PDA

Zobacz pełną wersję : klinkier



Anna Kończak
31-12-2009, 15:24
Trafiłam na "fachowca od płotu" który miał zrobić w Poznaniu ogrodzenie (fundament, podmurówkę z klinkieru i płot z elementów metalowych), lecz spaprał wszystko co się dało i porzucił pracę.
I wtedy na tym forum znalazłam informację, że Pan Andrzej (tel. 791 845 916) jest polecany jako bardzo solidny wykonawca klinkieru. I to prawda!!!!!! Wygryzł wszystkie popapraństwa, nic nie było mu ciężko, a następnie wykonał podmurówkę z klinkieru - na medal !!!. Poza tym słowny i punktualny.
Polecam go z czystym sumieniem.

Abigor
31-12-2009, 15:50
dramat

martek1981
31-12-2009, 16:22
Trafiłam na "fachowca od płotu" który miał zrobić w Poznaniu ogrodzenie (fundament, podmurówkę z klinkieru i płot z elementów metalowych), lecz spaprał wszystko co się dało i porzucił pracę.
I wtedy na tym forum znalazłam informację, że Pan Andrzej (tel. 791 845 916) jest polecany jako bardzo solidny wykonawca klinkieru. I to prawda!!!!!! Wygryzł wszystkie popapraństwa, nic nie było mu ciężko, a następnie wykonał podmurówkę z klinkieru - na medal !!!. Poza tym słowny i punktualny.
Polecam go z czystym sumieniem.

Cieszymy się razem z Tobą ! A możesz podać link do tej informacji o Panu Andrzeju? Umieram z ciekawości :-?

jacekp71
31-12-2009, 17:22
do Anny Kończak, polecam; http://forum.muratordom.pl/trudna-sztuka-umiejetnego-zatytulowania-postu,t150683.htm

daro31ie
31-12-2009, 17:39
Trafiłam na "fachowca od płotu" który miał zrobić w Poznaniu ogrodzenie (fundament, podmurówkę z klinkieru i płot z elementów metalowych), lecz spaprał wszystko co się dało i porzucił pracę.
I wtedy na tym forum znalazłam informację, że Pan Andrzej (tel. 791 845 916) jest polecany jako bardzo solidny wykonawca klinkieru. I to prawda!!!!!! Wygryzł wszystkie popapraństwa, nic nie było mu ciężko, a następnie wykonał podmurówkę z klinkieru - na medal !!!. Poza tym słowny i punktualny.
Polecam go z czystym sumieniem.

Witamy Panią
1 post i polecany wykonawca to troche ś.........

Moze sie myle , ale pozdrawiam daro31ie

edde
31-12-2009, 17:52
droga Anno (ewentualnie drogi Andrzeju - jak wolisz :wink: )
dlaczego sądzisz ze użytkownicy tego forum to ciemnogród i naiwniacy?

irreality
01-01-2010, 01:50
podmurówkę z klinkieru - na medal !!!

8)

Zima. Mróz. Klinkieru się nie muruje. Lepiej poczytać chociażby tu:
http://www.praktycznymarketing.pl/baza_wiedzy/artykuly/reklama-online/przepis-na-post-reklamowy.html