PDA

Zobacz pełną wersję : POMOCY ;)



Majusix
22-12-2009, 17:19
Witam Serdecznie Wszystkich ;) jestem tutaj nowa, ale po przeczytaniu wielu postów mam nadzieję, że ktoś z Was mi pomoże :) Wspólnie z narzeczonym zdecydowaliśmy się ,że po ślubie postawimy DOM z Bali, ale jak to w życiu bywa na pomyśle się skończyło. Po przeczytaniu ofert różnych firm jesteśmy "zieloni" na chwilę obecną, każda pisze co Innego. Szukam ludzi, którzy już mieszkają w takim domku i mogą polecić jakąś firmę oraz doradzić. Mieszkamy w Gdańsku, wiec sprawdzanie firm jest dość ciężkie zwłaszcza, że większość siedzib mieści się na południu Polski.

Pozdrawiam Maja.

pit79
22-12-2009, 17:27
składnica wiedzy- miłego czytania

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=504&postdays=0&postorder=asc&start=240

thnd
20-04-2010, 10:06
Polecam MISONI. Wlasnie nam postawili dom z bala. Maja konkurencyjne ceny, buduja w calej Polsce, piekne projekty. Fundament radze samemu postawic bo Misoni drogo sobie liczy. Firma ma juz 15lat wiec sa sprawdzeni

Altariel
30-04-2010, 16:08
Także polecam Misoni.
Nam zbudowali dom z bali latem zeszłego roku. Duży (250m2) ze skomplikowaną więźbą (dach mansardowy)Pierwszy test (tegoroczną zimę) przetrwał:)
Jedna uwaga. Trzeba ich czasem sprawdzać jak wszystkich, ale ogólnie na tle polskiego rynku są bardzo ok.
Druga uwags. Można u nich zamówić dom nawet pod klucz, ale to drogie rozwiązanie, bo współpracują z ekipami dobrymi ale dość drogimi, (co z reszta sami przyznają)
Jeśli jednak chodzi o postawienie konstrukcji drewnianej, to nie są wbrew obiegowej opinii drodzy, szczególnie biorąc pod uwagę, że używają dobrej jakości drewna, co jest niezwykle ważna przy domu z bali.
Jesli zdecydujecie sie na budowe takiego domu(niekoniecznie oczywiście w tej firmie) to służę radą, jako że właśnie kończymy taką budowę, do tego systemem gospodarczym
w razie czego : mejl: [email protected]