PDA

Zobacz pełną wersję : tropical islands Berlin



agnieszkakusi
05-01-2010, 18:10
Tropical Islands w Berlinie. No właśnie...zastanawiamy się nad wyjazdem. Czy ktoś może mi coś napisac na ten temat? Ceny, noclegi, atrakcje. Na ile jechać?

Ulka
05-01-2010, 20:12
Super pomysł na dzisiejszą pogodę :D

Też bym się chętnie wybrała.
Jeśli chodzi o ceny, to chyba te na stronie internetowej są aktualne:
http://www.tropical-islands.de/pl/goscie/atrakcje.html

Zochna
05-01-2010, 21:43
Agnieszko - wydaje mi się , że DPS bywała tam.
Może skrobnij do niej :)

Mały
06-01-2010, 18:59
Też chcieliśmy i to na kilka dni, ale... koszta życia tam - nie możesz mieć własnego żarcia np...a wszystko liczone w euro, sporym euro.

DPS
06-01-2010, 20:40
Iiiiieeee tam, żarcia nie możesz.
Każdy przywozi, źrą ile wlezie, nie widziałam jeszcze, żeby kogoś pogonili.
A to tamtejsze żarcie bardzo paskudne jest, więc zawsze swoją przekąskę i wodę do picia bierzemy. :lol:

Paty
06-01-2010, 21:42
zerknęłam na link. miejsce świetne ale trzy osobowa rodzina za same noclegi to ok 200 Euro...............

Żelka
06-01-2010, 22:12
E tam, od Depsi do tego miejsca to nie daleko. Jak Depsia w jeden dzien odwiedzila i sie wymoczyla to i kazdy tak moze. :wink:
Trzeba u Depsi w gospodarstwie agroturystycznym zamowic noclegi i jadelko (wiadomo, ze dobrze ugosci - kto Depsi sliwek we winie, chlebka, buleczek cieplutkich i innych smakolykow nie smakowal, niech zaluje :wink: ) i jezdzic dookola, po swiecie. :D

Mały
07-01-2010, 07:19
Iiiiieeee tam, żarcia nie możesz.
Każdy przywozi, źrą ile wlezie, nie widziałam jeszcze, żeby kogoś pogonili.
A to tamtejsze żarcie bardzo paskudne jest, więc zawsze swoją przekąskę i wodę do picia bierzemy. :lol:
A widzisz - więc znajomi przepłacili niepotrzebnie.
PS - kurna, że u nas nikt nie wpadł na to żeby cos takiego zbudować - zarobek miałby niezły...

DPS
07-01-2010, 13:48
E tam, od Depsi do tego miejsca to nie daleko. Jak Depsia w jeden dzien odwiedzila i sie wymoczyla to i kazdy tak moze. :wink:
Trzeba u Depsi w gospodarstwie agroturystycznym zamowic noclegi i jadelko (wiadomo, ze dobrze ugosci - kto Depsi sliwek we winie, chlebka, buleczek cieplutkich i innych smakolykow nie smakowal, niech zaluje :wink: ) i jezdzic dookola, po swiecie. :D

Na menedżerkę Cię zatrudnię chyba. :lol:
Od granicy do Tropical Islands jedzie się godzinkę samochodem, bardzo dobrą autostradą niemiecką. :wink:

DPS
07-01-2010, 13:54
zerknęłam na link. miejsce świetne ale trzy osobowa rodzina za same noclegi to ok 200 Euro...............

Trzeba wziąć porządny duży ręcznik kąpielowy. Tam szeroka plaża jest, na której można sobie spac na piasku za darmo.
Pokąpiesz się, potem pośpisz, znów się pokąpiesz...

Chociaż powiem Wam, że ja na drugi dzień już bym nie została, zanudziłabym się na śmierć, bo ileż można kąpać się i leżeć na piasku? :lol:
Warto obejrzeć wieczorny show o 19.30, scena na wodzie daje piękne dodatkowe efekty.
Przy polskiej granicy jest dużo agrogospodarstw, warto się wybrać i zwiedzić inne miejsca w okolicy, na przykład Zieloną Górę czy inne miasta. Wiosna, kiedy jest nieco cieplej, jest mnóstwo ciekawych miejsc do zwiedzania, zapraszam do poczytania tutaj. (http://www.chefpaul.net/cpwservices/DpS/?cat=3) :D

bobowa budowniczowa
10-01-2010, 19:42
Mój syn (lat 15) był z klasą na wycieczce. Generalnie zadowolony, choć twierdzi że spanie całą noc na plaży, na leżaku było niwygodne, a na piasku się nie dało bo robaczki chodziły.
Ale zadowolony wrócił :lol: :lol: