PDA

Zobacz pełną wersję : Zalana kuchnia, meble z MDF-u - co robić???



morfeusz1
04-01-2010, 13:03
Pracownicy wykańczający mieszkanie nie zakręcili wody przed wyjściem z mieszkania (31.12.09) Mieli klucz do szafki na korytarzu, aby zakręcić dopływ wody - sami o ten klucz poprosili.

Czy ktoś z Was miał taką sytuację?

Na razie stwierdziliśmy jedną szafke do wymiany i jeden front (jest lakierowany) poniewaz widać, ze spuchło. Nie mozemy na razie stwierdzić jak zresztą, bo chyba mogła ta woda jakoś wsiąknąć i spuchnięcie moze wyjść za parę dni. Czy dobrze myślimy?

I co robić?????

Czy włączyć tam farelkę by osuszyć te meble na ile się da, czy włączenie farelki czyli nawiewu ciepłego powietrza spowoduje jakieś gorsze uszkodzenia?

Proszę o pomoc...

morfeusz1
04-01-2010, 14:58
Mąż podłączył farelkę, ale nie bezpośrednio na meble, tylko w oddali trochę, by po prostu ogrzać pomieszczenie. Nie wiem czy dobrz robimy.

Załamka :cry: szkoda mebli, czasu, dodatkowych pieniędzy na wymianę korpusów i frontów.

Trzeba się wszystkim patrzec na ręce i sprawdzać dokładnie wszystko kazdego dnia. Masakra :evil:

mia123
04-01-2010, 19:03
Niestety tak jest, wszystkim trzeba patrzyć na ręce :( miałam podobnie, ale akurat zalałam sąsiada. Też suszyłabym z daleka. Bo z bliska to się drewno może odkształcić.
Bardzo ci współczuje :(

morfeusz1
04-01-2010, 20:37
będziemy suszyc (z daleka) i zobaczymy....

A tak się cieszyłam z tej kuchni.... nawet nie widziałam jej, jak została skończona, bo byla zabezpieczona folią. Szlag mnie trafia jak o tym wszystkim myslę :x

Iwa_P
04-01-2010, 20:50
WSPOLCZUJE!
Dobrze, ze poczuwa sie do winy.