PDA

Zobacz pełną wersję : Dziękujemy !!!



MM2008
30-12-2009, 18:10
Witam Was serdecznie.
Długo nie pisałam, problem ten sam wciąż brak internetu. TP dalej nie ma miejsca do podpięcia.Niby XXI wiek, poza tym rok ten nie był zbyt szczęśliwy .

Koniec roku okazał się jeszcze bardziej pechowy, kryzys dotknął i mnie.
Kilka przelewów zostało przyblokowanych i pojawiły się problemy.

Nigdy nie myślałam, że będę szukać pomocy u innych,zazwyczaj to ja starałam się pomóc.

Nie chciałabym, aby przeciwności losu stanęły na drodze moich podopiecznych.

Potrzebuję tymczasowej pomocy kwestia dwóch ,trzech tygodni chodzi o karmę dla psów ,kotów i paszę dla koni.

Jeśli ktoś chciałby mi pomóc, prosiłabym o wsparcie.

dżordż5
30-12-2009, 18:26
Ale jak miałoby wyglądać to wsparcie - pomoc finansowa,rzeczowa?

Jeśli finansowa to z pewnością przydałoby sie napisać coś więcej o działalności schroniska.

Pozdrawiam.

MM2008
30-12-2009, 18:45
Nie chodzi nam o pomoc finansową ,lecz o jakieś wsparcie rzeczowe może ktoś ma na zbyciu karmę itp.

Mam u siebie cztery konie ,które raczej nie znajdą nabywców (chore) ,pięć psów ostatnio dwa się przybłąkały z pobliskiej stacji benzynowej ,trzy przygarnięte koty.

Po prostu chwilowo jestem w dołku, mimo że mieszkamy na typowej wsi nie posiadamy typowego gospodarstwa. Ratując się wystawiłam do sprzedaży trochę sprzętu jeżdzieckiego, ale ze względu chyba na okres świąteczny nie ma odzewu.

dżordż5
30-12-2009, 19:04
Z tego co widzę to karmę dla psa lub kota można zakupić na Allegro, ale z konikami to już gorzej, chyba.

MM2008
30-12-2009, 19:24
Siano dostaliśmy na krechę u sąsiada zgodził się poczekać na pieniądze ,gorzej z paszą bo tutaj mało kto sieje owies.

Na domiar złego od kilku tygodni mamy samochód u mechanika, który najwyrażniej nie może sobie poradzić z pompą wtryskową, faktycznie to jesteśmy odcięci od świata, najbliższy sklep znajduje się w odległości kilku kilometrów od domu :x

dżordż5
30-12-2009, 19:37
Wysłałam wiadomość na priv.

daggulka
30-12-2009, 19:41
Przekleję linka do kilku wątków .... im więcej ludzi się dowie - tym większa szansa , że ktoś kto być może mieszka niedaleko Ci pomoże ....

Sytuacja faktycznie awaryjna .... nie można zostawić zwierzaków na lodzie .... najlepiej gdyby ktoś kto mieszka niedaleko mógł pomóc....

założyłam temat w dziale najbardziej uczęszczanym .... link:
http://forum.muratordom.pl/potrzebna-pasza-dla-koni-karma-dla-psow-i-kotow-pilne,t177097.htm

mam nadzieję, ze odezwie się ktoś kto pomoże.....

MM2008
30-12-2009, 20:03
Dziekuję Wam za wsparcie :D Czuje się bardzo niezręcznie, gdyż nie byłam nigdy w takiej sytuacji, a tu taki odzew... :)

daggulka
30-12-2009, 20:09
Dziekuję Wam za wsparcie :D Czuje się bardzo niezręcznie, gdyż nie byłam nigdy w takiej sytuacji, a tu taki odzew... :)

nie ma co się czuć niezręcznie ..... uwierz mi .... są różne sytuacje w życiu a tutaj za nickami kryją się ludzie o dobrych sercach..... :D

daggulka
30-12-2009, 20:34
MM2008 - przyszło mi jeszcze do głowy , zebyś przysiadła chwilkę i zapodała linki do stron, gdzie można kupić karme dla koni .... większość z nas nie zna się kompletnie .... napisz może jaka to ma być karma .... albo podlinkuj sprzedawaną w necie ...

z karmą dla psów i kotów raczej nie ma problemu - pewnie sucha (choć zdałoby się, żebyś zapodała choć firmy na których karmach funkcjonują Twoje zwierzaki)

MM2008
30-12-2009, 21:07
dzieki za troskę, nasze psy i kociaki nie są wybredne w jedzeniu zazwyczaj gotujemy ryż, makaron z kawałkami mięsa i warzywami, do tego sucha karma.

co do koni to sami robimy mieszanki z owsa, jęczmienia, marchew, jabłka itp. tak więc co do karmy pozostawiam wolną rękę.

niezręcznie jest mi przebierać w karmach i tak proszę o dużo :oops:

MM2008
01-01-2010, 16:41
Oto one w skrócie

http://images49.fotosik.pl/243/db1098a302fd61d6m.gif (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=db1098a302fd61d6)

Chciałam podziękować osobom ,które zadeklarowały pomoc oraz Pani dżordż5, która zakupiła już karmę . :lol:

Mam prośbę może , ktoś z Was ma na zbyciu makaron,ryż .
Ewentualnie mógłby zakupić na allegro(.jest to najtańszy makaron )

http://allegro.pl/item859616044_karma_dla_psow_makaron_3kg_10_kurier _gratis.html

Za wszystko jeszcze raz dziękujemy.

Poniżej zamieszczam link do działu gdzie zamieściłam ogłoszenie o sprzedaży siodła

http://forum.muratordom.pl/jazda-konno,t94109-720.htm

daggulka
01-01-2010, 17:14
Ewentualnie mógłby zakupić na allegro(.jest to najtańszy makaron )

http://allegro.pl/item859616044_karma_dla_psow_makaron_3kg_10_kurier _gratis.html



Zwierzaki masz super .... no i dzięki Tobie mają swoje miejsce na ziemi i wspaniałą Panią która w potrzebie szuka pomocy a nie zawozi do schroniska tudzież wygania za płot .... przecież wiele się słyszy o takich sytuacjach....


dawaj , kochana adres Twój na priv .... zaraz zamówię 10 paczek tego makaronu i przyślą bezpośrednio do Ciebie :wink:


MM2008 - możesz dać jakieś linki do paszy dla koni? na allegro nic nie ma ... ale Ty się znasz na tym lepiej i na pewno coś w sklepach internetowych wyhaczysz ...
każdy link który zapodasz do aukcji, sklepu internetowego zwiększa szanse na to, że ludzie zakupią.......


Bardzo prosze społeczność forumową o ruszenie zadków i sumieni i pomoc....

wiem , kochani ... u mnie też grudzień/styczeń finansowo zabija ... wręcz masakra .... ale gdyby wielu zamówiło coś choćby za te 20 zł ....to pomoc byłaby znacząca....

MM2008
01-01-2010, 21:43
Co do paszy dla koni to trudno nam się wypowiedzieć, gdyż taką paszę przygotowujemy sami. W internecie trudno znaleść coś tańszego, a nie chcemy Państwa naciągać :oops:

Mam nadzieję, że uda nam się sprzedać sprzęt jeżdziecki, byłoby super :lol: , pozwoli nam to na zakup zboża i siana.
Póki co trafił nam się dobry sąsiad, który przywiózł nam kilkanaście snopków siana i poczeka na zapłatę. Głupio jest wziąść coś na krechę :oops: , a póżniej być na ustach całej wsi (no coż kapelusz z głowy nam nie spadł :) ). Ze względu na powódż, która nas zaskoczyła latem jesteśmy zmuszeni do zakupu siana.
Tak wyglądał nasz wjazd do domu
http://images35.fotosik.pl/97/6b57bb4082ca61fbm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6b57bb4082ca61fb)

A propo zwierzaków to na wsi uchodzimy za dziwaków z miasta, bo jak można utrzymywać coś co nie przynosi zysku.

Mam nadzieję, że wszystko w końcu wróci do normy, jak narazie nie jest za wesoło.

Długo zastanawialiśmy się nad zwróceniem o pomoc (nie mieliśmy wyjścia), przecież tyle osób jest w potrzebie. Nie spodziewaliśmy się jakiegokolwiek odzewu, a tu... :D

http://images38.fotosik.pl/239/2478cbe6c09dbe02m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=2478cbe6c09dbe02)

To co znależliśmy w internecie :
http://www.allegro.pl/item851541943_sukces_pasza_dla_koni_podstawowa_25k g_z_dostawa.html

Dla porównania
100kg owsa lub mieszanki (owies,jęczmień)- 35 zł ,
snopek siana (12-14 kg ) 3 zł .

farida
02-01-2010, 17:42
MM2008 Witaj.
Sluchaj,jesli chodzi o owies,to chyba przyda sie pomoc raczej finansowa.Chcialam ci podeslac troche owsa od siebie,ale sprawdzilam ceny transportu i chyba sie nie oplaci :( .Zamiast placic kuriera za kazdy worek lepiej za te pieniadze kupic wiecej paszy.Kupowanie paszy workowanej tez nie jest zbyt ekonomiczne.Przy 4 koniach to ogromne pieniadze! chyba,ze konie twoje potrzebuja specjalnej karmy.

Moze podaj konto i pare osob podesle Ci po pare zlotych .Popytaj w najblizszym Wam sklepie nasiennym a mysle ze znajdzie sie i owies i dowoz.

Forumowicze! moze uciulamy 300 zlotych?? bedzie tona owsa i starczy na dluzej!!

Pozdrawiam

martadela
02-01-2010, 18:26
Chętnie się zrzucę na owies. Proszę o info co i jak :D

dżordż5
02-01-2010, 18:27
Jestem zdecydowanie za. :D

Też sprawdzałam jak kupić owies, ale to fakytcznie problem. Najlepiej zakup zorganizować na miejscu.

Może jest jeszcze ktoś chętny do wpłaty? Grosz do grosza i będzie kokosza, a przede wszystkim konie nie będą głodne.

Autorka tematu, powinna chyba wszystkim chętnym do wpłaty podać swój numer konta na priv? Jak myślicie?

bpis
02-01-2010, 18:31
Chętnie się dorzucę :)

martadela
02-01-2010, 18:45
Znalazłam takie ogłoszenie:
http://www.iagro.pl/sprzedam-owies,at-35479.html

jest ze Świętokrzyskiego...
Pewnie gdzieś blisko MM2008 też można go kupić.
Więc zbieramy kaskę :)

dżordż5
02-01-2010, 18:48
No, ale kto konkretnie zbiera?

Może jakiś mod pomoże.

MM2008
02-01-2010, 18:51
:o :o :o :o
dziekuje wszystkim serdecznie za odzew :D

dżordż5
02-01-2010, 18:53
Wpłacajmy, chociaż po troszeczku !!

MM2008
02-01-2010, 18:59
O wszystkich wpłatach, przesyłkach itp. będę Państwa informować na bieżąco :)

boratom
02-01-2010, 19:27
:lol: :lol: :lol: Na zdrowie! Konisiom, piesom i koconiom!

MM2008
02-01-2010, 19:57
Dziękujemy Pani martadeli za zakup sprzętu jeżdzieckiego i wszystkim , którzy deklarują nam pomoc :D
Dzięki Wam uda nam się zapewnić byt naszym podopiecznym :)

EZS
02-01-2010, 20:11
zamówiłam na allegro 20 kg karmy dla psów, jest z terminem do lutego, więc nie taka droga.
Potrzebuję adres, bo inaczej przyslą do mnie!!!!!!

farida
03-01-2010, 07:38
No, ale kto konkretnie zbiera?

Może jakiś mod pomoże.

Moze poprostu podeslijmy potrzebujacej poprostu. A potem wpis tu,na forum,a zamiast kwoty wpiszmy ilosc owsa ktora "zasponsorowalismy" :) .bedziemy miec jasnosc ile jeszcze potrzeba. zakladam,ze tona owsa kosztuje 300 zlotych. czyli100 kg to 30 zlotych .

trzeba sie pospieszyc,zeby zebrac to szybciutko.MM2008 bedzie miala jasnosc jakimi funduszami dysponuje i ile paszy moze kupic hurtem.Nikt jej nie bedzie wozil po 2 worki przeciez.


Pozdrawiam.

MM2008,pisalas,ze konie sa chore.Mozesz napisac co im dolega?moze mamy podobne problemy ze swoimi podopiecznymi?

wiolasz
03-01-2010, 08:08
Poproszę o adres na jaki ma zostać wysłany makaron dla psiaków.

MM2008
03-01-2010, 08:49
Co do naszych koni, to typowe konie towarzysze, po przejściach nie nadające się do jazdy. Póki co nie wymagają leczenia farmakologicznego.
20-letnia wysłużona klacz z przepukliną, dopóki do nas nie trafiła co roku miała żrebaki, od dwóch lat na spokojnej emeryturze,
Klaczka jej córka zachowuje się jak dziecko z autyzmem mająca swój świat :lol:
Wałach z problemami neurologicznymi, z urazem kręgosłupem, póki co nie wymaga leczenia.
Ogierek z wadą zgryzu, brak mu jednego zęba w dolnej szczęce.

Dzieki pomocy forumowiczów, spadnie nam z głowy najważniejszy problem związany ze zwierzętami. I za to Wam dziękujemy. :)

bpis
03-01-2010, 10:00
Poproszę o więcej danych na priv-a

daggulka
03-01-2010, 10:58
a ja gwiazda przegapiłam zakończenie aukcji makaronu - sierota obrzygana nie zamówiłam od razu , zasiadam ja Ci teraz ... a tu zonk :evil:
napisałam do wystawcy tej aukcji żeby wystawił jeszcze raz .... :oops: :roll:

wiolasz
03-01-2010, 11:51
a ja gwiazda przegapiłam zakończenie aukcji makaronu - sierota obrzygana nie zamówiłam od razu , zasiadam ja Ci teraz ... a tu zonk :evil:
napisałam do wystawcy tej aukcji żeby wystawił jeszcze raz .... :oops: :roll:

to dobrze, bo ja też się spóźniłam

daggulka
04-01-2010, 09:00
a ja gwiazda przegapiłam zakończenie aukcji makaronu - sierota obrzygana nie zamówiłam od razu , zasiadam ja Ci teraz ... a tu zonk :evil:
napisałam do wystawcy tej aukcji żeby wystawił jeszcze raz .... :oops: :roll:

to dobrze, bo ja też się spóźniłam

odpisał mi, ze ponownie dziś wystawi ... trza licytować coby się nie zagapić zaś :oops: :lol:

boratom
04-01-2010, 14:16
Witaj! Jak się trzymacie? Co ze zwierzakami? Pogoda was nie rozpieszcza! A jak odzew ludzi z forum? Trzeba jeszcze pogonić kolegów i koleżanki? Wszyscy pewnie żyją kuligiem. Daggulka rozruszaj towarzystwo! Qrcze, gdzie te trolle kłótliwe? Nie spieszy im się do pomagania?

MM2008
04-01-2010, 17:00
Witam :D
Co z nami? Żyjemy, zwierzaki też, pomimo że za oknem -13. Brak nam słów na domiar tego wszystkiego padła nam piła i pozostało ręczne rżnięcie drewna. Ale jak to mówią co cię nie zabije, to cię wzmocni.

Dziękujemy Wam za wsparcie. Być może jaki los pozwoli urządzimy w przyszłą zimę dla Was kulig z pieczonym prosiakiem :D

Rozmawiałam z gospodarzem zza Wisły, jutro przywiezie parę snopków siana i słomy (oczywiście zaznaczył, jeśli spłacę dług - uda nam się to dzięki sprzedaży siodła).

Na koncie jest 180 zł, BARDZO, BARDZO DZIEKUJEMY za wpłaty.
Co do karmy to powinna przyjść w tym tygodniu, też BARDZO, BARDZO DZIEKUJEMY.

Póki co jeśli ktoś miałby chęć może do nas podjechać, aktualne na herbatkę z cukrem - na tyle nas stać :D

boratom
04-01-2010, 18:00
Daggulka, dajcie namiary na karmę dla piesów! Nie mogę znaleźć :oops:

wiolasz
04-01-2010, 18:29
Nie ma jej jeszcze chyba, ja też szukałam.

farida
04-01-2010, 20:51
Nie ma jej jeszcze chyba, ja też szukałam. witaj Rodaczko :D ,moze dorzuc sie do owsa w miedzy czasie :D ,psy juz pewnie utyly od tych makaronow :wink: .

MM2008,masz juz dostawce owsa?A herbatka?Chetnie,tyle ze troche daleko.Gdyby bylo blizej przywiozla bym Wam owies w bagazniku .
pozdrawiam.

wiolasz
04-01-2010, 21:03
Cześć Rodaczko :lol:
Tak myślałam, i chyba faktycznie wyślę jutro kasę bo nie ma co czekać a zwierzaki jesc muszą. ALe to już jutro, obiecuję.

daggulka
05-01-2010, 09:31
Jest wystawiony makaron .... tutaj:

http://allegro.pl/item876092852_karma_dla_psow_makaron_mix_3kg_okazj a.html

cena obniżona do 3,99zł za opakowanie , ale za kuriera trza zapłacić (poprzednio był gratiss przy 10 paczkach) .... wiięc wychodzi na to samo w zasadzie ....

licytować, zamawiać ....

do autorki ...
może znalazłaś jakiś ciekawy link jeszcze?

dżordż5
05-01-2010, 10:28
Trzebaby coś jeszcze do tego makaronu pieskom dokupić. Mój psiak samego makaronu nie ruszy. :wink:

Np.
http://www.allegro.pl/item847896031_242_karma_dla_psow_chappi_wolowina_w arzywa_1200g.html

Tylko koszt przesyłki bezsensowny

Lub

http://www.allegro.pl/item869239572_chappi_puszka_z_zawleczka_24x1200g_k urier_gratis.html

Kurier gratis, ale cena za 24 szt.wysoka. Może, jednak, ktoś się skusi.

wiolasz
05-01-2010, 11:06
MM2008, puściłam pieniążki, niewiele ale zawsze coś kupicie.
pozdrawiam serdecznie :lol:

farida
05-01-2010, 12:27
Trzebaby coś jeszcze do tego makaronu pieskom dokupić. Mój psiak samego makaronu nie ruszy. :wink:
.............
Tylko koszt przesyłki bezsensowny........................
Kurier gratis, ale cena za 24 szt.wysoka. Może, jednak, ktoś się skusi.

dokladnie.
z tymi zakupami to i dobrze i zle.sam makaron i ryz to za malo.puszki drogie zwlaszcza z kurierem.pomyslcie,ile mozna by bylo kupic jadla za pieniadze poniesione na kuriera i przesylki? za gotowke to mozna miesa tanszego w masarni kupic,zmielic i do makaronu dowalic.albo hurtem zamowic wiecej towaru i wtedy kurier odpada. Tu kazdy grosz sie liczy!
Sorrki,moze za smiale przemyslenia,ale mam podobna sytuacje i tak sobie pomyslalam,co by bylo gdybym ja nagle wyskoczyla z paszy dla stada?
ja poslalam "owies" :wink:
Pozdrawiam.

wiolasz
05-01-2010, 12:36
Farida, te konie z podpisu to Twoje? Ty organizujesz te rajdy bieszczadzkie?

MM2008
05-01-2010, 16:47
Dziękuje wszystkim oferującym pomoc. :)
Czujemy się bardzo niezręcznie w całej tej sytacji. To, że zamieściliśmy ogłozenie na tym forum, było ostatecznością (zmusiła nas do tego sytuacja). Nie chcieliśmy utracić naszych zwierząt, jak to zwykle bywa w takich momentach.

Zdaje sobie sprawę, że są większe tragedie. W związku z tym jeśli Państwu to nie będzie przeszkadzać poraktujmy tą pomoc jako chwilową pożyczkę(mam tylko prośbę-nieoprocentowaną :oops:)

Gdy tylko wyjdziemy na prostą, chcemy przekazać oferowaną nam kwotę na potrzebujące tu dzieci (lub zwrócić). Oczywiście po uzgodnieniu z Państwem.

Najgorsze dni to dla nas zima, ze wzglądu na działalność sezonową.

Dzisiaj dowieziono nam siano i słomę, mamy najbliższy tydzień z głowy.

Co do karmy to dzisiaj popołudniu przyjechała paczka od Pani dżordż5, za co BARDZO BARDZO dziękujemy :D Prawdopodobnie jutro dotrze karma od Pani EZS.

Na koncie jest w sumie 360 zł za co też dziękujemy. Jutro będziemy rozglądać się za owsem.

POZDRAWIAM! :D

wiolasz
05-01-2010, 16:53
Uważam osobiście, ze nie ma powodu czuć się głupio. Jak juz będziecie w lepszej sytuacji wpłaćcie cośkolwiek ode mnie na schronisko dla zwierzaków :lol:

MM2008
05-01-2010, 17:02
Nie ma sprawy! Będziemy w kontakcie :)

Przepraszam, że tak rzadko sie wypowiadam, ale mam ciągły problem z internetem. Mam nadzieję że niedługo to się zmieni, wtedy będę częstym bywalcem na forach. :D

farida
05-01-2010, 17:09
Farida, te konie z podpisu to Twoje? Ty organizujesz te rajdy bieszczadzkie?

:( :( :( niestety te nie sa moje :( :( :( choc robilam przymiarke do tej rasy.to konie mojej znajomej,naprawde fantastycznej osoby.Jestem dumna z tej znajomosci!
Jesli interesuja Cie rajdy i jazda konna w Bieszczadach mam jeszcze jeden swietny namiar .Ale to moze na priw.Ja nie prowadze dzialalnosci.Nasze konie to rodzinne pupile i rodzinna pasja :) .Niektore tez na zasluzonym odpoczynku podobnie jak u MM2008 :) .
Pozdrawiam.

wiolasz
05-01-2010, 17:22
Farida, ja nie jeżdżę (jeszcze). Ciagle się zbieram, zeby zacząć naukę ale na razie to tylko zamiary :lol:

daggulka
05-01-2010, 17:30
Zdaje sobie sprawę, że są większe tragedie. W związku z tym jeśli Państwu to nie będzie przeszkadzać poraktujmy tą pomoc jako chwilową pożyczkę(mam tylko prośbę-nieoprocentowaną :oops:)



No coś Ty ..... nie wygłupiaj się .... każdemu może się taka sytuacja przydarzyć ... nie traktuj tego jak pożyczkę , tylko jak pomoc od przyjaciół , i tyle ... :wink: :D

boratom
05-01-2010, 18:01
A najważniejsze moim zdaniem jest to, że jako odpowiedzialny opiekun stworzeń żyjących, potrafisz przełknąć dumę i poprosić o pomoc...

To fajnie, że nie będziemy w tv oglądać wychudzonych, zabiedzonych, chorych, głodnych, nieszczęśliwych (długo by tak wymieniać) zwierzaków!

To ja ci dziękuję! Za wielkie serce!

dżordż5
05-01-2010, 19:28
To ja ci dziękuję! Za wielkie serce!

Ja też.

Mimo że lubię zwierzęta bardzo, to jednak jestem zbyt wygodna, żeby mieć u siebie całe stadko przygarniętych stworzeń. Dlatego cieszę się, że są tacy ludzie jak Ty, MM2008, którzy ofiarują zwierzętom swój dom. Ja tylko wspomogłam finansowo i naprawdę jest mi lżej, gdy pomyślę, że zwierzaki będą miały co jeść.

Absolutnie nie traktuję tej pomocy jak pożyczki, to całkiem niepoważny i abstrakcyjny pomysł. Po prostu przyjdzie czas, że Ty komuś kiedyś pomożesz. Na tym to polega.

Barbossa
07-01-2010, 12:22
się zagapiłem, co na dzień dzisiejszy potrzeba?

daggulka
07-01-2010, 12:28
:o :o :o :o
dziekuje wszystkim serdecznie za odzew :D

jeśli komuś będą potrzebne dane- prześle na priv :)


jest alternatywa - możesz zamówic żarełko dla koni , piesków lub kotków i podać zdres wysyłki do Patrycji bezpośrednio ... ja tam zrobiłam , powinno być w drodze ...
jak zdecydujesz sie na wysyłke - daj informację , dam Ci na priv adres Patrycji

amalfi
07-01-2010, 13:34
Jest już następna aukcja makaronu. :)

Ja też poproszę o adres na PW.

MM2008
07-01-2010, 18:10
Witam wszystkich!

Dotarła dziś karma od EZS. :D Dziekujemy!

Na konto wpłyneło kolejne 50zł, dziekuje będzie jeszcze na sianko! :D

Dzieki daggulka za pomoc :D

Pozdrawiamy!

daggulka
07-01-2010, 18:33
a coś Ty .... nie ma za co ....
mam nadzieję tylko, że odzew będzie jeszcze nieco większy.... :roll:

AGP
08-01-2010, 17:59
i ja przyłączam się do akcji - psiara nie może nie pomóc :wink:

boratom
08-01-2010, 19:02
Moje drogie Panie i Panowie!
Informuję, że został założony nowy wątek, który wymaga poświęcenia uwagi - cel szczytny!
podaruj 1% podatku (http://forum.muratordom.pl/post3928666.htm#3928666)
Dziękuję za pomoc! Pozdrawiam - Aga

daggulka
09-01-2010, 11:01
I jak tam MM2008 się sprawy mają? radzicie sobie?

deklarują ludziska pomoc na priv w ogóle? kilka osób mnie się pytało o adres i numer konta - podałam .....
W ogóle jeśli ktoś chciałby pomóc i chce dane - może pisać też do mnie , chętnie udzielę takich informacji ..... ponieważ zauważyłam, że jestem częściej przy kompie - MM2008 zresztą zgłaszała problemy z internetem ....

może jest jeszcze ktoś, kto może /chciałby pomóc?
zachęcam ....

MM2008
09-01-2010, 17:48
Witam!

U nas jakoś leci :) Za oknem zima, brrr... śnieg, silny wiatr, ślizgawka.

Od wczoraj mamy problemy z zasięgiem (korzystamy z interneu przez tel. kom.) oraz z przerwami w dostawie prądu.

Dzięki daggulka za przekazywanie moich namiarów :)

Na konto wpłyneło niespodziewanie 250 zł :o Dziękujemy!

Psiaki leżą do góry brzuchami, koty nie wystawiają nóg na dwór, a konie rżą z zadowolenia, wszystko to dzieki Wam...

Jeśli ktoś miałby jeszcze chęć nam pomóc, bylibyśmy bardzo wdzięczni...

Pozdrawiam :D

smadalena
09-01-2010, 18:47
MM2008-podziwiam takich LUDZI jak Wy.Wlaśnie dostałam parę złotych zwrotu za wodę -wysyłam na sianko.Chyba mało sie kąpałam,bo i na jutro na Orkiestrę wystarczy :oops: Powodzenia życzę :D

daggulka
12-01-2010, 17:18
MM2008 ... właśnie dzwonił do mnie kurier ze ma problemy z dotarciem do Ciebie i dowiezieniem paczki .... mam nadzieję, ze jednak dotrze :roll:

boratom
12-01-2010, 19:04
Ja tak o nich dzisiaj myślałam :( W radio cały czas - a w świętokrzyskiem od trzech dni nie ma prądu, itd ... Ciężko im musi być przy takiej pogodzie! Bez prądu, wody, samochodu...
Teraz znowu mrozy mają być, a od poniedziałku intensywne opady... :(

daggulka
12-01-2010, 20:14
Kurcze .... mam nadzieję, ze jakoś sobie radzą .... choć lekko nie mają - bez prądu, bez neta , bez auta , zasypani .... masakra jakaś :(

MM2008
12-01-2010, 21:10
Makaron dotarł :) fakt, że po wiekich trudach- na sankach, z jednego końca wsi na drugi.

U nas wszystko w porządku, brak prądu, wody dotyczy płn. części świętokrzyskiego , nam dokucza tylko nadmiar śniegu.

Problem z netem pojawia się podczas silnych wiatrów, kiedy ginie zasięg (co tutaj zdarza się często)

Poza tym u nas wreszcie coś drgnęło ,mamy nadzieję,że na dobre. :D

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy za wsparcie, bardzo nam pomogliście. :)

aadamuss24
12-01-2010, 21:33
powodzenia :) pozdrawiam adam

daggulka
12-01-2010, 22:32
Makaron dotarł :) fakt, że po wiekich trudach- na sankach, z jednego końca wsi na drugi.

U nas wszystko w porządku, brak prądu, wody dotyczy płn. części świętokrzyskiego , nam dokucza tylko nadmiar śniegu.

Problem z netem pojawia się podczas silnych wiatrów, kiedy ginie zasięg (co tutaj zdarza się często)

Poza tym u nas wreszcie coś drgnęło ,mamy nadzieję,że na dobre. :D

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy za wsparcie, bardzo nam pomogliście. :)

ok, już jestem spokojniejsza po wiadomości, że Was nie zasypało na ament :lol:
i bardzo się ciesze, ze jest perspektywa poprawy sytuacji - to bardzo dobra wiadomość :D

boratom
13-01-2010, 03:53
Ojej! Cieszę się, że jest lepiej! Niewiele lepiej, ale... lepiej! :wink:

malgos2
13-01-2010, 19:28
Koty zabezpieczone? Jaka sucha karme jedza? :roll:

dżordż5
13-01-2010, 20:19
Autorka wątku pisała, że jej zwierzęta nie są wybredne i jedzą wszystko i z każdego jedzonka będą zadowolone.
Wiadomo, że najgorszy jest pusty brzuszek.

daggulka
13-01-2010, 20:41
też mi się tak zdo ..... :wink: :D
jeśli ktoś chce pomóc , a autorka wątku nie odpisuje - czasowo .... udostępnię na priv adres do wysyłki .... proszę tylko o info ...

KamaG
14-01-2010, 11:47
to i ja dorzuciłam do owsa :wink: , mam nadzieję że zdążyłam przed zamawianiem, a nawet jak nie to będzie na później

amalfi
15-01-2010, 08:27
MM2008 wysłałam Ci makaron z allegro. Jak dojdzie, daj znać. Pozdrawiam.

MM2008
15-01-2010, 13:25
Amalfi właśnie przed chwilą dotarł makaron wielkie dzięki :lol: ,wpłynęły też pieniążki od KamyG :lol: i od Serwis24 niespodziewaliśmy się dzięki. :o
Bardzo , bardzo dziękujemy.
Najgorsze chyba za nami zwierzaki mają zapas .

Jeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy ,nawet nie Wiecie jak jesteśmy wdzięczni za pomoc. :P

daggulka
15-01-2010, 13:37
Ciesze się , że sytuacja opanowana :D .

amalfi
15-01-2010, 13:56
No to gitara, że dotarło, a zwierzaki mają zapas :)

malgos2
17-01-2010, 16:51
A ja prosze o pomoc dla dziewczyny z Radomska, ktora ma pod swoja opieka 30 kotow i wlasnie zmaga sie ze straszliwa choroba. :(

http://forum.muratordom.pl/post3952536.htm#3952536

boratom
09-03-2010, 16:34
Hej! Co tam u Was? Żyjecie? Wszystko w porządku? Pozdrawiam :P

MM2008
09-03-2010, 21:43
Dzięki za pozdrowienia u nas wszystko się wyklarowało :) .Najgorsze poza nami. Pozbieraliśmy się , zwierzaki nie ucierpiały dzięki Waszej pomocy :D . Nigdy nie wiadomo jak potoczy się życie.Teraz mogę potwierdzić słowa nigdy nie mów nigdy. Życie jest pełne niespodzianek i potrafi zaskoczyć.
Pozdrawiam wszystkich. 8)

boratom
10-03-2010, 14:45
Oh! To świetnie! Oby tak dalej! Pomiętoś trochę Twoje zwierzaki od nas, pozdrawiamy!