PDA

Zobacz pełną wersję : montaz drzwi



metaxurgijo
10-01-2010, 21:03
witam wszystkich jestem nowym forumowiczem mam pytanko jest ktos chetny do wstawienia drzwi wejsciowych w bloku sam troche sie boje moze tak nie mam czym ich podciac i sprzetu troszke brak

Megana
10-01-2010, 21:14
Kryształowa kula zginęła nam w śniegu ................... i nie wiemy gdzie ten blok i która klatka. Sprzęt już gotowy ale nie wiemy dokąd jechać

Michał

MIRAS41
11-01-2010, 11:28
witam wszystkich jestem nowym forumowiczem mam pytanko jest ktos chetny do wstawienia drzwi wejsciowych w bloku sam troche sie boje moze tak nie mam czym ich podciac i sprzetu troszke brak

Wydaje mi się że powinieneś zrobić tak. Zamów sobie ekipkę autoryzowanych montażystów. Wtedy jesteś pewien że osoby te zostały przeszkolone przez producenta i prawdopodobieństwo że coś ktoś sknoci jest mniejsze. Lista takich montażystów powinna być dostępna na stronie każdego producenta. Jeżeli będziesz miał problem z lokalizacją to proponuję nawiązać kontakt z punktem w którym zakupiłeś drzwi. Pamiętaj jak przywiozą Ci drzwi to sprawdź czy przypadkiem paczki nie są uszkodzone. Jeżeli są uszkodzone zrób zdjęcia i zobacz jaki jest stan drzwi. Jeżeli będą uszkodzone odsyłaj do reklamacji. Dokładnie sprawdź również wykonaną pracę zanim zapłacisz montażystom. Czasami mogą odwalić jakiś numer, drzwi nie domykają się, sa zle docięte itp. Odradzam montowania własnoręcznie, schrzanisz coś i możesz odkładać na nowe drzwi. A termin realizacji to ok 6 tygodni. Życie bez drzwi jest przewalone ;-)

pierwek
11-01-2010, 13:28
witam wszystkich jestem nowym forumowiczem mam pytanko jest ktos chetny do wstawienia drzwi wejsciowych w bloku sam troche sie boje moze tak nie mam czym ich podciac i sprzetu troszke brak

A gdzie to pytanko? :roll: chcesz pożyczyć narzędzia czy szukasz słów otuchy?

metaxurgijo
11-01-2010, 16:12
witam jestem z rudy slaskiej i nie potrzebuje slow otochy nie we wszystkim jest czlowiek dobry a mam cos zrabac