuca.
Stan zagrożenia, czy co? :roll: :wink:

mieczotronix
13-09-2004, 12:24
ja sobie podbiję o jeszcze jeden punkt, bo dziś się słabo czuję

kanadyjczyk
13-09-2004, 12:30
Szanowny MURATORZE
proponuję, by uwzględniając ilość uczestnictwa na grupie brać pod uwagę sensowne wypowiedzi. Automatyczne zaliczanie, do statystyki, wypowiedzi typu "acha", "jojo", "hej Ty" fałszują obraz udzielonych porad.

Temat poddaję pod dyskusję uczestników grupy dyskusyjnej jak i Działu Obsługi Klienta.

A może zamiast siedzeć na forum należałoby sprawdzić i zrobić poprawki w konstrukcjach niektórych projektów muratora. :lol:

Jerzysio
13-09-2004, 12:33
...ale dlaczego stresujecie się tego typu problemami ?
Przecież to FORUM i jesli ktoś znajduję sobie przyjemność w pisaniu, to niech pisze, na zdrowie !
I miłego popołudnia wszystkim.
J

A Ci co mają coś sensownego do powiedzenia, są znani.

preev
13-09-2004, 17:14
no widzicie, a powiadają, że duch współzawodnictwa w narodzie umarł.....

a tu dla niektórych ilość postów ( cyferek ) jest na wagę złota.

może by tak zaproponować nową konkurencję na przyszłą olimpiadę, hę?

kadra narodowa by sie znalazła i to niezła, bo zawodnicy wkładają całe serce, by być najlepszym ( elitą ???)

pozdrawiam

P.S.
apeluję o zniesienie licznika.

a może ktoś po prostu lubi sobie porozmawiać :-?




Napracuje sięczłowiek i to stylowo bo Kawiarenki nie odwiedza, a tu mu Lider Forum kłody pod nogi rzuca.


a co jest takiego niestylowego w odwiedzaniu kawiarenki :-?

proszę o proste i zrozumiałe odpowiedzi (takie dla "elyty"), bo też sobie nabijam licznik w Kawiarence :wink:

invx
13-09-2004, 17:49
a zwlaszcza jak ma ktos ikonke edycji posta (wszyscy maja), i zamiast zmienic, pisze 3 posty kolejno swoje. :evil:

kroyena
14-09-2004, 09:16
Pardąsik :oops: w stylu kawiarnianym. :lol:

bedi
14-09-2004, 09:24
Przychylam się do zdania. Zachwyty nad ilością postów są zupełnie bez sensu. Liczy się treść a nie post z cyklu: dzień dobry już wstałem, itp.

mdzalewscy
14-09-2004, 09:25
a zwlaszcza jak ma ktos ikonke edycji posta (wszyscy maja), i zamiast zmienic, pisze 3 posty kolejno swoje. :evil:

potwierdzam, brawo !!!!!!, dość już tego, a zwróć mu uwagę ? to dostaniesz tekst w stylu:

"to mój post, nie musisz czytać"

zaraz, zaraz, w tej chwili jak ja pisze ten post to ktoś inny pisze coś w rodzaju " 2w czy 3W" , "styropian czy wełna", "PH czy BK", itd...

PROPONUJĘ NADAL DOPISYWAĆ KODEKS w PODPISIE (tak jak ja) Z ZASADAMI KORZYSTANIA Z FORUM

oorbus
14-09-2004, 09:29
preev,
a co jest priorytetem?

( ale nabiłem:))

tom soyer
14-09-2004, 09:37
moim zdaniem licznik jest niepotrzebny. Zamiast niego - jak proponowal pan Wojciech - lepiej skupic sie na rodzaju wypowiedzi i przyznawac np tytul "Dobry Gadula" albo "Doradca" albo "Dobry Sasiad" ;) ... Tytuly powinni przyznawac Forumowicze.

Wartoby jednak wg mnie zastanowic sie nad jeszcze glebszym podzialem branzowym forum. Moze to spowodowaloby tez ograniczenie niepotrzebnego powielania watkow i latwiejsze wyszukiwanie interesujacych informacji.

mironmk
14-09-2004, 09:37
Będzie lustracja Forumowiczów - za jeden post nie na temat czapa, za dwa typu "aha' lub "ojej" eksmisja z zajmowanego lokum itp.

mieczotronix
14-09-2004, 10:02
matko!

kroyena
14-09-2004, 10:05
Ale będzie miała Inkwizycja roboty. :roll:
Bo jeżeli nie widzi, że wszystkie są na temat to ma niski poziom abstrakcji. :lol:

Olka
14-09-2004, 12:30
o co taki raban, że co niby bawicie się w "starą gwardię". hahaha

Forum dla mnie to
- miłe spedzenie czasu
- skarbnica wiadomosci i pomocy budowlanej i nie tylko
- nawiązywanie nowych znajomości
- inna forma "gadu-gadu"

trudno żeby "plotkować " tylko w forumowych kawiarenkach

Pozdrawiam służbistów i szablonowców

kroyena
14-09-2004, 12:40
Olka aleś mi dołozyła z tym cudzysłowem. :o :lol:

mdzalewscy
14-09-2004, 12:40
Forum dla mnie to
- miłe spedzenie czasu
- nawiązywanie nowych znajomości
- inna forma "gadu-gadu"

trudno żeby "plotkować " tylko w forumowych kawiarenkach


no i widać to, nie rozumiesz sensu forum budowlanego

to jest forum budowlane i chcemy żeby walczyć z takimi patologiami, to znaczy są specjalane działy forum i tam można sobie swoje pogaduszki pisać:

Zapraszam na
Nie tylko budowa - kącik zapaleńców
Dział Porad Życiowych
Stowarzyszenie budujących poetów

szczery
14-09-2004, 12:44
- nawiązywanie nowych znajomości
- inna forma "gadu-gadu"


chore, psujesz innym chęć przeglądania tego forum, znajdz sobie inne forum, "szydełkowanie", "problemy blondynek", "plotkarstwo" to jest forum budowlane

oorbus
14-09-2004, 12:58
święta racja

Olka,
a jak kcesz se pogadać o "dupie Maryni", zapraszam na czata....

Majka
14-09-2004, 13:06
Zastanawiam się co chcecie zrobić? Zniszczyć to forum? Przecież ono jest zywe dzięki wszystkim uzytkownikom, i tym co tylko zdawkowo /i tylko na temat/ odpowiadają i tym co do porady wkleją dowcip. 8) :roll: :D
Są też inne fora, co działają wedlug sztywnych reguł, nikt się nie wychyla. I jakos tam pusto.......

Licznik mi kompletnie nie potrzebny, a ten dopisek wqrza mnie niemilosiernie :evil: Ale moderator za nic nie chce go skasować.

Olka
14-09-2004, 13:22
ostro, wiedziałam, ze to będzie prowokacja.

no i widzicie jak fajnie, pogadaliśmy sobie

wyluzujcie.

Do:
Nie tylko budowa - kącik zapaleńców
Dział Porad Życiowych
Stowarzyszenie budujących poetów
czasami zaglądam. Oj miło czasami bardzo miło się pisze.

Szydełkowanie mnie nie kręci wolę śrubki i młoteczki, no a ze jestem blondynką to czasami sobie poczytam dowcipy - też na forum muratora.

Odnośnie czata w muratorze to byłam tam parę razy, ale jakoś to tam dziwnie działa. Nie pasuje mi to.

Oj ludzie ludzie, po co te nerwy.

Jak macie problem to załóżcie sobie prywatną stronę tylko dla VIP super budowniczych tematowców i działajcie. Może złote karty wstępu co? Będzie super budowlanie i poważnie i bez zbędnych ochów i achów.

Z tego co wiem Murator takich ograniczeń nie wprowadza, więc "poplotkujmy" jeszcze troszkę.

:lol:

kroyena
14-09-2004, 13:28
Właśnie Wymieniamy doświadczenia, kogo wkurza licznik i odpowiedni dopisek, a kto z niego polewa. :roll:

Olka
14-09-2004, 13:44
no to ja POLEWAM

piszę kiedy chcę, odpowiadam kiedy chcę

http://gifart.w.interia.pl/gif/2805.gif

całuski ponuraki

maksiu
14-09-2004, 13:54
Licznik mi kompletnie nie potrzebny, a ten dopisek wqrza mnie niemilosiernie :evil: Ale moderator za nic nie chce go skasować.

Nie sądze żeby moderator zlikwidował licznik.. przecież wtedy murator nie będzie mógł się pochwalić że ma na forum ponad 400 tys. postów :D :D :D
a nie długo będzie 500 tys.

kroyena
14-09-2004, 13:57
Czyżbyś sugerował, że piszemy w słusznej sprawie?

mironmk
14-09-2004, 14:03
Majka, Ty sie nie boj, jescze tylko 3415 postów i Cie wyprzędze - o ile nie dopadnie mnie Komisja Lustracyjna.
Wiecej luzu dla pieniaczy. Wolę kilka postów "nie na temat" niż, aby kilka fajnych osób miało zrezygnować z Forum. Szukam czego mi potrzeba, i jeszcze "spam" mi w tym nie przeszkodził. A ile było czasami zabawy . . . .

Olka
14-09-2004, 14:13
mam pytanko

jak już jesteście tacy pożądni to dlaczego ten post jest w tym dziale a nie w "uwagi o Forum Muratora"? Co?

a dla nitki, oorbusa, szczerego i modzelewskiego
specjalne życzenia i prezencik
http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=32315


Pozdrawiam wszystkich fajnych i pogodnych forumowiczów, którzy chcą czasami sobie pogadać o rzeczach budowlanych i nie tylko.

Wowka
14-09-2004, 17:19
mam pytanko

jak już jesteście tacy pożądni to dlaczego ten post jest w tym dziale a nie w "uwagi o Forum Muratora"? Co?

a dla nitki, oorbusa, szczerego i modzelewskiego
specjalne życzenia i prezencik
http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=32315


Pozdrawiam wszystkich fajnych i pogodnych forumowiczów, którzy chcą czasami sobie pogadać o rzeczach budowlanych i nie tylko.

Olka - jako, że to właśnie ja odświeżyłem ten wątek po3 latach niebytu. Czuję się zobowiązany wyjaśnić dlaczego znajduje się on w dziale wymiana doświadczeń. Po prostu w roku 2001 nie istniał jeszcze ten obecny - wielowątkowy podział tematyczny Forum. Było tylo kilka działów wśród których nie było niestety działu Uwagi o Forum Muratora.

Pozwolę sobie przypomnieć fragment mojego postu którym odświeżyłem ten zapomniany i zaniechany w 2001 r wątek.

P.s Moim zdaniem - Szanowna Redakcjo - ten temat powinien zostać przeniesiony do działu - Uwagi o Forum Muratora
Pozdrawiam.

Jerzysio
15-09-2004, 07:51
......o rany, ale fajowska dyskusja !
Aż miło się czyta.
J

preev
15-09-2004, 08:21
preev,
a co jest priorytetem?

( ale nabiłem:))

tak, przejrzałeś mnie, dla mnie priorytetem jest nabijanie licznika aż dojdę do 100000 postów, a potem to już tylko będę poprawne odpowiedzi tylko związane z tematem pisał :lol:

do mdzalewskich i autora wątku:
jak regulamin to regulamin "1. FORUM dyskusyjne MURATORA i czat służą do wymiany poglądów, opinii i doświadczeń internautów na tematy budowy domów."
a więc ten wątek narusza regulamin i powinien zostać w myśl zasad usunięty wraz z naszymi postami w np. Kawiarence Klubowej :D :wink:

wyluzujcie trochę :wink:

Yogi66
15-09-2004, 09:39
..... FORUM dyskusyjne MURATORA i czat służą do wymiany poglądów, opinii i doświadczeń internautów na tematy budowy domów."
a więc ten wątek narusza regulamin i powinien zostać w myśl zasad usunięty wraz z naszymi postami w np. Kawiarence Klubowej :D :wink:

wyluzujcie trochę :wink:

Ale by się narobiło :o Popracowałem kilka minut i oto wyniki:

Teska wszystkich postów 5567 posty w Klubie Budujących 2826 pozostało by 2741
Agacka wszystkich postów 4546 posty w Klubie Budujących 4185 pozostało by 361
Pitbull wszystkich postów 4465 posty w Klubie Budujących 1951 pozostało by 2514
Ivonesca wszystkich postów 4465 posty w Klubie Budujących 3140 pozostało by 1325
Majka wszystkich postów 4070 posty w Klubie Budujących 2396 pozostało by 1674
Kgadzina wszystkich postów 3802 posty w Klubie Budujących 600 pozostało by 3202
Krystian wszystkich postów 3684 posty w Klubie Budujących 2544 pozostało by 1140
Maksiu wszystkich postów 3554 posty w Klubie Budujących 2741 pozostało by 813
Frankai wszystkich postów 3509 posty w Klubie Budujących 1064 pozostało by 2445
Wowka wszystkich postów 3392 posty w Klubie Budujących 256 pozostało by 3136

preev
15-09-2004, 09:44
..... FORUM dyskusyjne MURATORA i czat służą do wymiany poglądów, opinii i doświadczeń internautów na tematy budowy domów."
a więc ten wątek narusza regulamin i powinien zostać w myśl zasad usunięty wraz z naszymi postami w np. Kawiarence Klubowej :D :wink:

wyluzujcie trochę :wink:

Ale by się narobiło :o Popracowałem kilka minut i oto wyniki:

Teska wszystkich postów 5567 posty w Klubie Budujących 2826 pozostało by 2741
Agacka wszystkich postów 4546 posty w Klubie Budujących 4185 pozostało by 361
Pitbull wszystkich postów 4465 posty w Klubie Budujących 1951 pozostało by 2514
Ivonesca wszystkich postów 4465 posty w Klubie Budujących 3140 pozostało by 1325
Majka wszystkich postów 4070 posty w Klubie Budujących 2396 pozostało by 1674
Kgadzina wszystkich postów 3802 posty w Klubie Budujących 600 pozostało by 3202
Krystian wszystkich postów 3684 posty w Klubie Budujących 2544 pozostało by 1140
Maksiu wszystkich postów 3554 posty w Klubie Budujących 2741 pozostało by 813
Frankai wszystkich postów 3509 posty w Klubie Budujących 1064 pozostało by 2445
Wowka wszystkich postów 3392 posty w Klubie Budujących 256 pozostało by 3136

a ja??? a ja??? :D
poza tym nie tylko tam są umieszczone posty np. humorystyczne i tu niestety byś musiał całe forum przekopać :wink:

Yogi66
15-09-2004, 09:49
A ty Preev jesteś jeszcze daleko za pierwszą dziesiątką Forum...
Staraj się. :P :P :P

Rację ma tom soyer - lepiej skupic sie na rodzaju wypowiedzi i przyznawac np tytul "Dobry Gadula" albo "Doradca" albo "Dobry Sasiad" ... Tytuly powinni przyznawac Forumowicze.

kroyena
15-09-2004, 09:55
Ja pierdu jeszcze 930 i będę Lider. :roll:

preev
15-09-2004, 10:13
Ja pierdu jeszcze 970 i będę Lider. :roll:

to też była wypowiedź w kawiarnianym stylu :wink: :D
i moja odpowiedź taka również jest

i jeden post do przodu przede wszystkim (oby do 100 tysięcy :lol: :lol: :lol:) :wink:

maksiu
15-09-2004, 10:17
..... FORUM dyskusyjne MURATORA i czat służą do wymiany poglądów, opinii i doświadczeń internautów na tematy budowy domów."
a więc ten wątek narusza regulamin i powinien zostać w myśl zasad usunięty wraz z naszymi postami w np. Kawiarence Klubowej :D :wink:

wyluzujcie trochę :wink:

Ale by się narobiło :o Popracowałem kilka minut i oto wyniki:

Teska wszystkich postów 5567 posty w Klubie Budujących 2826 pozostało by 2741
Agacka wszystkich postów 4546 posty w Klubie Budujących 4185 pozostało by 361
Pitbull wszystkich postów 4465 posty w Klubie Budujących 1951 pozostało by 2514
Ivonesca wszystkich postów 4465 posty w Klubie Budujących 3140 pozostało by 1325
Majka wszystkich postów 4070 posty w Klubie Budujących 2396 pozostało by 1674
Kgadzina wszystkich postów 3802 posty w Klubie Budujących 600 pozostało by 3202
Krystian wszystkich postów 3684 posty w Klubie Budujących 2544 pozostało by 1140
Maksiu wszystkich postów 3554 posty w Klubie Budujących 2741 pozostało by 813
Frankai wszystkich postów 3509 posty w Klubie Budujących 1064 pozostało by 2445
Wowka wszystkich postów 3392 posty w Klubie Budujących 256 pozostało by 3136

Yogi a powiedz mi o czym świadczą te liczby, przecież nie każdy post wysłany w Klubie Budujących jest wysłany w Kawiarnii Klubowej, o którą jak rozumiem tu sie rozchodzi.. powiem szczerze ze mam w nosie to czy ktos mam 200 czy 2000 postów, jesli komus licznik przeszkadza to jest to jego problem...

preev
15-09-2004, 10:46
taka zażarta dyskusja, a Redakcja nic nie skomentowała :-?

Yogi66
15-09-2004, 11:35
....
Yogi a powiedz mi o czym świadczą te liczby, przecież nie każdy post wysłany w Klubie Budujących jest wysłany w Kawiarnii Klubowej, o którą jak rozumiem tu sie rozchodzi.. powiem szczerze ze mam w nosie to czy ktos mam 200 czy 2000 postów, jesli komus licznik przeszkadza to jest to jego problem...

Oczywiście - nie każdy. W kawiarni klubowej też są bardzo wartościowe z punktu widzenia budującego wypowiedzi. Wartościowe są kontakty zawarte w grupach terytorialnych.
A moja wypowiedź jest tylko głosem w dyskusji.

Olka
15-09-2004, 11:40
wowka

Masz rację, zwróciłeś na to uwagę.

Dziękuję za wyjaśnienie. Ja w 2001 roku jeaszcze nie myyslałam o budowaniu. Zaczęłam budowę w 2002 r. żałuję, że tak późno do Was trafiłam. Budowę mam już na ukończeniu, ale bardzo chętnie jak będę mogła i wiedziała podziele sie swoimi dośwaidczeniami.

Ale się rozpętała dyskusja. Fajnie mi się podoba cos się dzieje.:)

jareko
15-09-2004, 11:51
to moze ja dorzuce swoje trzy grosze i kolejny punkt zarobie ;)
Tak ogolnie uwazam, ze to pokazywanie ilosci odwiedzin nie ma sensu. Sa dni kiedy z racji czyis klopotow i potrzeby porady moje wypowiedzi sa na temat ale zdarzaja sie i takie gdy z "nudow" cos nie cos nie w temacie powiem - ot tak sie czlowiek zzyl z tym forum, ze czasem jak czat je traktuje :) po prostu by sobie pogadac
Sadze, ze nie wazna jest ilosc udzielonych odpowiedzi - wazna jest i merytoryczna tresc
A czy jestem pierwszy czy ostatni - jakie to ma znaczenie? Dla mnie to nie jest istotne

Majka
15-09-2004, 11:53
A ja zrobiiłam inną statystykę
1 Kryena - 19,93 posty dziennie
2. Wojtek62 - 11,20 postów fdziennie
3. mik99- 8,88 postow dziennie
4.Teska - 8,03 postow dziennie
5. Jareko - 7,47 postow dziennie
6. Krystian - 7,34 postow dziennie
8.Agacka - 6,67 postow dziennie
9. Ivonesca - 5,80 postow dziennie
10. magi - 5,38 postow dziennie
11.kgadzina - 4,84 postow dziennie
12. mbz - 4,71 postow dziennie
13.emens - 4,68 postow dziennie
14.pitbull - 4,58 postow dziennie
15. maksiu - 4,49 postow dziennie

8) :lol: :lol: :lol:
mam nadzieję, że kogos nie pominęłam. Ja na tej liście znalazlabym sie okolo miejsca 20-stego :D

jareko
15-09-2004, 11:56
Majka - ja z nudow tak wysoko :)
Siedze sobie w pracy i kompa wlaczonego mam a ze klienci nie stoja w kolejce jak w miesnym za Gierka czy Jaruzela to nie mam dop kkogo geby otworzyc ;)
Ale teraz zmykam na Budowe wiec odpoczniecie ode mnie :(
czy taka statystyka cokolwiek odzwierciedla? Chyba tylko moje gadulstwo - do ktorego przeznaje sie bez bicia :)
Zobacz - najlepszy fachman w temacie okien - Pchelek - zapewne jest gdzies w dolnej strefie stanow srednich ;) a jakze przydatne jego wypowiedzi sa

Jerzysio
15-09-2004, 12:19
Hallo, hallo znajdujecie się Państwo na trasie emocjonujacego wyścigu zmierzającego od etapu merytoryczno - filozoficznego, poprzez statystyczno - matematyczny do etapu ..........?
......Szybka jazda zwartego peletonu, nie daje odskoczyć nielicznym głosom humorystyczno-zdroworosądkowym na większą odległość....,
ale co to, czyżby nagle jakiś niespodziewany solowa ucieczka ...... ?
J

preev
15-09-2004, 12:28
A ja zrobiiłam inną statystykę
1 Kryena - 19,93 posty dziennie
2. Wojtek62 - 11,20 postów fdziennie
3. mik99- 8,88 postow dziennie
4.Teska - 8,03 postow dziennie
5. Jareko - 7,47 postow dziennie
6. Krystian - 7,34 postow dziennie
8.Agacka - 6,67 postow dziennie
9. Ivonesca - 5,80 postow dziennie
10. magi - 5,38 postow dziennie
11.kgadzina - 4,84 postow dziennie
12. mbz - 4,71 postow dziennie
13.emens - 4,68 postow dziennie
14.pitbull - 4,58 postow dziennie
15. maksiu - 4,49 postow dziennie

8) :lol: :lol: :lol:
mam nadzieję, że kogos nie pominęłam. Ja na tej liście znalazlabym sie okolo miejsca 20-stego :D

no to mnie pominęłaś, bo ja mam 5.75 postów dziennie :lol:
dostanę jakąś nagrodę ??? :wink: :lol:

Majka
15-09-2004, 12:30
:lol:

Jerzysio, wybacz nie umieściłam Cie w rankingu :oops:
Jerzysio - 5,05 postów dziennie 8) :lol: :lol: :lol:

/z pozdrowieniami od jednego z liderów wyscigu/ :D

Olka
15-09-2004, 12:33
ŚCIGAMY SIĘ? CO?

Dla szybkiego nabijania podaje parę stron LUŹNO TEMATYCZNYCH:


http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=22585&highlight=

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=31623&highlight=

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=31064&highlight=


POWODZENIA

maksiu
15-09-2004, 12:35
A ja zrobiiłam inną statystykę
1 Kryena - 19,93 posty dziennie
2. Wojtek62 - 11,20 postów fdziennie
3. mik99- 8,88 postow dziennie
4.Teska - 8,03 postow dziennie
5. Jareko - 7,47 postow dziennie
6. Krystian - 7,34 postow dziennie
8.Agacka - 6,67 postow dziennie
9. Ivonesca - 5,80 postow dziennie
10. magi - 5,38 postow dziennie
11.kgadzina - 4,84 postow dziennie
12. mbz - 4,71 postow dziennie
13.emens - 4,68 postow dziennie
14.pitbull - 4,58 postow dziennie
15. maksiu - 4,49 postow dziennie


Chciałbym wszystkich przeprosić że jest tylko 4,49 postów dziennie.. ale byłem troche na urlopie... w zeszlym roku dużo bywałem na budowie... mam nadzieje że zostanie mi to wybaczone
m.

preev
15-09-2004, 12:37
ŚCIGAMY SIĘ? CO?

Dla szybkiego nabijania podaje parę stron LUŹNO TEMATYCZNYCH:


http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=22585&highlight=

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=31623&highlight=

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=31064&highlight=


POWODZENIA

no to muszę się pochwalić, że na dwóch pierwszych wątkach się już udzieliłem, a ten ostatni to nawet mojego autorstwa jest :lol: :lol: :lol:

Jerzysio
15-09-2004, 13:00
.....to Wasz sprawozdawca, w peletonie jakieś napięcie, przetasowania, trwają konsultacje, czyżby to były przygotowania do jakiejś brawurowej ucieczki. I tylko kto i kiedy zaatakuje pierwszy.....łaczymy się ze studiem....halooo
J

Olka
15-09-2004, 13:03
Qurcze muszę brać się do roboty bo mam dopiero 3,24 posty/dziennie


Oj malutko malutko.

Do zobaczenia w innych tematach.

kroyena
15-09-2004, 13:36
A wszustko przez urlopik. Buło ponad 21 :cry: .
Już za to człowiek powinien dostać lidera i dać się dogonić peletonowi. :wink:

Olka
15-09-2004, 14:12
jerzysio

Gratulacje stuknęło ci 500

Jesteś tera domownikiem.

Olka
15-09-2004, 14:20
wowka

Udało sie dzieki Tobie temat trafił do właściwego działu.

Jest w uwagach.

Hurrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaa.

Wowka
15-09-2004, 18:24
wowka

Udało sie dzieki Tobie temat trafił do właściwego działu.

Jest w uwagach.

Hurrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaa.


Olka - :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Do ciekawszych tematów do których linki umieścił preev dodał bym jeszcze jeden

http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=32703&highlight=

Jest to moim zdaniem HIT SEZONU w którym padło ponad ćwierć tysiąca odpowiedzi z których ani jedno nie wpłynęło na zmianę choć o jotę stanowiska dwóch zainagonizowanych stron.
Kuriozalne są odpowiedzi zawierające komentarze do cytatów z cytatów do cytatów cytatów... tak to trzeba okreslić. :o Aby wyświetlić taki jeden komentarz do cytatów z cytatów do cytatów cytatów trzeba przewinąć nawet 5 ekranów.... A można było podzielić tę samą wypowiedź nawet na 20 postów - No nie? :wink: :wink: :wink:

Na wzór Kawiarni Klubowej proponuję takie wątki przenieść do nowego działu stworzonego specjalnie dla pasjonatów tego gatunku polemik i nazwać go "IZOLATKA" :wink:

preev
15-09-2004, 19:46
a może dział: "aberracyjne konstatacje" - lepiej brzmi i nie odstrasza :wink: :D
i można w nim będzie rozmawiać nawet o "przyczłapkach do kalbulatora" :lol: :lol: :lol:

preev
15-09-2004, 20:18
wiecie co :-?
wpadłem na pomysł, który może rozwiązać nasze problemy :wink:
proponuję, żeby Redakcja wprowadziła nowy emotikon, który będzie można umieszczać w temacie wątku, jeżeli autor nie życzy sobie kategorycznie odpowiedzi humorystycznych (lub ew. nie na temat :wink: ) tylko suche fakty i konstruktywną polemikę
co Wy na to :-? :wink:

Wowka
15-09-2004, 20:24
wiecie co :-?
wpadłem na pomysł, który może rozwiązać nasze problemy :wink:
proponuję, żeby Redakcja wprowadziła nowy emotikon, który będzie można umieszczać w temacie wątku, jeżeli autor nie życzy sobie kategorycznie odpowiedzi humorystycznych (lub ew. nie na temat :wink: ) tylko suche fakty i konstruktywną polemikę
co Wy na to :-? :wink:

preev każdy z Forumowiczów udziela odpowiedzi całkiem na serio tyle tylko, ze śmiesznie to niekiedy wychodzi
:wink:

P.s Dlaczego nabijasz sobie licznik pisząc dwa posty jeden po drugim? :wink:

preev
15-09-2004, 20:47
wiecie co :-?
wpadłem na pomysł, który może rozwiązać nasze problemy :wink:
proponuję, żeby Redakcja wprowadziła nowy emotikon, który będzie można umieszczać w temacie wątku, jeżeli autor nie życzy sobie kategorycznie odpowiedzi humorystycznych (lub ew. nie na temat :wink: ) tylko suche fakty i konstruktywną polemikę
co Wy na to :-? :wink:

preev każdy z Forumowiczów udziela odpowiedzi całkiem na serio tyle tylko, ze śmiesznie to niekiedy wychodzi
:wink:

P.s Dlaczego nabijasz sobie licznik pisząc dwa posty jeden po drugim? :wink:

z góry przepraszam za cytat cytatu :wink:
a posty są oddzielone czasem półgodzinnym, a żeby nie zapomnieć co miałem za pomysł, nie mogłem czekać aż ktoś skomentuje moją poprzednią wypowiedź :wink:

kroyena
16-09-2004, 07:09
Wowka z tymi odpowiedziami całkiem na serio to czuję się trochę urażony :-? .

Aleni nie traktuj tego poważnie. :lol: 8)

Majka
16-09-2004, 08:50
Bywają tak sformułowane pytania, ze trudno odpowiedziec na serio 8) :D

A poza tym to powaga nas do grobu wpędzi. :D

Olka
16-09-2004, 09:16
Witam Wszystkich

Jak zdrówko?

Co pogadamy i ponabijamy sobie troszkę?

Gdzie jest nasz komentator Jerzysio? Halo halo!!!


Wowka

To o odkurzaczu centralnym jest tak ogromne, że nie dam rady przez to przejść. Poddaję sie.:)

Jerzysio
16-09-2004, 13:12
Halo, halo tu helikopter...... w peletonie zapanował jakiś, takiś nastrój odprężenia, czyżby to oznaka niechybnie zblizającego się łykentu ?
Tempo spadło poniżej tempa spacerowego i nawet nasz pilot pan Henio
mówi że w takim tempie to mu wirnik zaraz stanie ze śmiechu. A peleton jedzie wolno, wolno, coraz wolniej......halooo studio - oddaje głos !
J

oorbus
16-09-2004, 16:11
eee, to o odkurzaniu nie jest jeszcze takie straszne.
pamiętacie wontek :
styropian vs wełna??

to byly jaja.

kroyena
17-09-2004, 09:49
Ktosik w peletonie gra nie fair.
Jak dostałem WZiZT to mi trochę tempo przysiadło. :(

Jerzysio
17-09-2004, 10:15
...a mnie się cosik widzi że peleton chyba w złą stronę skręcił, bo nawet z hielikoptiera go nie widać !
...a taka ładna była dyskusja, szkoda,......

J

Olka
17-09-2004, 12:40
no widzisz jerzysio, coś musisz zrobić.

Ja już lepiej cicho siedzę bo znowu wywołam "awanturę" chyba że o to chodzi ? :)

kroyena
17-09-2004, 13:15
A może by tak poprosić Admina, żeby przeniósł wątek z powrotem do Wymiany doświadczej, jakby nie patrzeć jakaś wymiana jest. :wink:

preev
17-09-2004, 19:28
A może by tak poprosić Admina, żeby przeniósł wątek z powrotem do Wymiany doświadczej, jakby nie patrzeć jakaś wymiana jest. :wink:

a może umieścić ten wątek od razu we wszystkich tematach :wink:
peleton by się powiększył :lol: