PDA

Zobacz pełną wersję : JAREKO - NAJLEPSZE OKNA i PROFESJONALNY MONTAŻ



jareko
08-01-2010, 19:55
Niestety nie mogę zmienić tytułu ale jest on już nieaktualny
Od dziś NIE JESTEM, tj. od 31 stycznia 2011 roku, salonem firmowym firmy Jezierski na własne życzenie zrezygnowałem z aż tak ścisłej współpracy
Sprzedaję tylko okna PVC z niemieckiego profila Schuco oraz zajmuję się montażem,
Posiadam w swojej ofercie rolety zewnętrzne firmy ANWIS (http://www.anwis.pl/), które sprzedaję i montuję wraz z zakupionymi u mnie oknami.
Poprawiam montaże po innych ekipach i ostatnimi czasy specjalizuję sie w montażach w warstwie ocieplenia z zastosowaniem elementów niemeickiego systemu JB-D.
Działam w Warszawie i okolicach co nie oznacza, że nie mam klientów w innych rejonach kraju (Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Lublin, Płock, Poznań, Wrocław - to główne kierunki:)
Jareko :) (www.jareko.pl)

jareko
10-03-2010, 21:58
hmmm...zima nadchodzi ponownie :(

jareko
20-03-2010, 23:07
nie wiem dlaczego odradzaja ale podobne tematy najlepiej poruszac w dziale "szukam dobrych okien" - to najlepsze miejsce do wymiany pogladow na szeroko zrozumiala stolarke okienna

elmadir
14-05-2010, 12:35
Jak dla mnie Jareko to najwyższej klasy obsługa przedsprzedażna oraz kopalnia wiedzy praktycznej poparta kapitalnymi zdjęciami.

Piszę tego posta, choć do tej pory jeszcze nie zdecydowałem się zakupić okien Jezierskiego w firmie Jareko.
Uważam jednak, że p. Jarosławowi należą się wielkie wyrazy uznania za to w jaki sposób prowadzi firmę, stronę internetową oraz jak chętnie oraz dokładnie dzieli się wiedzą o oknach z potencjalnymi klientami (i nie tylko).

W ostatnich 3 tygodniach poszukiwałem dostawcy na niemałą partię wysokiej klasy okien PCV.
Spośród kilku bardzo znanych firm sprzedających i montujących okna, p. Jarosław z Jareko okazał się klasą samą w sobie.
Udzielił mi błyskawicznych (np. piątek, godz. 22:00) odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, zanalizował różne warianty szyb, okuć i montażu.
Wreszcie potrafił powiedzieć uczciwie i profesjonalnie "nie" co do niektórych mocno naciąganych wymiarów, które groziły niestabilną pracą okien.
Za to jako jedyna znana mi firma na rynku, Jareko zaoferowała mi 10 lat gwarancji na okna.

Wystarczy, że powiem, że w ciągu tych 2 tygodni wymieniłem z p. Jarkiem blisko 80 e-maili pełnych zdjęć, pytań i odpowiedzi oraz cennych porad.
Rewelacja.

Jeszcze raz p. Jarku - wielkie dzięki za całą pracę.

Nawet jeśli nie kupię u Pana w końcu okien (ciągle myślę o drewnie, no i faktem jest, że okna Jezierskiego wypadają cenowo - mimo Pana dużych rabatów - nietanio, a przy blisko 80 oknach idzie to w grube tysiące PLN), to chciałem podziękować za ten czas, który mi Pan poświęcił.

Jest Pan oraz wiedza z Pana strony internetowej i forów, którą się Pan dzieli za darmo z nami, żywym dowodem tworzenia się nowej klasy ludzi - artystów w swoim rzemiośle ( tzw. Linchpins w teorii Setha Godina - czołowego "filozofa" marketingu XXI wieku) - którzy dzięki internetowi potrafią, dzieląc się za darmo swoim doświadczeniem z setkami ludzi, zyskać szacunek i źródło stałych zleceń.

Pozdrawiam,
Wojciech Seliga

jareko
14-05-2010, 13:50
dziękuję

perf***dom
14-05-2010, 14:12
Jak dla mnie Jareko to najwyższej klasy obsługa przedsprzedażna oraz kopalnia wiedzy praktycznej poparta kapitalnymi zdjęciami.

Piszę tego posta, choć do tej pory jeszcze nie zdecydowałem się zakupić okien Jezierskiego w firmie Jareko.
Uważam jednak, że p. Jarosławowi należą się wielkie wyrazy uznania za to w jaki sposób prowadzi firmę, stronę internetową oraz jak chętnie oraz dokładnie dzieli się wiedzą o oknach z potencjalnymi klientami (i nie tylko).

W ostatnich 3 tygodniach poszukiwałem dostawcy na niemałą partię wysokiej klasy okien PCV.
Spośród kilku bardzo znanych firm sprzedających i montujących okna, p. Jarosław z Jareko okazał się klasą samą w sobie.
Udzielił mi błyskawicznych (np. piątek, godz. 22:00) odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, zanalizował różne warianty szyb, okuć i montażu.
Wreszcie potrafił powiedzieć uczciwie i profesjonalnie "nie" co do niektórych mocno naciąganych wymiarów, które groziły niestabilną pracą okien.
Za to jako jedyna znana mi firma na rynku, Jareko zaoferowała mi 10 lat gwarancji na okna.

Wystarczy, że powiem, że w ciągu tych 2 tygodni wymieniłem z p. Jarkiem blisko 80 e-maili pełnych zdjęć, pytań i odpowiedzi oraz cennych porad.
Rewelacja.

Jeszcze raz p. Jarku - wielkie dzięki za całą pracę.

Nawet jeśli nie kupię u Pana w końcu okien (ciągle myślę o drewnie, no i faktem jest, że okna Jezierskiego wypadają cenowo - mimo Pana dużych rabatów - nietanio, a przy blisko 80 oknach idzie to w grube tysiące PLN), to chciałem podziękować za ten czas, który mi Pan poświęcił.

Jest Pan oraz wiedza z Pana strony internetowej i forów, którą się Pan dzieli za darmo z nami, żywym dowodem tworzenia się nowej klasy ludzi - artystów w swoim rzemiośle ( tzw. Linchpins w teorii Setha Godina - czołowego "filozofa" marketingu XXI wieku) - którzy dzięki internetowi potrafią, dzieląc się za darmo swoim doświadczeniem z setkami ludzi, zyskać szacunek i źródło stałych zleceń.

Pozdrawiam,
Wojciech Seliga

Potwierdzam :-) Pan Jarek pewnie mnie nie pamięta, ale też uzyskałem telefonicznie odpowiedź na szereg pytań związanych z prawidłowym montażem rolet... Jak się później okazało mój instalator nie był wart tylu pieniędzy wydanych na okna i rolety. Teraz żałuję, że nie skorzystałem z usług Pana Jarka. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

jareko
17-05-2010, 22:45
Nie pamiętam, przyznaję.
Nie ma co ukrywać, że sporo mam telefonów ws rozwiązywania jakiś problemów powstałych na budowie

Esiak
29-01-2011, 19:23
to zdradź Jarek teraz, na jakiego producenta przeszedłeś...?

justka&radzio
29-01-2011, 20:54
Powodzenia na nowej drodze życia..:)Pzdr.

ktosiek
29-01-2011, 21:27
Hekaplast?? ;)
W każdym bądź razie, powodzenia.

jareko
29-01-2011, 22:02
Do czasu jak nie zakończę rozmów nie powiem ;)

Esiak
29-01-2011, 22:03
ale żeś..... ;)

tomaszokna
30-01-2011, 20:51
niestety sporo firm odchodzi od jezierskiego,moim zdaniem jarku wyjdzie ci to na dobre(jestem pewny).pozdrawiam

bartosz-w
31-01-2011, 17:55
I tak chłopie długo wytrzymałeś. Pewnie więcej dilerów pójdzie w Twoje ślady. Możecie trochę zatrząść rynkiem okiennym. Stanowicie całkiem sporą siłę sprzedażową. Chyba niektórzy nie zdaje sobie sprawy z siły internetu w wyrobach klasy premium. Kłamstwa wyjdą im bokiem, a ktoś zrobi na tym świetny interes jeśli się z Wami dogada.

jareko
31-01-2011, 18:03
oszacowaliśmy że tylko 5 dealerów Jezierskiego stanowi kapitał ok 10 mln obrotu do zagospodarowania
Od grudnia nie mogę się opędzić od propozycji współpracy a mogłem w 2010 mieć 2 mln obrotu i na spokojnie bym go osiągnął
A nie jestem w ścisłej czołówce sprzedających

tomaszokna
31-01-2011, 18:35
Jak czytam na FM że jakiś klient czekał 120 dni za oknami to wyobrażam co się dzieje w salonach Jezierskiego. U mnie klient po 2 tygodniach spóżnienia jest wielce obrażony , straszy sondemi chce zwrotu zaliczki.

jareko
31-01-2011, 19:00
....Pewnie więcej dilerów pójdzie w Twoje ślady. Możecie trochę zatrząść rynkiem okiennym. Stanowicie całkiem sporą siłę sprzedażową...Wiem o tym, wiem jaką mamy siłę i tylko jak dogadać się kupą jako jedność występować. To realna siła i realna, niemała, kasa. W grupie MY możemy dyktować warunki współpracy. Już nawet myślałem by spółdzielnię wspólną założyć ale dla większości jest to twór nieznany i boją się tego, więc sobie odpuściłem

bartosz-w
31-01-2011, 19:42
Siła nie jest w lokalizacjach, ładnych sklepach itd. najważniejsze jest to, że potraficie sprzedawać produkty klasy premium. To jest teraz najcenniejsze. Być najtańszym i sprzedawać potrafi każdy. Dogadacie się na pewno, pewnie nie wszyscy, ale większość będzie się trzymać jednej lokomotywy. Może jeszcze kupicie, albo wydzierżawicie sobie jakąś fabryczkę gdzieś w świętokrzyskim:)

jareko
31-01-2011, 19:50
za dużo żąda ;)

bartosz-w
31-01-2011, 20:12
Za dwa miesiące mu rura zmięknie

jareko
26-02-2011, 23:35
i kolejna informacja w uzupełnieniu artykułu z marcowego Muratora.
Właściwie powoli zima zbliża się do końca i po rozmowie z Inwestorem u którego wymieniałem ukazane w artykule okna jest już jego pierwsza obserwacja
Koszta związane z ogrzewaniem zmalały mu o co najmniej 20%
W tym tempie Inwestycja w wymianę okien zwróci mu się po trzech latach

Relda1
06-05-2011, 16:28
Jareko jesteś specem od okien, (poleconym na forum) dlatego też zwracam się do Ciebie z prośbą- Doradź mi! Chcę u siebie w salonie zamontować okno narożne (teraz w projekcie są dwa okna w rogu), nie mam pojęcia jakiej dać wielkości, aby było dobrze. Zależy mi, aby było duże i z jednej strony otwieralne, drugie może się nie otwierać w ogóle. W moim dzienniku jest projekt-zerknij proszę i doradź mi. W całym domu chcę okna plastikowe, więc i to również, chyba,że nie ma takiej opcji. Z góry bardzo, bardzo dziękuję za pomoc i czekam na odpowiedź.

jareko
06-05-2011, 16:55
Tego rodzaju pytania proszę na mail :) adres jest po prawej stronie :)

jareko
02-12-2011, 19:04
Chciałbym wszystkich, kontaktujących się ze mnę od dwu dni, przeprosić za moją niecierpliwość, czasem irytację czy też niechęć do rozmowy, lub wręcz za brak możliwości skomunikowania się ze mną.
Mam w tej chwili sporo problemów z synem. Właściwie nie z nim ale jakby on jest tego powodem choć bardziej ojciec chłopaka z którym mój się pobił na przerwie na terenie szkoły
Dla mnie sytuacja normalna, gdzie 10 letni chłopcy czasem się posprzeczają i nawet pobiją urosła do rozmiarów zbrodni przeciwko ludzkości
Obdukcja, policja, zeznania, w perspektywie sąd rodzinny i cholera wie co mnie jeszcze czeka za trzy siniaki na ciele pokrzywdzonego, tylko dlatego, że dali sobie po razie w wyniku jakiegoś tam nieporozumienia.
Ze szkoły pamiętam jak nie raz szło się na "solówę" i nikt później nie zgłaszał tego na policję, gdy nikt realnie nie ucierpiał. Sprawy załatwiało się między sobą lub rodzice czynili to za nas.
Nie ważne.
Przepraszam Państwa za zwłokę w opracowywaniu ofert, za dłuższe oczekiwanie na odpowiedzi - szczerze mówiąc nie mam chwilowo do tego głowy

jareko
18-04-2012, 15:38
Tak sobie pomyślałem, że może warto - za zgodą autorów - zamieszczać tu listy opisujące Wasze problemy i perturbacje z montażystami czy dostawcami. Przykłady totalnego olewania zarówno klienta jak i towaru jaki się montuje
I na pierwszy ogień idzie dzisiejszy mail, publikowany za zgodą Inwestorki i na jej prośbę z usuniętymi danymi salonu który jej te przeżycia zafundował

Witam
Panie Jarosławie
Podługiej batali z salonem XXXXXX doszlismy do porozumienia że zostana nam wstawione dwa poszerzenia od góry 3 cm i 4,5 cm oraz usztywniające poszerzenie dolne
Montaż (dodam że ciepły) miał być wykonany z nowych materiałów po usunięciu starych taśm z ramy.Niestety nowy montaz okazał sie totalną klapą i poskutkował uszkodzeniem okna.
Ponizej zamieszczam opis
Po pierwsze panowie zdjęli szyby , wyjęli ramy i położyli na styropianie potem przykręcili dwa górne poszerzenia i jak stwierdzili dolne nie jest zupełnie potrzebne
oparli okno w otworze po skrajnych końcach skrzydła na cegłach co poskutkowało wygięciem w łuko około 2 cm progu aluminiowego (dodam że mąż zauważył to gołym okiem) kiedy zwróciliśmy im uwagę na ten fakt niezwłocznie wyjęli okno i przykręcili poszerzenie założyli stare taśmy i wstawili po opianowaniu przy próbie otwarcia okna okazało sie ze okno nie chodzi tak jak należy, całe trze górą o ramę, dołem wylazła piankowa uszczelka a próg jest cały poobdzierany - niestety ja nie umiem tego fachowo wyjaśnić
już nie wiem co w tej sytuacji zrobić
acha nie dodałam jeszcze, że skrzydło te odsuwane całe górą lata i właśnie po docisnieciu nie dochodzi równo do ościeżnicy nawet po zamknieciu na górze odstaje i jest szczelina, bardzo prasze o to aby Pan spojrzał na załączone zdjęcia, na których widoczne są te uszkodzenia i proszę o informację czy jest ktoś taki jak rzeczoznawca zajmujący się oknami
pozdrawiam serdecznie
Niestety, próba załączenia zdjęć, po ich zmniejszeniu nie oddają stanu faktycznego

ore
03-01-2017, 09:06
hmmm...zima nadchodzi ponownie :(

jak można sie z Panem skontaktować?

Tomaszs131
03-01-2017, 09:16
Obecnie na FM działa pod innym nickiem- nikt ważny.

Wierzyciel
17-09-2017, 17:55
jak można sie z Panem skontaktować?

Najlepiej przez komornika albo ewentualnie adwokata. Ten Pan jest ekstra ekspert do momentu wpłaty zaliczki.