PDA

Zobacz pełną wersję : Foreweścikowe Wszystko i Nic



forewescik
21-12-2009, 22:48
Zaglądam na forum Muratora od dwóch lat . Aż dziś natchnęło mnie , żeby poprowadzić swój własny dziennik - ale nie co dziennik, tj. nie co dzień pisany.
Mieszkaliśmy w wynajętym mieszkaniu aż pewnego zimowego dnia zobaczyliśmy fajny choć zaniedbany domek z tablicą na sprzedaż .... To była miłość od pierwszego wejrzenia i moja i męża... Tak nas ten domek kusił i nie dawał spać po nocach że postanowiliśmy go kupić. Najpierw dokładnie na tyle ile to możliwe go obejrzeliśmy z fachowcem ma się rozumieć , co by wiedzieć ile remontu nas czeka....I tak decyzja zapadła - kredytujemy się i kupujemy. To było w 2007r. W trakcie remontu wyszło duuużo ukrytych wad ( okazało się że stare to jest dobre ale wino ) , więc nasze plany wykończeniowo - dekoracyjne mocno się uszczupliły . Ale uznaliśmy to nic , pomału do przodu i będzie dobrze....Aż tu nagle w 2009 r już na samym początku trochę nam się w życiu pogmatwało i remonty stanęły... Ale że jesteśmy silni duchem , wierzymy że kiedyś doprowadzimy ten nasz wymarzony domek i ogród do wymarzonego stanu.[/img]

forewescik
21-12-2009, 23:53
Ogród na razie właściwie nie tknięty. Tylko dbam o roślinki , które już były posadzone

Fotkę zapodam innym razem .... I tak - mam nadzieję , że uda nam się doprowadzić ten domek do wymarzonego stanu. Do pięknych wnętrz , które można tu na forum oglądać z wypiekami na twarzy :oops: Za wzór niedościgniony stawiam domek EW-KI i ogród TOLI . Zawsze gdy do Nich zaglądam , mniej więcej taką mam minę :o

forewescik
25-12-2009, 09:29
http://www.sgh.waw.pl/kolegia/kes/aktualnosci/zyczenia_swiateczne/kominek.jpg

Zdrowych i wesołych Świąt

Justynka
25-12-2009, 11:32
Witaj!
Wszystkiego dobrego z okazji Swiąt i nadchodzącego Nowego roku! :D

WItam bratnią duszę :wink: - bratnią dlatego, że my też -od 2006roku - mniej lub bardziej intensywnie remontujemy domek "z duszą" :D . Owa dusza ma już lat około 75... 8) Dlatego chętnie tu zajrzę, łatwiej człekowi na duszy jak wie, że nie tylko on boryka się z niespodziankami, które w czasie remontu zgotowuje stary domek :roll: .
Pozdrawiam serdecznie i czekam na więcej fotek.
Justyna

P.S. Wpisuję się w galerii, gdyż nie widziałam linka do komentarzy - w razie czego usunę ten post :wink: